Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Leonidas 5

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας και από εμένα. Έλληνας του εξωτερικού και αυτό το ΣΚ βρέθηκα στα πάτρια εδάφη! Κυριακή βράδυ έκανα μια βόλτα στην Μιχαλακοπούλου. Πέρασα και από τα δυο που έχετε προαναφερει,και κατέληξα στο δεύτερο (απο τις περιγραφές σας το Luna. Πήρα ένα ποτακι στα 7€ και μου την έπεσαν αρκετές Ρουμανοπωλονεζες. Δεν με ενδιέφερε καμμία!!! (Τέτοιες έχουμε πολλές εδώ)!! Τελικά μου έρχεται μια Ελληνίδα,πολύ ωραία γυναίκα,ευγενική και ντόμπρα!!! Μου εξηγήθηκε,ότι το κέρασμα,είναι νερό 5€ ποτό 10€!! Την κέρασα το νεράκι και έκατσε μαζί μου κανένα μισάωρο!!! Μου συστήθηκε Ζωή!! Όλη αυτήν την ώρα χαμουριασμα,έξω τα βυζια κλπ..... Μετά μου προτείνει καβάτζα με 6 μάρκες δλδ στα 60€. Πάμε και από εδώ και πέρα δεν περιγράφω,γιατί είναι ότι καλύτερο μου έχει τύχει στην πολύχρονη καριέρα μου σε Αθήνα και....εδώ που βρησκωμαι. Το όλο μου στοίχισε 72€.
 

harddd39

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
81
Like
5
Πόντοι
0
κανενα κωλομπαρο ανοιχτα απο μεσημερι υπαρχει?καποιος εμπειρος
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Καλο μεσημερι στους Φιλους....Hard39 περνα μια βολτα απο Κεφαλληνιας,Πιπινου,Ιθακης.....ισως βρεις κατι ανοιχτο....
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Στη Πιπίνου, Story και Corner είναι ανοικτά από το απόγευμα, αλλά με μια κοπέλα, άντε δύο, μην φανταστείς τρελά πράγματα.
 

harddd39

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
81
Like
5
Πόντοι
0
θα κανω καμμια βολτα
αλλα δεν νομιζω αξιολογο να υπαρχει τετοια ωρα
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Λεωνίδα πήγες Laluna, Μιχαλακοπούλου και είχαν το ποτό γυναικείο:
απλό 5€, ποτό 10€,
είσαι σίγουρος?
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
θα κανω καμμια βολτα
αλλα δεν νομιζω αξιολογο να υπαρχει τετοια ωρα
Story και Corner στην Πιπινου και Life στην Κεφαλληνιας ανοιγουν απο 6 η 8 το απογευμα , αλλα με ελαχιστες γυναικες, γενικα δεν αξιζει αυτες τις ωρες
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Συνημμένα

  • vouli.jpg
    vouli.jpg
    83,3 KB · Εμφανίσεις: 55
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
107
Like
25
Πόντοι
1
Λέω να χτυπήσω κανα Χαλαρά αυτές τις μέρες. Μου έχουν λείψει τα φιλιά στο στόμα με τη Φλώρα.
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
Λέω να χτυπήσω κανα Χαλαρά αυτές τις μέρες. Μου έχουν λείψει τα φιλιά στο στόμα με τη Φλώρα.
να χτυπησεις μαν μου αλλα εχε γνωση και υποψιν σου οτι η φλωρανς συνηθως -για να μην πω παντα- κανει στο τελος καθε μαχης με συναγωνιστη μπουκωματα με τα χυσαμολια του........
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.892
Like
522
Πόντοι
36
να χτυπησεις μαν μου αλλα εχε γνωση και υποψιν σου οτι η φλωρανς συνηθως -για να μην πω παντα- κανει στο τελος καθε μαχης με συναγωνιστη μπουκωματα με τα χυσαμολια του........
Αν προκειται να φιλας στο στομα καποια που μολις εγλυφε τα χυσια του προηγουμενου, ειναι ξενερα και πικρα !!! :klapseee: :klapseee:
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Λέω να χτυπήσω κανα Χαλαρά αυτές τις μέρες. Μου έχουν λείψει τα φιλιά στο στόμα με τη Φλώρα.
Αν πας τελικα, κανε αν μπορεις ενα τσεκ στο ροστερ του μαγαζιου, μπας και εχει γινει καμια αλλαγη.Το τελευταιο που ειδα ηταν Φλωρα, Νανα και το κουαρτετο απο Βουλγαρια (Λινα, Τζενη, Μελι και Βαλια).
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
107
Like
25
Πόντοι
1
να χτυπησεις μαν μου αλλα εχε γνωση και υποψιν σου οτι η φλωρανς συνηθως -για να μην πω παντα- κανει στο τελος καθε μαχης με συναγωνιστη μπουκωματα με τα χυσαμολια του........

Αυτό με καυλώνει ακόμα περισσότερο
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
αν θέλετε να περάσετε καλά δοκιμάστε luciana στο Παγκράτι
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Το σπηλαιο στο Παγκρατι που βρισκεται ρε παιδια σε ποια οδο?
 

Car4

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες μου απο συναγωνιστες υπερλουξ μαγαζια ειναι αυτα της τρουμπας.Σε κανουν να περνας εξαιρετικα με την γλωσσα της γκομενας επανω στο κορμι σου.Σκιζουν απο καθαριοτητα ολα.Αναθμισμενη περιοχη του Πειραια.Σουπερ επιλογη συναγωνιστες.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
656
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Επισκεψη σημερα στο la luna απο κοσμο τιποτα μονο εγω ημουν και καναδυο ακομη. Απο κοπελες οι γνωστες, στελλα ελληνιδα γκιλφ με τσιμπουκοχειλα μια γεωργιανη δεν θυμαμαι το ονομα της μια πολωνεζα γκιλφ με τεραστια βυζια, η ντανιελα σεξυ και σουπερ αλλα εφευγε γιατι δεν αισθανοταν καλα και η τανια η πολωνεζα που κατεληξα μαζι της στα ενδοτερα.. ωραια γυναικα αισθησιακη με εκανε τουρμπο στο πι και φι οποτε κατεβηκαμε κατω και με ξαλαφρωσε με μια μαεστρικη πιπα .. αξιζει η τανια οντως .. κοστος βραδιας 75 ευρω , 1 ποτο δικο μου 2 απλα της τανιας και ενα 50αρι για κατω .. καλα ηταν ..
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες μου απο συναγωνιστες υπερλουξ μαγαζια ειναι αυτα της τρουμπας.Σε κανουν να περνας εξαιρετικα με την γλωσσα της γκομενας επανω στο κορμι σου.Σκιζουν απο καθαριοτητα ολα.Αναθμισμενη περιοχη του Πειραια.Σουπερ επιλογη συναγωνιστες.
Πολυ "αοριστα" αυτα που γραφεις.Προσωπικη εμπειρια εχεις και σε ποιο ακριβως; Γιατι εγω μονο στο "Scorpios" εχω απολαυσει φουλ προγραμμα, αλλα σε πολυ αβολο και οχι πεντακαθαρο χωρο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom