Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ζητάς τον κανόνα δηλαδή... Πάμε με τα σιγουράκια: Δώρα στο "PUB 65" βυζάρες και κωλάρα, τρελά πιασίματα γενικά. Έλενα στο "Lucy's" αρκετά μεγάλα βυζιά και κωλάρα. Τάνια ξανθιά (γιατί υπάρχει ή τουλάχιστον υπήρχε μέχρι προσφάτως και μελαχρινή) στο "La luna" ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΒΥΖΙΑ (και προσωπάρα και μούναρος γενικότερα). Ντανιέλα στο "La luna" βυζάρες (fake όμως) και κωλάρα. Τάνια μελαχρινή στο "La luna" βυζάρες (με τεράστια ρόγα μάλιστα και μεγάλα μουνόχειλα αν ενδιαφέρεσαι). Χριστίνα στο "Σκορπιό" στην Τρούμπα βυζάρες. Ελίνα στο "STRASS" δίπλα απ' το ξενοδοχείο "Caravel" στην Καισαριανή βυζάρες και χοντροκωλάρα (έχει αρκετά παραπανίσια κιλά). Ρούλα αν δουλεύει ακόμα στο "Pirouette" βυζάρες. Δώρα στον "Πρίγκηπα" (δεν έχω πάει ακόμα μαζί της) βυζάρες και πιασίματα γενικά. Όσο για κωλάρα, δουλεύει και μια σάπια γκόμενα η Ελένη στον "Πρίγκηπα" με πραγματικά ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΩΛΑΡΑ και μπουτάρες
Bυζοπαίδεια... 
avatar642817-6.gif
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
Mεγάλε γκουρού το ξέρω έχουν γραφτεί πολλά, μα θα μπορούσες να μου πεις λίγα για την
Τάνια τη μουνάρα στο λαλούνα( δηλαδή εμφάνιση,συμπεριφορά, κόστος ;Σε ευχαριστώ!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Mεγάλε γκουρού το ξέρω έχουν γραφτεί πολλά, μα θα μπορούσες να μου πεις λίγα για την
Τάνια τη μουνάρα στο λαλούνα( δηλαδή εμφάνιση,συμπεριφορά, κόστος ;Σε ευχαριστώ!

Φίλε για την Τάνια μην τα λυπηθείς τα λεφτά σου... Είναι ξανθιά μπαμπάτσικη με τεράστια βυζιά και προσωπάρα. Από συμπεριφορά λίγο τρελούτσικη (με την καλή έννοια) και αρκετά καπάτσα στη δουλειά της, σε θα σε ρίξει αλλά δε θα σου χαριστεί κιόλας. Για να πάτε στην καβάτζα θα σου ζητήσει 80 ή 90€, ένα τέτοιο ποσό, δεν ξέρω αν είναι διαπραγματεύσιμο γιατί εγώ δεν κάνω σχεδόν ποτέ παζάρια. Κάποια παιδιά εδώ έχουν γράψει ότι με παραπάνω λεφτά κάνει και εξτραδάκια, δεν έχω όμως ιδία γνώμη γιατί εγώ με το ποσό που σου προανέφερα είχα κάνει μαζί της ό,τι είχα στο μυαλό μου
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Mεγάλε γκουρού το ξέρω έχουν γραφτεί πολλά, μα θα μπορούσες να μου πεις λίγα για την

Φιλε θα μιλησω ως αναπληρωτης γκουρου γιατι γκουρου ειναι μονο ενας

Τάνια κοντοπουτανο ξανθο η καστανο λεσβιοκοντοκαρρε μαλλι. Βυζαρες 6+ φυσικες πολυ ωραιο προσωπο και τρελλη για δεσιμο. Μπορει να πας και να ειναι τελεια και ξαναπας την αλλη μερα και να σε πλακωσειστα χαστουκια η να την παρεις στο πριβε να πας για κατουρημα τουαλετα και να γυρισεις και να μη θυμαται τιποτα. Μια φορα πηγα με ετερο συναγωνιστη οταν ηταν ακομα στο Χαλαρα ανοιξαμε μπουκαλι βοτκα και το ηπιε ολο αυτη. Με 100 ευρω τα παντα ολα που λεει και ο ΑΛΕΦΑΝΤΟς.

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παιδιά μια διόρθωση: Η κοπέλα που πήρα προσφάτως στις γιορτές στο "Strass", η ξανθιά παχουλή αλλά σφιχτή με ωραίο πρόσωπο που την είχα αναφέρει ως Ελίνα δε δουλεύει ως Ελίνα αλλά ως Μπάρμπαρα, Ελίνα είναι το κανονικό της όνομα άρα το ξεχνάτε. Οπότε πρέπει να είναι η ίδια κοπέλα στην οποία είχε αναφερθεί κι ο βυζολάγνος πριν κάτι μήνες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Παιδιά μια διόρθωση: Η κοπέλα που πήρα προσφάτως στις γιορτές στο "Strass", η ξανθιά παχουλή αλλά σφιχτή με ωραίο πρόσωπο που την είχα αναφέρει ως Ελίνα δε δουλεύει ως Ελίνα αλλά ως Μπάρμπαρα, Ελίνα είναι το κανονικό της όνομα άρα το ξεχνάτε. Οπότε πρέπει να είναι η ίδια κοπέλα στην οποία είχε αναφερθεί κι ο βυζολάγνος πριν κάτι μήνες

Φιλε Woomanholic καλημερα απο το καταραμενο Συδνευ. Και μενα ως Μπαρμπαρα μου ειχε συστηθει.
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
Φίλε για την Τάνια μην τα λυπηθείς τα λεφτά σου... Είναι ξανθιά μπαμπάτσικη με τεράστια βυζιά και προσωπάρα. Από συμπεριφορά λίγο τρελούτσικη (με την καλή έννοια) και αρκετά καπάτσα στη δουλειά της, σε θα σε ρίξει αλλά δε θα σου χαριστεί κιόλας. Για να πάτε στην καβάτζα θα σου ζητήσει 80 ή 90€, ένα τέτοιο ποσό, δεν ξέρω αν είναι διαπραγματεύσιμο γιατί εγώ δεν κάνω σχεδόν ποτέ παζάρια. Κάποια παιδιά εδώ έχουν γράψει ότι με παραπάνω λεφτά κάνει και εξτραδάκια, δεν έχω όμως ιδία γνώμη γιατί εγώ με το ποσό που σου προανέφερα είχα κάνει μαζί της ό,τι είχα στο μυαλό μου
ευχαριστω πολυ!! Τα σέβη μου :)
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
Mεγάλε γκουρού το ξέρω έχουν γραφτεί πολλά, μα θα μπορούσες να μου πεις λίγα για την

Φιλε θα μιλησω ως αναπληρωτης γκουρου γιατι γκουρου ειναι μονο ενας

Τάνια κοντοπουτανο ξανθο η καστανο λεσβιοκοντοκαρρε μαλλι. Βυζαρες 6+ φυσικες πολυ ωραιο προσωπο και τρελλη για δεσιμο. Μπορει να πας και να ειναι τελεια και ξαναπας την αλλη μερα και να σε πλακωσειστα χαστουκια η να την παρεις στο πριβε να πας για κατουρημα τουαλετα και να γυρισεις και να μη θυμαται τιποτα. Μια φορα πηγα με ετερο συναγωνιστη οταν ηταν ακομα στο Χαλαρα ανοιξαμε μπουκαλι βοτκα και το ηπιε ολο αυτη. Με 100 ευρω τα παντα ολα που λεει και ο ΑΛΕΦΑΝΤΟς.

ευχαριστώ πολύ φίλε μου!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Μαζι σου φιλε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κωλοκαφενείο-μπαρ, παίζει κανένα; Από αυτά που έχουν ανατολικές πορνοσερβιτόρες , να παω πρωινό καφέ κατά τις 12.30
με συνοδευτικά και κιτσιμπού ;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Κιςς θα γαμας μεχρι την επομενη δεκαετια
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ετοιμαζομαι ήδη...Τα σεβη και από εμένα..

Πάμε Kiss λοιπόν..

Η Λανα το αφεντικο θα τα κανονισει ολα. Απολυτη καλτιλα και θα τρελαθειτε με τα πριβε. Μονο αυτο σας λεω. Στο Χαλαρα ειναι τελειως χυμα
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom