Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Εκεινο το ιστορικο corner στην πιπινου λεει τιποτα στις μερες μας?..Θυμαμε καποτε γινοταναι χαμος..τιγκα στα μουνακια ηταν!Με λιγη προσπαθεια εβγαζες και κατι ,αφου ειχες πρωτα αφησει ενα σεβαστο ποσο σε ποτα στο μαγαζι..

Κάτι μέτριες Γεωργιανές έχει τὠρα. Πολύ μπλα - μπλα και από το άλλο τίποτα!
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανεις συναγωνιστης αν η Ελένη απο το bar life και νει παιχνιδι στο μαγαζι σκεφτομαι να περασω αυτες τις μερες τι ωρα ανοιγει το μαγαζι?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
ξερει κανεις συναγωνιστης αν η Ελένη απο το bar life και νει παιχνιδι στο μαγαζι σκεφτομαι να περασω αυτες τις μερες τι ωρα ανοιγει το μαγαζι?

Αν λες για το λαιφ στο Περιστερι στο μαγαζι δε γινεται τιποτα γιατι δεν υπαρχει καβατζα με την ενοια που την ξερουμε. Κια τα τελευταια χρονια οι ιδιες οι γκομενες το εχουν κανεθ πυρφοραδικο. Αλλα, οταν κλεινει το πρωι φευγουνε πολλα ζευγαρακια μαζι και ο νοων νοητω
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Πάντως στο χαλαρά είναι η επιτυχία της ασχήμιας όλες πουρατζες σάπιες
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36

xloros

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
παιχτες ενα καταγωγι στο κεντρο στην Αγαθουπολεως ονοματι Su το γνωριζουμε?  το εχει επισκεφτει κανενας?
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
παιχτες ενα καταγωγι στο κεντρο στην Αγαθουπολεως ονοματι Su το γνωριζουμε?  το εχει επισκεφτει κανενας?
Λες το Sushu.Στέκι Αφρικανών, κυρίως Σομαλών από τις φάτσες που έχω δει.Καμία σχέση με κωλόμπαρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xloros

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ελα ρε φιλε! Σε περασε για εμενα? Ακομα εχουν επικυρηξη για το κεφαλι μου (το κατω!). Το να με μισουν εκει μεσα ειναι τιτλος τιμης για μενα. Τσακωνομαι συνεχεια με το φιλο μου το γιατρο και τον Κυρ-Βαγγελη γιατ αυτοι πανε και το γουσταρουνε εγω φιλε δεν παταω για κατι σαν αυτο που ειπες για φασαριες. Ωραια η αναλυση παντως. Για τη Μαρα πιστευω οτι ο γιατρος θα ερθει να αφησει χρημα συντομα.

Επισης αυριο ειναι τα γενεθλια ενος θρυλου της καλτιλας και των μπαρακιων-στριπτηζ Κυρ-Βαγγελη. 77 χρονων φετος να τα χιλιασει ο Αρχοντας
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Φιλε Βυζολαγνε Φιλε Womanaholic που εισατε?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Που ειστε ρε παιδια?Πολυ μοναξια το νημα:sleeping::sleeping::sleeping:
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Δεν μιλάω συχνά, αλλα σας παρακολουθώ. Μάλλον μας χτύπησε ο κορωνοϊός, εγώ η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να πάω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Εγώ ακόμα ψάχνω στο νέο site πού λαμβάνουμε ενημέρωση για το αν υπάρχουν νέα posts τις τελευταίες ώρες στα threads που συμμετέχουμε, χώρια που έχω χάσει τη συνέχεια εδώ μέσα γιατί είχα να μπω καιρό και όλο λέω θα διαβάσω τις πίσω σελίδες και όλο δε βρίσκω χρόνο... Τέλος πάντων. Σας γράφω τώρα εκτάκτως για να σας πω το εξής: Κυκλοφορεί στο Facebook ένα προφίλ ονόματι Lucy Kyriakopoulos με φωτογραφία απ' το μπαράκι της Λούσης στην αρχή της Μεσογείων στους Αμπελοκήπους, το ξέρετε φαντάζομαι όλοι. Λοιπόν πίσω από αυτό το προφίλ δεν κρύβεται η Λούσυ αλλά το νέο αφεντικό του μαγαζιού που είναι άντρας, απ' ό,τι κατάλαβα η Λούσυ το άφησε το μαγαζί. Εγώ τον έκανα φίλο γιατί νόμιζα ότι είναι η Λούσυ και σήμερα μου έπιασε την κουβέντα. Ο τύπος λέει ότι θέλει να κάνει αλλαγές στο μαγαζί και θα είναι ανοιχτός στο τί ζητάνε οι πελάτες αλλά είναι τρομερά εξυπνάκιας, φλύαρος και φανφαρόνος, χαρακτηριστικά που συνήθως δεν αρμόζουν σε αφεντικά της νύχτας. Ειλικρινά δεν κατάλαβα τί ακριβώς θέλει να κάνει με το μαγαζί, από Σεπτέμβρη λέει θέλει να το δουλεύει και μέρα, θα αλλάξει τη μουσική, την πολιτική των κερασμάτων και άλλα, εμένα όμως πραγματικά με κούρασε και με ενόχλησε κιόλας λίγο ο τρόπος του, οπότε "από 'μένα είναι όχι" που έλεγε κι η Ηλιάνα στο GNTM. Εσείς αν θέλετε δοκιμάστε την τύχη σας εκεί, εγώ όμως δε νομίζω να πάω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Εν τω μεταξύ τον μπλόκαρα και μου έκανε νέο αίτημα φιλίας από το προσωπικό του προφίλ (το οποίο δε θα αποκαλύψω εδώ, όποιος θέλει ας στείλει PM) και μου έστειλε μήνυμα και με έβριζε, ρωτώντας με μάλιστα αν είμαι... βαλτός για να μάθω πληροφορίες για το πώς θα δουλεύει το μαγαζί ενώ εκείνος μου έστειλε αίτημα φιλίας, τόσο τζιμάνι... Παιδιά ειλικρινά δεν ξέρω πώς θα το στήσει το νέο μαγαζί, αλλά και μόνο λόγω αυτού του ανυπόφορου τύπου εγώ το πόδι μου εκεί δεν πρόκειται να το πατήσω
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Εν τω μεταξύ τον μπλόκαρα και μου έκανε νέο αίτημα φιλίας από το προσωπικό του προφίλ (το οποίο δε θα αποκαλύψω εδώ, όποιος θέλει ας στείλει PM) και μου έστειλε μήνυμα και με έβριζε, ρωτώντας με μάλιστα αν είμαι... βαλτός για να μάθω πληροφορίες για το πώς θα δουλεύει το μαγαζί ενώ εκείνος μου έστειλε αίτημα φιλίας, τόσο τζιμάνι... Παιδιά ειλικρινά δεν ξέρω πώς θα το στήσει το νέο μαγαζί, αλλά και μόνο λόγω αυτού του ανυπόφορου τύπου εγώ το πόδι μου εκεί δεν πρόκειται να το πατήσω

Φιλε καλως σε ξαναβρισκω! Καλα κανεις φιλε. Ο Κυρ Βαγγελης που ειναι μεσα στα πραγματα μου ειπε οτι ο τυπος θελει να το κανει σαν το Απλο Μπαρ και το Σκαραβαιο και κανει false advertising να ψαρεψει πελατες. Μακρυα και αγαπημενοι
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανεις συναγωνιστης αν η Ελενα απο το bar life στην κεφαλληνιας γαμιεται μεσα στο μαγαζι και αν ναι υπαρχει καβατζα συγκεκριμενη?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
ξερει κανεις συναγωνιστης αν η Ελενα απο το bar life στην κεφαλληνιας γαμιεται μεσα στο μαγαζι και αν ναι υπαρχει καβατζα συγκεκριμενη?

Στο μαγαζι οχι εκτος αν εισαι στη λιστα της. 99% θα σου πει για ξενοδοχειο για να σου παρει μια 80αρα συν τι θα κερασεις στο μαγαζι. Δυνατο νιμου αλλα για 100+ δε λεει με τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom