Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εκανες αυτο που επρεπε να κανεις απο την αρχη που και καλα σε απερριψε
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έκανα υπομονή επειδή είναι μικρή φίλε μπας και βάλει μυαλό. Όχι μόνο δεν βάζει μυαλό αλλά άρχισε και τις απειλές το μαλακισμένο. Εύχομαι να φύγει και από τη νυχτερινή βάρδια που εξαιτίας μου πήγε και να μας αδειάσει τελείως τη γωνιά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κορινάκι στο μπουρδέλο σου θα έρχομαι όποτε γουστάρω, δεν δουλεύεις μόνο εσύ εκεί. Προσπάθησα 2 χρόνια να σε κάνω να σκεφτείς αλλά δεν στροφάρεις καθόλου. Και ενεργοποίησε ξανά το λογαριασμό σου στο facebook, δεν σου ξαναστέλνω.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.954
Πόντοι
506
Κορινάκι στο μπουρδέλο σου θα έρχομαι όποτε γουστάρω, δεν δουλεύεις μόνο εσύ εκεί. Προσπάθησα 2 χρόνια να σε κάνω να σκεφτείς αλλά δεν στροφάρεις καθόλου. Και ενεργοποίησε ξανά το λογαριασμό σου στο facebook, δεν σου ξαναστέλνω.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μουνοδουλεεεεεε μπλοκ σε εκανε μαλακααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ξέρω πότε με κάνει μπλοκ αρχιμαλάκα Zoren. Έχει απενεργοποιήσει το λογαριασμό της.  :birdman:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.954
Πόντοι
506
Ξέρω πότε με κάνει μπλοκ αρχιμαλάκα Zoren. Έχει απενεργοποιήσει το λογαριασμό της.  :birdman:
ρε μουνακι θα σε βρω στη πιατσα με τον παρακμα και θα σε γαμησουμε.Ξερω τη σκατοφατσα σου προσεχε
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Zoren θα έρθεις με τον κώλο και θα κάτσεις πάνω στο καυλί μου και θα φας και μερικές γκλοπιές.  :birdman:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.954
Πόντοι
506
Zoren θα έρθεις με τον κώλο και θα κάτσεις πάνω στο καυλί μου και θα φας και μερικές γκλοπιές.  :birdman:
πηγενε βρε αγορακι μου να γλυψεςι τα χισια μου απο τα ποδαρακια της κορινας και πουλα της αγαπες και λουλουδια παλιοαδερφη :effemine:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Απλά δεν μπορεί να μου φέρεται σαν να είμαι σκουπίδι, να απαιτεί από την τσατσά να φύγω πρώτα για να βγει στο σαλόνι και να με κάνει ρεζίλι μπροστά στους Πακιστανούς

:tooth:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ακριβώς ektor lopez. Απλά έκανα υπομονή 2 χρόνια και της φερόμουν σαν κυρία. Τελικά όμως φαίνεται πως δεν αξίζει τέτοια αντιμετώπιση. Εγώ σταματώ να ασχολούμαι πλέον μαζί της και λέω και στους άλλους πόσο ΚΑΚΗ ΠΟΥΤΑΝΑ είναι. Τέλος.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Έκανα υπομονή επειδή είναι μικρή φίλε μπας και βάλει μυαλό. Όχι μόνο δεν βάζει μυαλό αλλά άρχισε και τις απειλές το μαλακισμένο. Εύχομαι να φύγει και από τη νυχτερινή βάρδια που εξαιτίας μου πήγε και να μας αδειάσει τελείως τη γωνιά.
[size=11pt]Τρίχες κατσαρές λες ρε Πίκερ  :jerking:  :jerking:  :jerking:

Σε απαξιώνει η πουτάνα η Κορίνα  :rockon:

Ο πρώην γκόμενός της μου είπε πως αλλάζει τις βάρδιές της κάνοντας 3μηνιαίους κύκλους  :birdman:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Junis μαλακίες σου είπε ο γκόμενός της. Εδώ και ένα χρόνο νύχτα δουλεύει γιατί έμπαινα το πρωί συνέχεια μέσα για σπάσιμο.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Junis μαλακίες σου είπε ο γκόμενός της. Εδώ και ένα χρόνο νύχτα δουλεύει γιατί έμπαινα το πρωί συνέχεια μέσα για σπάσιμο.
[size=11pt]Μπράβο καψούρη Πίκερ!  :rockon:

Έτσι να απαξιώνεις το μουνί...  :jerking:  :helpplea:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί της. Δεν αξίζει τον κόπο γιατί δεν μπορεί να καταλάβει απλά πράγματα που της λέω. Δεν θα μου απαγορέψει όμως να πηγαίνω στο μπουρδέλο της και δεν θα με απειλεί. Και τα αμέτρητα γαμήσια που της έκανα δεν θα τα ξεχάσει ποτέ.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.954
Πόντοι
506
Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί της. Δεν αξίζει τον κόπο γιατί δεν μπορεί να καταλάβει απλά πράγματα που της λέω. Δεν θα μου απαγορέψει όμως να πηγαίνω στο μπουρδέλο της και δεν θα με απειλεί. Και τα αμέτρητα γαμήσια που της έκανα δεν θα τα ξεχάσει ποτέ.
ε ποσο ακομα να ασχολιθεις ρε πικερακο ποσο ακομα ξεφτιλας να γινεςι?Εχει και ο πατος τα ορια του
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Zoren καθόλου ξεφτίλας δεν έχω γίνει στην πράξη. Αντίθετα, γαμάω συνέχεια όλες τις άλλες κοπέλες του οίκου εν γνώσει της.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.954
Πόντοι
506
Zoren καθόλου ξεφτίλας δεν έχω γίνει στην πράξη. Αντίθετα, γαμάω συνέχεια όλες τις άλλες κοπέλες του οίκου εν γνώσει της.
ναι μεγιστε ξεφτιλα πιρφορε οτι πεις.Τι εν γνωση της ρε μαλακα περιμενες να σου κανει και σκινες ζηλιας?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στα αρχίδια μου πλέον, δεν με νοιάζει. 100 φορές την έχω γαμήσει και δεν θα το ξεχάσει ποτέ. Αλλά θα πηγαίνω εκεί όποτε θέλω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom