Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
η αγαπη του πικερ ειναι αξιοθαυμαστη
αντεχει στο χρονο και ειναι αγνη

δεν θα πηγαινα ποτε με την κορινα σε ενδειξη σεβασμου στον πικερ

να μην παει κανεις μαζι της μεχρι να τον ξαναδεχτει


ΚΟΡΙΝΑ ΑΝ διαβαζεις καλα θα κανεις να αλλαξεις μυαλα αλλιως δεν θα ερθει κανεις μαζι σου
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όχι φίλε, να πηγαίνετε με την Κορίνα. Εγώ θέλω να είναι πάντα καλά. Κάποτε θα καταλάβει από μόνη της το λάθος της με μένα.
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Τυπε μην ακους τιποτα. Η πουτανα αγαπαει πιο βαθεια, και πιο δυνατα απο οποιαδηποτε νορμαλ γκομενα και ειδικα ελληνιδα.
Το να μπορει μια γυναικα να ξεχωρισει το γαμησι με τον συναισθηματικο δεσμο ειναι ενα σοβαρο προσον.
Κριμα που δεν το προχωρησες. Θα εισασταν αγκαλια στο τζακι τωρα και θα σου εξιστορουσε τα αστεια περιστατικα της δουλειας οπως τοτε που ο πακιστανος δεν εβαλε προφυλακτικο και δεν το καταλαβε η γκομενα, και θα γελαγατε παρεα.

:2funny:
Κλαιω
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Όχι φίλε, να πηγαίνετε με την Κορίνα. Εγώ θέλω να είναι πάντα καλά. Κάποτε θα καταλάβει από μόνη της το λάθος της με μένα.

Κανει πολυ γρηγορη πιπα και μου ποναει τον μπουτζο.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Πικερακο πιο πολυ νομιζω να θυμαται τα 100 χ 10...1000ευρω π χεις δωσει παρα τα εκατο γαμησια.
Παντως κανει απο τα πιο τιμια πηδηματα στην περιοχη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν με νοιάζει καθόλου αν θυμάται τα γαμήσια που της έχω κάνει. Μου αρκεί που τα θυμάμαι εγώ. Τα λεφτά αυτά είναι ελάχιστα.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Κανει πολυ γρηγορη πιπα και μου ποναει τον μπουτζο.

Ρε απαξιωμένε γιδοβοσκέ διαβάζεις αυτά που γράφουν στην ημερήσια και σχολιάζεις και εσύ
για να δείξεις ότι είσαι εδώ και πας στα μπουρδέλα ? Πάρε το ξύλινο πόδι σου και αυτοπυρπολήσου
κάνοντας μια αρχή στην καλυτέρευση του κόσμου !
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=40pt]Εγώ πάντως δεν ξανασχολούμαι μαζί της και είναι το τελευταίο μου μήνυμα στο θέμα αυτό[/size]
[size=11pt]Ναυάγιο Πίκερ, θα στο κοπανάω με κάθε αφορμή...

Είσαι ένας τελειωμένος πιρφόρος, που αν και προσφέρεις καλτίλα και διασκέδαση στο σάιτ, πρέπει να απαξιώνεσαι...  :rockon:

Καλύτερα αποσύρσου μια και καλή, σκουπίδι του Μεταξουργείου...  :birdman:
[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βλάκα Junis εσύ είσαι πολύ λίγος για να καταλάβεις τον Picker. Κάνε τους κρεμπιέδες σου, ψήφιζε Χρυσή Αυγή και παράτα μας.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το Κορινάκι σίγουρα νιώθει κάτι για μένα - αν και δεν με νοιάζει αυτό. Αν δεν ένιωθε τίποτα πάντως θα με άφηνε ακόμα να τη γαμάω. Θα προτιμούσα να μην ένιωθε τίποτα, ούτε καν να με θυμάται, αλλά να με άφηνε να τη γαμάω. Γαμάω πολλές αλλά μου λείπει πολύ.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Βλάκα Junis εσύ είσαι πολύ λίγος για να καταλάβεις τον Picker. Κάνε τους κρεμπιέδες σου, ψήφιζε Χρυσή Αυγή και παράτα μας.
[size=40pt]Εγώ πάντως δεν ξανασχολούμαι μαζί της και είναι το τελευταίο μου μήνυμα στο θέμα αυτό.[/size]
[size=11pt]Αν ήμουν ωκεανολόγος θα καταλάβαινα το μέγεθος σου, τελειωμένο ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ !!!

Τουλάχιστον, εγώ ό,τι λέω το κάνω. Δεν είμαι πουστράκι, σαν εσένα, για να παίρνω πίσω τα λόγια μου.

Όσο θα γράφεις στο νήμα αυτό θα απαξιώνεσαι...  :birdman:[/size]
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
το κορινακι χτες βραδι που το ειδα μετα από καιρο με καβλωσε ασχημα, μαυρισμενη σεξι και μες τη γλυκα το κορινακι εκανε τη διαφορα στη 3η βαρδια του μεταξιου...
τιμηθηκε με αριστες όπως παντα εντυπώσεις... ευτυχως πηγα νωρις γιατι μετα εγινε πανικος στο κορινοσπιτο και τα 10ρικα επεφταν χαλαζι από μυστες...
πολύ τιμια καταθεση το κορινακι.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
το κορινακι αξιζει τα λεφτα του καυλα το μωρο πηγα και εγω ειχε κοσμο  με το κορινακι  περασα πολυ υπεροχα  το μαυρισμα της παει πολυ
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η Κορίνα είναι από τα πιο όμορφα κορίτσια στο Μετάξι και γαμιέται με πάθος, γι' αυτό έχει πάντα πολλή δουλειά. Είμαι περήφανος που πρόλαβα και τη γάμησα τόσες πολλές φορές, έστω κι αν δεν με θέλει πια. Όσο κι αν με μισεί, εγώ για πάντα θα τη λατρεύω.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Η Κορίνα είναι από τα πιο όμορφα κορίτσια στο Μετάξι και γαμιέται με πάθος, γι' αυτό έχει πάντα πολλή δουλειά. Είμαι περήφανος που πρόλαβα και τη γάμησα τόσες πολλές φορές, έστω κι αν δεν με θέλει πια. Όσο κι αν με μισεί, εγώ για πάντα θα τη λατρεύω.

τυπε κριμα να μη χαιρεσε τετοιο μωρο... στα καλυτερα της την χανεις.  :knockinb:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τι να κάνουμε Δημήτρη; Αφού δεν βοηθάς κι εσύ λίγο. Χαίρομαι άλλες πάντως που ακόμα με δέχονται. Και τις αγαπώ το ίδιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom