Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καλημερα φιλε μου. Το τηλεφωνο της το εχω αλλα εχω φυγει εξωτερικό και έχω πολύ καιρό να μιλήσω μαζί της. Τελευταία φορά που μίλησα ήταν ακόμα στο Lucys αλλά την είχε καβατζωμένη άλλος συναγωνιστής και μου έκανε μουτράκια επειδή κέρασα άλλες κοπέλες (χωρίς να παιχτεί κάτι).
Τότε σκεφτόταν να αποχωρήσει από το άθλημα...
Ρε μήπως πλακώθηκε στα γυμναστήρια και πήγε στο πλευρό του Πούτιν??
Με τέτοιο πεοθηλασμό θα την ρίξουν σε μια μέρα την Ουκρανία τα ζαγάρια

Καλά από μούτρα η Έλενα αν κεράσεις άλλη κοπέλα άλλη τίποτα, για να κάνεις sex με άλλη δεν το συζητάμε... Ένας λόγος που τσακωθήκαμε ήταν η αποκλειστικότητα που ζητούσε, από ένα σημείο και μετά που γνωριστήκαμε καλύτερα ζήλευε πολύ, κακώς βέβαια στην περίπτωσή μου γιατί πραγματικά δεν ξέρω αν στη ζωή μου γενικά έχω "κουμπώσει" τόσο πολύ σεξουαλικά με άλλη γυναίκα όσο μαζί της... Τέλος πάντων, σε κάποια φάση ήταν όντως απογοητευμένη και σκεφτόταν να αποχωρήσει, τώρα δεν ξέρω σε τί φάση είναι γιατί έχω χάσει τα ίχνη της καιρό
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
O Σκορπιός στον πειραιά αξίζει για καταδρομική η τσάμπα τα λεφτά?
 

Dim765

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο "Χαλαρά" ξανά απόψε και κέρασμα στην Αμάντα (Τάνια για τους παλιούς) και γαμήσι στην καβάτζα... Παιδιά ζαλίστηκα απ' το γαμήσι, είχα χρόνια να πάω μαζί της και είχα ξεχάσει πόσο λυσσασμένα γαμιέται αν και νομίζω ότι είναι "χειρότερη" κι από παλιά, μιλάμε για την απόλυτη PSE εμπειρία σε βαθμό που ξαφνιάστηκα! Οι αγαπούληδες και οι πρωτάρηδες στα κωλόμπαρα μείνετε μακριά καλύτερη για αρχή, σ' αυτήν τη γυναίκα πρέπει να πηγαίνεις προετοιμασμένος για πολύ σκληρές καταστάσεις... Πάντως νιώθω πως κάπου εδώ έκλεισε ξανά ένας κύκλος μου στο "Χαλαρά" παρότι απ' ό,τι είδα η Μαργαρίτα έχει αρχίσει να φέρνει πάλι νέες γυναίκες, απόψε ας πούμε ήταν παρούσα και μια κοντούλα αδιάφορη που δε ρώτησα καν το όνομά της. Τις επόμενες βδομάδες θα επισκεφτώ το "Kiss" και το "Life" (λειτουργεί ακόμα;) στο Περιστέρι έτσι για μια cult αλλαγή για να δω αν υπάρχει κάτι αξιογάμητο εκεί, καθώς και το "Bazoozoo" στην Γ' Σεπτεμβρίου που ήθελα να πάω πριν την πανδημία ακόμα να φανταστείτε και το "Strass" που μετά τα γαμήσια με Δώρα και Μπάρμπαρα δεν έχω πατήσει καθόλου το πόδι μου... Πιθανόν να κάνω μια επίσκεψη και στο "La luna" του Ιλίου (άλλο μαγαζί από το διάσημο "La luna" της Μιχαλακοπούλου) το οποίο έχει πατάρι μεν αλλά ελάχιστες ανέβαιναν. Στα δύο τελευταία μαγαζιά έχω ξαναπάει, στα άλλα παραδόξως για πρώτη φορά. Εδώ θα είμαστε και θα ενημερώνω για κάθε μου επίσκεψη, μοιραστείτε κι εσείς τυχόν εμπειρίες σας!
καλησπερα εχει κανεις διυθυνση για laluna ιλιου;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
καλησπερα εχει κανεις διυθυνση για laluna ιλιου;

Διεύθυνση ακριβή όχι, αλλά είναι ΑΚΡΙΒΩΣ απέναντι από τον Άγιο Φανούρη στο Ίλιον, στον δεξί πεζόδρομο που κατεβαίνει όπως έχεις την εκκλησία πίσω σου, θα το δεις. Το θέμα είναι βέβαια να βρεις τον Άγιο Φανούρη, είναι κεντρικότατη και μεγάλη εκκλησία απ' ό,τι θυμάμαι αλλά αν δεν είσαι από τα μέρη εκεί μπορεί να μπερδευτείς, εγώ είχα ταλαιπωρηθεί πολύ τότε να το βρω γιατί υπάρχει κι άλλος Άγιος Φανούρης στο Περιστέρι κι είχα χάσει τον μπούσουλα. Αν γνωρίζεις όμως τον Άγιο Φανούρη στο Ίλιον ή αν τον βρεις στο GPS, είναι μπροστά στα μάτια σου το μαγαζί... Αν πας γράψε μας εδώ καμιά ανταπόκριση και ειδικά για το αν δουλεύει ακόμα το πατάρι και ποιες ανεβαίνουν σ' αυτό
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
O Σκορπιός στον πειραιά αξίζει για καταδρομική η τσάμπα τα λεφτά?

Αν αξίζει λέει... Πήγαινε στη Δώρα με κλειστά μάτια, πρόσεξε μόνο να κάνεις από πριν συμφωνία για τα λεφτά, πόσο θα σας κοστίσει το πατάρι αν πάτε κ.τ.λπ. Ειδάλλως αν δε θέλεις να γαμήσεις, στους καναπέδες μέσα αριστερά για φραπέδες κ.τ.λπ. Πάντως μην αναφέρεις πρώτη λέξη το πατάρι μόλις πας γιατί αυτό το μπαράκι δε λειτουργεί σαν το "Χαλαρά" ή τον "Πρίγκηπα", δουλεύει κάπως πιο διακριτικά το πατάρι
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Αν αξίζει λέει... Πήγαινε στη Δώρα με κλειστά μάτια, πρόσεξε μόνο να κάνεις από πριν συμφωνία για τα λεφτά, πόσο θα σας κοστίσει το πατάρι αν πάτε κ.τ.λπ. Ειδάλλως αν δε θέλεις να γαμήσεις, στους καναπέδες μέσα αριστερά για φραπέδες κ.τ.λπ. Πάντως μην αναφέρεις πρώτη λέξη το πατάρι μόλις πας γιατί αυτό το μπαράκι δε λειτουργεί σαν το "Χαλαρά" ή τον "Πρίγκηπα", δουλεύει κάπως πιο διακριτικά το πατάρι
Οι καναπέδες μέσα αριστερά δεν είναι μόνο για φραπέδες.Τα πάντα όλα έχω κάνει εκεί. Χρειάζεται βέβαια λίγο παραπάνω ευλυγισία, αλλά τα καταφέραμε μια χαρά
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Η μαρίνα απο la luna,την ιδρώνει την φανέλα η θα πάει τσάμπα το 50ευρω;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.032
Πόντοι
3.836
Σάββατο βράδυ επίσκεψη στο La Luna στην περιοχή του Χίλτον. Μέτρησα 9-10 κοπέλες ενώ είχε πολύ πελατεία. Σχεδόν όλες μιλφ ,γενικά καλό επίπεδο.

Μαρίνα: Είχε περίοδο και μου πρότεινα πίπα αλλά επειδή ήξερα ότι θα μου τη χρεώσουν για γαμήσι ,την έστειλα. Κοντοπούτανο με πολύ ωραίο πρόσωπο, από τις πιο όμορφες εκεί μέσα, φαινόταν πάντως πολύ καυλιάρα. Ξανθό ίσιο μακρύ μαλλί, κωλάρα ,ωραία πόδια.

Μου κολλήσαν και μία Όλγα (Πολωνία, νταρτντά, ηλικιά άνω των 50) και μία Ρόζα (πολύ κυτταρίτιδα, κοντοπούτανο).

Τελικά πήρα τη Μαρία (Ελληνίδα). Μελαχροινή με βυζάρε και πολύ πιασίματα χωρίς να είναι χοντρή, μαστόρισα στην πίπα και πολύ καλό γαμήσι. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Ρε μαγκες δεν ειμαι γνωστης του αθληματος κολομπαρα αλλα εχω περασει εξω απο τον Καβο στη μιχαλακοπουλου και εχω δει τρελα μουνακια ξερετε αν πηδιουνται αυτες η οχι ;
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Σάββατο βράδυ επίσκεψη στο La Luna στην περιοχή του Χίλτον. Μέτρησα 9-10 κοπέλες ενώ είχε πολύ πελατεία. Σχεδόν όλες μιλφ ,γενικά καλό επίπεδο.

Μαρίνα: Είχε περίοδο και μου πρότεινα πίπα αλλά επειδή ήξερα ότι θα μου τη χρεώσουν για γαμήσι ,την έστειλα. Κοντοπούτανο με πολύ ωραίο πρόσωπο, από τις πιο όμορφες εκεί μέσα, φαινόταν πάντως πολύ καυλιάρα. Ξανθό ίσιο μακρύ μαλλί, κωλάρα ,ωραία πόδια.

Μου κολλήσαν και μία Όλγα (Πολωνία, νταρτντά, ηλικιά άνω των 50) και μία Ρόζα (πολύ κυτταρίτιδα, κοντοπούτανο).

Τελικά πήρα τη Μαρία (Ελληνίδα). Μελαχροινή με βυζάρε και πολύ πιασίματα χωρίς να είναι χοντρή, μαστόρισα στην πίπα και πολύ καλό γαμήσι. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα.
Στα πόσα το πήδημα?
Χώρια τα ποτά...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.032
Πόντοι
3.836
50 ευρώ ήταν η ελάχιστη χρέωση μου είπε ότι μπορείς να δώσεις παραπάνω αν θέλεις περισσότερο χρόνο.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Ρε μαγκες δεν ειμαι γνωστης του αθληματος κολομπαρα αλλα εχω περασει εξω απο τον Καβο στη μιχαλακοπουλου και εχω δει τρελα μουνακια ξερετε αν πηδιουνται αυτες η οχι ;
Στο μαγαζί μέσα όχι. Ο Κάβος δεν ανήκει στην κατηγορία των μαγαζιών που αφορούν αυτό το νήμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
50 ευρώ ήταν η ελάχιστη χρέωση μου είπε ότι μπορείς να δώσεις παραπάνω αν θέλεις περισσότερο χρόνο.
Σωστά, έτσι είναι όσα χρόνια γνωρίζω το μαγαζί. 50 η βάση και από κει και πέρα ότι προκύψει.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Στο μαγαζί μέσα όχι. Ο Κάβος δεν ανήκει στην κατηγορία των μαγαζιών που αφορούν αυτό το νήμα.
Ρε φιλε ξερεις εαν σκασω πχ λεμε τωρα με 2 φιλαρακια εχε υποψιν ειμαστε ολοι απο 20 μεχρι 25 ηλικιακα οτι θα μας κατσει καμια καλη φαση εαν παιξουμε παιχνιδι σωστο με τα μουνακια
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Ρε φιλε ξερεις εαν σκασω πχ λεμε τωρα με 2 φιλαρακια εχε υποψιν ειμαστε ολοι απο 20 μεχρι 25 ηλικιακα οτι θα μας κατσει καμια καλη φαση εαν παιξουμε παιχνιδι σωστο με τα μουνακια
Στον Κάβο δεν παίζει ρόλο η ηλικία και η εμφάνιση,το πόσα θα ξοδέψετε μετράει. Τώρα αν εννοείς για γνωριμία με ραντεβού έξω δεν ξέρω γιατί δεν έχω ψάξει τέτοιο εκεί, αλλά να ξέρεις ότι αυτές που δουλεύουν στο μαγαζί θεωρούνται από τα πιο δυνατά αρπακτικά σε τέτοιους χώρους.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Στον Κάβο δεν παίζει ρόλο η ηλικία και η εμφάνιση,το πόσα θα ξοδέψετε μετράει. Τώρα αν εννοείς για γνωριμία με ραντεβού έξω δεν ξέρω γιατί δεν έχω ψάξει τέτοιο εκεί, αλλά να ξέρεις ότι αυτές που δουλεύουν στο μαγαζί θεωρούνται από τα πιο δυνατά αρπακτικά σε τέτοιους χώρους.
Δηλαδη με ποσα λεφτα λες καμια απαυτες να μου κατσει ποσο μπατζετ θελει να διαθεσουμε
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Δηλαδη με ποσα λεφτα λες καμια απαυτες να μου κατσει ποσο μπατζετ θελει να διαθεσουμε
Σου έγραψα δεν ξέρω,δεν ασχοληθεί με αυτές από εκεί μέσα πέρα από ένα δύο ποτά και κουβεντούλα. Υπάρχουν άλλα μαγαζιά που τα κάνουν όλα μέσα, στον Κάβο πήγαινα μόνο για ποτό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Φίλε Ξενύχτη με βάση την ηλικία σου και δεδομένου ότι για να είστε τόσο μικροί δε θα τρέχουν και τα λεφτά απ' τα μπατζάκια σας ένα μπορώ να σου πω, ΜΑΚΡΙΑ από τον Κάβο... Για το δικό σας καλό σας το λέω, για να μην κλαίτε τα λεφτά σας μεθαύριο και μας λέτε ότι δε σας προειδοποιήσαμε
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Σοφια ασυγκρατητο αλογο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom