Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
τυπε εχασες τεφαρικι πραμα
τωρα θα μπορουσες να ησουν παντρεμενος με πρωην πουτανα  :S
Το ότι ζηλευω αυτόν που είναι τωρα διπλα της,οτι με καταρρακωσε ψυχολογικα για αυτό που ειχα και εχασα και ότι ζω στη κοινωνια ,στον εργασιακο χωρο και βλεπω και τις άλλες και δη Ελληνιδες,δε μου μοιαζει και τοσο ασχημο αυτό που λες.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Το ότι ζηλευω αυτόν που είναι τωρα διπλα της,οτι με καταρρακωσε ψυχολογικα για αυτό που ειχα και εχασα και ότι ζω στη κοινωνια ,στον εργασιακο χωρο και βλεπω και τις άλλες και δη Ελληνιδες,δε μου μοιαζει και τοσο ασχημο αυτό που λες.
τυπε το οτι κραζουμε τις ελληνιδες οι οποιες σε ποσοστο 99% ειναι για μπατσες δε σημαινει οτι θα στεφανωθουμε και πουτανες
ελπιζω οτι τρολαρεις  :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
τυπε το οτι κραζουμε τις ελληνιδες οι οποιες σε ποσοστο 99% ειναι για μπατσες δε σημαινει οτι θα στεφανωθουμε και πουτανες
ελπιζω οτι τρολαρεις  :S
Το ειπα προηγουμένως,θεωρω ευτυχη οποιον είναι στο πλαι της και δυστυχως δεν είμαι εγω.Τι νομιζεις τυπε,οτι αυτος που τη παντρευτηκε είναι εξωγήινος,περιεργος η δε ξερω τι άλλο;Ετυχε να τους δω μια φορα μαζι από μακρια.Εκεινη απλα ντυμενη και αυτος μεγαλύτερος γκριζομαλης,μια χαρα ανθρωπος φαινοταν,Ελληνας.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Το ότι ζηλευω αυτόν που είναι τωρα διπλα της,οτι με καταρρακωσε ψυχολογικα για αυτό που ειχα και εχασα και ότι ζω στη κοινωνια ,στον εργασιακο χωρο και βλεπω και τις άλλες και δη Ελληνιδες,δε μου μοιαζει και τοσο ασχημο αυτό που λες.
Τυπε μην ακους τιποτα. Η πουτανα αγαπαει πιο βαθεια, και πιο δυνατα απο οποιαδηποτε νορμαλ γκομενα και ειδικα ελληνιδα.
Το να μπορει μια γυναικα να ξεχωρισει το γαμησι με τον συναισθηματικο δεσμο ειναι ενα σοβαρο προσον.
Κριμα που δεν το προχωρησες. Θα εισασταν αγκαλια στο τζακι τωρα και θα σου εξιστορουσε τα αστεια περιστατικα της δουλειας οπως τοτε που ο πακιστανος δεν εβαλε προφυλακτικο και δεν το καταλαβε η γκομενα, και θα γελαγατε παρεα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Τυπε μην ακους τιποτα. Η πουτανα αγαπαει πιο βαθεια, και πιο δυνατα απο οποιαδηποτε νορμαλ γκομενα και ειδικα ελληνιδα.
Το να μπορει μια γυναικα να ξεχωρισει το γαμησι με τον συναισθηματικο δεσμο ειναι ενα σοβαρο προσον.
Κριμα που δεν το προχωρησες. Θα εισασταν αγκαλια στο τζακι τωρα και θα σου εξιστορουσε τα αστεια περιστατικα της δουλειας οπως τοτε που ο πακιστανος δεν εβαλε προφυλακτικο και δεν το καταλαβε η γκομενα, και θα γελαγατε παρεα.
Δεν υπηρχε περιπτωση να παει με αλλοδαπούς καθως από το σαλονι κιολας ανακοινωνοταν κατι τετοιο,αλλα και παλι χρησιμες οι συμβουλες σου,θα τις λαβω σοβαρα υποψη.Το ότι δε το προχωρησα το εχω μετανιωσει ηδη,και σ αυτό εισαι σωστος.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν υπηρχε περιπτωση να παει με αλλοδαπούς καθως από το σαλονι κιολας ανακοινωνοταν κατι τετοιο,αλλα και παλι χρησιμες οι συμβουλες σου,θα τις λαβω σοβαρα υποψη.Το ότι δε το προχωρησα το εχω μετανιωσει ηδη,και σ αυτό εισαι σωστος.
Γιατι δεν προσπαθεις να την κερδισεις απο τον νυν γαμια της και να ζησετε μαζι ευτιχυσμενη στην ερωτικη φωλια σας στα κατω πατησια?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Γιατι δεν προσπαθεις να την κερδισεις απο τον νυν γαμια της και να ζησετε μαζι ευτιχυσμενη στην ερωτικη φωλια σας στα κατω πατησια?
Ξερεις που καθεται η που συχναζει;Το σιγουρο είναι ότι αν τη συναντουσα τυχαια στο δρομο θα τη προσεγγιζα αν ηταν μονη.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Ξερεις που καθεται η που συχναζει;Το σιγουρο είναι ότι αν τη συναντουσα τυχαια στο δρομο θα τη προσεγγιζα αν ηταν μονη.
Μπορεις να παρεις σβαρνα ολα τα μπουρδελα και να ρωτας αν την ειδαν και με ποιους βγαινει. Ρωτωντας ολο και κατι θα βρεις. Μη τα παρατας το ονειρο σου ειναι legit.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Μπορεις να παρεις σβαρνα ολα τα μπουρδελα και να ρωτας αν την ειδαν και με ποιους βγαινει. Ρωτωντας ολο και κατι θα βρεις. Μη τα παρατας το ονειρο σου ειναι legit.
Μπα,δε νομιζω να συχναζει σε τέτοιους χωρους πλεον.Ονειρο δε το λες,απλως οι ωραιες αναμνήσεις παντοτε είναι εδώ.Μη κοιτας,δεν εχουμε ολοι υψηλα ονειρα να μιλαμε με τις ωρες με τις Ελληνιδες του σαιτ καθως φαινονται καλες κοπελες και με αρχες,δεν ειναι και τιποτα πουτανες .
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Μπα,δε νομιζω να συχναζει σε τέτοιους χωρους πλεον.Ονειρο δε το λες,απλως οι ωραιες αναμνήσεις παντοτε είναι εδώ.Μη κοιτας,δεν εχουμε ολοι υψηλα ονειρα να μιλαμε με τις ωρες με τις Ελληνιδες του σαιτ καθως φαινονται καλες κοπελες και με αρχες,δεν ειναι και τιποτα πουτανες .
Μη το βαζεις κατω. Καποια μερα θα γυρισει σε σενα και θα ζησετε ολοι μαζι εσυ αυτη και τα παιδια του πρωιν της.  :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ξερεις που καθεται η που συχναζει;Το σιγουρο είναι ότι αν τη συναντουσα τυχαια στο δρομο θα τη προσεγγιζα αν ηταν μονη.
Καλο ειναι μερικα πραγματα να τα θυμομαστε ωραιοποιημενα. Νομιζω οτι απλα δεν ετυχε να εχεις τετοια σχεση ξανα, την εχεις εξιδανικευσει στο μυαλο σου.
Αστην να ζησει τον ερωτα της και βρες αλλη πουτανα να ερωτευτεις. Η Κορινα πχ που γραφουμε στο νημα της, μοιαζει ιδανικη περιπτωση για πορνοαγαπη. Δεν και τον Πικερ, ακομα παραληρει μαζι της.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Saul θα χαιρόμουν πολύ αν έβρισκε κάποιον και τον παντρευόταν. Δεν θα με πείραζε καθόλου. Αυτό που με πειράζει είναι ότι μου φέρεται καριολίστικα τώρα. Και όλα αυτά επειδή εγώ της είπα την αλήθεια, ότι δηλαδή αυτό που κάνει δεν είναι απλά μια δουλειά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Saul θα χαιρόμουν πολύ αν έβρισκε κάποιον και τον παντρευόταν. Δεν θα με πείραζε καθόλου. Αυτό που με πειράζει είναι ότι μου φέρεται καριολίστικα τώρα. Και όλα αυτά επειδή εγώ της είπα την αλήθεια, ότι δηλαδή αυτό που κάνει δεν είναι απλά μια δουλειά.
Καλως τον. Ποσταρισες βλεπω. Αρα δεν εισαι εσυ αυτος που προφυλακισανε χαχαχαχχαχαχαχαχα
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πω ρε μεγάλε μην γίνεσαι πιο κουραστικός και από τον πίκερ και το νόμο του. :tickedoff:
Ούτε σαν sidekick του δε θα ασχολιόσουν τόσο.
Γενικα σε αυτο το νημα γραφουν ατομα με εμμονες.
Αμα θελει καποιος ψυχιατρος να κανει διατριβη πανω στις εμμονες, να του δειξετε το νημα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Γενικα σε αυτο το νημα γραφουν ατομα με εμμονες.
Αμα θελει καποιος ψυχιατρος να κανει διατριβη πανω στις εμμονες, να του δειξετε το νημα.
.μια έμμονη με τη ζωγραφική έκανε και τον van gok..οι εμμονές μπορει να ειναι ιδιαίτερα επικίνδυνες για τον φορεα..βέβαια καπως ετσι δημιουργούνται τα αριστουργήματα..με κίνδυνο ακομα και της ίδιας μας της ζωης..καποιοι πρέπει να πεθάνουν για να ζήσουμε εμείς καλύτερα..παθος και θανατος πήγαιναν αρκετά συχνα μαζι
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
.μια έμμονη με τη ζωγραφική έκανε και τον van gok..οι εμμονές μπορει να ειναι ιδιαίτερα επικίνδυνες για τον φορεα..βέβαια καπως ετσι δημιουργούνται τα αριστουργήματα..με κίνδυνο ακομα και της ίδιας μας της ζωης..καποιοι πρέπει να πεθάνουν για να ζήσουμε εμείς καλύτερα..παθος και θανατος πήγαιναν αρκετά συχνα μαζι
Παρε τα χαπια σου.
Ουτε που ξερετε τον Βινσεντ βαν Γκογκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom