Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όχι Μάριε, ο λόγος είναι ότι - μάλλον εξαιτίας της ηλικίας της - δεν αντιλαμβάνεται το λειτούργημα που εκτελεί. Τέλος πάντων, εγώ την αγαπώ αλλά δεν θέλω να ασχολούμαι πλέον μαζί της. Έχω να της στείλω μήνυμα 20 μέρες. Την παρακαλώ μόνο να μην ξαναγυρίσει στην πρωινή βάρδια γιατί περνάω πολύ καλά με τη Γκαμπριέλα. Είναι πολύ καλή κοπέλα και πολύ όμορφη!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Πίκερ, μην ξανατολμήσεις να ενοχλήσεις το Κορινάκι,
διότι θα μειώσω το καλαμποκάκι σου, που σου δίνω
για να σε ταϊσω, κοτούλα !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μαδημένη κότα Πίκερ, μη μάθω ότι ξαναμίλησες στην Κορίνα,
θα σε δώσω σε ταβερνιάρη να σε κάνει κοτόσουπα !   :2funny: :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.nutrinews.gr/wp-content/uploads/2011/10/2959kremchsoup-thumb-large.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το θέμα αυτό στο εξής θα το χρησιμοποιώ για να ανεβάζω soft rock κομμάτια, καθώς στο νόμο του Picker ανεβάζω κυρίως hard rock.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
πικερ πως θα αισθανοσουν αν μαθαινες οτι το κορινακι σταματησε το επαγγελμα επειδη παντρευτικε με εναν αλλον μπουρδελιαρη και ζουν μαζι ευτιχυσμενοι?

Θα σε καταρακωνε ψυχολογικα?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
πικερ πως θα αισθανοσουν αν μαθαινες οτι το κορινακι σταματησε το επαγγελμα επειδη παντρευτικε με εναν αλλον μπουρδελιαρη και ζουν μαζι ευτιχυσμενοι?

Θα σε καταρακωνε ψυχολογικα?
Συνεβη σε μενα σε αντιστοιχη περιπτωση και οντως με καταρρακωσε ψυχολογικα.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
πικερ πως θα αισθανοσουν αν μαθαινες οτι το κορινακι σταματησε το επαγγελμα επειδη παντρευτικε με εναν αλλον μπουρδελιαρη και ζουν μαζι ευτιχυσμενοι?

Θα σε καταρακωνε ψυχολογικα?
Αμα δεν ξερει ο καινουργιος κατι για την πρωην δουλεια της ο Πικερ θα θεωρουσε χρεος του να τον ενημερωσει. Αμα ηξερε, θα του αφηνε μηνυματα με λεπτομεριες απο τις συνεδριες. Θα το εστελνες συνεχως κριτικες απο το site.
Οταν θα τον εσπαγε στο ξυλο, θα ηρεμουσε.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Αμα δεν ξερει ο καινουργιος κατι για την πρωην δουλεια της ο Πικερ θα θεωρουσε χρεος του να τον ενημερωσει. Αμα ηξερε, θα του αφηνε μηνυματα με λεπτομεριες απο τις συνεδριες. Θα το εστελνες συνεχως κριτικες απο το site.
Οταν θα τον εσπαγε στο ξυλο, θα ηρεμουσε.
Εγω πιστευω οτι ενδομηχα θα του αρεσει η ξεφτιλα αυτη. Για να μη πω οτι θα προσφερετε να της βγαζει βολτα τα παιδια για να εχει χρονο να γαμηθει με τον αλλον.

Πιστευω ο πικερ καταβαθως ειναι μαζοχιστης.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Εγω πιστευω οτι ενδομηχα θα του αρεσει η ξεφτιλα αυτη. Για να μη πω οτι θα προσφερετε να της βγαζει βολτα τα παιδια για να εχει χρονο να γαμηθει με τον αλλον.

Πιστευω ο πικερ καταβαθως ειναι μαζοχιστης.
σιγα μην της σκουπιζει και τα χυσια του αλλου απο το κουτελο να μην της μπουν στο ματι ρε τυπε  :S
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
σιγα μην της σκουπιζει και τα χυσια του αλλου απο το κουτελο να μην της μπουν στο ματι ρε τυπε  :S
θα ειναι ο μονος τροπος να ειναι κοντα της τυπε. Αλλιως δε θα την ξαναδει ποτε. Μπορει και αν του καθετε οταν δε μπορει αυτη. Εχει δηλωσει αλλωστε την διαθεστημοτητα του κωλου του απο παλια  :2funny:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ειχατε πολυ δυνατη σχεση με την πουτανα? Θα τα παραταγε ολα για σενα?
Κοιτα,δεν ισχυρίζομαι ότι θα τα παραταγε όλα για μενα γιατι στο τελος δεν εγινε ετσι.Εγω ξερω όμως ότι περναγα τοσο καλα οσο δεν ειχα περασει στη ζωη μου.Να καθομαι 25 λεπτα στο δωματιο ενώ αλλους να τους ξεπετάει,να εχουμε απιστευτη χημεια,να εχουμε συναντηθεί εξω μερικες φορες.Και λεφτα εξτρα κοροιδια δηλαδή να μη μου εχει ζητησει ποτε.Εξαλλου το ψευτικο νομιζω μπορω να το διακρινω.Φαινεται αν η κοπελα σε γουσταρει λιγο παραπανω από τα συνηθη αυστηρα επαγγελματικα η οχι.Ποτε δεν ημουν όμως ετοιμος για αυτό το κατι παραπανω.Μου αρκουσε ότι για καιρο περνουσα υπεροχα και νομιζα ότι αυτό θα συνεχιζεται για παντα και θα υπαρχει εκει για μενα οποτε μου κανει εμενα κεφι.Η κοπελα όμως φαινεται ειχε κανει κι εκεινη τα δικα της σχεδια και πλεον είναι παντρεμενη.Γυριζοντας το χρονο πισω και συλλογιζομενος τι ειχα και τι εχασα από θεμα ομορφιας,χημειας,χαρακτηρα της κοπελας ισως να το ειχα χειριστεί αλλιως .
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Κοιτα,δεν ισχυρίζομαι ότι θα τα παραταγε όλα για μενα γιατι στο τελος δεν εγινε ετσι.Εγω ξερω όμως ότι περναγα τοσο καλα οσο δεν ειχα περασει στη ζωη μου.Να καθομαι 25 λεπτα στο δωματιο ενώ αλλους να τους ξεπετάει,να εχουμε απιστευτη χημεια,να εχουμε συναντηθεί εξω μερικες φορες.Και λεφτα εξτρα κοροιδια δηλαδή να μη μου εχει ζητησει ποτε.Εξαλλου το ψευτικο νομιζω μπορω να το διακρινω.Φαινεται αν η κοπελα σε γουσταρει λιγο παραπανω από τα συνηθη αυστηρα επαγγελματικα η οχι.Ποτε δεν ημουν όμως ετοιμος για αυτό το κατι παραπανω.Μου αρκουσε ότι για καιρο περνουσα υπεροχα και νομιζα ότι αυτό θα συνεχιζεται για παντα και θα υπαρχει εκει για μενα οποτε μου κανει εμενα κεφι.Η κοπελα όμως φαινεται ειχε κανει κι εκεινη τα δικα της σχεδια και πλεον είναι παντρεμενη.Γυριζοντας το χρονο πισω και συλλογιζομενος τι ειχα και τι εχασα από θεμα ομορφιας,χημειας,χαρακτηρα της κοπελας ισως να το ειχα χειριστεί αλλιως .
Πιστευεις οτι τη χαλαγε που πηγαινες και με αλλες?
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ολοι οι μεγαλοι εραστες του φορουμ δεχονται την χλευη.
Ζηλευεται. Διοτι εσεις ποτε δεν θα νιωσετε κατι τοσο εντονο, οσοι μερικοι εχουν νιωσει.
Ποτε δεν θα νιωσετε πως ειναι να κρατας την αλλη αγκαλια σε ενα δωματιο που μυριζει ποδαριλα και η τσατσα να φωναζει πως πρεπει να παει να γαμηθει και με αλλους.
Διοτι η πουτανα δινει σε πολλους το κορμι της, αλλα την ψυχη της μονο σε εναν. Αυτο δεν μπορουν να το κανουν οι κανονικες σας γκομενες.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
"Διοτι η πουτανα δινει σε πολλους το κορμι της, αλλα την ψυχη της μονο σε εναν."

Μαριος 29/5/2016. Να γραφτει στα πρακτικα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Πιστευεις οτι τη χαλαγε που πηγαινες και με αλλες?
Τωρα που το λες ,όταν αργουσα να παω μαζι της περα απ τα συνηθισμένα,το πρωτο πραγμα που μου εδειχνε διακριτικα παντα,ηταν η περιεργεια της,η απορια της και να μαθει περισσοτερα.Εγω όμως το ξεκοβα.Στο μυαλο μου ειχα παντα αυτά που ειπα προηγουμένως.Η ατολμια μου αυτή όμως δε ξερω αν ηταν καταλυτικη,σιγουρα όμως μου στοιχισε.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom