Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Κατερίνα, πότε δουλεύεις αυτή τη βδομάδα;
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
21
Like
366
Πόντοι
5.795
κατερίνα πού εισαι?? έχεις χαθεί :'( :'( κάποτε σέ ακούγαμε συχνότατα καί ασ μήν σέ βλέπαμε.. :)
εμένα προσωπικά εκτός από τά κάλη σου μού λείπει τό γραψιμό σου...σέ αγαπάμε πάρα πολύ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
κατερίνα πού εισαι?? έχεις χαθεί :'( :'( κάποτε σέ ακούγαμε συχνότατα καί ασ μήν σέ βλέπαμε.. :)
εμένα προσωπικά εκτός από τά κάλη σου μού λείπει τό γραψιμό σου...σέ αγαπάμε πάρα πολύ

Πράγματι συνάδελφε!
Που πήγε?
Μεγαλοπιάστηκε και χάθηκε απο την πιάτσα?
Απ τα καλλίτερα κορίτσια πάντως...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Όντως, μας έχει λείψει η Κατερίνα!!!
Το καλύτερο σπίτ ιτης περιοχής!! Ελπίζω να την ξαναδούμε.... ;) ;)

όπως και να βρει καμιά βυζαρού..... :boobies: :boobies: :rockon:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Υπάρχουν αστεράκια στην περιοχή με 20 ευρώ.  Η εμπειρία μου μετριότατη.  Συμμετοχή ελάχιστη δυνατή, προκαταρκτικά αρνητικά (λάστιχο σε δεύτερα, κανένα χάδι, βλέμμα κτλ).  Στοματικό αδιάφορο (1 λεπτό, αν δεν ζήταγα δεν έκανε).  Τόνοι κρέμας και βάθος.  Εμφάνιση 5.5/10. Άρνηση για λίγο foot(?!) Γιατί μπήκα?  Ήθελα να δω τι είναι αυτός ο ντόρος (στο σιτε κυρίως).
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Υπάρχουν αστεράκια στην περιοχή με 20 ευρώ.  Η εμπειρία μου μετριότατη.  Συμμετοχή ελάχιστη δυνατή, προκαταρκτικά αρνητικά (λάστιχο σε δεύτερα, κανένα χάδι, βλέμμα κτλ).  Στοματικό αδιάφορο (1 λεπτό, αν δεν ζήταγα δεν έκανε).  Τόνοι κρέμας και βάθος.  Εμφάνιση 5.5/10. Άρνηση για λίγο foot(?!) Γιατί μπήκα?  Ήθελα να δω τι είναι αυτός ο ντόρος (στο σιτε κυρίως).
Μαλλον σε λαθος Κατερινα πηγες...χαχαχαχχαχ..
Συγνωμη που στην λεω φιλε μου...αλλα ετσι ειναι..
Η περιγραφη σου ειναι τελειως ασχετη με μενα..
Εγω μαλακιες δεν κανω με τον κοσμο μου..που μου δινει τα ωραια του λεφτα..
ΣΕΒΟΜΑΙ

Μακια...!!!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα Κατερίνα μου  :-* :-* :-* :-* :-* αυτό τον καιρό έχεις κανένα καλό ? και με ποιες δουλεύεις ?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
γεια σου κατερινιω!
μαυρα ματια καναμε να σε δουμε!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Καλησπέρα Κατερίνα μου  :-* :-* :-* :-* :-* αυτό τον καιρό έχεις κανένα καλό ? και με ποιες δουλεύεις ?
Η Μαιρη..καινουρια στην πρωινη βαρδια..πιτσιρικα ρωσιδα..ξανθουλα..πολυ καλο κορμακι..ωραιο βυζι(γνωμη μου).
Χριστινα..πρωην στριπτιτζου..ρουμανα μελαχροινη μακρυ μαλλακι χαριτωμενη την βρισκω..κι αυτη πιτσιρικα..
Τωρα παιδια τι να σας πω..
Οπως ξερετε και καταλαβαινετε τα γουστα ειναι διαφορα..σε αλλους αρεσουν...σε αλλους δεν αρεσουν..οπως σε αλλους αρεσει το γιαχνι..και σ'αλλους το παστιτσιο..(ισχυει βεβαια..και για μενα αυτο).
Εγω παλι δεν πολυπαω για δουλεια..προβληματακια αρκετα σοβαρα με την μεσουλα μου..
Γι'αυτο και δεν πολυμπαινω εδω..δεν μπορω να καθομαι πολυ ωρα μπροστα στον υπολογιστη..ποναω..
Θα βρω ομως τροπο...να γραφω τ'ανασκελα...χαχαχαχαχαχ....!!!!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Η Μαιρη..καινουρια στην πρωινη βαρδια..πιτσιρικα ρωσιδα..ξανθουλα..πολυ καλο κορμακι..ωραιο βυζι(γνωμη μου).
Χριστινα..πρωην στριπτιτζου..ρουμανα μελαχροινη μακρυ μαλλακι χαριτωμενη την βρισκω..κι αυτη πιτσιρικα..
Τωρα παιδια τι να σας πω..
Οπως ξερετε και καταλαβαινετε τα γουστα ειναι διαφορα..σε αλλους αρεσουν...σε αλλους δεν αρεσουν..οπως σε αλλους αρεσει το γιαχνι..και σ'αλλους το παστιτσιο..(ισχυει βεβαια..και για μενα αυτο).
Εγω παλι δεν πολυπαω για δουλεια..προβληματακια αρκετα σοβαρα με την μεσουλα μου..
Γι'αυτο και δεν πολυμπαινω εδω..δεν μπορω να καθομαι πολυ ωρα μπροστα στον υπολογιστη..ποναω..
Θα βρω ομως τροπο...να γραφω τ'ανασκελα...χαχαχαχαχαχ....!!!!
Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου και γρήγορα να αναρρώσεις γιατί σε θέλουμε πίσω . :-* :-* :-* :-* :-*
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Μαλλον σε λαθος Κατερινα πηγες...χαχαχαχχαχ..
Συγνωμη που στην λεω φιλε μου...αλλα ετσι ειναι..
Η περιγραφη σου ειναι τελειως ασχετη με μενα..
Εγω μαλακιες δεν κανω με τον κοσμο μου..που μου δινει τα ωραια του λεφτα..
ΣΕΒΟΜΑΙ

Μακια...!!!

Για άλλη μια φορά είσαι σωστή, ένα μεγάλο μπράβο σου
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Αγαπητή ΚΑΤΕΡΙΝΑ69, είμαι σίγουρος για τα γενόμενα μιας και σε ρώτησα και μου είπες ότι μπαίνεις στο σιτε και μιλάς με κόσμο.  Έχω δει και φώτο σου που έχεις βάλει εδώ μέσα.  Εσύ ήσουν 1000% και αυτά που έγιναν έχουν απόλυτη αλήθεια, γιατί να πω ψέμματα?  Έχω σαν καταναλωτής όλη την αγορά διαθέσιμη.  Φιλικά (αν και δεν ξανάρχομαι ποτέ).
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εγω παλι δεν πολυπαω για δουλεια... προβληματακια αρκετα σοβαρα με την μεσουλα μου...

Κατερίνα κατ' αρχήν περαστικά! Σου γράφω εδώ (κ όχι με pm) σχετικά με τους πόνους στην μέση, γιατί το θέμα αφορά πολύ κόσμο κ ίσως κάποιοι βοηθηθούν από τα links...

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
21
Like
366
Πόντοι
5.795
Αγαπητή ΚΑΤΕΡΙΝΑ69, είμαι σίγουρος για τα γενόμενα μιας και σε ρώτησα και μου είπες ότι μπαίνεις στο σιτε και μιλάς με κόσμο.  Έχω δει και φώτο σου που έχεις βάλει εδώ μέσα.  Εσύ ήσουν 1000% και αυτά που έγιναν έχουν απόλυτη αλήθεια, γιατί να πω ψέμματα?  Έχω σαν καταναλωτής όλη την αγορά διαθέσιμη.  Φιλικά (αν και δεν ξανάρχομαι ποτέ).
φίλε τασσος999 εγώ στή θέση σου εάν δέν ήμουν ευχαριστημένος από τήν κοπέλα θά τής τόλεγα στά ίσα .. η τουλάχιστον σε προσωοικό μήνυμα όχι πίσω από νικ ναμε δηλαδή κουκούλα... σέ φορουμ ..ξέρεις κάτι δέν μου αρέσουν οί κουκούλες..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
φίλε τάλος εγώ στή θέση σου εάν δέν ήμουν ευχαριστημένος από τήν κοπέλα θά τής τόλεγα στά ίσα .. η τουλάχιστον σε προσωοικό μήνυμα όχι πίσω από νικ ναμε δηλαδή κουκούλα... σέ φορουμ ..ξέρεις κάτι δέν μου αρέσουν οί κουκούλες..
O ταλος ειναι αλλος,μη μπερδευεσαι.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Θεωρώ πως είναι ένα δημόσιο σιτε, που ο καθένας έχει δικαίωμα της γνώμης του και ελευθερία έκφρασης του.  Με την ίδια λογική γιατί να πιστέψω και εγώ κάποια πολύ θετική κριτική αφού γίνεται με νικ?  Το σιτε είναι δημόσιο και θα γράφω την άποψη μου όπως κάνουν και στις κριτικές, μαύρη λίστα, ημερήσια ενημέρωση(όλα τα μέλη γράφουν).  Μόνο οι θετικές κριτικές θα ακούγονται?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
21
Like
366
Πόντοι
5.795
Θεωρώ πως είναι ένα δημόσιο σιτε, που ο καθένας έχει δικαίωμα της γνώμης του και ελευθερία έκφρασης του.  Με την ίδια λογική γιατί να πιστέψω και εγώ κάποια πολύ θετική κριτική αφού γίνεται με νικ?  Το σιτε είναι δημόσιο και θα γράφω την άποψη μου όπως κάνουν και στις κριτικές, μαύρη λίστα, ημερήσια ενημέρωση(όλα τα μέλη γράφουν).  Μόνο οι θετικές κριτικές θα ακούγονται?
μήπως θάπρεπε πρίν από τήν δημόσια κριτική . νά της έλεγες στά ίσα ότι δέν είμαι ευχαριστημένος από τίς υπηρεσίες σας??δέν είναι ποιο σωστό όταν έχουμε κάποιο παράπονο από κάποιον καί όχι μόνο στό μπουρδέλο.. αλλά γενικά στή ζωή πρίν τό βγάλουμε στή φορά δηλαδή νά τόν κουτσομπολέψουμε νά τού ζητήσουμε εξηγήσεις??εγώ τουλάχιστον πρίν κατηγορήσω οποιοδήποτε άνθρωπο γιά κάτι ζητάω ευκαιρία γιά επανόρθωση καί μετά εάν δώ ότι δέν μού τί δίνει μπορεί καί νά τού κάνω κακό..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κατερίνα κατ' αρχήν περαστικά! Σου γράφω εδώ (κ όχι με pm) σχετικά με τους πόνους στην μέση, γιατί το θέμα αφορά πολύ κόσμο κ ίσως κάποιοι βοηθηθούν από τα links...


Γι κατι τετοια βρε φίλε dura εγώ σε πάω με 1000!!!
Συμπαραστάτης όλων!!!  :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom