Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε Κατερινάκι δε σου ζητήσαμε κάτι δύσκολο. Πότε πρόκειται να δουλέψεις! Άυριο, μεθαύριο? Τι στο διάολο, ξυπνάς και στρίβεις νόμισμα? Μήπως να ρωτήσουμε την ομάδα VAN να μας κάνει πρόβλεψη?
Κι αλλες φορες λεω οτι θα ειμαι...και τελικα κατι τυχαινει και δεν παρουσιαζομαι...δεν ειναι καλυτερα πρωτα ενα τηλεφωνακι?
Κι αλλωστε βρε παιδια...υπαρχουν κι αλλες κοπελες..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κι αλλες φορες λεω οτι θα ειμαι...και τελικα κατι τυχαινει και δεν παρουσιαζομαι...δεν ειναι καλυτερα πρωτα ενα τηλεφωνακι?
Κι αλλωστε βρε παιδια...υπαρχουν κι αλλες κοπελες..
Με εσένα τη βρίσκουμε εσένα σε γουστάρουμε! :rockon: :rockon: :rockon:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κατερινα στο αβαταρ σου εισαι εσυ ;
others-180.gif
..Ναι..!!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Κι αλλες φορες λεω οτι θα ειμαι...και τελικα κατι τυχαινει και δεν παρουσιαζομαι...δεν ειναι καλυτερα πρωτα ενα τηλεφωνακι?
Κι αλλωστε βρε παιδια...υπαρχουν κι αλλες κοπελες..

Μας έχουν οι Αλογοσκούφηδες για μαλάκες, ε, απ’ότι φαίνετε μας έχεις και εσύ. Τουλάχιστο εσένα σε πηδάμε ενώ με τους άλλους γίνετε το αντίθετο. 
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μας έχουν οι Αλογοσκούφηδες για μαλάκες, ε, απ’ότι φαίνετε μας έχεις και εσύ. Τουλάχιστο εσένα σε πηδάμε ενώ με τους άλλους γίνετε το αντίθετο. 
Με πηδάτε?...Πότε?...χαχαχαχαχαχ...!!!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Με πηδάτε?...Πότε?...χαχαχαχαχαχ...!!!
Έχεις δίκιο μάλλον αυτό γινόταν παλιά. Τώρα έχεις ανακαλύψει τις χαρές του διαδικτυακού promotion. Και άσε τις άλλες να γαμιούνται....
(και να είχες και καμια καλλή!!!!!)   
 

Επισκέπτης
Που να ξερω βρε ματακια...μου εχουν πει...οτι ειναι μεγαλο νουμερο...αλλα καλη επαγγελματιας..!!!

Κατερινάκι έτσι και ερθει αυτή που λες , μόνο να έρθουμε εμείε όλοι που γράφουμε στο site στο thread"Βυζοπούλες στα μπουρδέλα" δεν θες τιποτ αλλο στο υπόσχομαι εγω που θα στείλω ουκ ολίγους,αρκει να είναι πολύ μεγάλα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Έχεις δίκιο μάλλον αυτό γινόταν παλιά. Τώρα έχεις ανακαλύψει τις χαρές του διαδικτυακού promotion. Και άσε τις άλλες να γαμιούνται....
(και να είχες και καμια καλλή!!!!!)    
Ειδες που πεφτεις εξω?
Το ιματζ μου το εχω χτισει πολυ πιο πριν..
Το διαδυκτιο δεν υπηρχε τοτε...δεν ηταν ακομα ουτε στ'αρχιδια του σερβερ του...εχω δωσει την εντυπωση της ληγουρας εδω μεσα?
Για να ξερω..!!!
Κατι τετοια διαβαζω...και κοβω να γραφω εδω..δεν παιζεστε..!!!
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Που να ξερω βρε ματακια...μου εχουν πει...οτι ειναι μεγαλο νουμερο...αλλα καλη επαγγελματιας..!!!
Παντως Κατιουσα μου , αυτο επρεπε να το διατυπωσεις αλλιως . Ετσι οπως το εγραψες ο αλλος καταλαβαινει οτι η καινουρια ειναι μεγαλο νουμερο , οπως λεμε δηλαδη 'φυγε ρε νουμερο απο εδω'
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Παντως Κατιουσα μου , αυτο επρεπε να το διατυπωσεις αλλιως . Ετσι οπως το εγραψες ο αλλος καταλαβαινει οτι η καινουρια ειναι μεγαλο νουμερο , οπως λεμε δηλαδη 'φυγε ρε νουμερο απο εδω'
Χιουμορ κανω...δεν ειμαι σε θεση να μπαινω σε λεπτομερειες για μια κοπελα που δεν την εχω δει καν...και δεν ξερω και αν θα ερθει..!!!
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ναι βρε , το καταλαβα . Και εγω πλακα κανω
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ειδες που πεφτεις εξω?
Το ιματζ μου το εχω χτισει πολυ πιο πριν..
Το διαδυκτιο δεν υπηρχε τοτε...δεν ηταν ακομα ουτε στ'αρχιδια του σερβερ του...εχω δωσει την εντυπωση της ληγουρας εδω μεσα?
Για να ξερω..!!!
Κατι τετοια διαβαζω...και κοβω να γραφω εδω..δεν παιζεστε..!!!
Μάλλον δεν κατάλαβες τι σου είπα. Δεν διαφωνώ με αυτά που λες για το ιματζ σου, και δεν καταλαβαίνω το σχόλιο της λιγούρας.
Απλά είπα ότι μάλλον δεν δουλεύεις καθόλου πλέον γιατί δεν χρειάζεται.  Η διαφήμιση που υπάρχει και συντηρείτε από το sait για τον καιρό που δούλευες αρκεί για να είναι γεμάτο το τσαρδί. Ίσως κάνεις μόνο guest εμφανίσεις για λίγους και εκλεκτούς. 
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Κατερίνααααααααααααααα....
δωσε ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΒΥΖΙΑ στο λαόοοοοο....... :rockon: :grin: :grin: :grin:

Κούκλα μου, έτσι και είναι βυζοτακουνοφορούσα, ε ρε γλέντιαααα...... :boobies: :dancing: :rockon: :thumbsup: :knockinb: :happy:... χαχα...

τα λέμε κούκλα...... ;) ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μάλλον δεν κατάλαβες τι σου είπα. Δεν διαφωνώ με αυτά που λες για το ιματζ σου, και δεν καταλαβαίνω το σχόλιο της λιγούρας.
Απλά είπα ότι μάλλον δεν δουλεύεις καθόλου πλέον γιατί δεν χρειάζεται.  Η διαφήμιση που υπάρχει και συντηρείτε από το sait για τον καιρό που δούλευες αρκεί για να είναι γεμάτο το τσαρδί. Ίσως κάνεις μόνο guest εμφανίσεις για λίγους και εκλεκτούς. 
Εαν μια γυναικα δεν εχει το σθενος να κρατησει και να προσεξει την δουλεια της..πασα μπουρδελο..οσο και να διαφημιζεται...ειναι μαθηματικα βεβαιο "αποτυχημενο".
(Αυτο ισχυει για ολα τα τσαρδια..και για ολες)
Το καθε site και η καθε διαφημιση..απλα βοηθανε για μια απλη διαπιστωση..
Τιποτ'αλλο..!!!
 

Επισκέπτης
Κατερίνα έχεις καμιά ενδειξη πότε περίπου θα δεις την κοπέλα με το τεράστιο στήθος ?
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
154
Πόντοι
1
κατερινακι ειδες τι εκδηλωση ενδιαφεροντος υπαρχει απο χθες ε?
εγω στην θεση σου θα επισπευα την διαδικασια....
κανε την κινηση και φτιαξε μας επιτελους!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Κατερινάκι χάθηκες καλή μου.εχουμε κανα καλό νεό ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom