Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στο μενίδι  , παίζει κανένα μαγαζί με φουλ εξυπηρέτηση ;
ή δεν έχει βγει κανείς ποτέ ζωντανός να μας πει ;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: mara_

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Στο μενίδι  , παίζει κανένα μαγαζί με φουλ εξυπηρέτηση ;
ή δεν έχει βγει κανείς ποτέ ζωντανός να μας πει ;;;

Δεν ειχε βγαλει τραγουδι ο γιγαντας Μουφλουζελης "Ενα βραδυ στα Μενιδια (προσεξτε παλια προφορα μαγκικη) με κλωτσησανε στα α.....α?"

Παιδια τωρα το Μενιδι δεν εχει τιποτα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Συναγωνιστη, ειναι απο τα λιγα νηματα στο φορουμ, που δεν πεφτει βρισιμο, τρολαρισμα και σπονσοριλικι.Αυτο εκτιμαται απο τους γνωστες ;)  :thumbsup:

Ετσι ειναι αν και κατα καιρους πεφτει σπονσοραρισμα κλπ βλεπε Λουτσιανα μπαρ
 

isid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2015
Μηνύματα
50
Like
1.278
Πόντοι
200
μετα απο καιρο απουσιας ρωταω αν ξερει κανεις τι παιζει στο ROYALE ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ  και ανοιξε και ενα καινουριο στην θεση του παλιου RISE στον λοφο αξιωματικων στο περιστερι το NIKOLLE....αν καποιος γνωριζει για να μην φαμε φολα
 

isid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2015
Μηνύματα
50
Like
1.278
Πόντοι
200
μετα απο καιρο απουσιας ρωταω αν ξερει κανεις τι παιζει στο ROYALE ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ  και ανοιξε και ενα καινουριο στην θεση του παλιου RISE στον λοφο αξιωματικων στο περιστερι το NIKOLLE....αν καποιος γνωριζει για να μην φαμε φολα
ROSSE ηθελα να πω
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
καλησπερα απανταχου. εχω καιρο να παω και θελω τ φωτα σας οσοι γνωριζετε. μιλαω για το χαλαρα. η τιμη για το ποτο και για ακολασιες πισω απο το παραβαν την τελευταια φορα π ειχα παει ηταν γυρω στα 60-65 ευρα. παλαιοτερα ηταν 80 αλλα εριξαν πρατοντας σοφα τισ τιμες. οποιοσ εχει παει προσφατα και θυμαται ας βοηθησει λεγοντας ποσο παει συνολικα το μαρουλι για ενα ποτο και για ακολασιες.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
μετα απο καιρο απουσιας ρωταω αν ξερει κανεις τι παιζει στο ROYALE ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ  και ανοιξε και ενα καινουριο στην θεση του παλιου RISE στον λοφο αξιωματικων στο περιστερι το NIKOLLE....αν καποιος γνωριζει για να μην φαμε φολα

Πυρφοραδικο και οχι αναλογα ομως σε ποια θα πεσεις και τι γκαφρα εχεις. Καλυτερες μερες Πεμπτη-Παρασκευη και καλυτερη θεση στο DJ ο οποιος ειναι κορυφη και γυιος του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΑΧΙΛΕΑ απο Επωνυμο. Παιχνιδι γινεται για γεροντο GFE Girlfriend experience me kana fili sto stoma kai etsi
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Και για το φιλο απο το Μενιδι Μουφλουζελης

 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
καλησπερα απανταχου. εχω καιρο να παω και θελω τ φωτα σας οσοι γνωριζετε. μιλαω για το χαλαρα. η τιμη για το ποτο και για ακολασιες πισω απο το παραβαν την τελευταια φορα π ειχα παει ηταν γυρω στα 60-65 ευρα. παλαιοτερα ηταν 80 αλλα εριξαν πρατοντας σοφα τισ τιμες. οποιοσ εχει παει προσφατα και θυμαται ας βοηθησει λεγοντας ποσο παει συνολικα το μαρουλι για ενα ποτο και για ακολασιες.

Δεοι πιασανε γιορ κωλος που λεμε εδω στο καταραμενο Συδνευ. %0 και αμα θελουνε γιατι αμα κανεις οτι σηκωνεσαι να φυγεις πεφτει το τιμολογιο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Κολλησα σημερα θελω αφιερωμα Μουφλουζελη γι'αυτο που ειπε καποτε και εχει μεινει:

Οτι βγαλαμε στα ξενα στο νιμου και στην ταβερνα

Οτι βγαλαμε Αυστραλια στο Πριγκηπα και με τη Σια

 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Και για τελειωμενους πυρφοραδες


ΑΠΛΟ ΜΠΑΡ
 

isid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2015
Μηνύματα
50
Like
1.278
Πόντοι
200
αρα μαπα το καρπουζι....ευχαριστω για την πληροφορια αδερφε
 

Desperado88

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
90
Like
251
Πόντοι
20
Δεοι πιασανε γιορ κωλος που λεμε εδω στο καταραμενο Συδνευ. %0 και αμα θελουνε γιατι αμα κανεις οτι σηκωνεσαι να φυγεις πεφτει το τιμολογιο
καλησπερα απανταχου. εχω καιρο να παω και θελω τ φωτα σας οσοι γνωριζετε. μιλαω για το χαλαρα. η τιμη για το ποτο και για ακολασιες πισω απο το παραβαν την τελευταια φορα π ειχα παει ηταν γυρω στα 60-65 ευρα. παλαιοτερα ηταν 80 αλλα εριξαν πρατοντας σοφα τισ τιμες. οποιοσ εχει παει προσφατα και θυμαται ας βοηθησει λεγοντας ποσο παει συνολικα το μαρουλι για ενα ποτο και για ακολασιες.

Man μου, εμένα στην αρχή μου έλεγαν 85€ όλα μαζί αλλά πάντα πήγαινα και τους έλεγα ότι έχω πάνω μου μόνο 65€ και τέτοια και δεν έφερναν αντίρρηση. Θα τα φέρεις την επόμενη φορά όμως ε; Ναι ναι έλεγα εγώ...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Man μου, εμένα στην αρχή μου έλεγαν 85€ όλα μαζί αλλά πάντα πήγαινα και τους έλεγα ότι έχω πάνω μου μόνο 65€ και τέτοια και δεν έφερναν αντίρρηση. Θα τα φέρεις την επόμενη φορά όμως ε; Ναι ναι έλεγα εγώ...

Ετσι ακριβως και μπραβο. Εγω εκανα αλλη ξηγα ελεγα "κοιτα μωρο μου ειμαι για σενα εδω δεν δινω φταλε για πεταμα να πινω τη 17 νοεμβρη απο μπομπες και εσυ νερο λοιπον να κερασωω 5 διπλα και να παμε πισω?" Στην αρχη ολες οχι στ' παπαρια μου και μενα πηγαινα μπαρα καθομουνα μπανιστερ να βλεπω μχερι που βαριοντουσαν να βαρανε μυγες και επεφτε το τιμολογιο. Την Τανυα τη βυζου οταν ηταν εκει την εχω παρει και με 40 ευρω της λεω τοσα εχω η θα τα παρεις εσυ η θα παω στη Λανα (Κιςς) να πιω εκει. Χαζη ηταν να πει οχι? Με αρπαξε απο το χερι και βουρ στο καβατζοτραπεζο με τα φυτα για κουρτινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom