Νέα

Κουρευτική μηχανή μαλλιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα john_fystikis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
Ναι θα δώσει 100-200€ ο άλλος για να ξυρίζει παπάρι και κωλότριχες,στο τέλος.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.739
Like
1.424
Πόντοι
366
εγω εδω και μια 8ετια εχω μια φιλιπς με μπαταριες... προσφατα εριξα μπομπα, αουσβιτσικη ξουρα (μου πηρε ωρα, ταλαιπωρια)...

για καποιες μερες δεν θα βγω μεχρι να μεγαλωσουν λιγο  :S
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Η φτηνη ειναι παντα ακριβη τυπε. Στα παντα.

Το θεμα ειναι τυπε οτι το μοντελο που λες οσο ακριβο και να ειναι δεν κανει λευκανση κωλοτρυπιδας  :S :S :S
και με γερμανοπολυγωνο 14σαρι ξεβιδωνω 13αρι μπουλονι, αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και το σωστο κλειδι αλλα κοστιζει το ιδιο  :jerking:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το θεμα ειναι τυπε οτι το μοντελο που λες οσο ακριβο και να ειναι δεν κανει λευκανση κωλοτρυπιδας  :S :S :S
και με γερμανοπολυγωνο 14σαρι ξεβιδωνω 13αρι μπουλονι, αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και το σωστο κλειδι αλλα κοστιζει το ιδιο  :jerking:

Τυπε δεν ξερω τι αποψη εχεις πανω στο θεμα αλλα κατι μουνετα που το δοκιμασαν μου ειπαν οτι κανει λευκανση.

 :S :S :S
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
971
Like
888
Πόντοι
86
η δική μου
 

Συνημμένα

  • thumbnail_image0.jpg
    thumbnail_image0.jpg
    157,4 KB · Εμφανίσεις: 41

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι τυπε οτι το μοντελο που λες οσο ακριβο και να ειναι δεν κανει λευκανση κωλοτρυπιδας  :S :S :S
και με γερμανοπολυγωνο 14σαρι ξεβιδωνω 13αρι μπουλονι, αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και το σωστο κλειδι αλλα κοστιζει το ιδιο  :jerking:
:tooth: :kneel:
 

pavlaras111

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2012
Μηνύματα
411
Like
20
Πόντοι
1
Εγώ έχω αγοράσει μία μηχανή ΚΕΜΕΙ (σαν και αυτή εδώ ) που δουλεύει με μπαταρία ΑΑ και κάνει την δουλειά της μία χαρά!
(Η επαναφορτιζόμενη μπαταρία που είχε μέσα το κουτί της μηχανής - είναι όλα Κινεζικά - ήταν μάπα οπότε αγόρασα δύο επαναφορτιζόμενες μπαταρίες eneloop panasonic aa με πέντε ευρώπουλα και όλα τέλεια!)

Προσοχή,η εν λόγω μηχανή έχει "ψιλό" ξυράφι στην κεφαλή και παίρνει τα μαλλιά σύριζα εάν χρησιμοποιηθεί χωρίς κάποιο χτενάκι.Εγώ την χρησιμοποιώ και για ξύρισμα.Αφήνει γένια δύο ημερών...
Mάγκες πήρα και γω αυτη την  μηχανη , πρώτο κούρεμα και πρώτο  ξύρισμα άψογα . Πάμφθηνη , με 6,5 ευρώ και όλα καλά .
Ήδη τα λεφτά της τα έβγαλε . Μιλάμε για μαλλιά  τουλάχιστον 5 μηνών και γένια 3 μηνών .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom