Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες μου απο συναγωνιστες υπερλουξ μαγαζια ειναι αυτα της τρουμπας.Σε κανουν να περνας εξαιρετικα με την γλωσσα της γκομενας επανω στο κορμι σου.Σκιζουν απο καθαριοτητα ολα.Αναθμισμενη περιοχη του Πειραια.Σουπερ επιλογη συναγωνιστες.

Πολυ "αοριστα" αυτα που γραφεις.Προσωπικη εμπειρια εχεις και σε ποιο ακριβως; Γιατι εγω μονο στο "Scorpios" εχω απολαυσει φουλ προγραμμα, αλλα σε πολυ αβολο και οχι πεντακαθαρο χωρο..

Κι εγω τα ίδια ξέρω για το Σκορπιό (αν και δεν τον έχω επισκεφτεί ακόμα) κι όπως έχουν γράψει συναγωνιστές μόνο εκεί και στο Europa θα βρει κάποιος το "κάτι παραπάνω", τα υπόλοιπα μαγαζιά που έχουν απομείνει είναι κυριλάδικα, άσχετα αν έχουν ωραίες γυναίκες ή όχι (π.χ. NO NAME)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Επισκεψη σημερα στο la luna απο κοσμο τιποτα μονο εγω ημουν και καναδυο ακομη. Απο κοπελες οι γνωστες, στελλα ελληνιδα γκιλφ με τσιμπουκοχειλα μια γεωργιανη δεν θυμαμαι το ονομα της μια πολωνεζα γκιλφ με τεραστια βυζια, η ντανιελα σεξυ και σουπερ αλλα εφευγε γιατι δεν αισθανοταν καλα και η τανια η πολωνεζα που κατεληξα μαζι της στα ενδοτερα.. ωραια γυναικα αισθησιακη με εκανε τουρμπο στο πι και φι οποτε κατεβηκαμε κατω και με ξαλαφρωσε με μια μαεστρικη πιπα .. αξιζει η τανια οντως .. κοστος βραδιας 75 ευρω , 1 ποτο δικο μου 2 απλα της τανιας και ενα 50αρι για κατω .. καλα ηταν ..

Καλά η Τάνια είναι εγγύηση χρόνια τώρα, τί να λέμε... Η Τάνια η μελαχρινή επίσης με μεγάλα βυζιά ήταν εκεί; Η Δανάη εντός της μπάρας κανονικά;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
656
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Την τανια την μελαχρινη δεν την ειδα πουθενα. Η δαναη ναι μεσα στην μπαρα σταθερα
 

Phaethon 447

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλημερα!Αναζητω μιλφαρα με τεραστιους βυζους.Υπαρχει σε καποιο μπαρ?ευχαριστω
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
η τανια η πολωνεζα που κατεληξα μαζι της στα ενδοτερα.. ωραια γυναικα αισθησιακη με εκανε τουρμπο στο πι και φι οποτε κατεβηκαμε κατω και με ξαλαφρωσε με μια μαεστρικη πιπα .. αξιζει η τανια οντως
Τανια Πολωνεζα; Σιγουρα Πολωνεζα; Ουκρανη μηπως; Ξανθια με μεγαλα βυζια, κεφατη και χαμογελαστη; Γιατι αν ειναι αυτη να ενημερωθει αμεσα ο Βυζολαγνος μπας και .....γνωριστουν επιτελους!!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
656
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Τανια Πολωνεζα; Σιγουρα Πολωνεζα; Ουκρανη μηπως; Ξανθια με μεγαλα βυζια, κεφατη και χαμογελαστη; Γιατι αν ειναι αυτη να ενημερωθει αμεσα ο Βυζολαγνος
μπας και .....γνωριστουν επιτελους!!

Τανια πολωνεζα μου ειπε τωρα  δεν ξερω
 

Boone.

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Χρησιμη πληροφορια φιλε.
Απο τιμες που κυμαινεται η φαση ;
 

Car4

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Πολυ "αοριστα" αυτα που γραφεις.Προσωπικη εμπειρια εχεις και σε ποιο ακριβως; Γιατι εγω μονο στο "Scorpios" εχω απολαυσει φουλ προγραμμα, αλλα σε πολυ αβολο και οχι πεντακαθαρο χωρο..
Για το Europa αναφερομαι.Απλα δε θα θελα να αναφερω ονοματα κοριτσιων.Βρηκα μια ωραια κοπελα με ωραιο προσωπο με καυλωσε αμεσως καλη στην πιπα και στον τροπο που παιζει.Το απολαυσα .Η επομενη επισκεψη μου θα ειναι στον Σκορπιο μια και το ανεφερες.Θα σας γραψω εντυπωσεις
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Συνημμένα

  • Λερναία Tάνια.jpg
    Λερναία Tάνια.jpg
    219,5 KB · Εμφανίσεις: 24

Giannis386

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2019
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Παίζει κάνα καλό μπαράκι που να γαμας Παγκράτι;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Την Τανια τη μελαχρινη δεν την ειδα πουθενα στο La luna... Η Δαναη ναι μεσα στην μπαρα σταθερα

Αν σταμάτησε η Τάνια η μελαχρινή θα είναι τρομερή απώλεια, όχι ότι ήταν απ' τις καλύτερες συνευρέσεις μου στο υπογειάκι αλλά τέτοια βυζιά σε συνδυασμό με τέτοια μουνόχειλα αμφιβάλλω αν θα ξαναβρώ ποτέ μου
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Γίνε της καβάτζας χύστης
των κωλόμπαρων ο μύστης
και των γκιλφ ο γητευτής
δε θα χάσεις θα το δεις

Τι τις θες τις 30άρες
άρες μάρες κουκουνάρες
μόνο αν είναι η άλλη γκράνυ
το πουλί σου θα το γιάνει

Bυζολαγνε στην ποιηση εισαι εσυ και ο Καβλαφης
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αν πας τελικα, κανε αν μπορεις ενα τσεκ στο ροστερ του μαγαζιου, μπας και εχει γινει καμια αλλαγη.Το τελευταιο που ειδα ηταν Φλωρα, Νανα και το κουαρτετο απο Βουλγαρια (Λινα, Τζενη, Μελι και Βαλια).

Θα εχει ενδιαφερον
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αν προκειται να φιλας στο στομα καποια που μολις εγλυφε τα χυσια του προηγουμενου, ειναι ξενερα και πικρα !!! :klapseee: :klapseee:

Γιατι του τη λες του ανθρωπου ρε Σταυρο Βλακιδη? Εισαι ελικοπτερας στο νημα και εγραψες σε καποιον που του αρεσει ετσι? Για την ηλικια σου καλη και η μ...κεια σου. Μη μας χαλας το νημα μας ειναι για οσους γουσταρουν ....μπαρα. Και στο κατω κατω εσυ μην τις φιλας ρε φιλε.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Για το Europa αναφερομαι.Απλα δε θα θελα να αναφερω ονοματα κοριτσιων.Βρηκα μια ωραια κοπελα με ωραιο προσωπο με καυλωσε αμεσως καλη στην πιπα και στον τροπο που παιζει.Το απολαυσα .Η επομενη επισκεψη μου θα ειναι στον Σκορπιο μια και το ανεφερες.Θα σας γραψω εντυπωσεις

Εχουμε πηξει στους προμοτορες και τους διαφημιστες. Δε βαριεστε να φτιαχνετε λογαριασμους για να προμοταρετε τα πυρφοραδικα? Ο Σκορπιος ειχε παντα το καλυτερο παιχνιδι αλλα απο χωρο επρεπε να εχεις κανει μπανιο με Μπεταντιν για να μη φυγεις με λεπρα απο τα βρωμοκαθισματα και υην τουαλετα για ειδικες δυναμεις στο κατουρημα και ουκαδες στο χεσιμο. Το Europa ειναι πολυ πυρφοραδικο και τα υπολοιπα ειναι οπως τα λεει ο milfs/gilfs/wanted:κυριλε πεταμενολεφταδικα
 

Car4

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Εχουμε πηξει στους προμοτορες και τους διαφημιστες. Δε βαριεστε να φτιαχνετε λογαριασμους για να προμοταρετε τα πυρφοραδικα? Ο Σκορπιος ειχε παντα το καλυτερο παιχνιδι αλλα απο χωρο επρεπε να εχεις κανει μπανιο με Μπεταντιν για να μη φυγεις με λεπρα απο τα βρωμοκαθισματα και υην τουαλετα για ειδικες δυναμεις στο κατουρημα και ουκαδες στο χεσιμο. Το Europa ειναι πολυ πυρφοραδικο και τα υπολοιπα ειναι οπως τα λεει ο milfs/gilfs/wanted:κυριλε πεταμενολεφταδικα
Καλα δεν ειμαι και πολυ εμπειρος στα κωλομπαρα με παιχνιδι.Δεν κανω διαφημιση στο Europa εγω καμια σχεση.Μενω Πειραια και πηγα εκει.Διαβαζω πολυ καιρο το site.Απο τη σελιδα εμαθα που εχει πυρφορισμα για να επισκεφθω κι αλλες περιοχες.Ευχαριστω και συγνωμη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Car4

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Ειναι Νοταρα 143-145 το λενε Europa περασα ωραια καβλιαρικα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom