Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

odiporos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
    Διακρίνω εξαιρετική αφέλεια από ορισμένους εδω μέσα πού καταντά επικίνδυνη.Οι κοπέλες σε κουβέντες καί μισόλογα μου εκμυστηρεύτηκαν ότι εναλλακτικες προοπτικές επιβίωσης δεν υπήρχαν στίς χώρες τους,μονο φτώχεια και μιζέρια.Ολες πλήν  ελαχίστων εξαιρέσεων ψυχρα δεχτηκαν την λυση του μαστρωπου γιατι θα τους εξασφαλιζε στα 35 τους ενα διαμερισμα και ίσως και δευτερο σαν εισοδημα.Μισθωτος παντεμενος με 800 ευρώ δεν μπορεινα το ξεχρεωσει με 2 μισθους πριν τα 60 του.Φυσικα άν για διαφορους λόγους αποφασίσουν να αποχωρήσουν σε πολλες περιπτώσεις έχουν να αντιμετωπίσουν την αγρια αντιδραση τών μαστρωπών και στρεφόμενες στην πολιτεία κατηγορουν τό σύμπαν.Ονειρευονται αποχώρηση στα 35 και πολλες στα 45 το κατορθώνουν ανοίγοντας ένα παντοπωλείο η κατι τέτοιο πού θα τούς προσφέρει ένα καλούτσικο εισόδημα.
Οσον αφορά τον φιλο πού άρχισε το νημα να κοιτάξει να φτιάξει τη ζωή του,να ξεφύγει από τα κομπλεξ του και να μην βλέπει την κυρία σαν προοπτικη,η οποία βρήκε κάποιον να παραμυθιάζει και να ζήσει λίγο "κοινωνικες στιγμές".
    Φυσικα παντως και πρέπει να τις σεβόμαστε γιατι όταν πάμε να πηδήξουμε επι πληρωμή πέφτουμε στο ίδιο επίπεδο ,και φυσικά πλυμένοι και καθαροι (δεν πάμε να κουβαλήσουμε πατάτες...).Απο εκει και πέρα όμως γιατό και λέγεται "οίκος Ανοχής" (η Ελληνική γλώσσα είναι εξαιρεικα πλούσια) και τα 2 συμβαλόμενα μέρη ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ μια κατάσταση...


 

Επισκέπτης
Δεν εχουν ολες οι πουτανες νταβατζη και οι πιο πολλες το κανουν χωρις να τις αναγκαζει κανεις. Αν νομιμοποιηθουν πληρως και τα σπιτια, τοτε θα ξεκαθαρισουν αρκετα τα πραγματα και οι κοπελες θα μπορουν να ειναι απολυτα νομιμες και να μην τις ενοχλει κανενας επιδοξος "προστατης".
 

odiporos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχουν ολες οι πουτανες νταβατζη και οι πιο πολλες το κανουν χωρις να τις αναγκαζει κανεις. Αν νομιμοποιηθουν πληρως και τα σπιτια, τοτε θα ξεκαθαρισουν αρκετα τα πραγματα και οι κοπελες θα μπορουν να ειναι απολυτα νομιμες και να μην τις ενοχλει κανενας επιδοξος "προστατης".

Οι πουτάνες όχι,το μπουρδελο ναι,λειτουργει σαν μεσαζοντας για τις μιζες του διοικητη του τοπικου αστυνομικου τμήματος,βοηθάει με δικηγορο στα δικαστήρια,σε συλληψεις,απελάσεις κλπ
 

Επισκέπτης
Οι πουτάνες όχι,το μπουρδελο ναι,λειτουργει σαν μεσαζοντας για τις μιζες του διοικητη του τοπικου αστυνομικου τμήματος,βοηθάει με δικηγορο στα δικαστήρια,σε συλληψεις,απελάσεις κλπ

Αρα ερχεσαι σε αυτο που λεω εγω, οτι η λυση στο θεμα ειναι η πληρης νομιμοποιηση των οικων. Ετσι δεν θα υπαρχουν ουτε συλληψεις ουτε μιζες ουτε το νταβατζιλικι της αστυνομιας.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Για κάποιες, η ζωή είναι δύσκολη και είτε η διατροφή δε φτάνει, είτε τα 700ε δεν αρκούν, είτε τρέχουν άλλα έξοδα-χρέη.
Για κάποιες άλλες, ο πρίγκιπας δεν ήταν και τόσο γαλάζιος.
Για κάποιες άλλες, τύπου Τζούλιας, όταν σε μεγαλόνουν για χρονια με την λογική "στοχος είναι τα λεφτά" δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις εκτός απο αυτό, να είσαι γλάστρα, μοντέλα, σκυλοτραγουδίστρια κτλ. Δυστιχώς όμως, να ναι καλά τα ρυάλιτι, πίξαμε στις μοντέλες-τραγουδίστριες-γλάστρες-περσόνες και δεν υπάρχει χώρος για όλες. Κάποιες αναγκαστικά πρέπει να δουλέψουν με όλα τα προσόντα τους για το εύκολο και γρήγορο χρήμα μιας και δεν υπάρχουν αρκετοί Λατσιδες, Κυριακού και Αγγελόπουλοι να τις παντρευτούν όλες.
Για καποιες απο αυτές, είναι πάνω-κάτω, το ίδιο με τις συζήγους σας, " θα έρθει ο μαλακας, θα θέλει πίπα 2-3 λεπτα, δε θα περιμένει, θα μπει να με γαμήσει και σε 5-6 λεπτα θα τελιώσει και θα με αφήσει ύσηχη." Δεν υπάρχει σεξουαλική ικανοποίηση σε καμια απο τις 2 περιπτώσεις, μόνο άλλου είδους οφέλη, στη μια ασφάλεια και διατήρηση της κατάστασης, στην άλλη τα κέρδη και ότι προσφέρουν στη πουτάνα.
Για κάποιες απο εμάς είναι ισως αυτό που λέτε. "Θα βγώ το βράδυ, θα διασκεδάσω σε κλαμπ, θα περάσω καλά και θα γαμηθώ με κάποιον να περάσω καλα". One night stand είναι κι αυτό, απλά πληρώνεσε κιόλας. Μην ξεχνάς ότι κάποιοι πληρώνονται για να κάνουν το χόμπυ τους επάγγελμα (βλέπε ποδοσφαιριστες).
Όσο για τις ξένες, όταν εμείς είχαμε τουρκοκρατία και μας κρατόυσε η θρησκεία ενομένους σαν έθνος, σαν ιδέα και σαν οικογένεια, περνόντασ μας ηθηκές αξίες και ταμπού, εκείνες είχαν άλλα καθεστώτα στην ιστορία τους, θρησκευτικές διαμάχες και φασαρίες και αργά η γρήγορα "απελευθερώθηκαν" και "απενοχοποίησαν" καποια ταμπού που για μας τις Ελεινιδες όπως μας λέτε είναι ακόμα στο DNA μας.
Εσείς πόσο εύκολα θα στήνατε κώλο; Σίγουρα υπάρχουν και οικοδομές και ένα σωρό άλλες δουλειές να υποφέρετε, πριν απο απελίσία κατεβάσετε το σλιπάκι σας για έναν λεφτά γκει, αλλά στην ανάγκη ακόμα και αν λετε όχι, κάποιοι απο εσας θα καταλίγατε να το δοκιμάσετε, αν δεν είχατε να φάτε ή να τα βγάλετε πέρα και κρινόταν η ζωή σας απο αυτό.
Όταν μεγαλώνεις με την ιδέα ότι όλοι οι άντρες θέλουν να μπούν στο βρακί σου και θα κάνουν τα πάντα για αυτο πολύ λογικό να το εκμεταλευτείς, είτε μέσω του γάμου (βρήσκοντας εναν "μαλακα" να σε ταΐζει), είτε μέσω επαγγέλματος, μπλέκοντας με αφεντικά, συναδέλφους, εραστές οταν ο "μαλακας" δεν κάνει καλά τη δουλειά του, είτε ως πουτάνα.

Και σε τελική όπως λέτε, το μουνί σέρνει καράβι. Κρατάω ένα εργαλέιο στα χέρια μου (μεταφορικα το λεω ως γυναίκα) που αξίζει πολλά και κάποιοι με πληρώνουν για να το χρησιμοποιήσω, ε μαλάκας θα'μαι να μην το κάνω είτε είναι για 20, είτε για 50, είτε για 1000 ευρώ.Όσο θα υπάρχει ζήτηση, όλο και κάτι θα υπάρχει στη προσφορά.
Πάντος ειληκρινά, αν νομίζετε ότι υπάρχουν κοπέλες πουτάνες που χαίρονται γιατι έχουν σεξ και πληρόνονται, είστε πολύυυυυυυυυ γελασμένοι. Αν τύχει και περάσουν καλά, ειναι + αλλά να λες ότι ειναι ευτυχισμένες γιατί τις γαμάνε και τις πληρώνουν, είναι τελίως άκυρο.
kala den ginotai oloi gay gia lefta...yparxoyn kai aytoi alla den tous aksizei na zoyn
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Οπως λεει και ο Σοφος Λαος¨"Ολα τα δαχτυλα δεν ειναι ιδια".........Αλλες το κανουν για καποιο σκοπο(αμαξι,λουσα,σπιτι)......αλλες γιατι οντως πρεπει να ζησουν αυτες και τις οικογενειες τους......αλλες επειδη τις αναγκαζουν.....
το Θεμα ειναι να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!Στο σωμα ολοι μας(βαζω και τους αντρες)ειμαστε λιγο-πολυ πουτανες.....
Εχω γνωρισει κοπελλες σ'αυτη την δουλεια "διαμαντια"(με την εννοια της ψυχης και της καρδιας)..........Επισης,προσωπικα εγω οταν θα παω στα κοριτσια ειναι σαν να πηγαινω ραντεβου.........τι εννοοω??και θα πλυθω και θα ξυριστω και γενικως θα εχω συμπεριφορα που θα σεβομαι τον απεναντι μου....Ασχετα που πληρωνω γι'αυτο........και νομιζω οτι αρκετες κοπελες το εκτιμουν αυτο(αν τις φερθεις σωστα και ομορφα,θα το εκτιμησουν)
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Οντως ειναι ελεεινο να πας βρωμιαρης... Πρεπει να πας λες και θα βγεις ραντεβου. ΚΑΘΑΡΟΣ!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Οι πουτάνες όχι,το μπουρδελο ναι,λειτουργει σαν μεσαζοντας για τις μιζες του διοικητη του τοπικου αστυνομικου τμήματος,βοηθάει με δικηγορο στα δικαστήρια,σε συλληψεις,απελάσεις κλπ

Υπαρχει πληθος ανθρωπων που παρασιτουν σε βαρος των εκδιδομενων... ας ειναι καλα η νομοθεσια...
 

Επισκέπτης
Οπως λεει και ο Σοφος Λαος¨"Ολα τα δαχτυλα δεν ειναι ιδια".........Αλλες το κανουν για καποιο σκοπο(αμαξι,λουσα,σπιτι)......αλλες γιατι οντως πρεπει να ζησουν αυτες και τις οικογενειες τους......αλλες επειδη τις αναγκαζουν.....
το Θεμα ειναι να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!Στο σωμα ολοι μας(βαζω και τους αντρες)ειμαστε λιγο-πολυ πουτανες.....
Εχω γνωρισει κοπελλες σ'αυτη την δουλεια "διαμαντια"(με την εννοια της ψυχης και της καρδιας)..........Επισης,προσωπικα εγω οταν θα παω στα κοριτσια ειναι σαν να πηγαινω ραντεβου.........τι εννοοω??και θα πλυθω και θα ξυριστω και γενικως θα εχω συμπεριφορα που θα σεβομαι τον απεναντι μου....Ασχετα που πληρωνω γι'αυτο........και νομιζω οτι αρκετες κοπελες το εκτιμουν αυτο(αν τις φερθεις σωστα και ομορφα,θα το εκτιμησουν)

Δεν σού κάνει καλό να βλέπεις πολλές ταινίες τού Ν.Ξαθόπουλου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Οπως λεει και ο Σοφος Λαος¨"Ολα τα δαχτυλα δεν ειναι ιδια".........Αλλες το κανουν για καποιο σκοπο(αμαξι,λουσα,σπιτι)......αλλες γιατι οντως πρεπει να ζησουν αυτες και τις οικογενειες τους......αλλες επειδη τις αναγκαζουν.....
το Θεμα ειναι να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!Στο σωμα ολοι μας(βαζω και τους αντρες)ειμαστε λιγο-πολυ πουτανες.....
Εχω γνωρισει κοπελλες σ'αυτη την δουλεια "διαμαντια"(με την εννοια της ψυχης και της καρδιας)..........Επισης,προσωπικα εγω οταν θα παω στα κοριτσια ειναι σαν να πηγαινω ραντεβου.........τι εννοοω??και θα πλυθω και θα ξυριστω και γενικως θα εχω συμπεριφορα που θα σεβομαι τον απεναντι μου....Ασχετα που πληρωνω γι'αυτο........και νομιζω οτι αρκετες κοπελες το εκτιμουν αυτο(αν τις φερθεις σωστα και ομορφα,θα το εκτιμησουν)

Σίγουρα μια επαγγελματίας θα εκτιμήσει το ότι είσαι καθαρός/πλυμένος/ξυρισμένος. Άνθρωποι είναι και αυτές. Βλέπω πολλές φορές σχόλια από συναγωνιστές που πήγαν κάπου και η κοπέλα δεν τους περιποιήθηκε οπως θα ήθελαν ή βιαζόταν. Λογικό είναι αν είσαι βρωμιάρης...
 

Επισκέπτης
Οπως λεει και ο Σοφος Λαος¨"Ολα τα δαχτυλα δεν ειναι ιδια".........Αλλες το κανουν για καποιο σκοπο(αμαξι,λουσα,σπιτι)......αλλες γιατι οντως πρεπει να ζησουν αυτες και τις οικογενειες τους......αλλες επειδη τις αναγκαζουν.....
το Θεμα ειναι να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!Στο σωμα ολοι μας(βαζω και τους αντρες)ειμαστε λιγο-πολυ πουτανες.....
Εχω γνωρισει κοπελλες σ'αυτη την δουλεια "διαμαντια"(με την εννοια της ψυχης και της καρδιας)..........Επισης,προσωπικα εγω οταν θα παω στα κοριτσια ειναι σαν να πηγαινω ραντεβου.........τι εννοοω??και θα πλυθω και θα ξυριστω και γενικως θα εχω συμπεριφορα που θα σεβομαι τον απεναντι μου....Ασχετα που πληρωνω γι'αυτο........και νομιζω οτι αρκετες κοπελες το εκτιμουν αυτο(αν τις φερθεις σωστα και ομορφα,θα το εκτιμησουν)

Να υποθέσω ότι στά μπουρδέλλα πηγαίνεις γιά νά γνωρίσεις "διαμάντια" ή μήπως γιά νά γαμήσεις;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Γιατί δεν μας δίνουν την άποψή τους ιερόδουλες που βρίσκονται αυτήν τη στιγμή συνδεδεμένες;
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Να υποθέσω ότι στά μπουρδέλλα πηγαίνεις γιά νά γνωρίσεις "διαμάντια" ή μήπως γιά νά γαμήσεις;

Μην είσαι τόσο απόλυτος. Ξανασκέψου αυτό που λέει για τις πουτάνες στην ψυχή και θα καταλάβεις. ;)
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Όλοι σας εδώ μέσα κρίνετε τις κοπέλες που κάνουν αυτό το επάγγελμα (για μένα λειτούργημα και πολύ πιο χρήσιμο για την κοινωνία από την συντριπτική πλειοψηφία όλων των άλλων) και δεν κάθεστε να κρίνετε τους εαυτούς σας πρώτα από όλα που πάτε στους οίκους ανοχής..

Αυτές που το κάνουν σίγουρα έχουν τους λόγους τους και ΟΛΟΙ είναι σεβαστοί (εννοείται πως δεν αναφέρομαι σε περιπτώσεις trafficing). Εσείς για ποιο λόγο πηγαίνετε εκεί;  Δεν έχετε καταλάβει ότι όσο πουτάνες είναι αυτές που το πουλάνε κάτι άλλο τόσο πουτάνες είμαστε και εμείς που το αγοράζουμε;;; Εκεί που εμείς σκεφτόμαστε "βρε την κακομοίρα, κάθεται να την γαμήσει ο καθείς για 50 ευρώ" αυτή μπορεί να λέει "βρε τον κακομοίρη δεν του κάθεται καμία "ελλεεινίδα"(όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια) και έρχεται εδώ και σκάει ένα 50άρηκο για να γαμήσει αλλιώς θα τον φάει η μαλακία". 

Το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου είναι ο προαγωγός, όχι η πουτάνα
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Όλοι σας εδώ μέσα κρίνετε τις κοπέλες που κάνουν αυτό το επάγγελμα (για μένα λειτούργημα και πολύ πιο χρήσιμο για την κοινωνία από την συντριπτική πλειοψηφία όλων των άλλων) και δεν κάθεστε να κρίνετε τους εαυτούς σας πρώτα από όλα που πάτε στους οίκους ανοχής..

Αυτές που το κάνουν σίγουρα έχουν τους λόγους τους και ΟΛΟΙ είναι σεβαστοί (εννοείται πως δεν αναφέρομαι σε περιπτώσεις trafficing). Εσείς για ποιο λόγο πηγαίνετε εκεί;  Δεν έχετε καταλάβει ότι όσο πουτάνες είναι αυτές που το πουλάνε κάτι άλλο τόσο πουτάνες είμαστε και εμείς που το αγοράζουμε;;; Εκεί που εμείς σκεφτόμαστε "βρε την κακομοίρα, κάθεται να την γαμήσει ο καθείς για 50 ευρώ" αυτή μπορεί να λέει "βρε τον κακομοίρη δεν του κάθεται καμία "ελλεεινίδα"(όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια) και έρχεται εδώ και σκάει ένα 50άρηκο για να γαμήσει αλλιώς θα τον φάει η μαλακία". 

Το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου είναι ο προαγωγός, όχι η πουτάνα

:thumbsup: :thumbsup:
Απόλυτα σωστός! Εγραψες φιλε
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Πως μπορεί να ήταν κάποιος προαγωγός άν δεν υπήρχαν πρωτα πουτάνες; Είναι όπως η ερώτηση με την κότα και το αυγό!! Το αυγό προϋπήρχε της κότας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
να γραψω και εγω ενα σοβαρο ποστ

εχω παει με πολλες πουτανες...ισως πανω απο 200...

εχω δει πολλες κατηγοριες απο αυτες...

κοπελες φοβισμενες και σιγουρα θυματα εκμεταλλευσης....και κοπελες μαγκιορες...

κοπελες φιλικες και κοπελες ψυχρες και τυπικες εως εχθρικες σαν να σε απωθουν επιτηδες...

κοπελες που απολαμβαναν το γαμησι και κοπελες που καναν αγγαρεια ....

κοπελες που σου ρχονταν μεχρι και να τις λυπηθεις για πολλους και διαφορους λογους και αλλες που ευχαριστως θα τις εριχνα και μπουνιδια για την συμπεριφορα τους...

κοπελες με ψυχολογικα προβληματα και κοπελες που εμοιαζαν τουλαχιστον επιφανειακα νορμαλ...



κοριτσια καλα,απλα,καλυτερα απο πολλα τριγυρω μας που κανουν αυτην την δουλεια απο κακια αναγκη και πουτανες στην ψυχη και οχι μονο στο σωμα....


αβυσσος η ψυχη του καθε ανθρωπου...

συνεπως το τσουβαλιασμα ειναι αν μη τι αλλο πολυ προχειρο και αστοχο....
 

Επισκέπτης
Όλοι σας εδώ μέσα κρίνετε τις κοπέλες που κάνουν αυτό το επάγγελμα (για μένα λειτούργημα και πολύ πιο χρήσιμο για την κοινωνία από την συντριπτική πλειοψηφία όλων των άλλων) και δεν κάθεστε να κρίνετε τους εαυτούς σας πρώτα από όλα που πάτε στους οίκους ανοχής..

Αυτές που το κάνουν σίγουρα έχουν τους λόγους τους και ΟΛΟΙ είναι σεβαστοί (εννοείται πως δεν αναφέρομαι σε περιπτώσεις trafficing). Εσείς για ποιο λόγο πηγαίνετε εκεί;  Δεν έχετε καταλάβει ότι όσο πουτάνες είναι αυτές που το πουλάνε κάτι άλλο τόσο πουτάνες είμαστε και εμείς που το αγοράζουμε;;; Εκεί που εμείς σκεφτόμαστε "βρε την κακομοίρα, κάθεται να την γαμήσει ο καθείς για 50 ευρώ" αυτή μπορεί να λέει "βρε τον κακομοίρη δεν του κάθεται καμία "ελλεεινίδα"(όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια) και έρχεται εδώ και σκάει ένα 50άρηκο για να γαμήσει αλλιώς θα τον φάει η μαλακία". 

Το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου είναι ο προαγωγός, όχι η πουτάνα

Ὁλα τὰ θέματα ἐν τῇ τοποθετήσει σας συνεζητήθησαν καὶ ἀπηντἠθησαν πρὸ μακροῦ χρόνου. Ἁναγνώσατε ὁλίγας σελίδας τοῦ ἱστοτόπου προτοῦ προβῆτε πάλιν εἰς προπετεῖς ὑποδείξεις.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ὁλα τὰ θέματα ἐν τῇ τοποθετήσει σας συνεζητήθησαν καὶ ἀπηντἠθησαν πρὸ μακροῦ χρόνου. Ἁναγνώσατε ὁλίγας σελίδας τοῦ ἱστοτόπου προτοῦ προβῆτε πάλιν εἰς προπετεῖς ὑποδείξεις.
ε και συ...κουβεντα να γινεται.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom