Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Θεωρώ πως είναι ένα δημόσιο σιτε, που ο καθένας έχει δικαίωμα της γνώμης του και ελευθερία έκφρασης του.  Με την ίδια λογική γιατί να πιστέψω και εγώ κάποια πολύ θετική κριτική αφού γίνεται με νικ?  Το σιτε είναι δημόσιο και θα γράφω την άποψη μου όπως κάνουν και στις κριτικές, μαύρη λίστα, ημερήσια ενημέρωση(όλα τα μέλη γράφουν).  Μόνο οι θετικές κριτικές θα ακούγονται?
Μου κανει ομως κι εντυπωση..πως παρακολουθεις την πορεια μου...ο λεγομενος "ντορος" που λες οτι λεγεται για μενα..ενω εσυ...εισαι πισω απο την κουρτινα.
Αυτο φαινεται αλλωστε...φαινεσαι νεουδι εδω με 10 ποστ...και ξαφνικα πεταγεσαι στο θρεντ το δικο μου...που για να διαβασεις ολες τις σελιδες εδω..χρειαζεσαι τουλαχιστον ενα μηνα..
Τες πα..
Κι αληθεια να ειναι αυτα που λες...σου ζηταω ενα μεγαλο συγνωμη που δεν σου συμπεριφερθηκα ειτε σαν την γυναικα σου...ειτε σαν την γκομενα σου..ενω εγω εκανα απλα...την δουλεια μου σαν σωστη επαγγελματιας..
Δεν τρεχει και τιποτα...και δεν θα τα χαλασουμε εκει..
Υπαρχουν αλλωστε τοσα...μα τοσα μπουρδελα..που μπορεις να απολαυσεις τις σεξουαλικες σου ορεξεις..
Αν δεν εισαι εσυ που δεν θες να ξανα'ρθεις..δεν πειραζει...θα ειναι καποιος αλλος..
Δεν θα πεσει και η επιχειρηση εξω..
Και να τελειωσω..
Δεν μου λεει τιποτα καμμια κριτικη..ειτε ειναι αρνητικη...ειτε θετικη..
Πανω απ'ολα ξερω ποια ειμαι εγω...τι μπορω να καταφερω...και τι προσφερω..
Η πορεια μου βλεπεις ειναι αρκετη στον χωρο μου..για να εδραιωθει μια καλη αποψη...που δεν ειναι δικη μου φυσικα...
Καλη καρδια...μακια...!!!!
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Μου κανει ομως κι εντυπωση..πως παρακολουθεις την πορεια μου...ο λεγομενος "ντορος" που λες οτι λεγεται για μενα..ενω εσυ...εισαι πισω απο την κουρτινα.
Αυτο φαινεται αλλωστε...φαινεσαι νεουδι εδω με 10 ποστ...και ξαφνικα πεταγεσαι στο θρεντ το δικο μου...που για να διαβασεις ολες τις σελιδες εδω..χρειαζεσαι τουλαχιστον ενα μηνα..
Τες πα..
Κι αληθεια να ειναι αυτα που λες...σου ζηταω ενα μεγαλο συγνωμη που δεν σου συμπεριφερθηκα ειτε σαν την γυναικα σου...ειτε σαν την γκομενα σου..ενω εγω εκανα απλα...την δουλεια μου σαν σωστη επαγγελματιας..
Δεν τρεχει και τιποτα...και δεν θα τα χαλασουμε εκει..
Υπαρχουν αλλωστε τοσα...μα τοσα μπουρδελα..που μπορεις να απολαυσεις τις σεξουαλικες σου ορεξεις..
Αν δεν εισαι εσυ που δεν θες να ξανα'ρθεις..δεν πειραζει...θα ειναι καποιος αλλος..
Δεν θα πεσει και η επιχειρηση εξω..
Και να τελειωσω..
Δεν μου λεει τιποτα καμμια κριτικη..ειτε ειναι αρνητικη...ειτε θετικη..
Πανω απ'ολα ξερω ποια ειμαι εγω...τι μπορω να καταφερω...και τι προσφερω..
Η πορεια μου βλεπεις ειναι αρκετη στον χωρο μου..για να εδραιωθει μια καλη αποψη...που δεν ειναι δικη μου φυσικα...
Καλη καρδια...μακια...!!!!
Σωστότατη σε βρίσκω :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Περαστικά Κατερινάκι και σύντομα κοντά μας με την ίδια όρεξη και "τρέλα"
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Σωστότατη σε βρίσκω :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Περαστικά Κατερινάκι και σύντομα κοντά μας με την ίδια όρεξη και "τρέλα"
Σωστη-ξεσωστη..το τελευταιο πραγμα που θα εκανα εδω μεσα..ειναι ν'αρχισω τις μαλαγανιες και τα γλυψιματα...μονο και μονο,για να κερδισω καλες εντυπωσεις και να παρω ποντους..
Μου φτανει ΕΝΑ μπουρδελο...στο οποιο εκει μεσα..ΔΟΥΛΕΥΩ..
Πιστευω να γινομαι κατανοητη..

Σ'ευχαριστω για τις ευχες σου...!!!
 

Enaeritis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Γι κατι τετοια βρε φίλε dura εγώ σε πάω με 1000!!!
Συμπαραστάτης όλων!!! 

Εγω τον παω με 1.500 εως 1.700.  Ισως και με 1.750.

Μονο συμπαραστατης;  Ερυθρος σταυρος, ερυθρα ημισελινος, Αλληλεγγυη της Αρχιεπισκοπης, γιατρος χωρις τσινορα, ολα αυτα μαζι κομπαϊντ ειναι, τι θα καναμε εμεις οι αμοιροι εδω μεσα χωρις ΑΥΤΟΝ;

Ο αθρωπας ειναι στηριγμα, υποστηρικτης, ηθικο αποκουμπι, φωτεινος πλοηγος, σημειο αναφορας, αρωγος των πτωχων (στο πνευμα - οπως εμεις)!
Ασε που ειναι και κλομβαλ μονδερεϊτορ.
Αυτο που το βαζεις;
Γιατι δεν το αναφερεις;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εγω τον παω με 1.500 εως 1.700.  Ισως και με 1.750.

Μονο συμπαραστατης;  Ερυθρος σταυρος, ερυθρα ημισελινος, Αλληλεγγυη της Αρχιεπισκοπης, γιατρος χωρις τσινορα, ολα αυτα μαζι κομπαϊντ ειναι, τι θα καναμε εμεις οι αμοιροι εδω μεσα χωρις ΑΥΤΟΝ;

Ο αθρωπας ειναι στηριγμα, υποστηρικτης, ηθικο αποκουμπι, φωτεινος πλοηγος, σημειο αναφορας, αρωγος των πτωχων (στο πνευμα - οπως εμεις)!
Ασε που ειναι και κλομβαλ μονδερεϊτορ.
Αυτο που το βαζεις;
Γιατι δεν το αναφερεις;

Άκου φίλε
Όλοι οι άλλοι και πρώτος εγώ ρωτάμε ποτε θα επιστρέψει και πότε με σκοπό να γα...με. Το πουλί μας πρώτο και τίποτε άλλο. Ετσι είναι!

Ο dura όμως δεν έκανε το ίδιο και με την παράθεση του που νομίζω είναι χρήσιμη σε πολλούς εδώ και όχι μόνο πήγε να βοηθήσει !
Γι αυτό τον πάω σαν άνθρωπο.
Οκ?
Και δεν σου το ευχομαι αν και κάποια στιγμή είναι πολύ πιθανό να γίνει και σε σένα , αν ποτέ σε πονέσει η μέση (μακριά απο δισκοπάθεια αλλα ποτέ δεν ξέρεις εξυπνάκια) γύρνα πίσω διάβασε τα link που έδωσε ο dura, ενημερώσου και πές ένα συγνώμη και ένα ευχαριστώ.  ;)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
21
Like
366
Πόντοι
5.795
Άκου φίλε
Όλοι οι άλλοι και πρώτος εγώ ρωτάμε ποτε θα επιστρέψει και πότε με σκοπό να γα...με. Το πουλί μας πρώτο και τίποτε άλλο. Ετσι είναι!

Ο dura όμως δεν έκανε το ίδιο και με την παράθεση του που νομίζω είναι χρήσιμη σε πολλούς εδώ και όχι μόνο πήγε να βοηθήσει !
Γι αυτό τον πάω σαν άνθρωπο.
Οκ?
Και δεν σου το ευχομαι αν και κάποια στιγμή είναι πολύ πιθανό να γίνει και σε σένα , αν ποτέ σε πονέσει η μέση (μακριά απο δισκοπάθεια αλλα ποτέ δεν ξέρεις εξυπνάκια) γύρνα πίσω διάβασε τα link που έδωσε ο dura, ενημερώσου και πές ένα συγνώμη και ένα ευχαριστώ.  ;)
φίλε hoτyan εγώ προσωπικά δέν ρωτάω πότε θά γυρίσει γιά νά πάω νά τήν  γ.....ω,τήν πάω καί σάν άνθρωπο καί όχι μόνο σάν σεξουαλικό αντικείμενο...ίσως νά είμαι λίγο ποιό πολύ συναισθηματικός καί  ίσως γιά τούς περισσότερους καί μ......ς αλλά αυτός είμαι...
μερκές φορές θά ήθελα νά  πάω νά τή δώ απλά νά  τήν χαιρετίσω σάν φίλη  όχι γιά μαμήσι
2.στό δεύτερο έχεις δικηο
 

Επισκέπτης
Κατερινάκι εφερες καμια βυζόγκα ή είναι στενή η αγορά?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Δεν είπα ότι σε θέλω σαν την φίλη μου.  Για την τιμή των 20 ευρώ έχω βρει πολύ καλύτερες προτάσεις στην αγορά (Ντενίζα, Ιβάνκα, Σάρα, Μιλένα κτλ).  Αν δεν σε νοιάζει η κριτική μου γιατί ασχολείσαι μαζί μου?  Το νέοπας (δεν είναι εδώ στρατός) δεν το σχολιάζω, είμαι φανατικότατος στο σίτε εδώ και χρόνια (διακαίωμα μου να μπαίνω με νικ όταν εγώ επιθυμώ.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου, απλώς πλήρωσα την επίσκεψη και οι υπηρεσίες που μου παρεσχέθησαν δεν ήταν καλές (γνώμη μου πειράζει??). Πίσω από την κουρτίνα είναι
60,000 μέλη του σίτε (τα προσωπικά δεδομένα προστατεύονται από τον νόμο, εσύ επέλεξες να βγεις δημοσία, αλλά το σίτε προστατεύει την ανωνυμία και το δικαίωμα λόγου)





Μου κανει ομως κι εντυπωση..πως παρακολουθεις την πορεια μου...ο λεγομενος "ντορος" που λες οτι λεγεται για μενα..ενω εσυ...εισαι πισω απο την κουρτινα.
Αυτο φαινεται αλλωστε...φαινεσαι νεουδι εδω με 10 ποστ...και ξαφνικα πεταγεσαι στο θρεντ το δικο μου...που για να διαβασεις ολες τις σελιδες εδω..χρειαζεσαι τουλαχιστον ενα μηνα..
Τες πα..
Κι αληθεια να ειναι αυτα που λες...σου ζηταω ενα μεγαλο συγνωμη που δεν σου συμπεριφερθηκα ειτε σαν την γυναικα σου...ειτε σαν την γκομενα σου..ενω εγω εκανα απλα...την δουλεια μου σαν σωστη επαγγελματιας..
Δεν τρεχει και τιποτα...και δεν θα τα χαλασουμε εκει..
Υπαρχουν αλλωστε τοσα...μα τοσα μπουρδελα..που μπορεις να απολαυσεις τις σεξουαλικες σου ορεξεις..
Αν δεν εισαι εσυ που δεν θες να ξανα'ρθεις..δεν πειραζει...θα ειναι καποιος αλλος..
Δεν θα πεσει και η επιχειρηση εξω..
Και να τελειωσω..
Δεν μου λεει τιποτα καμμια κριτικη..ειτε ειναι αρνητικη...ειτε θετικη..
Πανω απ'ολα ξερω ποια ειμαι εγω...τι μπορω να καταφερω...και τι προσφερω..
Η πορεια μου βλεπεις ειναι αρκετη στον χωρο μου..για να εδραιωθει μια καλη αποψη...που δεν ειναι δικη μου φυσικα...
Καλη καρδια...μακια...!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φίλε hoτyan εγώ προσωπικά δέν ρωτάω πότε θά γυρίσει γιά νά πάω νά τήν  γ.....ω,τήν πάω καί σάν άνθρωπο καί όχι μόνο σάν σεξουαλικό αντικείμενο...ίσως νά είμαι λίγο ποιό πολύ συναισθηματικός καί  ίσως γιά τούς περισσότερους καί μ......ς αλλά αυτός είμαι...
μερκές φορές θά ήθελα νά  πάω νά τή δώ απλά νά  τήν χαιρετίσω σάν φίλη  όχι γιά μαμήσι
2.στό δεύτερο έχεις δικηο
Δεν αντιλέγω σε τίποτε φίλε koproni65!
Γενικά το είπα αυτο, και για να μην παρεξηγηθώ έβαλα πρώτο και κα(υ)λλίτερο τον εαυτό μου.
Έτσι είναι, σωστός είσαι!
Να είσαι καλά!  :birdman:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Δεν είπα ότι σε θέλω σαν την φίλη μου.  Για την τιμή των 20 ευρώ έχω βρει πολύ καλύτερες προτάσεις στην αγορά (Ντενίζα, Ιβάνκα, Σάρα, Μιλένα κτλ).  Αν δεν σε νοιάζει η κριτική μου γιατί ασχολείσαι μαζί μου?  Το νέοπας (δεν είναι εδώ στρατός) δεν το σχολιάζω, είμαι φανατικότατος στο σίτε εδώ και χρόνια (διακαίωμα μου να μπαίνω με νικ όταν εγώ επιθυμώ.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου, απλώς πλήρωσα την επίσκεψη και οι υπηρεσίες που μου παρεσχέθησαν δεν ήταν καλές (γνώμη μου πειράζει??). Πίσω από την κουρτίνα είναι
60,000 μέλη του σίτε (τα προσωπικά δεδομένα προστατεύονται από τον νόμο, εσύ επέλεξες να βγεις δημοσία, αλλά το σίτε προστατεύει την ανωνυμία και το δικαίωμα λόγου)
Θα προτιμουσα (οπως ειπε και καποιος αλλος εδω), να μου το ελεγες κατ'ιδιαν..
Φεις του φεις...
Εδω δεν μου λεει τιποτα..γιατι δεν βλεπω την φατσα σου και ουτε την θυμαμαι..
Δεν δαγκωνω..τι φοβηθηκες?
Η μηπως δεν το εχουν κανει κι αλλοι αυτο?
Ειναι πολλοι στην αγορα σαν και σενα που ψαχνουν για κρεας..
Εγω ομως..πουλιεμαι και με το κοκαλο..και το ζυγι ειναι πιο ακριβο..!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Χαχαχαχαχ...μπα...σιγα το πραμα..εχω ακουσει εγωωωωωωω...!!!
Ας ειναι καλα αυτο...!!!

                       
NEO+FARMAKO.jpg


                           
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αντε βρε tasos999 πάψε! Το έκανες σήριαλ!! Μην ξαναπάς και τέλος!
Και συ βρε Κατερινάκι-εγώ ειμαι απο αυτούς που σχεδόν ποτέ δεν πατανε στο μετάξι - αλλα για σενα  θέλω νάρθω έστω και μια φορά!
Στείλε πμ όταν θα κατέβεις θέλω να σε γνωρίσω απο περιέργεια, μιας και έxω ακούσει τα καλλίτερα για σένα, και σε πάω με τις τοποθετήσεις που κάνεις εδώ στο site!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αντε βρε tasos999 πάψε! Το έκανες σήριαλ!! Μην ξαναπάς και τέλος!
Και συ βρε Κατερινάκι-εγώ ειμαι απο αυτούς που σχεδόν ποτέ δεν πατανε στο μετάξι - αλλα για σενα  θέλω νάρθω έστω και μια φορά!
Στείλε πμ όταν θα κατέβεις θέλω να σε γνωρίσω απο περιέργεια, μιας και έxω ακούσει τα καλλίτερα για σένα, και σε πάω με τις τοποθετήσεις που κάνεις εδώ στο site!
Η πορτα..ειναι ανοιχτη...και τα σκυλια..δεμενα..!!

         
tn_385_Kolonou30a_1229382260.jpg
 [/URL]  
URL]]
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Από ότι ξέρω τα ντομπερμαν αγαπάνε τα μαρούλια οπότε δεν έχω φόβο να με κατασπαράξει το δικό σου!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom