Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Καλημέρα, δεν είμαι πολύ φαν του είδους αυτού των μαγαζιών πλέον ( παλαιότερα τα είχα πλουτίσει αυτά τα μαγαζιά ειδικά στην επαρχία), απλά να ρωτήσω θέλω κάτι : κατεβαίνοντας τη Συγγρού προς Πειραιά μετά το 40-42 δεξιά είδα ένα μαγαζί - bar που έγραφε open 24hours. Υπάρχει πιθανότητα να είναι ανοιχτό και πρωινές ώρες? Ξέρει κάποιος κάτι?

Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος... Στην ανάγκη μπες στο street view να τσεκάρεις όνομα και πες μας
 

Arosexxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα για μια Ξένια που λέει το "ρο" "γο"?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Καλημέρα, δεν είμαι πολύ φαν του είδους αυτού των μαγαζιών πλέον ( παλαιότερα τα είχα πλουτίσει αυτά τα μαγαζιά ειδικά στην επαρχία), απλά να ρωτήσω θέλω κάτι : κατεβαίνοντας τη Συγγρού προς Πειραιά μετά το 40-42 δεξιά είδα ένα μαγαζί - bar που έγραφε open 24hours. Υπάρχει πιθανότητα να είναι ανοιχτό και πρωινές ώρες? Ξέρει κάποιος κάτι?
Είναι συνέχεια ανοικτό. Εστιατόριο με ειδικότητα στον πατσά. 
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παίδες για να ανοίξω ένα θέμα για συγκεκριμένο μαγαζί... Κάποιοι συναγωνιστές εδώ - μαζί τους κι εγώ παρότι δεν το 'χω επισκεφθεί ακόμα - έχουν αναφερθεί κατά καιρούς στο "Delirium" στην Πλατεία Παναιτωλίου στην Καλογρέζα, το οποίο δεν είναι γαμησάδικο με τη στενή έννοια του όρου καθώς δε γαμάς εκεί μέσα έχει αναφερθεί όμως ότι παίζει σαφώς "φορτωτική"... Γνωρίζει κανείς αν αυτό συνεχίζει να ισχύει; Γκολέμη εσύ; Ρωτάω γιατί μια φίλη μου τραγουδίστρια που δε δουλεύει και σε βόρβορους γενικά είχε ένα λαϊβάκι εκεί χθες το βράδυ μαζί με ένα ακόμα γνωστό όνομα στους κύκλους της νύχτας και αναρωτιέμαι μήπως έχει κυριλέψει σαν μαγαζί και δεν πρέπει να το εντάσσουμε πλέον στα υπ' όψιν
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Παίδες για να ανοίξω ένα θέμα για συγκεκριμένο μαγαζί... Κάποιοι συναγωνιστές εδώ - μαζί τους κι εγώ παρότι δεν το 'χω επισκεφθεί ακόμα - έχουν αναφερθεί κατά καιρούς στο "Delirium" στην Πλατεία Παναιτωλίου στην Καλογρέζα, το οποίο δεν είναι γαμησάδικο με τη στενή έννοια του όρου καθώς δε γαμάς εκεί μέσα έχει αναφερθεί όμως ότι παίζει σαφώς "φορτωτική"... Γνωρίζει κανείς αν αυτό συνεχίζει να ισχύει; Γκολέμη εσύ; Ρωτάω γιατί μια φίλη μου τραγουδίστρια που δε δουλεύει και σε βόρβορους γενικά είχε ένα λαϊβάκι εκεί χθες το βράδυ μαζί με ένα ακόμα γνωστό όνομα στους κύκλους της νύχτας και αναρωτιέμαι μήπως έχει κυριλέψει σαν μαγαζί και δεν πρέπει να το εντάσσουμε πλέον στα υπ' όψιν

Φιλε αρχικα παιζοτανε ψιλοφαση (αντε καμια πιπα) αλλα τελευεταια εχει πιρφορεψει πολυ. Δυστυχως ακολουθει το τρεντ της πιρφιριας τον τελευταιο καιρο. Εγω δεν ξαναπαω ειναι και μακρυα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Να τον ακούς το χοντρολάγνο!
Πρωτομάστορα της καβάτζας, στα κωλόμπαρα παίζω ακόμα κατηγορία παμπαίδων...
Τρικάλτ εκπομπή. Και Τζίνα Ντρούλης για πολύ πιρφ εδώ.

Αντε παιδια ειναι οντως δυσκολη ερωτηση. Μπουκαλι στον Πριγκηπα οταν ερθω Ελλαδα ετσι και αλλιως. Λοιπον ξεκινησε με το ονομα Τζινα στο ναο της καυλας το Αμνεζια.

Βυζολαγνε γερα γιατι εσκασε μαιμου Βυζολαγνος ως Βυζομαστερ
 

Car4

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Αντε παιδια ειναι οντως δυσκολη ερωτηση. Μπουκαλι στον Πριγκηπα οταν ερθω Ελλαδα ετσι και αλλιως. Λοιπον ξεκινησε με το ονομα Τζινα στο ναο της καυλας το Αμνεζια.

Βυζολαγνε γερα γιατι εσκασε μαιμου Βυζολαγνος ως Βυζομαστερ
Ο αληθινος βυζολαγνος ειναι ενας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παίδες για να ανοίξω ένα θέμα για συγκεκριμένο μαγαζί... Κάποιοι συναγωνιστές εδώ - μαζί τους κι εγώ παρότι δεν το 'χω επισκεφθεί ακόμα - έχουν αναφερθεί κατά καιρούς στο "Delirium" στην Πλατεία Παναιτωλίου στην Καλογρέζα, το οποίο δεν είναι γαμησάδικο με τη στενή έννοια του όρου καθώς δε γαμάς εκεί μέσα έχει αναφερθεί όμως ότι παίζει σαφώς "φορτωτική"... Γνωρίζει κανείς αν αυτό συνεχίζει να ισχύει; Γκολέμη εσύ; Ρωτάω γιατί μια φίλη μου τραγουδίστρια που δε δουλεύει και σε βόρβορους γενικά είχε ένα λαϊβάκι εκεί χθες το βράδυ μαζί με ένα ακόμα γνωστό όνομα στους κύκλους της νύχτας και αναρωτιέμαι μήπως έχει κυριλέψει σαν μαγαζί και δεν πρέπει να το εντάσσουμε πλέον στα υπ' όψιν

Φιλε αρχικα παιζοτανε ψιλοφαση (αντε καμια πιπα) αλλα τελευεταια εχει πιρφορεψει πολυ. Δυστυχως ακολουθει το τρεντ της πιρφιριας τον τελευταιο καιρο. Εγω δεν ξαναπαω ειναι και μακρυα

Λοιπόν πήγα χθες το βράδυ κατά τις 2:30 για να τσεκάρω ιδίοις όμμασι. Για μια ακόμα φορά Γκολέμη επιβεβαιώνεσαι... Έξι κοπέλες ήταν στο ρόστερ. Απ' αυτές οι τρεις ήταν όλη την ώρα καβατζωμένες από 60άρηδες κοιλαράδες πυρφόρους - χορηγούς τους οποίους τους "έγδυναν" παραγγέλνοντας τη μία σαμπάνια μετά την άλλη και οι λεγάμενες είχαν ένα αποκρουστικό υφάκι και σκατοτουπέ, ενδεικτικά αναφέρω ότι καθόμουν κοντά στο WC και κανα δυο απ' αυτές πέρασαν δίπλα μου στο δίωρο που καθόμουν για να πάνε τουαλέτα και δε γύρισαν καν να με κοιτάξουν προσβλέποντας στο να τις κεράσω εγώ πιο μετά, τέτοιο άδειασμα δεν έχω ξανανιώσει... Όσο για τις άλλες τρεις που ήταν ελεύθερες ήταν παντελώς αδιάφορες και δεν άξιζε τον κόπο για κανένα λόγο να ασχοληθείς μαζί τους. Πάντως σε γενικές γραμμές δεν έιδα και καμιά εκρηκτική παρουσία, ακόμα κι αυτές που ήταν κερασμένες όλη την ώρα από τους πυρφόρους δεν ήταν τίποτα μουνάρες, τζάμπα κόπος να πάει κανείς σ' αυτό το μαγαζί ειδικά αν δε μένει εκεί κοντά. Για όσους μένουν Ν. Ιωνία, Καλογρέζα ή και Γαλάτσι δεν ειναι άσχημα να πάνε ένα ή και περισσότερα βράδια να πιουν ένα ποτό και να ανταλλάξουν κανα τηλέφωνο με την ελπίδα ότι θα σπρώξουν κάποια στιγμή, να ξεκινήσει όμως κάποιος από εμάς εδώ που ψάχνουμε πολύ συγκεκριμένες καταστάσεις σε κωλόμπαρα και να κουβαληθεί στη Ν. Ιωνία για το "Delirium", για κανένα λόγο!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.463
Πόντοι
41.447
στην Φιλωνος στον Πειραια υπαρχει κωλομπαρο μυστες του νηματος?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Στην Φιλωνος στον Πειραια υπαρχει κωλομπαρο μυστες του νηματος?

Αν εννοείς κωλόμπαρο που να γαμάς στα σίγουρα υπάρχει ο "Σκορπιός" απλά δε θυμάμαι αν είναι στη Φίλωνος ή στην πρώτη παράλληλο τη Νοταρά. Αν εννοείς κωλόμπαρα γενικά επίσης η απάντηση είναι "ναι", έχουν μείνει κάποια σε λειτουργία
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
στην Φιλωνος στον Πειραια υπαρχει κωλομπαρο μυστες του νηματος?
Φιλωνος εχει τρια και άλλα τεσσερα τουλαχιστον στην Νοταρα.Στην κατηγορια Κωλόμπαρα που γαμάς ομως ανηκει μονο ο Σκορπιος στη Νοταρα.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Αν εννοείς κωλόμπαρο που να γαμάς στα σίγουρα υπάρχει ο "Σκορπιός" απλά δε θυμάμαι αν είναι στη Φίλωνος ή στην πρώτη παράλληλο τη Νοταρά. Αν εννοείς κωλόμπαρα γενικά επίσης η απάντηση είναι "ναι", έχουν μείνει κάποια σε λειτουργία
Στη Νοταρα ειναι συναγωνιστη
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Παιδια μεγαλες πιενες το νημα αφου μας συμβουλευεται και ο μοντερατορας
Συναγωνιστη, ειναι απο τα λιγα νηματα στο φορουμ, που δεν πεφτει βρισιμο, τρολαρισμα και σπονσοριλικι.Αυτο εκτιμαται απο τους γνωστες ;)  :thumbsup:
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
627
Κριτικές
9
Like
1.055
Πόντοι
86
Κι επίσης και ο μοντερατορας (όπως τον αναφέρεις) εχει καποιες αρμοδιότητες στο σάιτ... Δεν γνωρίζει τα πάντα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστη, ειναι απο τα λιγα νηματα στο φορουμ, που δεν πεφτει βρισιμο, τρολαρισμα και σπονσοριλικι.Αυτο εκτιμαται απο τους γνωστες ;)  :thumbsup:

Η αλήθεια είναι όμως ότι ενημερώνουμε και συχνά και το παλεύουμε γενικά, είναι ένα υγιές νήμα το οποίο παλιότερα κατά καιρούς ήταν σχεδόν ανενεργό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom