Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.954
Πόντοι
506
Στα αρχίδια μου πλέον, δεν με νοιάζει. 100 φορές την έχω γαμήσει και δεν θα το ξεχάσει ποτέ. Αλλά θα πηγαίνω εκεί όποτε θέλω.
μονο στα αρχιδια σου δεν ειναι

[move] :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:[/move]
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Στα αρχίδια μου πλέον, δεν με νοιάζει. 100 φορές την έχω γαμήσει και δεν θα το ξεχάσει ποτέ. Αλλά θα πηγαίνω εκεί όποτε θέλω.
[size=11pt]Φυσικά, εκεί να πηγαίνεις....  :rockon:

Οι κοπέλες του συγκεκριμένου οίκου φημίζονται για τα κάλλη και τις υπηρεσίες τους....  :uglystupid:  :jerking: [/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κωστάκη από τη μία την αγαπώ γιατί την έχω γαμήσει 100 φορές αλλά από την άλλη πιστεύω πραγματικά ότι είναι κακή πουτάνα. Μου έδωσε μόνη της το προφίλ της στο facebook, μου επέτρεψε η ίδια να της στέλνω ερωτικά μηνύματα όταν είχε χωρίσει από τον γκόμενό της - μόνο αυτό ήθελα και ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω - και ξαφνικά μια μέρα μου έγραψε ότι είμαι ένα τίποτα γι' αυτήν. Νευρίασα με τον ΤΡΟΠΟ της και απλά της θύμισα πόσες φορές την έχω γαμήσει και τότε μου είπε να μην ξαναπάω. Αν δεν είναι αυτή καριολίστικη συμπεριφορά, τότε τι είναι; Δυο χρόνια το πάλεψα γιατί απλά δεν μπορούσα να πιστέψω ότι είναι τόσο παλιοχαρακτήρας. Και όμως είναι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
Κωστάκη από τη μία την αγαπώ γιατί την έχω γαμήσει 100 φορές αλλά από την άλλη πιστεύω πραγματικά ότι είναι κακή πουτάνα. Μου έδωσε μόνη της το προφίλ της στο facebook, μου επέτρεψε η ίδια να της στέλνω ερωτικά μηνύματα όταν είχε χωρίσει από τον γκόμενό της - μόνο αυτό ήθελα και ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω - και ξαφνικά μια μέρα μου έγραψε ότι είμαι ένα τίποτα γι' αυτήν. Νευρίασα με τον ΤΡΟΠΟ της και απλά της θύμισα πόσες φορές την έχω γαμήσει και τότε μου είπε να μην ξαναπάω. Αν δεν είναι αυτή καριολίστικη συμπεριφορά, τότε τι είναι; Δυο χρόνια το πάλεψα γιατί απλά δεν μπορούσα να πιστέψω ότι είναι τόσο παλιοχαρακτήρας. Και όμως είναι.

Mύστη δεν με παραξενεύει η συμπεριφόρα της γιατί είχε σχέση κανα χρόνο με αξιότιμο μέλος του μπου και προσωπικό μου φίλο και όταν χώρισαν και πήγαμε μαζί τσάρκα μόλις μας είδε στο σαλόνι κατέβασε τα μούτρα και μας είπε να φύγουμε και πως δεν θα μας έβαζε μέσα ακόμα και να πληρώναμε  :S :S :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Mύστη δεν με παραξενεύει η συμπεριφόρα της γιατί είχε σχέση κανα χρόνο με αξιότιμο μέλος του μπου και προσωπικό μου φίλο και όταν χώρισαν και πήγαμε μαζί τσάρκα μόλις μας είδε στο σαλόνι κατέβασε τα μούτρα και μας είπε να φύγουμε και πως δεν θα μας έβαζε μέσα ακόμα και να πληρώναμε  :S :S :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:
[size=11pt]Κωστάκη, ο Πίκερ το μισεί το αξιότιμο μέλος, που είναι και κοινός μας φίλος...  :)

Μην του πεις για τους κρεμπιέδες που της έριξε γιατί θα υποτροπιάσει...  :hi:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μαλάκα Junis αμφιβάλλω αν ο Κωστάκης μιλάει για το ίδιο άτομο γιατί δεν νομίζω το άτομο που λες εσύ να την είχε γκόμενα για 1 χρόνο - μάλλον για πολύ λιγότερο. Όσο για τους κρεμπιέδες που λες ότι της έριξε, ελπίζω να φαντάζεσαι ΠΟΥ τους γράφω.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αλλά και με αυτόν πάλι καριολίστικη είναι η συμπεριφορά της. Επειδή την είχε "γκόμενα" και "χωρίσανε" τώρα πλέον δεν τον αφήνει να τη γαμήσει ούτε σαν πουτάνα. Εγώ πάντως δεν ξανασχολούμαι μαζί της και είναι το τελευταίο μου μήνυμα στο θέμα αυτό.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ξαφνικά μια μέρα μου έγραψε ότι είμαι ένα τίποτα γι' αυτήν. Νευρίασα με τον ΤΡΟΠΟ της και απλά της θύμισα πόσες φορές την έχω γαμήσει και τότε μου είπε να μην ξαναπάω.

Αυτη ειναι καργιολιστικη συμπεριφορα. Ηθελε να νιωσει απολυτη τη δυναμη της. Να μην ακουσει ουτε ενα κιχ αντιρρησης. Αναρωτιεμαι αν θα εκανε για domina.

Στην πιπα παντως δεν το χει. Γρηγορη, νευρικη, ρομποτικη.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Μαλάκα Junis αμφιβάλλω αν ο Κωστάκης μιλάει για το ίδιο άτομο γιατί δεν νομίζω το άτομο που λες εσύ να την είχε γκόμενα για 1 χρόνο - μάλλον για πολύ λιγότερο. Όσο για τους κρεμπιέδες που λες ότι της έριξε, ελπίζω να φαντάζεσαι ΠΟΥ τους γράφω.
[size=11pt]Χαρακτηρισμούς τύπου ''μαλάκα'' να αποδίδεις σε αυτούς που πληρώνεις για να σε ανέχονται, όπως πουτάνες και ψυχιάτρους...  :birdman:

Δεν έχουμε μόνο έναν κοινό φίλο με τον Κωστάκη, οπότε ξέρω κι άλλους γκόμενους της Κορίνας...  :smitten:

Τους κρεμπιέδες που τρως δεν ήξερα ότι τους γράφεις σε μπλοκάκι. Περίεργο για κρυπτομοφυλόφιλο...  :dunno:[/size]
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=40pt]Εγώ πάντως δεν ξανασχολούμαι μαζί της και είναι το τελευταίο μου μήνυμα στο θέμα αυτό.[/size]


[size=11pt]Αυτός είναι αντρίκιος λόγος...  :rockon:

Ό,τι λες το ακολουθείς κατά γράμμα...  :jerking:   :lheel:

Υ.Γ. Πολύ δυνατός ο Ηλίας ο Λογγινίδης στην κιθάρα. Σούπερ η αφιέρωση στο Κορινάκι!  :orchestra:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το Κορινάκι το αγαπώ και δεν μπορώ να σταματήσω να γράφω για εκείνη. Το παραδέχομαι. Όσο και να με βρίζει εγώ θα την αγαπώ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και της ζητώ συγνώμη που την είπα "καριόλα". Εγώ έχω καταλάβει γιατί δεν με δέχεται πια. Απλά δεν μπορεί να αντέξει τόση αγάπη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506

Too much, too little, too late to lie again with you
Too much, too little, too late to try again with you
We're in the middle of ending something that we knew

It's over
Oh, it was over

Too much, too little, too late to ever try again
Too much, too little, too late, let's end it being friends
Too much, too little, too late, we knew it had to end

Oh, and it's over
It's over
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=30pt]Εγώ πάντως δεν ξανασχολούμαι μαζί της και είναι το τελευταίο μου μήνυμα στο θέμα αυτό.[/size]

Το Κορινάκι το αγαπώ και δεν μπορώ να σταματήσω να γράφω για εκείνη. Το παραδέχομαι. Όσο και να με βρίζει εγώ θα την αγαπώ.

Και της ζητώ συγνώμη που την είπα "καριόλα". Εγώ έχω καταλάβει γιατί δεν με δέχεται πια. Απλά δεν μπορεί να αντέξει τόση αγάπη.
:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Και της ζητώ συγνώμη που την είπα "καριόλα". Εγώ έχω καταλάβει γιατί δεν με δέχεται πια. Απλά δεν μπορεί να αντέξει τόση αγάπη.
Γιατι δεν σε δεχεται πια; Επειδη την ειπες καριολα;
Τι σου εκανε Πικερ και σε εφτασε σε αυτο το σημειο; Ακου να δεις την καριολα. Επρεπε να σε ειχε φτασει στα ορια σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom