Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
Τα λεφτά που της αφήνουν όλοι αυτοί οι "άθλιοι τύποι"...
Πήγαινε κάθε μέρα να γαμάς 60 plus γυναίκες, οι οποίες δεν έχουν τρόπους, σε βλέπουν σαν σκουπίδι, κάποιες βρωμάνε, δεν έχουν την καλύτερη υγιεινή και κάνε ζωάρα με τα λεφτά που θα βγάλεις.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
10
Like
8.130
Πόντοι
1.346
Κάθε πρόταση που γράφεις μου δημιουργεί νέα ερωτηματικά για το τι έχεις στο μυαλό σου. Επειδή δε θα βγει πουθενά όλο αυτό σταματάω εδώ την κουβέντα.

Όσο αναφορά το χωρίς κόπο μη βάλεις και το χέρι σου στη φωτιά. Κάποιες φορές ναι αλλά σίγουρα όχι πάντα
Σχεδον το βαζω γτ οσες παραμενουν αν σκεφτεις τις συμπεριφορες με βασει τις κριτικες και με βασει τις εμπειριες παιδιων που ας πουμε παλεψαν να τις σωσουν η να τις εχουν γκομενες η γενικα να δουν τις γνωμες τους στο να αλλαζαν τις ζωες τους δεν βρηκαν κανενα απολυτως αποτελεσμα διοτι ακομη κ αν τα καταφερναν στο τελος παλι η καταληξη ηταν ιδια δηλαδη να τρωνε χρηματα απλα και ως εκει.Μονο μια περιπτωση επιβεβαιωμενα στη ζωη μου ειδα με τα ματια μου κ εχουν 2 παιδια κ εφυγαν απο ελλαδα κι αυτοι.Στριπερ γυναικα σοβαρη που δεν γαμιοταν στο μαγαζι,αυτη βγηκε απο ολο αυτο και δεν επεστρεψε και ειναι ευτυχισμενη χωρις κανα ομορφο αντρα.Ολες οι αλλες μα ολες ειτε ειχαν ειτε δεν ειχαν ειτε προσπαθησαν ειτε δεν προπαθησαν ειτε ηταν θυματα ειτε δεν ηταν ποτε μα ποτε δεν ελεγαν αληθεια.Ειναι ολες τους δουλες του μαρουλιου δεν θελουν να κοψουν ουτε να ξεφυγουν ισα ισ απου μας απειλουν κιολας,πολυ προσφατα δεχθηκα απειλη κ δεν ειμαι ο μονος που οταν μιλησει το δικο μας συμφερον κανουν στροφη 180 μοιρων δειχνωντας ποιες πραγματικα ειναι.Οση ντομπροσυνη κ αν υπαρχει καμια μα καμια δεν λεει αληθεια.Απλως βρισκουν εμας τους μαλακες που φερομαστε καλυτερα και τα παιρνουν πιο ευκολα χωρις κοπο.Αντε να δεχτω κοπιασαν οσες δεν ηθελαν και τοσο η σταματησαν αλλα κι αυτες παλι θα καταληξουν να γαμιουνται με καποιον λεφτα,ποτε δεν θα τις δεις με απλους καθημερινους ανθρωπους.Με συγχωρεις για το κειμενο αλλα δεν μπορω να βλεπω να μας μιλανε χυμα στο δρομο γλυκα κ μετα να ναι με εναν τριμαλακα προστατη,δεν δεχομαι τις ανακριβειες τους και εχω και δικαιο κατι που ξερουν.Ειδικα οταν ειναι και φιλες που θελουν να γινεις θυμα ολη της παρεας.Τωρα εχουμε το πολυ δυνατο οπλο του ιντερνε τνα σωζουμε ο ενας τον αλλον οσο συνεχιζουν να υπαρχουν θυματα κυριως λογω μικρης ηλικιας η ενθουασμου κατανοητα φυσικα.Στην Ελλαδα ολες μας ολες κοροιδευουν,στα γραφεια ολες μα ολες μας εκμεταλλευονται και στα τουρ ειδικα ολες μα ολες μας δουλευουν.Και το ξερουμε.Συγγνωμη και παλι για το μηνυμα,ξερω οτι συμφωνεις κια διαφωνεις μαζι κατανοητο βεβαια.
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.337
Πόντοι
446
Προσωπικό γκάλοπ σε κορίτσια της δουλειάς, πάντα εκανα την ερώτηση πώς ήταν η πρώτη φορά επί πληρωμή.
Δύο κατηγορίες υπάρχουν
1) Η κοπέλα που είπε "τι ωραία πήρα 50€-100€ και σε γενικές γραμμές ειναυκαι πιο ευχάριστη
2) Έκλαψα αφού πήρα τα λεφτά και συνήθως είναι όλα με το στανιό.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
10
Like
8.130
Πόντοι
1.346
Ε μα ναι,τι συζηταμε τα αυτονοητα?Εδω πριν το ιντερνετ ηταν ηδη ετσι ολες,τωρα μου γιναν και επιλεκτικες και δε μιλανε κ μου χουν και αυτοματα μηνυματα προσβαλλοντας την νοημοσυνη μας που στην τελικη σε αλλες τελικως θα φυγουν τα χρηματα γτ σκεφτομαστε τα χρηματα μας.Ουτε ψυχολογικα εχουν ουτε τιποτα,αντιθετα τα ψυχολογικα τα εχουμε εμεις που παλευουμε σαν βλακες στις δουλειες για να μαζευουμε λεφτα για να παμε με αυτες που τα παιρνουν σε 1 ωρα πολλες φορες χωρις να κανουν και τιποτα ευχαριστο σε ενα χρηματικο ποσο που εκτος απο το να το μαζεψει ειναι κ η υπομονη της πληρωμης για να το εχεις.Μην χαραμιζομαστε γτ εμεις τα ψυχολογικα,εκεινες τα μονα αγχη που εχουν ειναι πως θα τα κανουν ολα στο τζαμπα ωστε να μπορουν να χουν τις ουσιες τους μονο για εξοδα,ας τα καταλαβουμε ολοι οτι εμεις δουλευουμε για 1 ωρα κι αυτες δουλευουν για να παρουν iphones αυτα ειναι τα αχτι τους για τιποτα δεν ενδιαφερονται.Ξεχνουν το ποσο κοπιαζουμε και το οτι εχουμε κ εμεις ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ στην ζωη.Μας την εχουν και στημενη.Να πω κι αλλα η θα τις λυπαστε ακομη ενω σας την εχουν στημενη απο παντου?Ουτε 10 δεν αξιζουν απο αυτες.Απο ολη την Αττικη και την Θεσσαλονικη μπουρδελα-στουντιο-γραφεια-ανεξαρτητες-πιατσες ολες εχουν ενα σκοπο να σας κοροιδευουν αφου τις βολευει.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
Μόλις τώρα περιέγραψες πολλές μιλφ ιερόδουλες! Τις οποίες τις πληρώνουμε κιόλας! :buck2:
Μόλις περιέγραψα πολλά μέλη από εδώ μέσα που πληρώνουν για να γαμήσουν. Ξέρουμε να γράφουμε κριτικές για το αν μας έγλυψε καλά τα αρχίδια η άλλη, αλλά την δική μας την καμπούρα δεν τη βλέπουμε.
Σχεδον το βαζω γτ οσες παραμενουν αν σκεφτεις τις συμπεριφορες με βασει τις κριτικες και με βασει τις εμπειριες παιδιων που ας πουμε παλεψαν να τις σωσουν η να τις εχουν γκομενες η γενικα να δουν τις γνωμες τους στο να αλλαζαν τις ζωες τους δεν βρηκαν κανενα απολυτως αποτελεσμα διοτι ακομη κ αν τα καταφερναν στο τελος παλι η καταληξη ηταν ιδια δηλαδη να τρωνε χρηματα απλα και ως εκει.Μονο μια περιπτωση επιβεβαιωμενα στη ζωη μου ειδα με τα ματια μου κ εχουν 2 παιδια κ εφυγαν απο ελλαδα κι αυτοι.Στριπερ γυναικα σοβαρη που δεν γαμιοταν στο μαγαζι,αυτη βγηκε απο ολο αυτο και δεν επεστρεψε και ειναι ευτυχισμενη χωρις κανα ομορφο αντρα.Ολες οι αλλες μα ολες ειτε ειχαν ειτε δεν ειχαν ειτε προσπαθησαν ειτε δεν προπαθησαν ειτε ηταν θυματα ειτε δεν ηταν ποτε μα ποτε δεν ελεγαν αληθεια.Ειναι ολες τους δουλες του μαρουλιου δεν θελουν να κοψουν ουτε να ξεφυγουν ισα ισ απου μας απειλουν κιολας,πολυ προσφατα δεχθηκα απειλη κ δεν ειμαι ο μονος που οταν μιλησει το δικο μας συμφερον κανουν στροφη 180 μοιρων δειχνωντας ποιες πραγματικα ειναι.Οση ντομπροσυνη κ αν υπαρχει καμια μα καμια δεν λεει αληθεια.Απλως βρισκουν εμας τους μαλακες που φερομαστε καλυτερα και τα παιρνουν πιο ευκολα χωρις κοπο.Αντε να δεχτω κοπιασαν οσες δεν ηθελαν και τοσο η σταματησαν αλλα κι αυτες παλι θα καταληξουν να γαμιουνται με καποιον λεφτα,ποτε δεν θα τις δεις με απλους καθημερινους ανθρωπους.Με συγχωρεις για το κειμενο αλλα δεν μπορω να βλεπω να μας μιλανε χυμα στο δρομο γλυκα κ μετα να ναι με εναν τριμαλακα προστατη,δεν δεχομαι τις ανακριβειες τους και εχω και δικαιο κατι που ξερουν.Ειδικα οταν ειναι και φιλες που θελουν να γινεις θυμα ολη της παρεας.Τωρα εχουμε το πολυ δυνατο οπλο του ιντερνε τνα σωζουμε ο ενας τον αλλον οσο συνεχιζουν να υπαρχουν θυματα κυριως λογω μικρης ηλικιας η ενθουασμου κατανοητα φυσικα.Στην Ελλαδα ολες μας ολες κοροιδευουν,στα γραφεια ολες μα ολες μας εκμεταλλευονται και στα τουρ ειδικα ολες μα ολες μας δουλευουν.Και το ξερουμε.Συγγνωμη και παλι για το μηνυμα,ξερω οτι συμφωνεις κια διαφωνεις μαζι κατανοητο βεβαια.
Αν η κοπέλα δεν θέλει να αλλάξει, δεν θα την αλλάξει κανείς. Και ναι προφανώς βρίσκουν και τα κάνουν. Αν μια κοπέλα θέλει να συνεχίσει να εργάζεται ως πουτάνα, το να την ερωτευτώ εγώ και να νομίζω ότι θα αλλάξει επάγγελμα εξαιτίας μου, μάντεψε, δεν φταίει αυτή αλλά εγώ. Μια χαρά ξέρω περιπτώσεις με κορίτσια στο χώρο που πλέον δεν είναι εδώ και έχουν κάνει οικογένειες και ζουν μια χαρά
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
10
Like
8.130
Πόντοι
1.346
Εννοείται ότι δεν λυπάμαι καμία τους. Πάμε καλά τώρα; Σκατόψυχες είναι...
Απλά προσπαθούμε να εξετάσουμε τα ψυχολογικά αίτια που τις οδήγησαν σε αυτό το σημείο.
Οσα και αν υπαρχουν παλι στο ιδιο αποτελεσμα παμε,κοιτανε μονο τις ιδιες σαν να μην εχουμε κ εμεις τα προβληματα μας αλλα αφου επαθαν αυτες τελειωσε ολος ο κοσμος πρεπει να θεωρησει οτι αυτες πρεπει να εχουν ολα τα καλα του κοσμου αυτη ειναι η λογικη τους ειδικα οταν εχουν προβληματα ειτε σωματικα ειτε ψυχολογικα.Σε καληνυχτω φιλαρακι μου
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
10
Like
8.130
Πόντοι
1.346
Μόλις περιέγραψα πολλά μέλη από εδώ μέσα που πληρώνουν για να γαμήσουν. Ξέρουμε να γράφουμε κριτικές για το αν μας έγλυψε καλά τα αρχίδια η άλλη, αλλά την δική μας την καμπούρα δεν τη βλέπουμε.

Αν η κοπέλα δεν θέλει να αλλάξει, δεν θα την αλλάξει κανείς. Και ναι προφανώς βρίσκουν και τα κάνουν. Αν μια κοπέλα θέλει να συνεχίσει να εργάζεται ως πουτάνα, το να την ερωτευτώ εγώ και να νομίζω ότι θα αλλάξει επάγγελμα εξαιτίας μου, μάντεψε, δεν φταίει αυτή αλλά εγώ. Μια χαρά ξέρω περιπτώσεις με κορίτσια στο χώρο που πλέον δεν είναι εδώ και έχουν κάνει οικογένειες και ζουν μια χαρά
Οι οποιες βεβαια πρωτα ωφεληθηκαν απο παντου και κανεις δεν ξερει που ειναι κ πως θα ειναι στο μελλον γι ατο επιστρεφουν η κανουν τα ιδια και αλλου αρκει να εχουν τις ευκολοτερες ζωες,καληνυχτα φιλαρακι μου.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
Πω ρε φίλε, πολύ γυναικοκεντρική είναι η ματιά σου. Ξεκόλλα λίγο... Πέταξε τον "λευκό ιππότη" από πάνω σου... Εδώ κοιτάμε λίγο να αφυπνίσουμε τους άντρες, που μας έχουν περιθωριοποιήσει τελείως.
Κανένας ιππότης τύπε. Θα ευχαριστηθεί όμως το εγώ σου αν συμφωνήσω και λέω ναι όλες είναι πουτάνες, όλες είναι για τον πούτσο, μόνο λεφτά θέλουν, τα κακόμοιρα τα αγοράκια τα έχουν ευνουχίσει, Δε νιώθω καθόλου περιθωριοποιημένος τύπε. Ούτε εγώ ούτε πολύ ακόμα. Αν νιώθεις εσύ κοίτα το. Α καθένας είναι υπέυθυνος για τις πράξεις του.
Ποιος είναι ο λόγος ύπαρξης της πουτάνας; Τι πραγματικά κάνει;
Εκμεταλλεύεται την ανεκπλήρωτη σεξουαλικότητα πολλών αντρών που δεν μπορούν να έχουν για διάφορους λόγους σεξ. Δηλαδή; Εκμεταλλεύεται τους άντρες. Η πραγματική μας ανάγκη είναι να αισθανόμαστε ποθητοί και αποδεκτοί από τις γυναίκες, όχι να μας τα παίρνουν μπας και πηδήξουμε. Έλεος!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες χρειαζόμαστε μια αρσενική Λυσιστράτη.
Μια χαρά σεξ κάνουν πάρα πολύ εδώ μέσα με τις γκόμενές τους ή τις γυναίκες τους και πάνε και καμια ωρίτσα στο bill έτσι για την κάυλα. Αν θες να αισθάνεσαι ποθητός από τις γυναίκες βγες έξω και βρε γυναίκες. Μη περιμένεις από τις πουτάνες. Τουλάχιστον όχι στον βαθμό που εννοείς
Οι οποιες βεβαια πρωτα ωφεληθηκαν απο παντου και κανεις δεν ξερει που ειναι κ πως θα ειναι στο μελλον γι ατο επιστρεφουν η κανουν τα ιδια και αλλου αρκει να εχουν τις ευκολοτερες ζωες,καληνυχτα φιλαρακι μου.
Πάλι τσουβάλισμα. Βρείτε τα παιδία λίγο με τον εαυτό σας. Και όχι δεν ξαναγυρνάνε όλες πίσω. Καληνύχτα και δες λίγο τον εαυτό σου καλύτερα
 

Robert de Niro

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2024
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Οι άνθρωποι δεν αλλάζουν
Οι πουτανες θα είναι πάντα πουτανες οι μαλακες θα είναι πάντα μαλακες και πάει λέγοντας.
Ο βασικός χαρακτήρας του ανθρώπου διαμορφώνεται νωρίς και μένει ίδιος μέχρι να πεθάνει
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.740
Πόντοι
216
Για να συνοψίσουμε. Εγώ λέω ότι στην πορνεία οδηγείται κάποια από οικονομικά κίνητρα, καθώς και από κάποια ψυχολογικά αίτια, κάποια ψυχικά χαρακτηριστικά που της επιτρέπουν να κάνει χωρίς δισταγμούς αυτό το "επάγγελμα". Πρόκειται για καθαρή εκμετάλλευση του ανδρικού φύλου, αν το δούμε σε κοινωνικό επίπεδο.
Τι αισθάνονται; Υποσυνείδητα (ή ακόμα και συνειδητά) έχουν ένα μίσος για τους άντρες, που αυτό μπορεί να εκδηλωθεί με διάφορους τρόπους.
Το σεξ δεν είναι μια οποιαδήποτε υπηρεσία, σαν να πηγαίνουμε σε ένα εστιατόριο να φάμε. Πρόκειται για μια βαθύτερη συναισθηματική επικοινωνία των ανθρώπων μεσω των σωμάτων τους. Δεν μπορεί να είμαστε άνθρωποι πολιτισμένοι και να εκτονωνόμαστε απλά σαν ζώα χωρίς συναίσθημα. Και το να εκμεταλλεύεται κάποια αυτήν την ανάγκη μας για έρωτα ώστε να βγάλει χρήματα (και μάλιστα πολλά χρήματα) δεν μπορούμε να πούμε ότι δείχνει να μας αγαπάει...
Τύπε άσε τις πουτάνες και ρίξ'το στο βουκολικό με τα ΄γίδια αν είναι να οδηγηθείς στο ψυχιατρείο χαχα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.740
Πόντοι
216
Τύπε εγώ κανένα πρόβλημα δεν έχω. Το κοινωνικό φαινόμενο εξετάζουμε αν κατάλαβες, δεν είναι προσωπικό.
Αν έχεις να προσθέσεις κάτι καλώς...
Εσύ μόνο προβλήματα προσωπικά έχεις , κούμπωσε τα χαπάκια σου και πέστην για ύπνο. Από το επόμενο πρωί οι πουτάνες σε περιμένουν για ψυχανάλυση. Θα καθαρίσει το θολωμένο σου μυαλό.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.740
Πόντοι
216
Ε για να το λες εσύ (που έχεις μαλώσει με τους πάντες) κάτι θα ξέρεις... οι πουτάνες με περιμένουν (;) για σεξάκι...
Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι οι πάντες είναι ένας μεμονωμένος ψυχάκιας που κάνει κλώνους συνέχεια και γράφει εδώ και χρόνια τα ίδια θολωμένα παραληρήματα χαχα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
Σωστός. Είδα ένα βίντεο με έναν μαύρο που το έκανε αυτό με μια γερμανίδα 65 χρονών και ο τύπος ήταν έτοιμος να βάλει τα κλάματα. Έλεγε το κάνω για να ταίσω τα παιδιά μου στην Αφρική και το έλεγε με πολύ πόνο.
Έτσι ακριβώς τύπε. Και πολύ θα βγουν και να κοροιδέψουν. Μα καλά και γάμησε και πληρώθηκε θα παρακαλούσα να ήμουν στη θέση του θα βγουν να πούνε. Καλά τα λεφτά, καλές οι πουτάνες, καλά τα ξίδια και οι μαστούρες αλλά καλό είναι και εμείς οι ίδιοι κάποιες φορές να καθόμαστε και να σκεφτόμαστε το τι πράξεις κάνουμε και ποιοι πραγματικά ήμαστε και πως συμπεριφερόμαστε στους άλλους και να σκεφτόμαστε και την ανθρωπιά του πράγματος. Μιλάω για όλες τις πλευρές
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.657
Πόντοι
456
Το καλύτερο από όλα θα ήταν όλες οι γυναίκες να ενδιαφέρονταν όχι για τα χρήματα μας αλλά για εμάς τους ίδιους.
Και το καλύτερο θαταν εμείς να μην ενδιαφερόμασταν για κώλους και βυζιά, αλλά για εκλεπτυσμένη προσωπικότητα.
Αλλά τι να κάνουμε που οι κώλοι καβλώνουν και όχι ο Πλάτωνας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom