Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

bisbas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι χαρουμενος που εχετε θεσει τετοιο θεμα,διαβαζοντας τις προηγουμενες απαντησεις μελών χαρηκα με τον τροπο σκεψης.
σιγουρα ειναι πολυ σκληρο να κανει αυτην τη δουλεια μια κοπελα.ερχεται απο αλλη χωρα, ποιος ξερει πως και απο ποιον...νυχτα, <προστάτες> , αντρες...και ποιος ξερει τι αλλο.βλεπεις κατι γυναικες αγγελους να ειναι προσβασιμες σε οποιονδηποτε με καποιο μικρό συνηθως αντιτιμο.δεν ειναι τρέλα?
εμεις παμε στο μαγαζι και λαμβανουμε ευγενεια και χαμογελο, τι γινεται ομως οταν σβηνουν τα φωτα?
μηπως θα πρεπε να αναθεωρησουμε τις επισκεψεις μας αυτες?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ειμαι χαρουμενος που εχετε θεσει τετοιο θεμα,διαβαζοντας τις προηγουμενες απαντησεις μελών χαρηκα με τον τροπο σκεψης.
σιγουρα ειναι πολυ σκληρο να κανει αυτην τη δουλεια μια κοπελα.ερχεται απο αλλη χωρα, ποιος ξερει πως και απο ποιον...νυχτα, <προστάτες> , αντρες...και ποιος ξερει τι αλλο.βλεπεις κατι γυναικες αγγελους να ειναι προσβασιμες σε οποιονδηποτε με καποιο μικρό συνηθως αντιτιμο.δεν ειναι τρέλα?
εμεις παμε στο μαγαζι και λαμβανουμε ευγενεια και χαμογελο, τι γινεται ομως οταν σβηνουν τα φωτα?
μηπως θα πρεπε να αναθεωρησουμε τις επισκεψεις μας αυτες?

Φιλε συναγωνιστη, η αποψη σου ειναι σωστη και οντως υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις.

Πιστευω ομως οτι υποαρχουν και γυναικες που θελουν και το κανουν, ειτε γιατι τους αρεσει, ειτε γιατι με αυτο τον τροπο θα βγαλουν ευκολο κερδος.

Δεν μπορουμε να ξερουμε σε ποια "κατηγορια" ανηκει η καθε κοπελλα για να σταματησουμε η οχι τις επισκεψεις μας.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Το παραζωντανεψες μετα απο δεκα μηνες...Κατορθωμα!


Καλησπέρα,διάβασα αυτοτο ενδιαφέρον thread και μπαίνω στο πειρασμό να πωτη γνώμη μου.Γιατί ρε παιδιά τα σημερινά κοριτσάκια που απο τα 15 τους κάνουν σχέση και γαμιούνται και μέχρι τα 22 τους έχουν πάρει  τη μισή "Λάρισα" δεν είναι πουτάνες?Τι δηλαδή επειδή δε πληρώνονται?Εγώ προσωπικά,επειδή είμαι και νεαρός(22),έχω βρεθεί σε πολλές παρέες κοριτσιών και λένε πως γουστάρουνε ψηλούς,με αμαξάκι,στυλάκι,λεφτά και φυσικά να χει και μεγάλο εργαλείο.Που είναι τα αισθήματα ρε παιδιά?Η κοινωνία μας έχει χαλάσει πια...θα φτάσουμε στο σημείο να θεωρούμε παρθένα και αγνή κοπέλα που στα 22 της έχει γαμηθεί μόνο καμια με 3-4 διαφορετικούς.
Καλησπέρα,διάβασα αυτοτο ενδιαφέρον thread και μπαίνω στο πειρασμό να πωτη γνώμη μου.Γιατί ρε παιδιά τα σημερινά κοριτσάκια που απο τα 15 τους κάνουν σχέση και γαμιούνται και μέχρι τα 22 τους έχουν πάρει  τη μισή "Λάρισα" δεν είναι πουτάνες?Τι δηλαδή επειδή δε πληρώνονται?Εγώ προσωπικά,επειδή είμαι και νεαρός(22),έχω βρεθεί σε πολλές παρέες κοριτσιών και λένε πως γουστάρουνε ψηλούς,με αμαξάκι,στυλάκι,λεφτά και φυσικά να χει και μεγάλο εργαλείο.Που είναι τα αισθήματα ρε παιδιά?Η κοινωνία μας έχει χαλάσει πια...θα φτάσουμε στο σημείο να θεωρούμε παρθένα και αγνή κοπέλα που στα 22 της έχει γαμηθεί μόνο καμια με 3-4 διαφορετικούς.
 

bisbas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
σωστο.αρα οφείλουμε (ούτως η άλλως) να ειμαστε ευγενικοί και ωραίοι οταν το κανουμε.
ξες, το εκανα πριν 2 βδομαδες πρωτη φορα.οταν ημουν μικρος το θεωρουσα ντροπη να παω, τωρα ομως ηθελα να δω και αυτην την εμπειρια.για μια βδομαδα ειχα σοκαριστει απο το γεγονος, το οτι περιμεναμε στην ουρα για να κανουμε σεξ με την ιδια γυναικα, το οτι το καναμε χωρις να γνωριζομαστε(πρωταρης ,ειπαμε), το οτι θα εκανε σεξ με οσους προλαβαινε για τη βαρδια της και αλλα...δεν νομιζω οτι ειμαι υπερβολικα ευαισθητος σ αυτο το θεμα.εχω παει 2 φορες με την ιδια κοπελα και της φερθηκα σαν να ταν κοπελα μου.
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
σωστο.αρα οφείλουμε (ούτως η άλλως) να ειμαστε ευγενικοί και ωραίοι οταν το κανουμε.
ξες, το εκανα πριν 2 βδομαδες πρωτη φορα.οταν ημουν μικρος το θεωρουσα ντροπη να παω, τωρα ομως ηθελα να δω και αυτην την εμπειρια.για μια βδομαδα ειχα σοκαριστει απο το γεγονος, το οτι περιμεναμε στην ουρα για να κανουμε σεξ με την ιδια γυναικα, το οτι το καναμε χωρις να γνωριζομαστε(πρωταρης ,ειπαμε), το οτι θα εκανε σεξ με οσους προλαβαινε για τη βαρδια της και αλλα...δεν νομιζω οτι ειμαι υπερβολικα ευαισθητος σ αυτο το θεμα.εχω παει 2 φορες με την ιδια κοπελα και της φερθηκα σαν να ταν κοπελα μου.
Δεν είσαι υπερβολικά ευαίσθητος όπως ίσως πιστεύεις, τουναντίον έχεις ανθρώπινες ευαισθησίες.
 

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Βρητε και διαβαστε το βιβλιο << Πουτανα >> δεν θυμαμαι συγγραφεα
Περιεχει συνεντευξεις απο ιεροδουλες
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Συναγωνιστές,

Εγώ πήρα χτες ένα CG η οποία έχει ένα μήνα που δουλεύει έτσι.
Είναι η τρίτη φορά που την παίρνω, τη ρώτησα "πως πάει η δουλειά" και μου είπε ότι είναι ευχαριστημένη. Βγάζει δηλαδή αυτά που περίμενε, και μάλλον και περισσότερα (Ρωσίδα 30 ετών).

Μου είπε δε το εξής (και με κούφανε): Η μάνα της (στη Ρωσία) ΞΕΡΕΙ τι δουλειά κάνει εδώ!
Και, της είπε "Αν ήμουν 20 χρόνια νεώτερη, θα την έκανα και εγώ".

Σας λέω, με κούφανε!

Σε αυτή την περίπτωση το μήλο δεν έπεσε κάτω από τη μηλιά, αλλά η μηλιά κάτω από το μήλο!!!
Τα χρήματα είναι το κίνητρο και για αυτό κάνουν αυτή τη δουλειά.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Οι γυναικες εχουν μεγαλο πλεονεκτημα κανουν αυτη τη δουλεια και βγαζουν σε δεκα χρονια οσα αλλοι σε μια ζωη.....αυτα ειναι........
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Οι γυναικες εχουν μεγαλο πλεονεκτημα κανουν αυτη τη δουλεια και βγαζουν σε δεκα χρονια οσα αλλοι σε μια ζωη.....αυτα ειναι........
μπορεί να βγάζουν σε δέκα χρόνια όσα βγάζουν άλλοι σε μια ζωή αλλά με τι κόστος? Τι αντοχές θέλει άραγε να δεχεσαι στο κρεβάτι και μέσα στο #ουνί σου τον κάθε βρωμιάρη? Τι αντοχές θέλει να ανέχεσαι πάνω στο σώμα σου κάθε χειρονομία? δεν νομίζω οι κοπέλες να νιώθουν πολύ άνετα με αυτό που κάνουν, έστω και αν πληρώνονται... είναι δύσκολο επάγγελμα και θέλει γερά νεύρα και αντοχές...
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
να πανε να πληνουν τοτε σκαλες.εχει και τετοιες δουλειες.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη τη θελεις να μας πεις?οτι για μια γυναικα που εχει αναγκη απο λεφτα ειναι η μονη δουλεια?μην ξεχνας οτι αυτη η δουλεια ειναι και τροπος ζωης συγχρονος,που αν δεν τον γουσταρεις αυτο το τροπο ζωης,δεν τη κανεις για ολα τα λεφτα του κοσμου αυτη τη δουλεια,και μην ακους τις δικαιολογιες που λενε οι πουτανες.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
δηλαδη τη θελεις να μας πεις?οτι για μια γυναικα που εχει αναγκη απο λεφτα ειναι η μονη δουλεια?μην ξεχνας οτι αυτη η δουλεια ειναι και τροπος ζωης συγχρονος,που αν δεν τον γουσταρεις αυτο το τροπο ζωης,δεν τη κανεις για ολα τα λεφτα του κοσμου αυτη τη δουλεια,και μην ακους τις δικαιολογιες που λενε οι πουτανες.
δεν ξέρω τι σχέση έχεις με τις πουτάνες, αλλά αυτό που λέω είναι ότι θέλει νεύρο και αντοχή αυτή η δουλειά! κάθε #αλ@κας σαν κι εμάς πάει και τις επισκέπτεται...πόσοι από μας είναι σωστοί μέσα? καθαροί? πόσοι σέβονται τον άνθρωπο-πουτάνα?
η δουλειά αυτή εχει ομολογουμένως περισσότερο χρήμα από άλλες, αλλά δεν σημαίνει πως τα ισοπεδώνουμε όλα επειδή πληρώνουμε...
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
απο τη στιγμη που παμε μπανιαρισμενοι,αρωματισμενοι,τις φερομαστε ωραια,και πληρωνουμε αυτα που ζητανε δεν υπαρχει προβλημα.(τουλαχιστον εγω αυτο κανω).οταν ομως τρωμε καμια μουφα απο αυτες γιατι βαριουντε να γαμηθουνε δεν ζηταμε τα λεφτα μας πισω,απλως κανουμε τους μαλακες και φευγουμε.τοτε παλι καλα ειναι?μην τις κανεις αγιες τωρα.ολα τα επαγγελματα εχουν δυσκολιες.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
απο τη στιγμη που παμε μπανιαρισμενοι,αρωματισμενοι,τις φερομαστε ωραια,και πληρωνουμε αυτα που ζητανε δεν υπαρχει προβλημα.(τουλαχιστον εγω αυτο κανω).οταν ομως τρωμε καμια μουφα απο αυτες γιατι βαριουντε να γαμηθουνε δεν ζηταμε τα λεφτα μας πισω,απλως κανουμε τους μαλακες και φευγουμε.τοτε παλι καλα ειναι?μην τις κανεις αγιες τωρα.ολα τα επαγγελματα εχουν δυσκολιες.
δεν τις έκανα άγιες! παντού εξάλλου υπάρχουν καλοί και κακοί επαγγελματίες!
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
δεν ξέρω τι σχέση έχεις με τις πουτάνες, αλλά αυτό που λέω είναι ότι θέλει νεύρο και αντοχή αυτή η δουλειά! κάθε #αλ@κας σαν κι εμάς πάει και τις επισκέπτεται...πόσοι από μας είναι σωστοί μέσα? καθαροί? πόσοι σέβονται τον άνθρωπο-πουτάνα?
η δουλειά αυτή εχει ομολογουμένως περισσότερο χρήμα από άλλες, αλλά δεν σημαίνει πως τα ισοπεδώνουμε όλα επειδή πληρώνουμε...

πιτσιρίκο αντοχή και νεύρα θέλουν όλες οι δουλειές.
κόψε τις  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: που πετάς και άκου τον arcans... ;)

εσ'υ πιτσιρικο έχεις ποτέ σου δουλέψει?????????????????????????????????????????????????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
δεν ξέρω τι σχέση έχεις με τις πουτάνες, αλλά αυτό που λέω είναι ότι θέλει νεύρο και αντοχή αυτή η δουλειά! κάθε #αλ@κας σαν κι εμάς πάει και τις επισκέπτεται...πόσοι από μας είναι σωστοί μέσα? καθαροί? πόσοι σέβονται τον άνθρωπο-πουτάνα?
η δουλειά αυτή εχει ομολογουμένως περισσότερο χρήμα από άλλες, αλλά δεν σημαίνει πως τα ισοπεδώνουμε όλα επειδή πληρώνουμε...

εφόσον φέρει τα ευρώ ο "μαλακας" δεν είναι μαλάκας αλλά πελάτης. Δουλειά και εμπόριο είναι φίλε μου. Κάθε δουλειά έχει το κόστος της. Για αυτό πληρώνεσαι επειδή κάνεις κάτι που δε σου αρέσει να το κάνεις συνέχεια αλλά οι άλλοι το ζητάνε. δε πας να κάνεις σχέση εκεί πέρα. Όσο για την καθαριότητα το κάνεις και για λόγους υγιεινής αλλά και επειδή αυτό που κάνεις και πληρώνεις απαιτεί την ενεργητική συμμετοχή και αυτού που παρέχει την υπηρεσία. Με το να πας καθαρός κλπ διευκολύνεις στην ουσία το να πάρεις εσύ στο μέγιστο βαθμό αυτό για το οποίο πληρώνεις
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Πιστευω οτι η πλειοψηφεια απο εμας παμε καθαροι  αρωματισμενοι και ετσι..........και ειδικα οι γυναικες που δουλευουν στα στουντιο δε νομιζω να εχουν παραπονο................
Τωρα οσον αφορα τα αλλα......μπαινει το προφυλακτικο και ολες οι πουτσες ειναι το ενα και το αυτο και αν σε γουσταρει και η κοπελα θα σου κανει και κατι παραπανω.
Βγαζουν καλα λεφτα και κανουν και σεξ.....τι το καλυτερο υπαρχει....υπαρχει αλλη δουλεια που μπορει να ερθει καποιος και να σου γλυψει τα ποδια?.......λεω τωρα για το φετιχ μου...!
Για τα μπουρδελα θα πω οτι κανονικα δε θα επρεπε να μπαινουν οι βρωμιαρηδες........πακιστανοι των φαναριων και αυτοι............[δεν ειμαι ρατσιστης αλλα μου εχουν δωσει ολα τα δικαιωματα να το λεω αυτο].
Βεβαια ακομα και τα μπουρδελα οτυ εικοσαρικου θα επρεπε να ηταν πολυ πιο καθαρα και αξιοπρεπη....κυριως του μεταξιου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom