Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Όλα στο πιάτο τα θες ρε τύπε. Θα τα γυρίσεις όλα να μας πεις τι παίζει. https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_109.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Έτσι, σκληρός καριόλης, να τα γυρίσει ΟΛΑ όμως, τί μασημένη τροφή; Τόσα λεφτά πετάξαμε εμείς μέχρι να μάθουμε :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Εχουμε πηξει στους προμοτορες και τους διαφημιστες. Δε βαριεστε να φτιαχνετε λογαριασμους για να προμοταρετε τα πυρφοραδικα? Ο Σκορπιος ειχε παντα το καλυτερο παιχνιδι αλλα απο χωρο επρεπε να εχεις κανει μπανιο με Μπεταντιν για να μη φυγεις με λεπρα απο τα βρωμοκαθισματα και υην τουαλετα για ειδικες δυναμεις στο κατουρημα και ουκαδες στο χεσιμο. Το Europa στην Τρούμπα ειναι πολυ πυρφοραδικο και τα υπολοιπα ειναι οπως τα λεει ο milfs/gilfs/wanted:κυριλε πεταμενολεφταδικα

Γίνεται προχωρημένο παιχνίδι όμως Γκολέμη ή όχι;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Νύχτα αμαρτίας η χθεσινή και ξανά κωλομπαρότσαρκα μετά από καιρό. Όντας με παρέα νωρίτερα στα Ster Cinemas στο Ίλιον κι ενώ σχεδίαζα μετά την προβολή να πάω μια βόλτα απ' το PUB 65 για να δω μετά από μήνες τη Δώρα μιας και είχαμε επικοινωνήσει κιόλας το ίδιο βράδυ, ψήθηκα απ' τους φίλους να πάμε σε κανένα μαγαζί του είδους εκεί κοντά στην περιοχή μιας και ήμασταν στο Ίλιον. Αμέσως πρότεινα το "La luna" στην Πλατεία Αγίου Φανουρίου στο οποίο είχε αναφερθεί κιόλας εδώ μέσα ο Γκολέμης (καμία σχέση μ' αυτό της Μιχαλακοπούλου). Βέβαια ο συναγωνιστής είχε γράψει για παταράκι που γίνονται διάφορα και περίμενα να συναντήσω κανένα πιο μάχιμο μπαράκι... Το μαγαζί είναι συμπαθέστατο σαν χώρος, καμένος κόσμος, φουλ λαϊκά για μουσική, κλασσικά. Αυτό που με προβλημάτισε εξ' αρχής ήταν ο μικρός αριθμός των γυναικών, δύο δούλευαν μέσα από την μπάρα και δύο έξω απ' αυτή. Εν τέλει, η μία από τις κοπέλες που δούλευαν μέσα από την μπάρα την οποία την είχα σταμπάρει απ' την ώρα που μπήκα και ειλικρινά παρακαλούσα να έρθει να μου πιάσει κουβέντα - μια νταρντάνα μελαχρινή με ωραία βυζιά σε έκδοση φουλ ντεκολτέ και σφιχτό σώμα με καμπύλες και πιασίματα - ήρθε και στρογγυλοκάθησε δίπλα μου και πιάσαμε την κουβέντα, Ντενίσα στο όνομα εκ Ρουμανίας ορμώμενη... Αστέρι στο μπίρι - μπίρι και με κέρδισε με τη μία, δε λέω, αλλά σύντομα μου ξεκαθάρισε με τον τρόπο της πως πατάρι γιοκ για την ίδια τουλάχιστον, ενώ ισχυρίστηκε ότι το ίδιο ισχύει για τις 3 από τις 4 παρούσες εκείνη τη στιγμή τουλάχιστον κοπέλες, έχοντας "αμφιβολίες" μόνο για μια ξανθιά του ρόστερ επειδή "πίνει πολύ" όπως είπε. Μόνο για μια μαύρη που είχε περάσει κάποια στιγμή από το μαγαζί μου είπε ότι ανέβαινε αβέρτα στο πατάρι, όλα αυτά βέβαια αντιβαίνουν με τα λεγόμενα του Γκολέμη που το επισκέφτηκε προσφάτως και καλά θα κάνει να μας ξεκαθαρίσει αν έκανε όντως κάτι στο παταράκι και με ποια ή αν από το πέρασμά του από εκεί απλά άκουσε ότι υπάρχει πατάρι που γίνεται (επιλεκτικά) παιχνίδι.

Εν τέλει κάποια στιγμή μετά από δυο ώρες και 5 κερασμένα απλά ποτά έφυγα και πήγα καρφί για τη Δώρα όπως άλλωστε της είχα υποσχεθεί όπου έγινε το σώσε, περισσότερο από κάθε άλλη φορά, ειλικρινά δεν ξέρω αν τυγχάνω προνομιακής μεταχείρισης από τη συγκεκριμένη κοπέλα λόγω του ότι έχουμε έρθει ΠΟΛΥ κοντά αλλά κάθε εμπειρία μαζί της τόσα χρόνια που την ξέρω είναι ακόμα πιο αξέχαστη από την προηγούμενη... Προφανώς δεν μπορώ να γράψω δημοσίως εδώ τί έγινε μεταξύ μας οπότε κατά την πάγια τακτική μου θα δεχτώ μόνο PMs απ' όποιον ενδιαφέρεται να μάθει, με μία υποσημείωση όμως: Το ότι συνέβησαν κάποια πράγματα μεταξύ εμού και της Δώρας χθες στο PUB 65 δε σημαίνει ότι τα ίδια ακριβώς μπορούν να λάβουν χώρα μεταξύ της Δώρας και οποιουδήποτε άλλου πελάτη καθώς ως γνωστόν στα μπαράκια τίποτα δεν είναι στάνταρ και η μεταχείριση κάθε πελάτη από μια κοπέλα που γενικά είναι διατεθειμένη να "παίξει" σεξουαλικά μπορεί να είναι πολύ - πολύ διαφορετική... Οπότε καλό είναι να μη φέρνετε σε δύσκολη θέση της κοπέλες λέγοντάς τους "ναι αλλά σ' εκείνον έκανες αυτό, γιατί όχι σ' εμένα", αλλά να προσπαθείτε να δημιουργήσετε τις συνθήκες ώστε να λειτουργήσει μαζί σας αυτοβούλως με παρόμοιο τρόπο. Αυτά προς το παρόν και θα επανέλθω δριμύτερος στην επόμενη εμπειρία...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Γίνεται προχωρημένο παιχνίδι όμως Γκολέμη ή όχι;

Ουτε προχωρημενο ουτε παιχνιδι. Για κουβεντουλα να λενε οι πυρφοροππουστες τον πονο τους μια χαρα. Οχι για το επιπεδο μας φιλε
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Νύχτα αμαρτίας η χθεσινή και ξανά κωλομπαρότσαρκα μετά από καιρό. Όντας με παρέα νωρίτερα στα Ster Cinemas στο Ίλιον κι ενώ σχεδίαζα μετά την προβολή να πάω μια βόλτα απ' το PUB 65 για να δω μετά από μήνες τη Δώρα μιας και είχαμε επικοινωνήσει κιόλας το ίδιο βράδυ, ψήθηκα απ' τους φίλους να πάμε σε κανένα μαγαζί του είδους εκεί κοντά στην περιοχή μιας και ήμασταν στο Ίλιον. Αμέσως πρότεινα το "La luna" στην Πλατεία Αγίου Φανουρίου στο οποίο είχε αναφερθεί κιόλας εδώ μέσα ο Γκολέμης (καμία σχέση μ' αυτό της Μιχαλακοπούλου). Βέβαια ο συναγωνιστής είχε γράψει για παταράκι που γίνονται διάφορα και περίμενα να συναντήσω κανένα πιο μάχιμο μπαράκι... Το μαγαζί είναι συμπαθέστατο σαν χώρος, καμένος κόσμος, φουλ λαϊκά για μουσική, κλασσικά. Αυτό που με προβλημάτισε εξ' αρχής ήταν ο μικρός αριθμός των γυναικών, δύο δούλευαν μέσα από την μπάρα και δύο έξω απ' αυτή. Εν τέλει, η μία από τις κοπέλες που δούλευαν μέσα από την μπάρα την οποία την είχα σταμπάρει απ' την ώρα που μπήκα και ειλικρινά παρακαλούσα να έρθει να μου πιάσει κουβέντα - μια νταρντάνα μελαχρινή με ωραία βυζιά σε έκδοση φουλ ντεκολτέ και σφιχτό σώμα με καμπύλες και πιασίματα - ήρθε και στρογγυλοκάθησε δίπλα μου και πιάσαμε την κουβέντα, Ντενίσα στο όνομα εκ Ρουμανίας ορμώμενη... Αστέρι στο μπίρι - μπίρι και με κέρδισε με τη μία, δε λέω, αλλά σύντομα μου ξεκαθάρισε με τον τρόπο της πως πατάρι γιοκ για την ίδια τουλάχιστον, ενώ ισχυρίστηκε ότι το ίδιο ισχύει για τις 3 από τις 4 παρούσες εκείνη τη στιγμή τουλάχιστον κοπέλες, έχοντας "αμφιβολίες" μόνο για μια ξανθιά του ρόστερ επειδή "πίνει πολύ" όπως είπε. Μόνο για μια μαύρη που είχε περάσει κάποια στιγμή από το μαγαζί μου είπε ότι ανέβαινε αβέρτα στο πατάρι, όλα αυτά βέβαια αντιβαίνουν με τα λεγόμενα του Γκολέμη που το επισκέφτηκε προσφάτως και καλά θα κάνει να μας ξεκαθαρίσει αν έκανε όντως κάτι στο παταράκι και με ποια ή αν από το πέρασμά του από εκεί απλά άκουσε ότι υπάρχει πατάρι που γίνεται (επιλεκτικά) παιχνίδι.

Εν τέλει κάποια στιγμή μετά από δυο ώρες και 5 κερασμένα απλά ποτά έφυγα και πήγα καρφί για τη Δώρα όπως άλλωστε της είχα υποσχεθεί όπου έγινε το σώσε, περισσότερο από κάθε άλλη φορά, ειλικρινά δεν ξέρω αν τυγχάνω προνομιακής μεταχείρισης από τη συγκεκριμένη κοπέλα λόγω του ότι έχουμε έρθει ΠΟΛΥ κοντά αλλά κάθε εμπειρία μαζί της τόσα χρόνια που την ξέρω είναι ακόμα πιο αξέχαστη από την προηγούμενη... Προφανώς δεν μπορώ να γράψω δημοσίως εδώ τί έγινε μεταξύ μας οπότε κατά την πάγια τακτική μου θα δεχτώ μόνο PMs απ' όποιον ενδιαφέρεται να μάθει, με μία υποσημείωση όμως: Το ότι συνέβησαν κάποια πράγματα μεταξύ εμού και της Δώρας χθες στο PUB 65 δε σημαίνει ότι τα ίδια ακριβώς μπορούν να λάβουν χώρα μεταξύ της Δώρας και οποιουδήποτε άλλου πελάτη καθώς ως γνωστόν στα μπαράκια τίποτα δεν είναι στάνταρ και η μεταχείριση κάθε πελάτη από μια κοπέλα που γενικά είναι διατεθειμένη να "παίξει" σεξουαλικά μπορεί να είναι πολύ - πολύ διαφορετική... Οπότε καλό είναι να μη φέρνετε σε δύσκολη θέση της κοπέλες λέγοντάς τους "ναι αλλά σ' εκείνον έκανες αυτό, γιατί όχι σ' εμένα", αλλά να προσπαθείτε να δημιουργήσετε τις συνθήκες ώστε να λειτουργήσει μαζί σας αυτοβούλως με παρόμοιο τρόπο. Αυτά προς το παρόν και θα επανέλθω δριμύτερος στην επόμενη εμπειρία...

Φιλε womanholic και ναι και οχι. Η Ντενισα δεν ηταν εκει οταν ειχα παει αλλα τηε ξερω καλα και ειναι μονο για ξενοδοχειο. Πρεπει να πας λιγο πριν κλεισει. Παταρι πανε ολες αν κερασεις και αν επιμενεις. Εγω ειχα παει με ετερο συναγωνιστη που ξερει τον ιδιοκτητη (αυτον πισω απο το μπαρ που μοιαζει με το Ζαγοραιο) και οταν διωξαμε και τις 3 που ηταν εκει γιατι δεν πηγαιναν παταρι μετα απο ενα τεταρτο καταληξαμε επανω.

Οπως το ζησαμε εμεις
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Προφανώς δεν μπορώ να γράψω δημοσίως εδώ τί έγινε μεταξύ μας οπότε κατά την πάγια τακτική μου θα δεχτώ μόνο PMs απ' όποιον ενδιαφέρεται να μάθει, με μία υποσημείωση όμως: Το ότι συνέβησαν κάποια πράγματα μεταξύ εμού και της Δώρας χθες στο PUB 65 δε σημαίνει ότι τα ίδια ακριβώς μπορούν να λάβουν χώρα μεταξύ της Δώρας και οποιουδήποτε άλλου πελάτη καθώς ως γνωστόν στα μπαράκια τίποτα δεν είναι στάνταρ και η μεταχείριση κάθε πελάτη από μια κοπέλα που γενικά είναι διατεθειμένη να "παίξει" σεξουαλικά μπορεί να είναι πολύ - πολύ διαφορετική...
Για κοίτα μας στα μάτια λοιπόν κι εξηγήσου
πως γίναν τα χνάρια της μες την ψυχή σου
δεν είχες μυστικά από κανένα θυμήσου
για κοίτα μας στα μάτια λοιπόοοοoν

Για να στο θέσω κι αλλιώς...

Ήθελα να 'ξερα δεν ντρέπεσαι
να υποφέρω και να χαίρεσαι
τη λιγουρία μου δε σκέφτεσαι
ήθελα να 'ξερα δεν ντρέεεεεπεσαι

Ρεπερτόριο που το'χω ο πούστης...
URL]]
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Για κοίτα μας στα μάτια λοιπόν κι εξηγήσου
πως γίναν τα χνάρια της μες την ψυχή σου
δεν είχες μυστικά από κανένα θυμήσου
για κοίτα μας στα μάτια λοιπόοοοoν

Για να στο θέσω κι αλλιώς...

Ήθελα να 'ξερα δεν ντρέπεσαι
να υποφέρω και να χαίρεσαι
τη λιγουρία μου δε σκέφτεσαι
ήθελα να 'ξερα δεν ντρέεεεεπεσαι

Ρεπερτόριο που το'χω ο πούστης... https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Froehlich/smilie_happy_062.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Αντρεας (Βυζο)Εμπειρικος?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Car4

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Παρασκευή βράδυ επίσκεψη στο Χαλαρά. Η διεύθυνση αλάνια για να μην ψάχνετε μέσω facebook είναι Κύπρου 42 στο Περιστέρι. Ώρα άφιξης 00:45.
Ρόστερ = 5 Πελάτες = 1 (εγώ).

Γενικά σχόλια για το μαγαζί:

Καθαριότητα: Μια χαρά και καθαρές τουαλέτες
Ποτά: Φυσιολογικά
Μουσική: Ελληνικά λαϊκά σε χαμηλή ένταση

Και τώρα στα κορίτσα:

Από τις 5 ήταν 2 που δεν έμπαινα ούτε μετά από Αλτσχάιμερ 1 χοντρή σιτεμένη με μεγάλα βυζιά (γιατί δεν την πάνε για απόσυρση) 1 χοντρούλα Βουλγάρα κολλητσίδα που τη λένε Μάλλια και τη Λίνα.
Η Λίνα με μεγάλα βυζιά εκ Βουλγαρίας γενικότερα βλεπόταν αλλά όχι στο πρόσωπο. Ήταν η μοναδική που έμπαινα αλλά είχε αδιαθετήσει. Πλήρωσα και έφυγα πριν καν τελειώσω το ποτό μου.

Στην ταμπακέρα: Δεν ξέρω αν το μαγαζί έχει περάσει και καλύτερες μέρες γιατί δεν είχα ξαναπάει αλλά με τέτοιο ρόστερ δεν πας πουθενά. Φυσικά όλες γαμιούνται και το λένε ανοιχτά αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές στα ίδια και λιγότερα χρήματα.

Υ.Γ. Μετά από αυτή την ατυχία και μια και ήμουνα κοντά πήγα στα σίγουρα όπου σίγουρα γράψτε Golden Queens -αυτό είναι μαγαζάρα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Φιλε womanholic και ναι και οχι. Η Ντενισα δεν ηταν εκει οταν ειχα παει αλλα τηε ξερω καλα και ειναι μονο για ξενοδοχειο. Πρεπει να πας λιγο πριν κλεισει. Παταρι πανε ολες αν κερασεις και αν επιμενεις. Εγω ειχα παει με ετερο συναγωνιστη που ξερει τον ιδιοκτητη (αυτον πισω απο το μπαρ που μοιαζει με το Ζαγοραιο) και οταν διωξαμε και τις 3 που ηταν εκει γιατι δεν πηγαιναν παταρι μετα απο ενα τεταρτο καταληξαμε επανω.

Οπως το ζησαμε εμεις

Εγώ την Ντενίσα θέλω να γαμήσω όμως να πάρει ο διάολος... Και δε μου άφησε νύξη για ξενοδοχείο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Εγώ την Ντενίσα θέλω να γαμήσω όμως να πάρει ο διάολος... Και δε μου άφησε νύξη για ξενοδοχείο

Aμα θελεις Ντενισα θα πας κατα τις 2:30 το πρωι και θα της το πεις. Θα σου πει το νουμερο και το βλεπεις
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αυτη η χοντρη που λές η σιτεμενη (συν ολα τα άλλα) ειναι και μεγάλη ψωνάρα. Δεν φτάνει που παλαιοτερα της ειχα ακουμπησει ενα 40αρι (πανω στις καυλες μου) και δεν την γάμησα κιολας , θελει και 60 η κυρια για να γαμηθει. Μια άλλη φορά που πηγα με ψιλο ειρωνευτηκε για τη προηγουμενη φορα επειδη ..... εκανα το ψυχικο και κατέθεσα 40 ευρω σε ποτά για αυτην και αφου ειδε οτι δεν θα της τα στάξω τώρα με τη μια σηκωθηκε μου λεει καλα κάτσε μονος σου και έφυγε. Αντε μωρη φωκια εκανα να της πω απο εδω νομιζεις οτι εισαι και 30 χρονων να σου ακουμπάμε 60αρια για ενα μετριο γαμησι στη καβατζα. Αλλα δεν φταις εσυ εμεις οι μαλακες φταιμε πουπληρωνουμε συνταξιούχες που νομιζουν οτι ειναι γκομενες. :S

Βεβαια δεν ξερω αν λέμε την ιδια γιατι ολη τη μπάκα την έχει πάνω και στα ποδια ειναι σχετικα αδυνατη. Καστανοξανθη ειναι με βαψιμο εντονο και βλεφαριδες. Πισω απο τα υποκριτικα χαμογελα φαινεται μεγαιρα παντως κατι που φαινεται απο τις κινησεις της.

Οταν την ειχα πάρει στο 40ευρο προγραμμα δεν μου πηρε καν πιπα , απλα πεταξε τα βρωμοβυζα της έξω και αρχισα να τα γλειφω σαν λυσασμενος σκυλος γιατι ήμουν πολυ καυλωμενος , τον πέταξα εξω μου τον επαιξε λιγο βάζονττας σαλιο στα βρωμοχερά της και στο τέλος τα πέταξα ολα μου φερε μωρομαντηλα ηπια 2 γουλιες γαμωποτο και έφυγα.

Κανονικα θα έπρεπε να μας κάθεται τσάμπα ή με 3 το πολύ ποτά.

Εισαι πολυ τυχερος φιλε που δεν της ειπες να σου φερει ποτο. Μια φορα ειχα παει με ενα φιλο και την πηγε για μισηγα. Εγω καθομουνα στο μπαρ ερχεται με το γνωστο τουπε μου λεει θα κερασω ενα ποτο το φιλο σου γιατι εχυσε πολυ να παρει δυναμεις και βλεπω με το χερι που του τον επαιζε μεσα στα χυσια να του βαζει παγο στο ουισκυ!! Μετα τον πειραζα "δε μου φανηκε καλο το ουισκυ για μπομπα το κοβω σαν να ηταν αλμυρο ρε συ" Οχι μου λεει μια χαρα. Βυζολαγνε τουλαχιστον βυζοπαγακια δεν ηπιες.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Η δε Φλώρη ή Φλωρα οποτε πάω δινει μάχη στις καβατζες με συναγωνιστες - λυσασμενο πορνιδιο γαμιέται δυνατα σαν σκυλίτσα. Αρπαζει τις ψολές σαν γεράκι. Το ροστερ ειχε 4 πριν λιγο καιρο που πηγα εγώ την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ χοντρη που εγραψα πριν , την μελαχροινη βυζαρου βουλγαρα που στο προσωπο ειιναι πολυ μέτρια την Φλώρα και μια κολιτσιδα αλλα ζεστη στην συμπεριφορά της κοντη βουλγάρρα που με τον χαμηλο φωτισμο και τις μεγάλες καυλες ενας αρρωστημενος κωλομπαρας την βλέπει σαν ξερολοκουμο :2funny:
Εισαι πολυ τυχερος φιλε που δεν της ειπες να σου φερει ποτο. Μια φορα ειχα παει με ενα φιλο και την πηγε για μισηγα. Εγω καθομουνα στο μπαρ ερχεται με το γνωστο τουπε μου λεει θα κερασω ενα ποτο το φιλο σου γιατι εχυσε πολυ να παρει δυναμεις και βλεπω με το χερι που του τον επαιζε μεσα στα χυσια να του βαζει παγο στο ουισκυ!! Μετα τον πειραζα "δε μου φανηκε καλο το ουισκυ για μπομπα το κοβω σαν να ηταν αλμυρο ρε συ" Οχι μου λεει μια χαρα. Βυζολαγνε τουλαχιστον βυζοπαγακια δεν ηπιες.
Εχω την εντυπωση οτι δεν μιλατε για την ιδια... :think:
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
107
Like
25
Πόντοι
1
Απαράδεκτη τυπε ειναι που ειναι ειρωνευεται κιολας και νομιζει πως ειναι καμια σεξοβομβα
Αν είναι αυτή που νομίζω όντως απαράδεκτη και πολύ ειρωνική και πιεστική. Μόνο μια φορά έχω πληρώσει για αυτήν, ήταν Σάββατο βράδυ και όλές οι άλλες Φλώρα, Τζένη και λοιπές ήταν "full απασχολημένες" στους καναπέδες. Μου τον έπαιξε και λίγο φάσωμα απλά για να χύσω και να φύγω. Μακρυά!
 

spintex

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Καμμια εξόρμηση απο συναγωνιστή τις εορταστικές τούτες ημέρες στα περιξ Μιχαλακοπουλου ?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Aμα θελεις Ντενισα θα πας κατα τις 2:30 το πρωι και θα της το πεις. Θα σου πει το νουμερο και το βλεπεις

Τέτοια ώρα είχα πάει και την είχα κεράσει Γκολέμη (για την Ντενίσα του "La luna" στο Ίλιον μιλάμε για να μην μπερδεύονται οι συναγωνιστές) αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν της πρότεινα κάτι... Αλλά δε με άφησε με τρόπο να εννοήσω κιόλας ότι το κάνει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παίδες ζητώ συγγνώμη για την επί μακρόν απουσία μου αλλά είχα κάτι προσωπικά θέματα και δεν μπήκα για περισσότερες από δυο βδομάδες στο site λόγω έλλειψης χρόνου. Σ' αυτό το διάστημα τα μόνα ιδρύματα που επισκέφτηκα ήταν αφ' ενός το "Story" στην Πιπίνου για να δω μια παλιά μου γνωστή κοπέλα που εκεί όχι απλώς δε γαμάς αλλά σκέφτεσαι ακόμα και ν' ακουμπήσεις το χεράκι σ' αυτή που κέρασες, αφ' ετέρου για τους φίλους κι αυτού του αθλήματος το στριπτιζάδικο "Star" στη Μεταμόρφωση που ενώ μου έλεγαν ότι στην καβάτζα του είναι πιο light τα πράγματα σε σχέση με άλλα μαγαζιά του είδους εγώ "έφαγα" κανονικότατα μια κοπέλα απ' το ρόστερ Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΙΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ LA LUNA ΣΤΗ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ και γι' αυτό ήταν και πιο "περπατημένη" απ' τις υπόλοιπες, για τις οποίες βέβαια δε γνωρίζω τί κάνουν στα ενδότερα καθώς ασχολήθηκα μόνο με τη λεγάμενη (πληροφορίες μόνο με PM...) Αύριο έχω μια κοινωνική υποχρέωση προς Πειραιά οπότε λέω να κάνω αργά μια καταδρομική στην Τρούμπα, θα σας ενημερώσω για τις εντυπώσεις μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom