Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
1)ο ιδιος το ειπε στη τσατσα οταν μ ιλουσαν στα αγγλικα οτι ητανε ρωσος.
2)δεν ειναι καρφι προς κατερινα η πραγματικοτητα που περιεγραψα.καταγραφη γεγονοτων ειναι που αντιβαινουν σε καποια δεδομενα.καμια διαθεση σταυρωματος της κατερινας που την επικροτω αφου οντως ολοι λενε τα καλυτερα γιαυτην.
3)περασα απο το μαγαζι γιατι γαμαει ενας φιλος μου σε μπουρδελα και ηθελα να του συστησω το καλυτερο.και αυτο αποδεικνυει πως δεν εχω τιποτα εναντιον της κατερινας
4)ενημερος ειμαι για το προγραμμα της κατερινας επειδη κοιταω το θρεντ της.και αυτο το κοιταω τις τελευταιες βδομαδες γιατι μου εκανε εντυπωση για ενα λογο.επειδη για ολες τις αλλες ιεροδουλες εχουν γραφτει 1-2 σελιδες κατα μεσο ορο ενω τοσες πολλες για την κατερινα και μουκανε εντυπωση.
5)ποσταρω επειδη θελω να βοηθησω με το να πω και εγω τη γνωμη μου τον οποιοδηποτε καταθετη.ριξε και μια ματια στα ποστ μου γενικα για να δεις οτι κινουνται ολα σαυτο το μηκος κυματος.
6)αν με ενδιεφερε το αθλημα θα γαμουσα κι εγω

φιλικα προς ολους και καλες σας καταθεσεις συντροφια!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
νομίζω πως το ξεχειλώσαμε το θέμα ρε παιδια!
Ημαρτον! :helpplea:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Κάτσε κύριε Modarator ! Εδώ υπάρχει σοβαρό πρόβλημα !!
Το καταλαβαίνεις ???

Η Κατερίνα μας ΑΠΑΤΑ με ξένους και δη Ρώσσους !!! Αντιλαμβάνεσαι το μέγεθος του προβλήματος ???
Πάνε όλα όσα είχαμε σκεφτεί για αυτήν. Έκανε ένα μπράφ και τα γκρέμησε όλα η κοπέλα ...

Μα να πηγαίνει με Ρώσσους  :huh:  :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
σεπτικ καυλιαρι μου γιατι δεν αφινεις τιν καυλα σου ελευθερι?ασε τιν καυλα σου να σε αδιγισει παικτι μου στα ιδονισμενα σοκακια τις μπουρδελιαρας αθινας...ασε το κορμι σου να κοιλοισει στουσ δρομουσ του μεταξιου!!!χισε καυλεα χισε!!!!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
σεπτικ καυλιαρι μου γιατι δεν αφινεις τιν καυλα σου ελευθερι?ασε τιν καυλα σου να σε αδιγισει παικτι μου στα ιδονισμενα σοκακια τις μπουρδελιαρας αθινας...ασε το κορμι σου να κοιλοισει στουσ δρομουσ του μεταξιου!!!χισε καυλεα χισε!!!!!!
...ο γιος του Εμπειρικου...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ο παπαδιαμαντης του φορουμ...οποια γλαφυροτις, αμεσοτις και αναπαραστασις
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Βολτίτσα στο Μεταξουργείο χθες με φιλαράκι!!
Χωρίς πολλά πολλά, παρκάρω έξω από Κολωνού 30Α (κωλόφραδος)!!
Μπαίνω μέσα και βλέπω την Κατερίνα χαμογελαστή και ομορφότερη από την τελευταία φορά που την είδα και φορούσε πολύ όμορφα Heels!!!!! :rockon: :dancing:
Η συνέχεια είναι ακατάλληλη για μικρά παιδιά,χαχα!!! :grin:
 

Επισκέπτης
πες μασ τιν σινεχια να ξεροχισουμε heeloverako μου!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πες μασ τιν σινεχια να ξεροχισουμε heeloverako μου!

καυλιάρη Τιμωρέ....
9852.gif
11345.gif
URL]]
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
O διερμηνεας μπηκε κι αυτος στο δωματιο;   :rockon:
Αυτο τωρα πως το ξερεις; Πως ξερεις τι λεγανε οση ωρα ηταν στο δωματιο;  :think:

τωρα ο zero tolerance θα πει οτι το γαμησαμε το θρεντ και θαχει δικιο αλλα αφου με ρωτανε τι να κανω?
αυτο το παιδι που μπηκε ηταν ο φιλος μου που τον πηγα εκει πολυ απλα....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
χτες πηγα εναν φιλο μου που γαμαει σε μπουρδελα (εγω και μονο που βλεπω τις φατσες μερικων παρακμιακων να περιμενουν κει μεσα και σκεφτομαι πως θα γαμησω αυτη που προηγουμενως εχει γαμησει αυτος αηδιαζω)και ηταν η κατερινα.πανεμορφη κοπελα.σουπερ ευχαριστημενος ο φιλος.οντως διαφορετικη απο αλλες του επαγγελματος μου ειπε, καθοτι ειναι ευγενεσετερη  και με καλυτερη συμμετοχη.επισης η τσατσα μας ειπε πως η χριστινα εφυγε επειδη μαλωνε συνεχεια..εγω δεν εχω συναντησει χριστινα και δεν την ξερω,απλα παρακολουθω το φορουμ..το τι πραγματικα συμβαινει εσεις ξερετε..επισης χτες η κατερινα πηδιοταν με εναν ρωσο.αυτο γιατι ακουσα πως ξενους δεν παιρνει,αν και η τσατσα μολις τον ειδε δυσανασχετησε.(ειχε και εναν τυπα ελληνα μαζι του για διερμηνεια μαλλον, αν και η τσατσα το σπικαρε καλα ταγγλικο)
Ρε συ??????
Δεν πας μεχρι την γωνια…να δεις αν ερχομαι?
Μ’αρεσει που το στορυ σου…το λες και με λεπτομερειες…
Δεν ξερω εγω…τοσα χρονια…τι βαζω στο μ…ι μου,και
ξέρεις εσυ?
Κατ’αρχας…και κάποιος ξενος να περασει ξωφαλτσα στο
δωματιο…εγω ευγενεστατα…θα του πω να ντυθει και να
παρει τα χρηματα του πισω και να φυγει…
Αν έχεις αμφιβολιες…σε προκαλω και σε προσκαλω….
να ερθεις στο μαγαζι μου…να κατσεις να πιεις τον χυμο σου
και να διαπιστωσεις και μόνος σου τον τροπο που δουλευω…
Δεν θα βγαλεις τιποτα….το πολύ πολύ…να μετρας τα γαμησιατικα…
Χαχαχαχαχαχαχα…..!!!!

 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Σωστη κ καθαρη!Ωραια τα ειπες ΚΑτερινα.Να ρε οσοι δεν πιστευεται βγηκε κ τα ειπε.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
πηγα ως την γωνια αλλα δεν σε ειδα να ερχεσαι.μαλλον θα περνας αργοτερα.
στο πουτσο μου και μενα τι βαζεις στο μουνι σου.εγω ειπα οτι ειδα και δεν εχω κανενα λογο να πω ψεμματα.
αυτο που ειπες στο τελος σου φανηκε τοσο αστειο και γελας?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
πηγα ως την γωνια αλλα δεν σε ειδα να ερχεσαι.μαλλον θα περνας αργοτερα.
στο πουτσο μου και μενα τι βαζεις στο μουνι σου.εγω ειπα οτι ειδα και δεν εχω κανενα λογο να πω ψεμματα.
αυτο που ειπες στο τελος σου φανηκε τοσο αστειο και γελας?
Και μενα στο μ…ι μου με αυτά που λες…και
τις εντυπωσεις που πας να δημιουργησεις στους αλλους.
Εδώ με ξερουν και οι πετρες….από σενα που είσαι ‘ενας’
θα εχω το προβλημα?
Λεγε ότι θες…ευκαιρια να ανανεωθει και το θρεντ μου με τετοια
σχολια που βγαζουν γελιο…
Όχι μονο να γαμαμε…να γελαμε κι ολας…
Και γελαω…όχι γιατί είναι αστειο….είναι απολυτως γελοιο..
Τες πα…πολύ τραβηξε…
Ελα οποτε θες από το μαγαζι…κερναω καφε….
Μακια….!!


 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
δεν παω να δημιουργησω εντυπωσεις.ουτε απο αλλο μπουρδελο ειμαι ουτε εχω κανει αβαντα ποτε σε αλλο μπουρδελο.ουτε καν ριβιου δεν εχω κανει πολυ απλα γιατι δεν πηγαινω.μαλιστα για εσενα εξεφρασα την ευαρεσκεια μου για τις υπηρεσιες που προσφερεις γιατι τοσα ατομα που σε εχουν για θεα και λενε τα καλυτερα για εσενα δεν μπορει να εχουν αδικο.αρα αυτο που λες για εντυπωσεις δεν ισχυει.

το οτι σε ξερουν και οι πετρες εδω και οτι εγω ειμαι ενας "ενας" δεν μου απαγορευει να περιγραφω αυτα που βλεπω.και εις ανωτερα παντως,ευχομαι να γινεις η αυτοκρατειρα του φορουμ αν αυτο σε κανει ευτυχισμενη.το ποιος με ξερει και ποιος οχι σαυτο το φορουμ μαφηνει  παγερα αδιαφορο.εδω εξαλλου ειμαστε nicks πλην εσου και καποιων αλλων.

χαιρομαι που τα σχολια μου σου προκαλουν γελιο.σε ενα τετοιο επαγγελμα αν δεν γελας και λιγο γινεται δραματικα δυσκολοτερο.

οντως πολυ τραβηξε και λεω να το κοψουμε εδω.

εγω περιεγραψα κατι που ειδα και συ με διαψευδεις.το ποιος εχει λογο να πει ψεμματα και ποιος οχι ας το κρινουν αλλοι.αλλα πολυ που τους απασχολει και σωστα αλλωστε.

μετα τη δουλεια  κερναω καφε
φιλικα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
δεν παω να δημιουργησω εντυπωσεις.ουτε απο αλλο μπουρδελο ειμαι ουτε εχω κανει αβαντα ποτε σε αλλο μπουρδελο.ουτε καν ριβιου δεν εχω κανει πολυ απλα γιατι δεν πηγαινω.μαλιστα για εσενα εξεφρασα την ευαρεσκεια μου για τις υπηρεσιες που προσφερεις γιατι τοσα ατομα που σε εχουν για θεα και λενε τα καλυτερα για εσενα δεν μπορει να εχουν αδικο.αρα αυτο που λες για εντυπωσεις δεν ισχυει.

το οτι σε ξερουν και οι πετρες εδω και οτι εγω ειμαι ενας "ενας" δεν μου απαγορευει να περιγραφω αυτα που βλεπω.και εις ανωτερα παντως,ευχομαι να γινεις η αυτοκρατειρα του φορουμ αν αυτο σε κανει ευτυχισμενη.το ποιος με ξερει και ποιος οχι σαυτο το φορουμ μαφηνει  παγερα αδιαφορο.εδω εξαλλου ειμαστε nicks πλην εσου και καποιων αλλων.

χαιρομαι που τα σχολια μου σου προκαλουν γελιο.σε ενα τετοιο επαγγελμα αν δεν γελας και λιγο γινεται δραματικα δυσκολοτερο.

οντως πολυ τραβηξε και λεω να το κοψουμε εδω.

εγω περιεγραψα κατι που ειδα και συ με διαψευδεις.το ποιος εχει λογο να πει ψεμματα και ποιος οχι ας το κρινουν αλλοι.αλλα πολυ που τους απασχολει και σωστα αλλωστε.

μετα τη δουλεια  κερναω καφε
φιλικα
Καλα….δεν θα σου χαλασω το χατηρι…
Αντε…όπως τα λες είναι….
Ο γιατρος…ειπε να σου λεμε …ναι…
Γιατί να χτυπιεμαι και να χαραμιζω μελανι?
Καφε δεν πινω εκτος μαγαζιου….με χτυπαει στα νευρα…!!!

 

Επισκέπτης
Η υπόθεση σηκώνει ποίημα- Ιδού- >> Κατερίνα ,septic και κοινότης :

ΠΟΙΗΜΑ-   Δια την  επί του  Ρωσικού Διαφωνίαν:

Μέγα το θέμα έχει προκύψει
Μα οδηγήθηκε σε σήψη
Ποιούς πήρε η Κατερίνα. Πόσους,
Μην παίρνει αλλοδαπούς και Ρώσους ?

Γίνηκε σήριαλ αδελφέ
Θα  κεραστείτε έναν καφέ  ?
Ω! η  Κατερίνα  το ηρνήθη
μ’ ας κατευνάσωμεν τα ήθη

Βάλτε τα θέματα σε τάξη
Πολλά συμβαίνουν στο Μετάξι
Άστε τας λεκτικάς μηνύσεις
Γιορτάστε τις ανακαινίσεις
Γιατί η   Κάθρην να ψαρώψσει ?
Σύμμαχοι ήσαν και Ρώσοι.
Ορλώφ, Κατσώνης , Υψηλάνται
Το θέμα τούτο κλείστε--- άντε !
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Μπορει ο καθενας να λεει ψεματα και 1,769 φορα γινεται θεμα εαν η Κατερινα γαμαει η οχι ξενους, πιστευω οτι πρεπει να αναλαβει δραση ο sExυαγγελατος. 

Πρεπει να διευσδυση βαθει στο θεμα, βαζουντας το σπιουνο του στα αδυτα.  Οπωσδιποτε να βαλει κρυφει καμερα ΜΕΣΑ στο μουνι της Κατερινα ωστε να μην υπαρχουν αμφιβολιες εαν μπηκε οντος η οχι το τσουτσουνη του ρωσου, πακιστανου, αλβανου κτλμ. 

Βεβαια οποιος εχει ακομα αμφιβολιες εαν ηταν ξενος η οχι, ας μαζεψει τις χρησιμοποιημενες καποτες για τεστ DNA, ετσι θα αποδειξει οχι μονο οτι τον ενδιαφερει το θεμα, αλλα οτι ειναι και σιχαμενος μαλακας. 
:2funny: :2funny: :2funny:
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ρε παιδια φανταστειτε να πατε αγγλια γαλλια και λοιπα και να τρωμε πορτα λογω ξενου!συμφωνο για πακισταν ινδια και λοιπα λογω ασθενειων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom