Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κατερινιο για σενα  :smitten:




...αυτους που με πετανε στη φωτια να τους ζεστενω ....
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πήγα σήμερα από το μπουρδέλο της Κατερίνας με ένα φίλο μου. Ηταν μια Ρουμάνα που έκανε και την τσατσά και την πουτάνα. 2 σε 1. Βρώμαγε τσιγαρίλα και έφυγα. Ο φίλος μου μπήκε.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Πήγα σήμερα από το μπουρδέλο της Κατερίνας με ένα φίλο μου. Ηταν μια Ρουμάνα που έκανε και την τσατσά και την πουτάνα. 2 σε 1. Βρώμαγε τσιγαρίλα και έφυγα. Ο φίλος μου μπήκε.
πεσ στον φιλο σου να παει σε κανα μηνα στον αφροδισιολογο- δερματολογο να κοιταχτει καλου κακου
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Αμα βάζεις καπότα πως μπορείς να κολλήσεις;
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Αμα βάζεις καπότα πως μπορείς να κολλήσεις;
με την επαφη φιλαρακο η καποτα προστατευει το πουλη αλλα τα κονδυλωματα τα εβγαλα μεσα στισ τριχεσ και στην βαση ενοειται οτι γαμησα με καποτα αλλα πηγαινε σε κανα γιατρο να ρωτησεισ να δεισ
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ω ρε πουστη και πηγαίνω συχνα στα μπουρδέλα...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Tελικά τα περισσότερα μπουρδέλα μόνο να ζητάνε από το κράτος θέλουν.Για υποχρεώσεις δεν έχουν ακούσει.Δεν ξέρουν από καθαριότητες και γιατρούς.Αλήθεια, όλα τα λεφτά που βγάζουν δεν είναι μαύρα? Όταν είναι θέμα υγείας, πρέπει να γίνονται πολύ αυστηροί έλεγχοι.Δηλαδή να φοβόμαστε να γαμήσουμε και με καπότα.Σε λίγο θα φοράμε ολόσωμη στολή...
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Ω ρε πουστη και πηγαίνω συχνα στα μπουρδέλα...
θελει πολλυ προσοχη μα παρα πολλυ μερικοι το παιζουνε και εξυπνοι και πανε και κανουνε και ακαποτα που μπορει να βγαλειs και στο στομα  αλλα ετσι ειναι αμα δεν παθειs δεν θα μαθειs θελει πολλυ προσοχη μα παρα πολλυ και για μενα ειναι θεμα τυχηs καθαρα ασε που αμα βγει μεσα στην ουριθρα την γαμησανε εντελωs ειναι οτι χειροτερο γενικα παρατηρω οτι ο κοσμοs δεν ξερει η κανει πωs δεν ξερει και λεει ελα μωρε σιγα μην παθω κατι αλλα αυτο το 20σαρικο μετα το πληρωνειs χρυσο, εγω εφτασα στο σημειο να πηγαινω για καυτηριασμο 3 φορεs το μηνα το πρωτο εξαμηνο στατιστικα παντωs 7 στουs 10 που γαμανε στα μπουρδελα κολανε γιατι πολλυ απλα νομιζεται οτι ο πακιστανοs θα παει στον γιατρο?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Μήπως πρέπει να πάω και στο γιατρό μόνο που διαβάζω το forum;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μήπως πρέπει να πάω και στο γιατρό μόνο που διαβάζω το forum;
Έλα μωρέ..μη κάνεις έτσι..
Δεν είσαι ο μόνος που θέλει γυαλιά και ιατρική περίθαλψη..
Κοίτα το παράδειγμα παρακάτω..
Ποτέ δεν είχα αυτή την κοπέλα και με τις υπηρεσίες που παρέχει..
Αλλού γι'αλλού είσαστε..
Χααααααχαχαχαχαχαχ...



Αγγελικη η Καλυτερη
Μέσος όρος: 

5.5
Εμφάνιση κοπέλας:

6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

4.0
Πρόσβαση/Parking:

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

5.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
ΝΑΙ ΟΧΙ
από Kautos
09-05-2011

Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Αγγελική
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

1 στους 3 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Μια μερα στισ 29/1 αν και ωρα 2.30 θελετε. κυκλοφορωντας με τον φιλο μου τον φωτη στο μεταξουργειο λεμε δεν παμε και σαυτο το μπουρδελακι? ειχαμε και καυλεσ...
Μπενωντασ μεσα βλεπουμε την τσατσα, Μια γρια με 2,3 μεγαλες ελιεσ στο προσωπο τετραπαχη αλλα επειδη ο φωτης την βρισκει με τετοιες αρχισε και τησ ελεγε καυλολογα και πιρε ενα υφος ξενερωτο, ο φωτης καθωσ μιλαγε με την τσατσα εγω ανεβηκα πανω αφου πλιρωσαμε 15 ευρω και ειδα την αγγελικη.. Μιλφαρα δεν μπορω να πω τιποτα αλλο πσιλοχοντρουλα γυρω στα 28 υξος 1.60. Αρχιζει να μου τραωαει αργη και αισθησιακη μαλακια μεχρι να μου πετρωσει υστερα μου φοραει το προφυλακτικο και μ περνει μια εξερετικη πιπα κοιτωντας με στα ματια. μετα εκανε οτι σταση της ελεγα οπως 69 και ισπανικο, οι βυζαρες της ητανε νουμερο 7 περιπου ειχε στενο μουνακι και υγρο. τελιωσα φυσικα μεσα της και αισθανομουν πολυ ωραια λες και ειχα ερωτευτει για πρωτη φορα...

Προτεινω να πατε Smile
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα κατερινα , εσυ κανεις καποια βαρδια ή εχεις σταματησει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom