Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σιγά μην χαπακωνόμαστε για να ρίξουμε ένα γαμήσι

Δε συμφέρει καθόλου αν είναι για μία μόνο φορά.
 

Επισκέπτης
Μιά καλή λύση θα ήταν η χρονοχρέωση. 4.00 ευρό το λεπτό ,ας πούμε με μινιμούμ χρέωση τα 5 λεπτά. Γιά σκευτήτετο οι adminns. και κανονιστε να κάνουμε μιά μαζικη πρόταση για αλλαγή του συστήματος. Εδώ έπεσε το Τοίχος του Βερολινου , που ξέρεις.?????

θα μπορούμε να αγοράζουμε και χρόνο πηδήματος από τα περίπτερα όπως με τα καρτοκινητά;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Θελουνε να πληρωνουμε για ολα...!Ε μα βεβαια ειναι δυνατον να πεις σε γκομενα(τζαμπα) να κανετε ξεπετα και να κατσει?...αποκλειεται!
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
πηγα σημερα, το κατερινακι ειναι πολυ ομορφο και συμμετεχει, sex queen or something
εγω παντως θα γινω τακτικος εκει, οχι παιζουμε
αναμενεται η χριστινα, ειναι αληθεια οτι ειναι ελληνοισπανιδα? αμα ειναι ετσι τοτε soy huyeto a kolonou omigos!!!
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
πήγε κανένας συναγωνιστής στη χριστίνα να μας πει εντυπώσεις και τι λέει από εμφάνιση? γιατι λέω να πάω να καταθέσω μια από αυτές τις μέρες...
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές η Χριστίνα αναμένετε  στο πόστο της σήμερα (30/7/07) από τις 23:00 έως τις 06:00 περίπου!. Από εμφάνιση, για εμένα είναι ο απόλυτος πειρασμός, 23χρονη, 1,68 ύψος μελαχρινό απαλό δέρμα καστανόξανθα σγουρά μαλλιά, και πράσινα μάτια! Άντε για...!!! Άντε και καλές καταθέσεις...!!!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Η "παγίδα" που κάνουν άλλα τέτοια σπίτια είναι η εξής: "Είναι 15 λεπτά κι αν μπορείς γάμα και 10 φορές", ή είναι "15 λεπτά αλλά μόλις χύσεις έφυγες"?
φίλε είναι το ίδιο με το να φέρεις ενα CG στο σπίτι σου λέει 1 ώρα αλλα σε κάνει και χύνεις σε 15 λεπτά και μετά πέρνει τον μπούλο
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Παίδες η κατερίνα πότε είναι εκεί?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ναι, το ίδιο πράμα λέμε... γι' αυτό και δεν είμαι και τόσο πολύ fan!
Πλέον σχεδόν όλες του είδους εχουν στο μυαλό τους πόσο πιο γρήγορα θα σε τελειόσουν δεν έχουν επαγγελματισμό ούτε σκέφτονται μελλοντικά.εγω τουλάχιστον είχα 2 στανταρ cg που απο την πρώτη φορά ήταν σωστές και όχι μετα απο καμια 10 φορές.
 

Επισκέπτης
φίλε είναι το ίδιο με το να φέρεις ενα CG στο σπίτι σου λέει 1 ώρα αλλα σε κάνει και χύνεις σε 15 λεπτά και μετά πέρνει τον μπούλο

Πλέον σχεδόν όλες του είδους εχουν στο μυαλό τους πόσο πιο γρήγορα θα σε τελειόσουν δεν έχουν επαγγελματισμό ούτε σκέφτονται μελλοντικά.εγω τουλάχιστον είχα 2 στανταρ cg που απο την πρώτη φορά ήταν σωστές και όχι μετα απο καμια 10 φορές.

Παρακολουθώ εδώ και μέρες μια αμπελοσυζητήσει στο θέμα του προγράμματος του μαγαζιού. Δεν θα μιλήσω ούτε για αλλά μαγαζιά ούτε για αλλά C.G., για τον απλούστατο λόγο ότι δεν ξέρω. Θα μιλήσω για την Κολωνού 30Α  επειδή μόνο εδώ έχω προσωπική άποψη, σε αντίθεση με μερικούς που χωρίς να ξέρουν μιλάνε… Τα βασικά προγράμματα, πέραν του 20Ε  είναι 15 λεπτά  50Ε και 30 λεπτά 100Ε  και από εκεί και πέρα πηγαίνει ανάλογα με την τσέπη του καθενός. Η κοπέλα κάθετε τον συγκεκριμένο χρόνο και μπορείς χύσεις όσες φορές αντέχεις σε αυτόν τον χρόνο. Τώρα οι ερωτήσεις, τι κανείς όταν τελειώσεις στο 10΄ και έχεις πληρώσει ώρα….συγνώμη που θα το πω συναγωνιστές…αλλά ή πολύ μαλάκας πρέπει να είσαι που για 10΄ πληρώνεις ώρα και δεν ξέρεις μετά τι θα κανείς… ή όντως έχει πρόβλημα που χρειάζεται πάνω από μισάωρο για να ξαναλειτουργήσει το εργαλείο, όποτε η επίσκεψη σε ανάλογο γιατρό επιβάλετε.
Για τον επαγγελματισμό των κοριτσιών του μαγαζιού, δεν μπορώ να πω κουβέντα. Τα κορίτσια ίνα πραγματικές επαγγελματίες και όχι τίποτα περαστικές του χώρου. Αυτό συνεπάγεται πολλά σε θέμα υπηρεσιών που προσφέρουν και το πιο βασικό σε θέμα ιατρικής παρακολούθησης. Κάτι που στα C.G. αγαπητέ συναγωνιστή είναι σχεδόν ανύπαρχτο . Τώρα αν ύπαρχου κατά καιρούς ορισμένα παράπονα σε θέμα προγράμματος, εξάλλου όλες οι κοπέλες δεν είναι ίδιες, όπως και όλα τα γούστα των αντρών δεν είναι τα ίδια. Όλες οι κοπέλες πραγματικά τιμούν τα χρήματα που περνούν.
Θα το ξαναπώ όπως και πολλές άλλες φορές το έχω ξαναπεί, όταν γράφουμε κάτι σε ένα συγκεκριμένο χορό, πρέπει να έχουμε άποψη, ακόμα καλύτερα να είναι και προσωπική και να μην πετάμε αερολογίες και τα βάζουμε όλα σε ένα σακί. Τώρα αν κάποιος φοβάται να δώσει 50Ε ή 100Ε, που για εμένα το μαγαζί δουλεύει έτσι πάνω από ένα χρόνο και δεν ήρθαμε σήμερα να ανακαλύψουμε τον τροχό, υπάρχει και το τίμιο-σίγουρο 20Ε. Δεν έχει αλλάξει κάτι στο μαγαζί, Απλός από ότι γνωρίζω είναι πλέον πολιτική του μαγαζιού, να ξεκινήσει να δουλεύει με τα λεγόμενα prive και οποίος θέλει ακολουθεί…     
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου φίλε!δε φτάνει που είναι από τα λίγα μαγαζιά της περιοχής που οι γυναίκες είναι καθαρες από γιατρούς αλλά κ τιμούν τα λεφτά που παίρνουν αποδίδοντας όσο καλύτερα μπορούν,πέφτουν μερικοί να σχολιάσουν γιατί ο καθένας θέλει να δωσει 50 η 100 ευρώ όπου γουστάρει!απ΄την τσέπη τους τα παίρνουμε??.....πάω να δοκιμάσω χριστίνα το βράδυ γιατί δεν έχω πάει κ με τρώει να δω πως είναι!!
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή καλά θα κανείς, ποτέ μην αφήνεις κάτι μέσα σου να σε τρώει, είναι το χειρότερο πράγμα στην ζωή ενός ανθρώπου. Πρέπει κάποιες φορές να ζούμε την στιγμή…..η άξια της ανυπολόγιστη…όπως και η Χριστίνα.
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
σίγουρα φιλε...θα πάω αύριο γιατί σήμερα δε μπορώ!να υποθέσω θα είναι κανονικά στο πόστο της ετσι?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα το `φερε ετσι η τυχη και εχοντας κατι δουλειες στο κεντρο βρεθηκα περιοχη Ομονοιας με το οχημα-αδειοι οι δρομοι σχεδον και σε δυο στενακια βγαινω επι της Κολωνου οπου και παρκαρω-Μπαινω με κλειστα ματια στο 30Α προσπερνωντας αδιαφορα τα αλλα σπιτακια επι της Κολωνου :think: και στο σαλονι η πρωτη εικονα ειναι απο τα σπιτακια τυπου Amsterdam  :rockon:(οποιος εχει γαμιαρει στη Red Light District )ιδια φαση σχεδον-Μετα απο καποια δευτερολεπτα εμφανιζεται η Κατερινα-Διεκρινα κατι πολυ εκφυλο επανω της :rockon: και χωρις 2η σκεψη το χερι της τσατσας εγινε jukebox με το χαρτονομισμα :dancing:-Μετα απο λιγο ηρθε η Κατερινα.. :boobies:.τα υπολοιπα δε χρειαζεται να ειπωθουν...Το σιγουρο ειναι θα το επισκεφτω λιαν συντομως-Χωρος που κανει ακομα και στουντιο να τρωνε τη σκονη του :rockon: :rockon:-Πολυ καλη δουλεια με αισθησιασμο γενικα σε ολα τα επιπεδα και γουστα :rockon:
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή καλά θα κανείς, ποτέ μην αφήνεις κάτι μέσα σου να σε τρώει, είναι το χειρότερο πράγμα στην ζωή ενός ανθρώπου. Πρέπει κάποιες φορές να ζούμε την στιγμή…..η άξια της ανυπολόγιστη…όπως και η Χριστίνα.


Τελικά η Χριστίνα έκανε τα πάντα για να με βγάλει ψεύτη…..να είσαι καλά Χριστινάκι και να περνάς καλά με τους τελειωμένους ανθρώπους που επιλεγείς να είσαι. Εμάς προσωπικά μας γάμησες και όχι εμένα, όσο το πιο ΣΕΒΑΣΤΟ άτομο του thread και από πολλούς μας, δεν ξέρω αν μπόρεσες να το καταλάβεις….Καλή επιτυχία στην ζωή σου…..
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Τελικά η Χριστίνα έκανε τα πάντα για να με βγάλει ψεύτη…..να είσαι καλά Χριστινάκι και να περνάς καλά με τους τελειωμένους ανθρώπους που επιλεγείς να είσαι. Εμάς προσωπικά μας γάμησες και όχι εμένα, όσο το πιο ΣΕΒΑΣΤΟ άτομο του thread και από πολλούς μας, δεν ξέρω αν μπόρεσες να το καταλάβεις….Καλή επιτυχία στην ζωή σου…..
Εδω δεν καταλαβαμε εμεις...!
Τι εννοεις συναδελφε...?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά η Χριστίνα έκανε τα πάντα για να με βγάλει ψεύτη…..να είσαι καλά Χριστινάκι και να περνάς καλά με τους τελειωμένους ανθρώπους που επιλεγείς να είσαι. Εμάς προσωπικά μας γάμησες και όχι εμένα, όσο το πιο ΣΕΒΑΣΤΟ άτομο του thread και από πολλούς μας, δεν ξέρω αν μπόρεσες να το καταλάβεις….Καλή επιτυχία στην ζωή σου…..

Τι παίχτηκε ρε συνάδελφε ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom