Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Άσε ρε που τις λυπάστε μερίκοι!Παίρνει τέτοια τρελή χαρά το μουνί τους και πλουτίζουν και σε ελάχιστα χρόνια μέσα και είναι για να ανησυχούμε για αυτές?
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Καλό το θέμα, αλλά μόνο γενικά μπορούμε να μιλήσουμε και αυτό διότι:
1. Κάθε γυναίκα μπορεί να το έχει επιλέξει για διαφορετικό λόγο αυτό το επάγγελμα (ή, να αναγκάζεται να το κάνει).
2. Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και δεν ξέρεις πως αντιδράει και τι νοιώθει γι' αυτό που περνάει στην καθημερινότητα του.
3. Σε όλους εμάς που "τιμάμε" τις κοπέλες έχουμε δει διαφορετικές αντιδράσεις. Αλλες προσποιούνται και φαίνεται, σε άλλες δεν φαίνεται, ίσως κάποιες το απολαμβάνουν πραγματικά (ποιος ξέρει), άλλες είναι τελείως ψυχρές και αδιάφορες και κάποιες κοιτάνε απλά να σε...ξεπετάξουν για να περάσει...ο επόμενος.
4. Θεωρώ πως οι περισσότεροι από εμάς φερόμαστε πολύ καλά στις κοπέλες. Σίγουρα, όμως, υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.
5. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τη συμπεριφορά που έχουν από τα αφεντικά τους προς αυτές και τι επιπτώσεις έχει αυτό στον χαρακτήρα τους (βλέπε νούμερο 2) και τον ψυχισμό τους.
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
Ολες οι δουλειες εχουν ενα ειδοσς εξαναγκασμου .Ασφαλως κα ι ισως να ηθελαν να κανουν κατι αλλο στη ζωη τους . Αλλα δεν μπορεσαν για πολλους και διαφορους λογους . Απο θέμα ψυχοσυνθεσης  ισως να το ειδαν κα ι σαν καλη επιλογη  ισως και απο αδυναμια ν αντιμετωπισουν τις δυσκολιες της ζωης στραφηκαν σε μια ευκολη λυση που αποδιδει ικανοποιητικά.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Πολυ απλα αξιοποιουν το σωμα τους!
Τα λεφτα ειναι καλα και μετα κανουν δικιες τους δουλειες.........
Σεξ και λεφτα......τι το καλυτερο?

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν τις έκανα άγιες! παντού εξάλλου υπάρχουν καλοί και κακοί επαγγελματίες!
Το κυριοτερο να ειναι σωστη επαγγελματιας
Πολυ απλα αξιοποιουν το σωμα τους!
Τα λεφτα ειναι καλα και μετα κανουν δικιες τους δουλειες.........
Σεξ και λεφτα......τι το καλυτερο?
Κανουν δικες τους δουλειες η εξυπνες,και κατι αλλες τις τρωη το μαυρο χωμα απο την εξαναγκαστικη αγαπη για τους νταβαντζηδες :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
απο τη στιγμη που παμε μπανιαρισμενοι,αρωματισμενοι,τις φερομαστε ωραια,και πληρωνουμε αυτα που ζητανε δεν υπαρχει προβλημα.(τουλαχιστον εγω αυτο κανω).οταν ομως τρωμε καμια μουφα απο αυτες γιατι βαριουντε να γαμηθουνε δεν ζηταμε τα λεφτα μας πισω,απλως κανουμε τους μαλακες και φευγουμε.τοτε παλι καλα ειναι?μην τις κανεις αγιες τωρα.ολα τα επαγγελματα εχουν δυσκολιες.
αυτο ακριβως
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Διάβασα προσεκτικά όλες τις απόψεις που έχουν γραφτεί για το συγκεκριμένο θέμα και θα προσθέσω τη δική μου ταπεινή άποψη μια και συνευρίσκομαι με κορίτσια του πληρωμένου έρωτα, πάνω από τρεις δεκαετίες..
Αρχικά θέλω να καταθέσω την απορία μου.. Που είναι τα κορίτσια του site; Εκτός από την Κατερίνα που είχε το θάρρος να γράψει κάτι, καμμία άλλη από τις κοπέλες που μπαίνουν κάθε μέρα και γράφουν διάφορα, δεν μπήκε στον κόπο να μας δώσει μια λογική απάντηση πως μπήκε σε αυτή τη δουλειά, γιατί μένει, πως νιώθει κλπ..
Τώρα μετά από τόσα χρόνια και αφου έχω χαλάσει πολλές μα πολλές χιλιάδες Ευρώ στον πληρωμένο έρωτα (όχι πως το μετάνιωσα), έχω κάνει σχέσεις με επαγγελματίες, η εμπειρία μου λέει τα εξής:
Τράφικινγκ υπάρχει ακόμα, αλλά σε πολύ μικρή έκταση σε σχέση με τη δεκαετία του 90.. Τότε ναι, υπήρχαν πολλές κοπέλες που της είχαν φέρει δια της βίας, τις είχαν φυλακισμένες, τις απειλούσαν για τη ζωή τους και της οικογένειας τους και δεν είχαν άλλη επιλογή..
Τώρα οι περισσότερες κοπέλες που έρχονται, ξέρουν εκ των προτέρων τι δουλειά θα κάνουν.. Όμως με τις Ανατολικές - γιατί οι περισότερες κοπέλες που που ασκούν το επάγγελμα είναι από την Ανατολική Ευρώπη -, συμβαίνει το εξής.. Στις χώρες τους νιώθουν πως δεν έχουν μέλλον.. Άρα η μόνη λύση είναι να φύγουν για μια Ευρωπαική χώρα με οποιοδήποτε τίμημα.. Και επειδή για τις γυναίκες αυτών των χωρών το σεξ είναι απλό, μέσα στην καθημερινότητα τους, (όχι σαν τις Ελληνίδες που ακόμα και αν σε γουστάρουν τρελλά θα σου βγάλουν το λάδι μέχρι να τις πας στο κρεββάτι) δεν έχουν πολλές αναστολές για να μπουν στη δουλειά.. Για μερικές είναι και η περιέργεια..
Οι περισσότερες από αυτές τις κοπέλες δεν είναι πουτάνες στην ψυχή, άλλωστε είναι μικρά κοριτσάκια 19-20 χρονών.. Δυστυχώς όμως, η δουλειά τις κάνει έτσι.. Διαφορετικά πως θα επιβιώσουν.. Ξέρετε ότι οι φυσιολογικοί πελάτες είναι πια ελάχιστοι και η συντριπτική πλειοψηφία ζητάει από αυτά τα κοριτσάκια απίστευτα πράγματα, κατά την γνώμη μου.. (Ουρολαγνίες, κοπρολαγνίες, να τους γαμάνε αντί να τις γαμάνε και άλλα που δεν μπορώ να τα πω και μάλιστα πληρώνοντας αδρά..) Τι ψυχή θα διαμορφώσουν αυτά τα κοριτσάκια μετά..
Στην αρχή σκέφτονται πως θα δουλέψουν για ένα χρόνο και μετά θα φύγουν.. Αμ δε.. Όταν βγάζειν 4-5000 Ευρώ το μήνα, μπορείς να έχεις ότι θέλεις, να διασκεδάζεις όπου θέλεις, πως μπορείς να ξαναγυρίσεις στην προηγούμενη μίζερη ζωή σου, στο χωριουδάκι της Ρωσίας ή της Μολδαβίας που οι περισότεροι εκεί υποψιάζονται γιατί χάθηκες τόσο καιρό και τι δουλειά έκανες εκεί που πήγες, γιατί είναι ένα κοινό μυστικό..
Συμβιβάζονται λοιπόν με τη δουλειά αυτή και απλά με την εμπειρία που αποκτούν προσπαθούν να βελτιώσουν τις συνθήκες εργασίας τους.. Όμως η προσωπικότητα και ο χαραχτήρας τους αλλοιώνεται σε μεγάλο βαθμό..
Και το χειρότερο είναι πως μερικές ξεκινάνε και τα ναρκωτικά και εκεί είναι που δεν έχει επιστροφή..
Τελειώνοντας θέλω να δώσω μια φιλική συμβουλή.. Πολλοί γράφετε πολύ προσβλητικά και υποτιμιτικά σχόλια για τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά και αναρωτιέμαι το γιατί.. Αν τόσο πολύ δεν τις γουστάρετε γιατί πάτε; Ότι δουλειά και αν κάνουν, είναι γυναίκες, είναι άνθρωποι και αξίζουν σεβασμό όπως όλοι άνθρωποι..
Αν όμως μια επαγγελματίας δεν σας σεβάστηκε, δεν σεβάστηκε τα χρήματα που της δώσατε, τότε ναι να την ξεμπροστιάσετε εδώ στο site για να το μάθουμε όλοι μας να μείνει άνεργη..
Αλλά ρε παλληκάρια μην φτύνετε στο πιάτο που τρώτε..
 

Επισκέπτης
Διάβασα προσεκτικά όλες τις απόψεις που έχουν γραφτεί για το συγκεκριμένο θέμα και θα προσθέσω τη δική μου ταπεινή άποψη μια και συνευρίσκομαι με κορίτσια του πληρωμένου έρωτα, πάνω από τρεις δεκαετίες..
Αρχικά θέλω να καταθέσω την απορία μου.. Που είναι τα κορίτσια του site; Εκτός από την Κατερίνα που είχε το θάρρος να γράψει κάτι, καμμία άλλη από τις κοπέλες που μπαίνουν κάθε μέρα και γράφουν διάφορα, δεν μπήκε στον κόπο να μας δώσει μια λογική απάντηση πως μπήκε σε αυτή τη δουλειά, γιατί μένει, πως νιώθει κλπ..
Τώρα μετά από τόσα χρόνια και αφου έχω χαλάσει πολλές μα πολλές χιλιάδες Ευρώ στον πληρωμένο έρωτα (όχι πως το μετάνιωσα), έχω κάνει σχέσεις με επαγγελματίες, η εμπειρία μου λέει τα εξής:
Τράφικινγκ υπάρχει ακόμα, αλλά σε πολύ μικρή έκταση σε σχέση με τη δεκαετία του 90.. Τότε ναι, υπήρχαν πολλές κοπέλες που της είχαν φέρει δια της βίας, τις είχαν φυλακισμένες, τις απειλούσαν για τη ζωή τους και της οικογένειας τους και δεν είχαν άλλη επιλογή..
Τώρα οι περισσότερες κοπέλες που έρχονται, ξέρουν εκ των προτέρων τι δουλειά θα κάνουν.. Όμως με τις Ανατολικές - γιατί οι περισότερες κοπέλες που που ασκούν το επάγγελμα είναι από την Ανατολική Ευρώπη -, συμβαίνει το εξής.. Στις χώρες τους νιώθουν πως δεν έχουν μέλλον.. Άρα η μόνη λύση είναι να φύγουν για μια Ευρωπαική χώρα με οποιοδήποτε τίμημα.. Και επειδή για τις γυναίκες αυτών των χωρών το σεξ είναι απλό, μέσα στην καθημερινότητα τους, (όχι σαν τις Ελληνίδες που ακόμα και αν σε γουστάρουν τρελλά θα σου βγάλουν το λάδι μέχρι να τις πας στο κρεββάτι) δεν έχουν πολλές αναστολές για να μπουν στη δουλειά.. Για μερικές είναι και η περιέργεια..
Οι περισσότερες από αυτές τις κοπέλες δεν είναι πουτάνες στην ψυχή, άλλωστε είναι μικρά κοριτσάκια 19-20 χρονών.. Δυστυχώς όμως, η δουλειά τις κάνει έτσι.. Διαφορετικά πως θα επιβιώσουν.. Ξέρετε ότι οι φυσιολογικοί πελάτες είναι πια ελάχιστοι και η συντριπτική πλειοψηφία ζητάει από αυτά τα κοριτσάκια απίστευτα πράγματα, κατά την γνώμη μου.. (Ουρολαγνίες, κοπρολαγνίες, να τους γαμάνε αντί να τις γαμάνε και άλλα που δεν μπορώ να τα πω και μάλιστα πληρώνοντας αδρά..) Τι ψυχή θα διαμορφώσουν αυτά τα κοριτσάκια μετά..
Στην αρχή σκέφτονται πως θα δουλέψουν για ένα χρόνο και μετά θα φύγουν.. Αμ δε.. Όταν βγάζειν 4-5000 Ευρώ το μήνα, μπορείς να έχεις ότι θέλεις, να διασκεδάζεις όπου θέλεις, πως μπορείς να ξαναγυρίσεις στην προηγούμενη μίζερη ζωή σου, στο χωριουδάκι της Ρωσίας ή της Μολδαβίας που οι περισότεροι εκεί υποψιάζονται γιατί χάθηκες τόσο καιρό και τι δουλειά έκανες εκεί που πήγες, γιατί είναι ένα κοινό μυστικό..
Συμβιβάζονται λοιπόν με τη δουλειά αυτή και απλά με την εμπειρία που αποκτούν προσπαθούν να βελτιώσουν τις συνθήκες εργασίας τους.. Όμως η προσωπικότητα και ο χαραχτήρας τους αλλοιώνεται σε μεγάλο βαθμό..
Και το χειρότερο είναι πως μερικές ξεκινάνε και τα ναρκωτικά και εκεί είναι που δεν έχει επιστροφή..
Τελειώνοντας θέλω να δώσω μια φιλική συμβουλή.. Πολλοί γράφετε πολύ προσβλητικά και υποτιμιτικά σχόλια για τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά και αναρωτιέμαι το γιατί.. Αν τόσο πολύ δεν τις γουστάρετε γιατί πάτε; Ότι δουλειά και αν κάνουν, είναι γυναίκες, είναι άνθρωποι και αξίζουν σεβασμό όπως όλοι άνθρωποι..
Αν όμως μια επαγγελματίας δεν σας σεβάστηκε, δεν σεβάστηκε τα χρήματα που της δώσατε, τότε ναι να την ξεμπροστιάσετε εδώ στο site για να το μάθουμε όλοι μας να μείνει άνεργη..
Αλλά ρε παλληκάρια μην φτύνετε στο πιάτο που τρώτε..

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: ...εγώ προσωπικά βρίζω μόνο τις μυξοπαρθένες ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
μπορεί να βγάζουν σε δέκα χρόνια όσα βγάζουν άλλοι σε μια ζωή αλλά με τι κόστος? Τι αντοχές θέλει άραγε να δεχεσαι στο κρεβάτι και μέσα στο #ουνί σου τον κάθε βρωμιάρη? Τι αντοχές θέλει να ανέχεσαι πάνω στο σώμα σου κάθε χειρονομία? δεν νομίζω οι κοπέλες να νιώθουν πολύ άνετα με αυτό που κάνουν, έστω και αν πληρώνονται... είναι δύσκολο επάγγελμα και θέλει γερά νεύρα και αντοχές...

αν και πιτσιρίκος ορθώς ομιλείς! :thumbsup:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αν στάθουμε στο σημείο του σχολιασμού των κοριτσιών. Θεωρώ σωστό να κρίνονται ως επαγγελματίες για τις υπηρεσίες που παρέχουν, όπως πρέπει να συμβαίνει και με κάθε επαγγελματία ώστε να υπάρξει διαχωρισμός ανάμεσα σε αυτές που ευσεινήδητα κάνουν την δουλειά τους και σε αυτές που σε ξεπετάνε- δεν είναι δυνατόν να μπαίνουν όλες στην ίδια κατηγορία. Όμως αφού σαν άνθρωπο δεν την γνωρίζεις, δεν γνωρίζεις τι συμβαίνει στο υπόλοιπο φάσμα τηζ ζωής της είναι- να το θέσω ευγενικά - άδικο να τις κρίνεις ως άνθρωπους με βάση το επάγγελμα τους. άλλωστε η κρίση για τον άνθρωπο είναι κάτι πολύ δύσκολο, απαιτεί πολύ χρόνο, να παρακολουθήσες όλες τις φάσεις της ζωής του και κυρίως εσύ που πιστεύεις ότι θα κρίνεις κάποιον να έχεις κάνει την αυτοκριτική σου, να έχεις ανακαλύψει τα στραβά σου και στο μέτρο του δυνατού να τα έχεις αμβλύνει, κοινώς ας δούμε πρώτα την καμπούρα μας....   
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί ρε παλληκαριά η δoυλιά του Αστυφύλακα είναι καλύτερη αλλά δεν λέτε καμιά καλή κουβέντα ,αλλά υπάρχει μια μεγάλη διάφορα την πουτανα την γαμούμε και έχουμε ένοχες ο αστυφύλακες μας γαμαει και είναι εχθρός .για δεν ρωτάτε πως αισθάνεται ο μπάτσος την ώρα που δέρνει διαδηλωτές ?
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Γιατί ρε παλληκαριά η δoυλιά του Αστυφύλακα είναι καλύτερη αλλά δεν λέτε καμιά καλή κουβέντα ,αλλά υπάρχει μια μεγάλη διάφορα την πουτανα την γαμούμε και έχουμε ένοχες ο αστυφύλακες μας γαμαει και είναι εχθρός .για δεν ρωτάτε πως αισθάνεται ο μπάτσος την ώρα που δέρνει διαδηλωτές ?
και ο αστυφύλακας θα πρέπει να κρίνεται ως επαγγελματίας, όπως ο γιατρός, ο δάσκαλος, ο υδραυλικός, η ιερόδουλη. Όμως πιστεύω ότι ο άνθρωπος κάτω από πίεση δείχνει τον πραγματικό του χαρακτήρα, στην καθημερινότητα τους η πλειοψηφία είναι καλοί άνθρωποι. έιχα την τύχη να γνωρίσω αστυφύλακα που ενιώθε τύψεις αλλά συνέχιζε στα ΜΑΤ λόγω επιδόματος, αλλά και ανεγκέφαλο όταν μου έτυχε να θελήσω να τον προστατεύσω από το να φάει το ξύλο της αρκούδας και για ανταπόδοση χτύπησε δύο φορές εμένα.
 

bisbas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Διάβασα προσεκτικά όλες τις απόψεις που έχουν γραφτεί για το συγκεκριμένο θέμα και θα προσθέσω τη δική μου ταπεινή άποψη μια και συνευρίσκομαι με κορίτσια του πληρωμένου έρωτα, πάνω από τρεις δεκαετίες..
Αρχικά θέλω να καταθέσω την απορία μου.. Που είναι τα κορίτσια του site; Εκτός από την Κατερίνα που είχε το θάρρος να γράψει κάτι, καμμία άλλη από τις κοπέλες που μπαίνουν κάθε μέρα και γράφουν διάφορα, δεν μπήκε στον κόπο να μας δώσει μια λογική απάντηση πως μπήκε σε αυτή τη δουλειά, γιατί μένει, πως νιώθει κλπ..
Τώρα μετά από τόσα χρόνια και αφου έχω χαλάσει πολλές μα πολλές χιλιάδες Ευρώ στον πληρωμένο έρωτα (όχι πως το μετάνιωσα), έχω κάνει σχέσεις με επαγγελματίες, η εμπειρία μου λέει τα εξής:
Τράφικινγκ υπάρχει ακόμα, αλλά σε πολύ μικρή έκταση σε σχέση με τη δεκαετία του 90.. Τότε ναι, υπήρχαν πολλές κοπέλες που της είχαν φέρει δια της βίας, τις είχαν φυλακισμένες, τις απειλούσαν για τη ζωή τους και της οικογένειας τους και δεν είχαν άλλη επιλογή..
Τώρα οι περισσότερες κοπέλες που έρχονται, ξέρουν εκ των προτέρων τι δουλειά θα κάνουν.. Όμως με τις Ανατολικές - γιατί οι περισότερες κοπέλες που που ασκούν το επάγγελμα είναι από την Ανατολική Ευρώπη -, συμβαίνει το εξής.. Στις χώρες τους νιώθουν πως δεν έχουν μέλλον.. Άρα η μόνη λύση είναι να φύγουν για μια Ευρωπαική χώρα με οποιοδήποτε τίμημα.. Και επειδή για τις γυναίκες αυτών των χωρών το σεξ είναι απλό, μέσα στην καθημερινότητα τους, (όχι σαν τις Ελληνίδες που ακόμα και αν σε γουστάρουν τρελλά θα σου βγάλουν το λάδι μέχρι να τις πας στο κρεββάτι) δεν έχουν πολλές αναστολές για να μπουν στη δουλειά.. Για μερικές είναι και η περιέργεια..
Οι περισσότερες από αυτές τις κοπέλες δεν είναι πουτάνες στην ψυχή, άλλωστε είναι μικρά κοριτσάκια 19-20 χρονών.. Δυστυχώς όμως, η δουλειά τις κάνει έτσι.. Διαφορετικά πως θα επιβιώσουν.. Ξέρετε ότι οι φυσιολογικοί πελάτες είναι πια ελάχιστοι και η συντριπτική πλειοψηφία ζητάει από αυτά τα κοριτσάκια απίστευτα πράγματα, κατά την γνώμη μου.. (Ουρολαγνίες, κοπρολαγνίες, να τους γαμάνε αντί να τις γαμάνε και άλλα που δεν μπορώ να τα πω και μάλιστα πληρώνοντας αδρά..) Τι ψυχή θα διαμορφώσουν αυτά τα κοριτσάκια μετά..
Στην αρχή σκέφτονται πως θα δουλέψουν για ένα χρόνο και μετά θα φύγουν.. Αμ δε.. Όταν βγάζειν 4-5000 Ευρώ το μήνα, μπορείς να έχεις ότι θέλεις, να διασκεδάζεις όπου θέλεις, πως μπορείς να ξαναγυρίσεις στην προηγούμενη μίζερη ζωή σου, στο χωριουδάκι της Ρωσίας ή της Μολδαβίας που οι περισότεροι εκεί υποψιάζονται γιατί χάθηκες τόσο καιρό και τι δουλειά έκανες εκεί που πήγες, γιατί είναι ένα κοινό μυστικό..
Συμβιβάζονται λοιπόν με τη δουλειά αυτή και απλά με την εμπειρία που αποκτούν προσπαθούν να βελτιώσουν τις συνθήκες εργασίας τους.. Όμως η προσωπικότητα και ο χαραχτήρας τους αλλοιώνεται σε μεγάλο βαθμό..
Και το χειρότερο είναι πως μερικές ξεκινάνε και τα ναρκωτικά και εκεί είναι που δεν έχει επιστροφή..
Τελειώνοντας θέλω να δώσω μια φιλική συμβουλή.. Πολλοί γράφετε πολύ προσβλητικά και υποτιμιτικά σχόλια για τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά και αναρωτιέμαι το γιατί.. Αν τόσο πολύ δεν τις γουστάρετε γιατί πάτε; Ότι δουλειά και αν κάνουν, είναι γυναίκες, είναι άνθρωποι και αξίζουν σεβασμό όπως όλοι άνθρωποι..
Αν όμως μια επαγγελματίας δεν σας σεβάστηκε, δεν σεβάστηκε τα χρήματα που της δώσατε, τότε ναι να την ξεμπροστιάσετε εδώ στο site για να το μάθουμε όλοι μας να μείνει άνεργη..
Αλλά ρε παλληκάρια μην φτύνετε στο πιάτο που τρώτε..

δε ξερω κατα πόσο εχεις δίκιο σ'αυτά που λές , αλλά θέλω κι εγω να σ'ευχαριστήσω γι'αυτά που γράφεις. :thumbsup: :thumbsup: 

<<Στην αρχή σκέφτονται πως θα δουλέψουν για ένα χρόνο και μετά θα φύγουν.. Αμ δε.. Όταν βγάζειν 4-5000 Ευρώ το μήνα, μπορείς να έχεις ότι θέλεις, να διασκεδάζεις όπου θέλεις, πως μπορείς να ξαναγυρίσεις στην προηγούμενη μίζερη ζωή σου, στο χωριουδάκι της Ρωσίας ή της Μολδαβίας που οι περισότεροι εκεί υποψιάζονται γιατί χάθηκες τόσο καιρό και τι δουλειά έκανες εκεί που πήγες, γιατί είναι ένα κοινό μυστικό..>>  ωραίος...
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
δε ξερω κατα πόσο εχεις δίκιο σ'αυτά που λές , αλλά θέλω κι εγω να σ'ευχαριστήσω γι'αυτά που γράφεις. :thumbsup: :thumbsup:   

<<Στην αρχή σκέφτονται πως θα δουλέψουν για ένα χρόνο και μετά θα φύγουν.. Αμ δε.. Όταν βγάζειν 4-5000 Ευρώ το μήνα, μπορείς να έχεις ότι θέλεις, να διασκεδάζεις όπου θέλεις, πως μπορείς να ξαναγυρίσεις στην προηγούμενη μίζερη ζωή σου, στο χωριουδάκι της Ρωσίας ή της Μολδαβίας που οι περισότεροι εκεί υποψιάζονται γιατί χάθηκες τόσο καιρό και τι δουλειά έκανες εκεί που πήγες, γιατί είναι ένα κοινό μυστικό..>>  ωραίος...
Οι πιό αρμόδιες να απαντήσουν είναι οι ίδιες οι κοπέλες. Για την ακρίβεια οι μόνες που νομιμοποιούνται να απαντήσουν στο ερώτημα. Πάντως κάθε άνθρωπος και μια διαφορετική προσωπικότητα άρα διαφορετική απάντηση. Και οι περισσότερες το κρατάνε μέσα τους, είναι άλλωστε από τα πράγματα που δεν υποχρεώνονται να μοιράζονται.
Πάντως το παραπάνω ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
οι κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες είναι οι γαμιόλες στο σώμα και στη ψυχή.δεν το έχει οποιαδήποτε γυναίκα αυτό να πάει σε ένα μπουρδέλο και να την γαμάνε άγνωστοι άνθρωποι.το γιατί γίνονται πουτάνες είναι επειδή τους αρέσει η χρυσοπληρωμένη πούτσα και δεν χρειάζεται να νοιώθουν τίποτα γιατί έχουν όποιο γαμιά με κριτήριο την μεγάλη σκληρή πούτσα που θέλουν και φυσικά κάθε πούτσα και φράγκα.πολλές πούτσες=πολλά φράγκα.τωρα όταν διαβάζω μελοδράματα για πουτάνες απο πυροβολημένους μου έρχεται να αφήσω αξύριστα τ'αρχίδια μου λόγω θλίψης. :) :2funny: :2funny: εξαιρώ μόνο τα θύματα τράφικινγκ που είναι απειροελάχιστες εξαιρέσεις πλέων.

Εμενα η εμπειρια μου (που δεν ειναι μικρη) λεει οτι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ποσοστο αυτων των κοριτσιων κουβαλανε πισω τους μια πονεμενη ιστορια.
Οι περισσοτερες προερχονται απο διαλυμενες οικογενειες, οικογενειακα δραμματα, δυσκολα παιδικα χρονια κτλ.
Αυτο μειωνει τις "ηθικες αντιστασεις" και τις ωθει να "ρισκαρουν". Μετα το ενα φερνει τ'αλλο...

Τα τελευταια χρονια βεβαια, ειναι γεγονος οτι η "βιομηχανια του σεχ" εχει αποκτησει πιο "ανθρωπινο προσωπο", οποτε πολλες κοπελες το κανουν αποκλειστικα και μονο για τα χρηματα.
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Εμενα η εμπειρια μου (που δεν ειναι μικρη) λεει οτι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ποσοστο αυτων των κοριτσιων κουβαλανε πισω τους μια πονεμενη ιστορια.
Οι περισσοτερες προερχονται απο διαλυμενες οικογενειες, οικογενειακα δραμματα, δυσκολα παιδικα χρονια κτλ.
Αυτο μειωνει τις "ηθικες αντιστασεις" και τις ωθει να "ρισκαρουν". Μετα το ενα φερνει τ'αλλο...

Τα τελευταια χρονια βεβαια, ειναι γεγονος οτι η "βιομηχανια του σεχ" εχει αποκτησει πιο "ανθρωπινο προσωπο", οποτε πολλες κοπελες το κανουν αποκλειστικα και μονο για τα χρηματα.
Φίλε δεν έχεις άδικο.
(αν και έχω συναντήσει ελληνίδα cg που είχε τελειώσει πανεπιστήμιο, από αστική οικογένεια χωρίς δράματα, αδελφός και αυτός ΑΕΙ κι όμως είχε την πουτανιά μέσα της. Κατά το 2003-2004 ίσως την γνώρισαν κάποιοι από εδώ, αυτή όμως ήταν μια εξαίρεση)
Σε γενικές γραμμές έχεις δικιο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Χωρις να θελω να το παιξω ειδικος αλλα βασει αυτων που εχω διαβασει απο τις κοπελες και αλλους συμφορουμιτες.....γιατι εχω την εντυπωση οτι τιποτα το συγκλονιστικο-δραματικο δεν κρυβεται απο πισω? περαν απο περιπτωσεις trafficing νομιζω οτι πολλες απο τις κοπελες κανουν ο,τι κανουν απο επιλογη τους και δεν ειναι τοσο θλιβερη η πραγματικοτητα.....

στην τελικη εγω γνωριζω γυναικες απο ανατολικο μπλοκ που δουλευουν σε καφε, δουλευουν ως καθαριστριες, πωλητριες σε μαγαζια....απλα σαφως δε βγαζουν 4500 το μηνα ;)
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Χωρις να θελω να το παιξω ειδικος αλλα βασει αυτων που εχω διαβασει απο τις κοπελες και αλλους συμφορουμιτες.....γιατι εχω την εντυπωση οτι τιποτα το συγκλονιστικο-δραματικο δεν κρυβεται απο πισω? περαν απο περιπτωσεις trafficing νομιζω οτι πολλες απο τις κοπελες κανουν ο,τι κανουν απο επιλογη τους και δεν ειναι τοσο θλιβερη η πραγματικοτητα.....

στην τελικη εγω γνωριζω γυναικες απο ανατολικο μπλοκ που δουλευουν σε καφε, δουλευουν ως καθαριστριες, πωλητριες σε μαγαζια....απλα σαφως δε βγαζουν 4500 το μηνα ;)
Έχεις δίκιο mounitsa, απλά είναι επιλογή τους να κάνουν αυτή τη δουλειά και πληρώνουν και αυτές το ανάλογο τίμημα..
Αυτό που λέμε όμως είναι πως και αυτές αξίζουν σεβασμό, όπως αξίζεις εσύ και εγώ..
Μόνο και μόνο το επάγγελμα τους δεν τις καθιστά ανάξιες σεβασμού..
Αν είναι παλιοχαρακτήρας ή κακή επαγγελματίας κάποια, τότε αλλάζει..
Αλλά και πάλι οι ακρότητες που διαβάζω εδώ μέσα και οι γενικότητες (πως όλες είναι ίδιες), δεν νομίζεις και εσύ πως είναι υπερβολικές;
 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Χωρις να θελω να το παιξω ειδικος αλλα βασει αυτων που εχω διαβασει απο τις κοπελες και αλλους συμφορουμιτες.....γιατι εχω την εντυπωση οτι τιποτα το συγκλονιστικο-δραματικο δεν κρυβεται απο πισω? περαν απο περιπτωσεις trafficing νομιζω οτι πολλες απο τις κοπελες κανουν ο,τι κανουν απο επιλογη τους και δεν ειναι τοσο θλιβερη η πραγματικοτητα.....

στην τελικη εγω γνωριζω γυναικες απο ανατολικο μπλοκ που δουλευουν σε καφε, δουλευουν ως καθαριστριες, πωλητριες σε μαγαζια....απλα σαφως δε βγαζουν 4500 το μηνα ;)

Οπως εγραψα και στο προηγουμενο μου ποστ, τις τελευταιες 2 δεκαετιες το σεξ εχει αποκτησει πιο "ανθρωπινο χαρακτηρα".
Αυτο εχει σαν συνεπεια πολλες κοπελες να το αντιμετωπιζουν σαν μια "προσωρινη δουλεια" η οποια δεν θα τους αφησει πανω τους "σημαδια που δεν σβηνουν" και που θα τους δωσει το εισιτηριο για μια καλυτερη - οικονομικα και με οτι αυτο συνεπαγεται - ζωη.
Το ανατολικο μπλοκ ειναι κλασικη περιπτωση.
Πλεον οι "βιομηχανοι του σεξ" χρησιμοποιουν ιεροδουλες "part time", δινωντας τους τη δυνατοτητα να εγκαταλειψουν το αθλημα, αν αυτες το θελησουν.
Εξυπνη κινηση.

Αν παει ομως κανεις να εξετασει με λεπτομερεια τη ψυχοσυνθεση αυτων των κοριτσιων, θα ανακαλυψει οτι ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ αυτων, κουβαλανε μεσα τους οικογενιακα-προσωπικα δραμματα και πασχουν κυριως απο "ελλειψη σημειων αναφορας" (οπως ειναι πχ. η οικογενεια)

Εν τελει, νομιζω οτι στην πορεια καπου μπλεκονται ολοι οι λογοι μαζι και τις ωθουν σε αυτη τη δουλεια.
Δηλαδη, λιγο διαλυμενη οικογενεια, λιγο ενα προσωπικο δραμμα (θανατος γονιου κτλ.), λιγο φτωχια, λιγο πουτανια και το "πεζοδρομιο" δεν ειναι και πολυ μακρια...

 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Να προσθεσω και κατι αλλο:

Αυτο που υποτιμουν οι περισσοτερες κοπελες ειναι τα "σημαδια" που θα αποκτησουν ως κληρονομια...

Στη ζωη υπαρχουν ορισμενοι "ηθικοι κανονες" τους οποιους αν τους παραβεις, η ζωη σου δεν θα ειναι ποτε ξανα η ιδια, για τον απλουστατο λογο οτι υπαρχει ο κινδυνος να το επαναλαβεις...
Ειμαστε ζωα, εχουμε ενστικτα και μερικες φορες ειναι καλυτερα να μην δοκιμαζουμε τα ορια μας...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom