Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
Mιλάς για την Μαρία. Ειναι αυτη την στιγμη η καλυτερη εκει μεσα. Εχει όλο το πακετο. Ειναι πολυ σεξυ. Εχω ακουσει στο prive είναι η απο τις 2-3 καλυτερες που παιζουν. Προσωποικα μεσα στην εβδομαδα θα παω σιγουρα μαζι της. Εχουμε μλησει 3-4 φορες. Είναι αυτη και η Μαρινα τα σιγουρα εκει. Το γουσταρουν για αυτο ειναι πολυ καλες.
Ευχαριστώ πολύ. Θα γράψω και εγώ τις εντυπώσεις μου σύντομα.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Άρα η Μαρίνα απο La Luna την ιδρώνει την φανέλα. Ωραία στην επόμενη βόλτα θα τιμηθεί.. Ευχαριστώ.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Επιπλέον για όσους δεν γνωρίζουν που είναι το La Luna. Βρίσκεται πίσω απο το Χίλτον. Προχωράς 200 μέτρα με όχημα πρός τα πάνω και είναι στο αριστερό χέρι μέσα σε ενα ψευτοπάρκο. Δεν περνάς το ξενοδοχείο Plaza Athens.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Η επιστροφή του ασώτου στο "La luna" απόψε, όπως θα θυμάστε οι παλαιότεροι εδώ μέσα είχα παρεξηγηθεί με το εν λόγω μαγαζί και είχα να πατήσω το πόδι μου από τον Ιούλιο του 2020... Προσπαθώντας να ξεχάσω το τί είχε συμβεί τότε, μετά χαράς διαπίστωσα ότι παραμένει ΜΑΓΑΖΑΡΑ, με πλήθος εργαζόμενων γυναικών και πελατών που θα ζήλευαν πολλά μαγαζιά του είδους του αν και μαθαίνω ότι τις καθημερινές είναι λίγο στην χαροπάλη κι αυτό το κατάστημα όσον αφορά την προσέλευση του κόσμου, καμία σχέση με τα σαββατόβραδα, δεν μπορώ να επιβεβαιώσω ή όχι γιατί εγώ πάω σχεδόν πάντα Σάββατο βράδυ σε τέτοια ιδρύματα. Πάντως απόψε που πήγα υπήρχε πολύ καλή ατμόσφαιρα, ωραίες και κεφάτες μουσικές επιλογές που όσο να 'ναι σου φτιάχνουν κι αυτές τη διάθεση. Ιστορική επανασύνδεσή μου με τη Μάρα μετά από καιρό, την καλύτερη και πιο αξιοπρεπή κοπέλα εκεί μέσα χωρίς να θέλω να αδικήσω κι άλλες εκεί που δουλεύουν πολύ εντάξει, ήπιαμε τα ποτά μας, πήγαμε και στην καβάτζα και γενικώς θυμηθήκαμε τα παλιά. Παρούσες περίπου 10 γυναίκες, η Μαρία και η Μαρίνα που συζητάτε συνέχεια εδώ απούσες η μία με ρεπό και η άλλη με άδεια παρότι ήθελα πολύ έστω να τις δω για να διαπιστώσω ιδίοις όμμασι αν αξίζει ο ντόρος γύρω απ' το όνομά τους, παρούσα η Τάνια η μελαχρινή, η Ρόξυ, η Αλίνα είχε βγει έξω από το μπαρ και δούλευε, παρούσα και η εκδιωγμένη από το "Χαλαρά" Μέλη η οποία με σέρβιρε κιόλας στην αρχή πριν έρθει η Μάρα χωρίς να μου πει κουβέντα ότι με θυμάται από το Περιστέρι... Αυτές θυμάμαι, πάνε και σχεδόν δύο χρόνια που δεν έχω επαφή με το ρόστερ του "La luna", θα μάθω και τις υπόλοιπες. Τα ποτά τουλάχιστον από τη Μάρα έμπαιναν με κανονικούς ρυθμούς, με τα λεφτά κανένα θέμα αυτήν τη φορά, μου επεστράφησαν μέχρι και τα ψιλά από το λογαριασμό κάτι που το εκτίμησα. Θα ξαναπάω μάλλον το επόμενο Σάββατο, οπότε θα συνεχίσουμε να τα λέμε εδώ για το συγκεκριμένο μαγαζί
 

DIM085

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2022
Μηνύματα
39
Like
78
Πόντοι
0
Καλημερες φιλοι
Ακουσα οτι στον πριγκηπα πηγε μαυρουλα πολυ τουμπανο(εμφανισιακα τουλαχιστον)
Αληθευει??
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Λοιπον καταδρομικη χτες απο λα λουνα..δεν ενθουσιαστικα καθολου ειχε επιλογες δυστυχως καμμια δεν με ενθουσιασε ηπια το ποτο μ κ αποχωρησα για χαλαρα στην κυπρου..εισοδος με ενα φιλαρακι στον καναπε κ ερχεται η νανα γκιλφ γυρω στα 60 την κερασα ενα ποτακι ηθελε ενδοτερα αλλς ειχα στο μυαλο μ την αμαντα π τοσα εχουν γραφτει εδω..μολις της ειπα οχι για παρακατω κ οτι θελω να κερασω την αμαντα σηκωθηκε με νευρα κ εφυγε..ο φιλος μ πηγε με τη φλωρη ωραιο κορμι κ εκανε τα τρελά της περασε καλα μεσα με στοματικο μονο..οσον αφορα εμενα ερχεται η αμαντα την κερναω ποτο τα λεμε κ μολις πηγε η συζητηση για μεσα πριβε(εγω την ρωτησα)μ ειπε ρε παιδια οτι το πιο εξτριμ γι αυτην ειναι απλα να μ χορεψει κ να κανει ενα σοου αν θελω με 100 ευρω κ μετα μ ελεγε 50..κ οτι αυτη δεν προχωραει παρακατω οπως οι αλλες κοπελες..εμεινα με τις καυλες ξενερωσα...ηθελε κ δευτερο ποτο μετα απο ολα αυτα κ την εδιωξα..επισης ειναι κ ενα κοντοπουτανο παχουλο καλο κοριτσι αλλα ειχα ξενερωσει με ολο αυτο κ εφυγα...χτες το βραδυ ολα αυτα γυρω στις 2...
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Λοιπον καταδρομικη χτες απο λα λουνα..δεν ενθουσιαστικα καθολου ειχε επιλογες δυστυχως καμμια δεν με ενθουσιασε ηπια το ποτο μ κ αποχωρησα για χαλαρα στην κυπρου..εισοδος με ενα φιλαρακι στον καναπε κ ερχεται η νανα γκιλφ γυρω στα 60 την κερασα ενα ποτακι ηθελε ενδοτερα αλλς ειχα στο μυαλο μ την αμαντα π τοσα εχουν γραφτει εδω..μολις της ειπα οχι για παρακατω κ οτι θελω να κερασω την αμαντα σηκωθηκε με νευρα κ εφυγε..ο φιλος μ πηγε με τη φλωρη ωραιο κορμι κ εκανε τα τρελά της περασε καλα μεσα με στοματικο μονο..οσον αφορα εμενα ερχεται η αμαντα την κερναω ποτο τα λεμε κ μολις πηγε η συζητηση για μεσα πριβε(εγω την ρωτησα)μ ειπε ρε παιδια οτι το πιο εξτριμ γι αυτην ειναι απλα να μ χορεψει κ να κανει ενα σοου αν θελω με 100 ευρω κ μετα μ ελεγε 50..κ οτι αυτη δεν προχωραει παρακατω οπως οι αλλες κοπελες..εμεινα με τις καυλες ξενερωσα...ηθελε κ δευτερο ποτο μετα απο ολα αυτα κ την εδιωξα..επισης ειναι κ ενα κοντοπουτανο παχουλο καλο κοριτσι αλλα ειχα ξενερωσει με ολο αυτο κ εφυγα...χτες το βραδυ ολα αυτα γυρω στις 2...
Ωραίο το ανέκδοτο και έχει περάσει η πρωταπριλιά. Η αμάντα σε λίγο θα μας πεί οτι πάει και για θεούσα. Πρώτη φορά στο μαγαζί,χωρίς να την ξέρω και να με ξέρει την έκανα να χύσει πάνω στο τραπέζι με τα ποτά και χρειάστηκε να φέρει άλλα. Ρε τι διαβάζω και σήμερα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Distro

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Ωραίο το ανέκδοτο και έχει περάσει η πρωταπριλιά. Η αμάντα σε λίγο θα μας πεί οτι πάει και για θεούσα. Πρώτη φορά στο μαγαζί,χωρίς να την ξέρω και να με ξέρει την έκανα να χύσει πάνω στο τραπέζι με τα ποτά και χρειάστηκε να φέρει άλλα. Ρε τι διαβάζω και σήμερα.
Οτι κ να διαβαζεις φιλε δεν εχω λογο να πω ψεμματα αυτο εγινε κ αν δεν πιστευεις αυτο ειναι προβλημα σου η εισαι καποιος δικος της..αν την εκανες να χυσει με 5 ποτα εισαι μαγκας τοτε απλα να την βλεπεις με ενα κατοσταρικο
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Ένα ποτό δικό της και δύο δικά μου. Η αμάντα έχει χαζέψει.
 

stam_dim

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
53
Like
30
Πόντοι
0
Συναγωνιστές να κάνω μια χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία από μπάρ. Καθημερινές από τι ώρα δουλεύουν??
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Συναγωνιστές να κάνω μια χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία από μπάρ. Καθημερινές από τι ώρα δουλεύουν??
Τα περισσότερα από 22.00 - 22.30. Όλες τις μέρες το ίδιο ωράριο έχουν.
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Συνήθως κλείνουν πιο νωρίς καθημερινές ενώ Παρασκευή Σάββατο υπάρχει μια παράταση στο ωράριο τους..Για παράδειγμα κάποια μαγαζιά μπορεί τις καθημερινές να κλείνουν 5 αλλά αν έχουν κόσμο και τραβάει να κλείνουν 6-7 ΠαρασκευοΣαββατα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Σχετικά με αυτά που ανέφερε ο άτυχος φίλος στην προηγούμενη σελίδα για την Αμάντα, Τάνια για τους παλιούς... Εγώ που γνωρίζω κάποια πράγματα παραπάνω γι' αυτήν και είχα κάνει και μια κουβέντα μαζί της την τελευταία φορά που βρεθήκαμε στο "Χαλαρά" δεν εκπλήσσομαι απ' αυτά που γράφει ο συναγωνιστής και τον πιστεύω, δεν είναι τυχαία αυτή η αλλαγή της. Απλά δεν μπορώ να πω περισσότερα, οπότε μη μου στείλετε PMs να με ρωτήσετε. Βέβαια καλό θα ήταν αν κάποιος πάει στο μαγαζί τις επόμενες μέρες ή εβδομάδες να μας επιβεβαιώσει ότι πλέον δουλεύει έτσι η Αμάντα γιατί μπορεί και να ήταν συμπτωματικό όλο αυτό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Distro

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Σχετικά με αυτά που ανέφερε ο άτυχος φίλος στην προηγούμενη σελίδα για την Αμάντα, Τάνια για τους παλιούς... Εγώ που γνωρίζω κάποια πράγματα παραπάνω γι' αυτήν και είχα κάνει και μια κουβέντα μαζί της την τελευταία φορά που βρεθήκαμε στο "Χαλαρά" δεν εκπλήσσομαι απ' αυτά που γράφει ο συναγωνιστής και τον πιστεύω, δεν είναι τυχαία αυτή η αλλαγή της. Απλά δεν μπορώ να πω περισσότερα, οπότε μη μου στείλετε PMs να με ρωτήσετε. Βέβαια καλό θα ήταν αν κάποιος πάει στο μαγαζί τις επόμενες μέρες ή εβδομάδες να μας επιβεβαιώσει ότι πλέον δουλεύει έτσι η Αμάντα γιατί μπορεί και να ήταν συμπτωματικό όλο αυτό
Φιλε δεν νομιζω να ηταν συμπτωματικο δεν διαπραγματευοταν καν...τωρα αβυσσος η ψυχη της γυναικας..σε αντιθεση με την φλωρη π ηταν καυλιαρα τα πεταγε ολα κ σε τραβαγε να πας στα ενδοτερα..την επομενη φορα φλωρη αμαντα τρωει ακυρο..
 

Dim765

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Φιλε δεν νομιζω να ηταν συμπτωματικο δεν διαπραγματευοταν καν...τωρα αβυσσος η ψυχη της γυναικας..σε αντιθεση με την φλωρη π ηταν καυλιαρα τα πεταγε ολα κ σε τραβαγε να πας στα ενδοτερα..την επομενη φορα φλωρη αμαντα τρωει ακυρο..
και εμενα πριν βδομαδες τα ιδια μου ειπε η Αμαντα οτι δεν κανει τετοια δεν ειναι του στυλ ττης (εδω γελαμε), mono ποτο χορο διασκεδαση
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παιδιά είπαμε, εμένα που γνωρίζω κάποια πράγματα δε με εκπλήσσουν αυτά που σας είπε αλλά δεν μπορώ να πω γιατί είναι προσωπικά αυτά. Αν πηγαίνατε για να "παίξετε" μαζί της για πρώτη φορά απλά αργήσατε να πάτε να τη βρείτε και ατυχήσατε, τί να σας πω, αν είχατε κάνει κάτι και παλιότερα μαζί της μικρό το κακό, μέχρι και τον προηγούμενο μήνα όσοι πήγαμε συναντήσαμε την Αμάντα που ξέραμε και λατρέψαμε που τα έδινε όλα στη "συνεδρία"... Την επόμενη φορά που θα πάτε αν ειναι του στυλ σας κεράστε τη Φλώρα και πάτε στην καβάτζα μαζί της που και γαμώ τα παιδιά είναι, και καλά γαμιέται και τα δίνει όλα γενικώς όπως έκανε μέχρι πρότινος κι η Αμάντα
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Για τη νανα εχει καποιος προσωπικη εμπειρια:?ειναι η γκιλφ εκει μεσα..
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.032
Πόντοι
3.836
Την είχα πάρει τη Νανά μία φορά ,πολύ περίεργο σώμα και όχι με την καλή έννοια. Αν σου αρέσουν τόσο μεγάλες πιστεύω θα σου κάνει, αλλά υπάρχουν και πολύ καλύτερες επιλογές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom