Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά διάβασα το θέμα από την αρχή με ενδιαφέρον, βέβαια εγώ δεν μπορώ να κάνω τον ψυχολόγο των γυναικών αυτών (αν και αναρωτιέμαι πως μπορούν να κάνουν αυτή τι δουλειά όσα λεφτά κι αν έχει χωρίς να κάνουν εμετό)  αλλά θα παραθέσω μια στιχομυθία του φοβερού Τ-Μπαγκ από τον 3ο κύκλο της σειράς Prison Break όπου προσπαθούσε να προστατεύσει μια ιερόδουλη και της λέει για να την καθυσηχάσει: "In this world we are living, we are all whores. You are not a whore, you are a woman with your own will, your own desire".
Μπας και γενικά στην ζωή μας είμαστε όλοι λίγο πολύ πουτάνες? 

Εγώ θα χρησιμοποιήσω την ατάκα του "τρόμπα" από την ταινία Οι Επικίνδυνοι με Μιχαλόπουλο,Γαρδέλη,Φίνου και άλλους στη σκηνή πυο η μάνα ενός ήταν "μασατζού" και αποκαλύφθηκε οτι έκανε βίζιτες που ο τύπος ήταν απαρηγόρητος και του λέει ο "τρόμπας" "Έλα ρε φίλε Πέτρο!!Εδώ ολόκληρη η κοινωνία είναι 1 μπουρδέλο στης μάνας σου θα μείνουμε τώρα;;;;" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
πολλες ελλειψει σοβαρων εναλλακτικων λυσεων βρισκουν την ευκαιρια να βγαλουν γρηγορα πολλα φραγκα σε μικρο διαστημα και πιστευω οτι το βλεπουν αρχικα σαν μια προσωρινη λυση...βεβεα ουδεν μονιμοτερο του προσωρινου ετσι?...εδω ρε παιδια την ιδια δουλεια κανουν φοιτητριες, κοπελες δηλαδη με ανωτερο υποτιθεται μορφωτικο επιπεδο για να βγαλουν εξοδα σπουδων η δεν ξερω γω τι αλλο αρα μιλαμε για ενα κοινωνικο φαινομενο χωρις φραγμους..
ολα στον βωμο του χρηματος και γενικα η εικονα τους διαμορφωνεται περισσοτερο πλεον απο το κατα συμπεριφερονται επαγγελματικα παρα απο το δεδομενο οτι κανουν αυτη τη δουλεια...
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
πολλες ελλειψει σοβαρων εναλλακτικων λυσεων βρισκουν την ευκαιρια να βγαλουν γρηγορα πολλα φραγκα σε μικρο διαστημα και πιστευω οτι το βλεπουν αρχικα σαν μια προσωρινη λυση...βεβεα ουδεν μονιμοτερο του προσωρινου ετσι?...εδω ρε παιδια την ιδια δουλεια κανουν φοιτητριες, κοπελες δηλαδη με ανωτερο υποτιθεται μορφωτικο επιπεδο για να βγαλουν εξοδα σπουδων η δεν ξερω γω τι αλλο αρα μιλαμε για ενα κοινωνικο φαινομενο χωρις φραγμους..
ολα στον βωμο του χρηματος και γενικα η εικονα τους διαμορφωνεται περισσοτερο πλεον απο το κατα συμπεριφερονται επαγγελματικα παρα απο το δεδομενο οτι κανουν αυτη τη δουλεια...

Αυτές στο εύκολο χρήμα και εμείς στο εύκολο νινί  :grin:
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0

πολλες ελλειψει σοβαρων εναλλακτικων λυσεων βρισκουν την ευκαιρια να βγαλουν γρηγορα πολλα φραγκα σε μικρο διαστημα και πιστευω οτι το βλεπουν αρχικα σαν μια προσωρινη λυση...βεβεα ουδεν μονιμοτερο του προσωρινου ετσι?...εδω ρε παιδια την ιδια δουλεια κανουν φοιτητριες, κοπελες δηλαδη με ανωτερο υποτιθεται μορφωτικο επιπεδο για να βγαλουν εξοδα σπουδων η δεν ξερω γω τι αλλο αρα μιλαμε για ενα κοινωνικο φαινομενο χωρις φραγμους..ολα στον βωμο του χρηματος και γενικα η εικονα τους διαμορφωνεται περισσοτερο πλεον απο το κατα συμπεριφερονται επαγγελματικα παρα απο το δεδομενο οτι κανουν αυτη τη δουλεια...
Συνάδελφοι γιατί οι παντρεμένες που το κάνουν επί πληρωμή για λούσα κλπ. Το χρήμα τα κάνει όλα κάποιες λιγότερο ηθικές, αλλες περισσότερο. Το ζητούμενο είναι να γίνεται από επιλογή των ιδίων και ΌΧΙ από τρίτους.
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
παιδια καλησπερα μπαινω καιρο στο σαιτ και το διαβαζω απο τους κωδικους κολλητου μου, σημερα αποφασισα να κανω εγγραφη και να γραψω για αυτο το θεμα το οποιο νομιζω οτι γνωριζω αρκετα καλα. καταρχην εχω περασει τα 30 και μπορω να πω οτι αν οι μπουρδελοτσαρκες και το πουτανογαμισια ηταν εργασια αυτη τη στιγμη θα κατεθετα για συνταξη καθως ειμαι χρονια στο κουρμπετι. τα τελευταια 2 χρονια μου συμβαινει κατι που και για μενα, ενος χρονιου πουτανιαρη αποτελει μοναδικο γεγονος.εχω σχεση με μια πουτανα, θα ας εξηγησω τι εννοω σχεση,με αμεση συνεπεια να μου εχει εμπιστευτει αρκετα πραγματα τα οποια εχω κρατησει για το εαυτο μου και μεσα απο την ανωνυμια μου θα σας τα κοινοποιησω. οταν λεω σχεση μην φανταστειται οτι παμε στα μπουζουκια κοιμομαστε μαζι και τετοια.απλως με γουσταρει το εχουμε κανει καποιε φορες χωρις λεφτα  και θα μου εμπιστευτει καθετι που συμβαινει και γινεται παρασκηνιακα. καταρχην η καταγωγη της ειναι απο ουκρανια ειναι 24 χρονων και τα ελληνικα της ειναι κατω του μετριου και επικοινωνουμε στα αγγλικα. καταρχην καταγεται απο ενα ορεινο χωριο της ουκρανιας το οποιο εχει 200 κατοικους και η κοντινοτερη πολη σε αυτο ειναι 40 km και εχει 5000 κατοικους. ολα αυτα σας τα αναφερω για να καταλαβεται σε ποιες κοπελες στοχευουν ΑΥΤΟΙ, που για μενα ειναι αδιστακτοι και δεν δισταζουν σε τιποτα. οταν την πλησιασε λοιπον καποιος φιλος της προ τετραετιας της ειπε οτι θα μπορουσε να κανονισει να ερθει στην ελλαδα να της βρει δουλεια και να ειναι πολυ καλυτερα απο οτι στην ουκρανια. αυτος ηταν  γνωστος της οικογενειας της και ατομο εμπιστοσυνης, δεν αργησε να παρει την θετικη αποφαση και να ερθει εδω, οταν ειρθε την περιμενε μια γκαρσονιερα επιπλομενη και αυτη με τη σειρα της περιμενε απο το γνωστο της να της πει τη δουλεια που θα εκανε. περασε μια εβδομαδα και ακομα δεν της ειχε πει τη δουλεια θα εκανε. μετα απο μια εβδομαδα της ξεφουρνισε οτι μπορει να βγαλει λεφτα πηγαινοντας με αντρες και αμα την κανει τη δουλεια για 2-3 χρονια θα ελυνε το προβλημα της ζωης της. της ειπε ακομη οτι θα την αφηνε να το σκεφτει και να αποφασιζε μονη της. μετα απο 2 μερες η απαντηση ηταν θετικη και ξεκινησε την καριερα σε μπουρδελο γνωστης οδου της αθηνας. οταν μου περιεγραφε την πρωτη συναντηση της με τον πρωτο της πελατη μου σηκωθηκε η τριχα για το πως εννοιωθε και για τα συναισθηματα που ειχε, θυμοταν την παραμικρη λεπτομερεια απο αυτο το ραντεβου. αυτο που θελω να πω και θελω να τονισω οτι πλεον 4 χρονια μετα που κανει αυτη τη δουλεια δεν τη βλεπω να σταματαει δεν τη βλεπω να το κοβει οσο και αν αυτη πιστευει το αντιθετο. πισω απο αυτην κρυβεται ο γνωστος της ο οποιος εχει πανω απο 10 κοπελες στην εκδουλευση του, πισω απο τον δικο της ειναι αλλοι και δεν θελω να αναφερθω σε αυτο. παντως δεν μπορει να παει ουτε για καφε μονη της (εμεις παμε 3-4 φορες την εβδομαδα φευγει κανενα μισαωρο γρηγοροτερα πριν πιασει δουλεια και πινουμε καφε σε καφετερια κοντα στην δουλεια της στα κρυφα), επισης θα παει στους δικους της 1 φορα το χρονο για 10 μερες και μετα παλι πισω. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι μιλαμε για ενα οργανωμενο εγκλημα που ΟΛΟΙ γνωριζουν τι γινεται και ΟΛΟΙ ειναι μεσα στο κολπο.ειναι το πρωτο και τελευταιο post που γραφω και τελειωνοντας θελω να πω ειναι οτι εδω καιενα χρονο δεν παω στο μπουρδελο (δεν θελω να νομιζετε οτι την πληρωνω) βρισκομαστε μονο για καφε και με περνει παντα αυτη τηλεφωνο οταν μπορει να μιλησει. εχει αναπτυχθει μια δυνατη σχεση φιλιας μεταξυ μας της...
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
μετα απο μια εβδομαδα της ξεφουρνισε οτι μπορει να βγαλει λεφτα πηγαινοντας με αντρες και αμα την κανει τη δουλεια για 2-3 χρονια θα ελυνε το προβλημα της ζωης της. της ειπε ακομη οτι θα την αφηνε να το σκεφτει και να αποφασιζε μονη της. μετα απο 2 μερες η απαντηση ηταν θετικη και ξεκινησε την καριερα σε μπουρδελο γνωστης οδου της αθηνας.
μεγαλε απο οσοα ειπες κρατω μονο αυτο.οτι η γκομενα μονη τις το διαλεξε.αλλιως θα ελεγε βαλτε με να καθαριζω σκαλες.λοιπον φιλε και μια συμβουλη.προσεχε τα ποιηματακια που σου λεει η γκομενα διοτι μπορει να ψαχνετε να σκαλωσει απο καπου για να παντρευτει αργοτερα.στο λεω για να μην την πληρωσεις εσυ.οσο για τα κυκλωματα που λες χαρηκαμε πολυ.αλλα μην τρως και πολυ φιλοτιμο απο την γκομενα.ειναι μεγαλες πουτανες ολες αυτες,και ειδικα αυτες απο την ουκρανια που λεει και ο δασκαλος.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
μεγαλε απο οσοα ειπες κρατω μονο αυτο.οτι η γκομενα μονη τις το διαλεξε.αλλιως θα ελεγε βαλτε με να καθαριζω σκαλες.λοιπον φιλε και μια συμβουλη.προσεχε τα ποιηματακια που σου λεει η γκομενα διοτι μπορει να ψαχνετε να σκαλωσει απο καπου για να παντρευτει αργοτερα.στο λεω για να μην την πληρωσεις εσυ.οσο για τα κυκλωματα που λες χαρηκαμε πολυ.αλλα μην τρως και πολυ φιλοτιμο απο την γκομενα.ειναι μεγαλες πουτανες ολες αυτες,και ειδικα αυτες απο την ουκρανια που λεει και ο δασκαλος.
Αρκανσ σπικινγκ! :rockon: :rockon:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μεγαλε απο οσοα ειπες κρατω μονο αυτο.οτι η γκομενα μονη τις το διαλεξε.αλλιως θα ελεγε βαλτε με να καθαριζω σκαλες.λοιπον φιλε και μια συμβουλη.προσεχε τα ποιηματακια που σου λεει η γκομενα διοτι μπορει να ψαχνετε να σκαλωσει απο καπου για να παντρευτει αργοτερα.στο λεω για να μην την πληρωσεις εσυ.οσο για τα κυκλωματα που λες χαρηκαμε πολυ.αλλα μην τρως και πολυ φιλοτιμο απο την γκομενα.ειναι μεγαλες πουτανες ολες αυτες,και ειδικα αυτες απο την ουκρανια που λεει και ο δασκαλος.
σωστα τα λες φιλε και στεκεσαι εκει αλλα πιστευω οτι θα πρεπει να σταθουμε σε αυτο το σημειο σε συνδιασμο με τον τοπο καταγωγης της(ενα μικρο χωριο μακρυα απο τον πολιτισμο φανταζομαι). αρα πιθανολογω οτι ο προαγωγος ηξερε την απαντηση απο πριν οτι θα ειναι θετικη και θα συμφωνουσε.Επισης δεν ξερουμε τι θα επακολουθουσε αν η απαντηση ηταν αρνητικη, θα την γυρνουσε αυτος σπιτι του????? δεν το πιστευω
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
σωστα τα λες φιλε και στεκεσαι εκει αλλα πιστευω οτι θα πρεπει να σταθουμε σε αυτο το σημειο σε συνδιασμο με τον τοπο καταγωγης της(ενα μικρο χωριο μακρυα απο τον πολιτισμο φανταζομαι). αρα πιθανολογω οτι ο προαγωγος ηξερε την απαντηση απο πριν οτι θα ειναι θετικη και θα συμφωνουσε.Επισης δεν ξερουμε τι θα επακολουθουσε αν η απαντηση ηταν αρνητικη, θα την γυρνουσε αυτος σπιτι του????? δεν το πιστευω
φιλε μην ψαχνεις βελονες στα αχυρα.το θεμα ειναι οτι δεν το κανει με το ζορι.οσο για το χωριο τις στην ουκρανια εχει και αλλες απο εκει που κανουν την ιδια δουλεια με αυτην.τι νομιζεις τωρα οτι στα τυφλα ξεκινησε να ερθει απο εκει εδω?ασε τωρα.το ιδιο παραμυθακι μαθανε και λενε ολες απο εκει.διαβασε και κανενα θρεντ του δασκαλου και θα καταλαβεις τι γινετε.
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Για κάποιες, η ζωή είναι δύσκολη και είτε η διατροφή δε φτάνει, είτε τα 700ε δεν αρκούν, είτε τρέχουν άλλα έξοδα-χρέη.
Για κάποιες άλλες, ο πρίγκιπας δεν ήταν και τόσο γαλάζιος.
Για κάποιες άλλες, τύπου Τζούλιας, όταν σε μεγαλόνουν για χρονια με την λογική "στοχος είναι τα λεφτά" δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις εκτός απο αυτό, να είσαι γλάστρα, μοντέλα, σκυλοτραγουδίστρια κτλ. Δυστιχώς όμως, να ναι καλά τα ρυάλιτι, πίξαμε στις μοντέλες-τραγουδίστριες-γλάστρες-περσόνες και δεν υπάρχει χώρος για όλες. Κάποιες αναγκαστικά πρέπει να δουλέψουν με όλα τα προσόντα τους για το εύκολο και γρήγορο χρήμα μιας και δεν υπάρχουν αρκετοί Λατσιδες, Κυριακού και Αγγελόπουλοι να τις παντρευτούν όλες.
Για καποιες απο αυτές, είναι πάνω-κάτω, το ίδιο με τις συζήγους σας, " θα έρθει ο μαλακας, θα θέλει πίπα 2-3 λεπτα, δε θα περιμένει, θα μπει να με γαμήσει και σε 5-6 λεπτα θα τελιώσει και θα με αφήσει ύσηχη." Δεν υπάρχει σεξουαλική ικανοποίηση σε καμια απο τις 2 περιπτώσεις, μόνο άλλου είδους οφέλη, στη μια ασφάλεια και διατήρηση της κατάστασης, στην άλλη τα κέρδη και ότι προσφέρουν στη πουτάνα.
Για κάποιες απο εμάς είναι ισως αυτό που λέτε. "Θα βγώ το βράδυ, θα διασκεδάσω σε κλαμπ, θα περάσω καλά και θα γαμηθώ με κάποιον να περάσω καλα". One night stand είναι κι αυτό, απλά πληρώνεσε κιόλας. Μην ξεχνάς ότι κάποιοι πληρώνονται για να κάνουν το χόμπυ τους επάγγελμα (βλέπε ποδοσφαιριστες).
Όσο για τις ξένες, όταν εμείς είχαμε τουρκοκρατία και μας κρατόυσε η θρησκεία ενομένους σαν έθνος, σαν ιδέα και σαν οικογένεια, περνόντασ μας ηθηκές αξίες και ταμπού, εκείνες είχαν άλλα καθεστώτα στην ιστορία τους, θρησκευτικές διαμάχες και φασαρίες και αργά η γρήγορα "απελευθερώθηκαν" και "απενοχοποίησαν" καποια ταμπού που για μας τις Ελεινιδες όπως μας λέτε είναι ακόμα στο DNA μας.
Εσείς πόσο εύκολα θα στήνατε κώλο; Σίγουρα υπάρχουν και οικοδομές και ένα σωρό άλλες δουλειές να υποφέρετε, πριν απο απελίσία κατεβάσετε το σλιπάκι σας για έναν λεφτά γκει, αλλά στην ανάγκη ακόμα και αν λετε όχι, κάποιοι απο εσας θα καταλίγατε να το δοκιμάσετε, αν δεν είχατε να φάτε ή να τα βγάλετε πέρα και κρινόταν η ζωή σας απο αυτό.
Όταν μεγαλώνεις με την ιδέα ότι όλοι οι άντρες θέλουν να μπούν στο βρακί σου και θα κάνουν τα πάντα για αυτο πολύ λογικό να το εκμεταλευτείς, είτε μέσω του γάμου (βρήσκοντας εναν "μαλακα" να σε ταΐζει), είτε μέσω επαγγέλματος, μπλέκοντας με αφεντικά, συναδέλφους, εραστές οταν ο "μαλακας" δεν κάνει καλά τη δουλειά του, είτε ως πουτάνα.

Και σε τελική όπως λέτε, το μουνί σέρνει καράβι. Κρατάω ένα εργαλέιο στα χέρια μου (μεταφορικα το λεω ως γυναίκα) που αξίζει πολλά και κάποιοι με πληρώνουν για να το χρησιμοποιήσω, ε μαλάκας θα'μαι να μην το κάνω είτε είναι για 20, είτε για 50, είτε για 1000 ευρώ.Όσο θα υπάρχει ζήτηση, όλο και κάτι θα υπάρχει στη προσφορά.
Πάντος ειληκρινά, αν νομίζετε ότι υπάρχουν κοπέλες πουτάνες που χαίρονται γιατι έχουν σεξ και πληρόνονται, είστε πολύυυυυυυυυ γελασμένοι. Αν τύχει και περάσουν καλά, ειναι + αλλά να λες ότι ειναι ευτυχισμένες γιατί τις γαμάνε και τις πληρώνουν, είναι τελίως άκυρο.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εδω αλλοι βαζουν τις γυναικες/γκομενες τους να κανουν αυτο το πραγμα, τι να λεμε τωρα...
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
βιαβαζοντας το θεμα πολυ αναλυτικα θα το τη γνωμη μου οπως την ξερω.μετα απο μια αναδρομη στη ζωη μου εχω παει με παρα πολλες και εχω ζησει με παρα πολλες.φιλοι μου η κατασταση εχει ως εξεις.τα λεφτα ειναι το παν για αυτες αλλες τις αναγκασανε οι περισσοτερες το επελεξαν μονες τους ξερουν τι κανουν τι θελουν να κανουν την δουλεις αυτη να μαζεψουν λεφτα και να φυγουν.αλλες ειναι αδυστακτες αλλες πονανε ψυχικα αλλες αναισθητες ειναι στον ανθρωπο.αν νομιζεται οτι βγαζουν αισθηματα μαζι μας ημαστε ολοι γελασμενοι.γουστα μπορει να βγαζουν οχι ολες αλλα βγαζουν γιατι ειναι το σεχ στην μεση και καποια φορα θα καυλωσουν αλλα οργανικα μας μισουνε μας βλεπουνε σαν πορτοφολι οχι επειδη το θελουν αλλα οταν παει καποιος μαζι τους για λεφτα τις πληρωνει για να τις γαμησει και να κανει οτι θελει πως θα νιωσει.ολες το κανουν για να ψωνιζουν ωραια ρουχα ωραια καλυντικα ωραια πραγματα γιατι δεν τα ειχαν ποτε ειναι γλυκο το χρημα για αυτες και αμα μπουν στο χορο δεν υπαρχει επιστροφη μετα δεν μπορουν να καθαριζουν σκαλες.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
πως δεν υπαρχει επιστροφη. Η δικια μου με παντρευτικε. Καναμε οικογενεια και καθαριζει τωρα σκαλες . Καθαριστρια ειναι.
 

Επισκέπτης
πως δεν υπαρχει επιστροφη. Η δικια μου με παντρευτικε. Καναμε οικογενεια και καθαριζει τωρα σκαλες . Καθαριστρια ειναι.
σημερα τυπε φανταζομαι δε δουλευει

θα κανετε τιποτα ξεχωριστο λογω της ημερας?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι δεν κανουμε τιποτα. η δικια μου κοιματε και κλανει συνεχεια ...τωρα τελευταια με εχει βρωμισει
 

Επισκέπτης
παιδια καλησπερα μπαινω καιρο στο σαιτ και το διαβαζω απο τους κωδικους κολλητου μου, σημερα αποφασισα να κανω εγγραφη και να γραψω για αυτο το θεμα το οποιο νομιζω οτι γνωριζω αρκετα καλα. καταρχην εχω περασει τα 30 και μπορω να πω οτι αν οι μπουρδελοτσαρκες και το πουτανογαμισια ηταν εργασια αυτη τη στιγμη θα κατεθετα για συνταξη καθως ειμαι χρονια στο κουρμπετι. τα τελευταια 2 χρονια μου συμβαινει κατι που και για μενα, ενος χρονιου πουτανιαρη αποτελει μοναδικο γεγονος.εχω σχεση με μια πουτανα, θα ας εξηγησω τι εννοω σχεση,με αμεση συνεπεια να μου εχει εμπιστευτει αρκετα πραγματα τα οποια εχω κρατησει για το εαυτο μου και μεσα απο την ανωνυμια μου θα σας τα κοινοποιησω. οταν λεω σχεση μην φανταστειται οτι παμε στα μπουζουκια κοιμομαστε μαζι και τετοια.απλως με γουσταρει το εχουμε κανει καποιε φορες χωρις λεφτα  και θα μου εμπιστευτει καθετι που συμβαινει και γινεται παρασκηνιακα. καταρχην η καταγωγη της ειναι απο ουκρανια ειναι 24 χρονων και τα ελληνικα της ειναι κατω του μετριου και επικοινωνουμε στα αγγλικα. καταρχην καταγεται απο ενα ορεινο χωριο της ουκρανιας το οποιο εχει 200 κατοικους και η κοντινοτερη πολη σε αυτο ειναι 40 km και εχει 5000 κατοικους. ολα αυτα σας τα αναφερω για να καταλαβεται σε ποιες κοπελες στοχευουν ΑΥΤΟΙ, που για μενα ειναι αδιστακτοι και δεν δισταζουν σε τιποτα. οταν την πλησιασε λοιπον καποιος φιλος της προ τετραετιας της ειπε οτι θα μπορουσε να κανονισει να ερθει στην ελλαδα να της βρει δουλεια και να ειναι πολυ καλυτερα απο οτι στην ουκρανια. αυτος ηταν  γνωστος της οικογενειας της και ατομο εμπιστοσυνης, δεν αργησε να παρει την θετικη αποφαση και να ερθει εδω, οταν ειρθε την περιμενε μια γκαρσονιερα επιπλομενη και αυτη με τη σειρα της περιμενε απο το γνωστο της να της πει τη δουλεια που θα εκανε. περασε μια εβδομαδα και ακομα δεν της ειχε πει τη δουλεια θα εκανε. μετα απο μια εβδομαδα της ξεφουρνισε οτι μπορει να βγαλει λεφτα πηγαινοντας με αντρες και αμα την κανει τη δουλεια για 2-3 χρονια θα ελυνε το προβλημα της ζωης της. της ειπε ακομη οτι θα την αφηνε να το σκεφτει και να αποφασιζε μονη της. μετα απο 2 μερες η απαντηση ηταν θετικη και ξεκινησε την καριερα σε μπουρδελο γνωστης οδου της αθηνας. οταν μου περιεγραφε την πρωτη συναντηση της με τον πρωτο της πελατη μου σηκωθηκε η τριχα για το πως εννοιωθε και για τα συναισθηματα που ειχε, θυμοταν την παραμικρη λεπτομερεια απο αυτο το ραντεβου. αυτο που θελω να πω και θελω να τονισω οτι πλεον 4 χρονια μετα που κανει αυτη τη δουλεια δεν τη βλεπω να σταματαει δεν τη βλεπω να το κοβει οσο και αν αυτη πιστευει το αντιθετο. πισω απο αυτην κρυβεται ο γνωστος της ο οποιος εχει πανω απο 10 κοπελες στην εκδουλευση του, πισω απο τον δικο της ειναι αλλοι και δεν θελω να αναφερθω σε αυτο. παντως δεν μπορει να παει ουτε για καφε μονη της (εμεις παμε 3-4 φορες την εβδομαδα φευγει κανενα μισαωρο γρηγοροτερα πριν πιασει δουλεια και πινουμε καφε σε καφετερια κοντα στην δουλεια της στα κρυφα), επισης θα παει στους δικους της 1 φορα το χρονο για 10 μερες και μετα παλι πισω. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι μιλαμε για ενα οργανωμενο εγκλημα που ΟΛΟΙ γνωριζουν τι γινεται και ΟΛΟΙ ειναι μεσα στο κολπο.ειναι το πρωτο και τελευταιο post που γραφω και τελειωνοντας θελω να πω ειναι οτι εδω καιενα χρονο δεν παω στο μπουρδελο (δεν θελω να νομιζετε οτι την πληρωνω) βρισκομαστε μονο για καφε και με περνει παντα αυτη τηλεφωνο οταν μπορει να μιλησει. εχει αναπτυχθει μια δυνατη σχεση φιλιας μεταξυ μας της...

O τρόπος έκδοσης πού περιγράφεις είναι ο πλέον συνηθισμένος και καλά μελετημένος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
οχι δεν κανουμε τιποτα. η δικια μου κοιματε και κλανει συνεχεια ...τωρα τελευταια με εχει βρωμισει
εχεις καταντησει μαλακας πλεον και εσυ και αυτοι που σου απαντανε.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
παιδια καλησπερα μπαινω καιρο στο σαιτ και το διαβαζω απο τους κωδικους κολλητου μου, σημερα αποφασισα να κανω εγγραφη και να γραψω για αυτο το θεμα το οποιο νομιζω οτι γνωριζω αρκετα καλα. καταρχην εχω περασει τα 30 και μπορω να πω οτι αν οι μπουρδελοτσαρκες και το πουτανογαμισια ηταν εργασια αυτη τη στιγμη θα κατεθετα για συνταξη καθως ειμαι χρονια στο κουρμπετι. τα τελευταια 2 χρονια μου συμβαινει κατι που και για μενα, ενος χρονιου πουτανιαρη αποτελει μοναδικο γεγονος.εχω σχεση με μια πουτανα, θα ας εξηγησω τι εννοω σχεση,με αμεση συνεπεια να μου εχει εμπιστευτει αρκετα πραγματα τα οποια εχω κρατησει για το εαυτο μου και μεσα απο την ανωνυμια μου θα σας τα κοινοποιησω. οταν λεω σχεση μην φανταστειται οτι παμε στα μπουζουκια κοιμομαστε μαζι και τετοια.απλως με γουσταρει το εχουμε κανει καποιε φορες χωρις λεφτα  και θα μου εμπιστευτει καθετι που συμβαινει και γινεται παρασκηνιακα. καταρχην η καταγωγη της ειναι απο ουκρανια ειναι 24 χρονων και τα ελληνικα της ειναι κατω του μετριου και επικοινωνουμε στα αγγλικα. καταρχην καταγεται απο ενα ορεινο χωριο της ουκρανιας το οποιο εχει 200 κατοικους και η κοντινοτερη πολη σε αυτο ειναι 40 km και εχει 5000 κατοικους. ολα αυτα σας τα αναφερω για να καταλαβεται σε ποιες κοπελες στοχευουν ΑΥΤΟΙ, που για μενα ειναι αδιστακτοι και δεν δισταζουν σε τιποτα. οταν την πλησιασε λοιπον καποιος φιλος της προ τετραετιας της ειπε οτι θα μπορουσε να κανονισει να ερθει στην ελλαδα να της βρει δουλεια και να ειναι πολυ καλυτερα απο οτι στην ουκρανια. αυτος ηταν  γνωστος της οικογενειας της και ατομο εμπιστοσυνης, δεν αργησε να παρει την θετικη αποφαση και να ερθει εδω, οταν ειρθε την περιμενε μια γκαρσονιερα επιπλομενη και αυτη με τη σειρα της περιμενε απο το γνωστο της να της πει τη δουλεια που θα εκανε. περασε μια εβδομαδα και ακομα δεν της ειχε πει τη δουλεια θα εκανε. μετα απο μια εβδομαδα της ξεφουρνισε οτι μπορει να βγαλει λεφτα πηγαινοντας με αντρες και αμα την κανει τη δουλεια για 2-3 χρονια θα ελυνε το προβλημα της ζωης της. της ειπε ακομη οτι θα την αφηνε να το σκεφτει και να αποφασιζε μονη της. μετα απο 2 μερες η απαντηση ηταν θετικη και ξεκινησε την καριερα σε μπουρδελο γνωστης οδου της αθηνας. οταν μου περιεγραφε την πρωτη συναντηση της με τον πρωτο της πελατη μου σηκωθηκε η τριχα για το πως εννοιωθε και για τα συναισθηματα που ειχε, θυμοταν την παραμικρη λεπτομερεια απο αυτο το ραντεβου. αυτο που θελω να πω και θελω να τονισω οτι πλεον 4 χρονια μετα που κανει αυτη τη δουλεια δεν τη βλεπω να σταματαει δεν τη βλεπω να το κοβει οσο και αν αυτη πιστευει το αντιθετο. πισω απο αυτην κρυβεται ο γνωστος της ο οποιος εχει πανω απο 10 κοπελες στην εκδουλευση του, πισω απο τον δικο της ειναι αλλοι και δεν θελω να αναφερθω σε αυτο. παντως δεν μπορει να παει ουτε για καφε μονη της (εμεις παμε 3-4 φορες την εβδομαδα φευγει κανενα μισαωρο γρηγοροτερα πριν πιασει δουλεια και πινουμε καφε σε καφετερια κοντα στην δουλεια της στα κρυφα), επισης θα παει στους δικους της 1 φορα το χρονο για 10 μερες και μετα παλι πισω. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι μιλαμε για ενα οργανωμενο εγκλημα που ΟΛΟΙ γνωριζουν τι γινεται και ΟΛΟΙ ειναι μεσα στο κολπο.ειναι το πρωτο και τελευταιο post που γραφω και τελειωνοντας θελω να πω ειναι οτι εδω καιενα χρονο δεν παω στο μπουρδελο (δεν θελω να νομιζετε οτι την πληρωνω) βρισκομαστε μονο για καφε και με περνει παντα αυτη τηλεφωνο οταν μπορει να μιλησει. εχει αναπτυχθει μια δυνατη σχεση φιλιας μεταξυ μας της...

Σκεφτειτε ποσο καλυτερα θα ηταν για ολους και κυριως για τις κοπελες να ειναι νομιμες, και να μην εχουν αναγκη κανεναν. Να κανουν οτι κανουν για την παρτι τους. Φυσικα υπαρχουν και κοπελες ανεξαρτητες, που δεν τα σκανε σε κανεναν, και μπορουν να σταματησουν οταν θελουν.
Το νταβατζιλικι ειναι απαραδεκτο, αλλα οσο τρωνε τοσοι πολλοι απο αυτο...δεν σταματαει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom