Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Έχει πολύ βυζι η τυπισα θα ειναι οτι πρέπει για τον Βυζολάγνο.
Εντάξει έχουμε
t1513.gif
με Νανά αγαπητέ!

Κάτσε ρε γιατί θα παρεξηγηθώ, δεν είναι μόνο ο Βυζολάγνος... βυζολάγνος :P
χαχαχ εντωμεταξύ εσύ είσαι ο βυζάς κι εγώ ο χοντράς!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike.F

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Τη Νανα την εχω παρει και εγω στα 45. Η αποθεωση της καλτιλας και καυλας τοτε

Όντως, μαζί με τη Φλώρα τα top γαμήσια μου στο "Χαλαρά" αν και η Νανά ήταν λιιιιίγο πιο αποστασιοποιημένη... Βέβαια σκηνικό όπως αυτό με τη Στέλλα που μου είχε ζητήσει απαιτητικά να της κάνω γλειφομούνι μέχρι να χύσει χωρίς να με χρεώσει εξτρά χρόνο και την ώρα που τελείωνε χτυπιόταν με σπασμούς και άρχισε να φωνάζει "Θεέ μου πάρε και την ψυχή μου" σε βαθμό που νέες κοπέλες τότε όπως η Φλώρα ήρθαν και στήθηκαν πίσω από τους πλαστικούς φίκους για να δουν τί έχει συμβεί δε μου έχει ξανατύχει το ομολογώ, απίστευτες στιγμές
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Όντως, μαζί με τη Φλώρα τα top γαμήσια μου στο "Χαλαρά" αν και η Νανά ήταν λιιιιίγο πιο αποστασιοποιημένη... Βέβαια σκηνικό όπως αυτό με τη Στέλλα που μου είχε ζητήσει απαιτητικά να της κάνω γλειφομούνι μέχρι να χύσει χωρίς να με χρεώσει εξτρά χρόνο και την ώρα που τελείωνε χτυπιόταν με σπασμούς και άρχισε να φωνάζει "Θεέ μου πάρε και την ψυχή μου" σε βαθμό που νέες κοπέλες τότε όπως η Φλώρα ήρθαν και στήθηκαν πίσω από τους πλαστικούς φίκους για να δουν τί έχει συμβεί δε μου έχει ξανατύχει το ομολογώ, απίστευτες στιγμές

Στελλα εχω δει και εγω οργασμο με ατακα "Τι μου εκανες ρε μαλακα γιατι με γαμησες τοσο βαθειααααααααΧυνω γαμω την κηδεια μου" Απο τα καλυτερα μησιαγα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Όντως, μαζί με τη Φλώρα τα top γαμήσια μου στο "Χαλαρά" αν και η Νανά ήταν λιιιιίγο πιο αποστασιοποιημένη... Βέβαια σκηνικό όπως αυτό με τη Στέλλα που μου είχε ζητήσει απαιτητικά να της κάνω γλειφομούνι μέχρι να χύσει χωρίς να με χρεώσει εξτρά χρόνο και την ώρα που τελείωνε χτυπιόταν με σπασμούς και άρχισε να φωνάζει "Θεέ μου πάρε και την ψυχή μου" σε βαθμό που νέες κοπέλες τότε όπως η Φλώρα ήρθαν και στήθηκαν πίσω από τους πλαστικούς φίκους για να δουν τί έχει συμβεί δε μου έχει ξανατύχει το ομολογώ, απίστευτες στιγμές

Θεικο σκηνικο :heavymetalbig:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Στα πλοκάμια της λαγνείας

Περνώντας την πλατεία της φίλτατης Ουρουγουάης, η καρδιά μου κόντευε να σπάσει...
Ο «Κάβος» ήταν τόσο κοντά και τόσο μακριά...
Αλλά, αίφνης, άκουσα μια φωνή απ'το υπερπέραν (του άρχοντα Γκολέμη): "Με τους πιρφορόγερους θα πας ρε;"...
Υπάκουσα και τελικά πέρασα για άλλη μια φορά το κατώφλι του λαοφιλούς ιδρύματος «Η Σελήνη»...

VLR-k40.JPG


Χαιρέτησα την τσαπερδόνα Δανάη κι έκατσα στο μπαρ σκανάροντας το πεδίο...
Μια ντυμένη κοκκινομουνίτσα στο βάθος είχε λοκαριστεί...
Πλησιάζοντας προς εμέ, φάνηκε η πληθωρικότης του κορμιού της και ιδιαιτέρως των γοφών της...
Αυτό ήταν... την ερωτεύτηκα κεραυνοκώλα...

2c90946d-56aa-4ae1-a3c8-0b409db19bca.jpg
 

Ντανιέλα λοιπόν... γνωστή στους μύστες του θρεντ, αλλά άγνωστη στον άβγαλτο βυζοτέτοιο...
Ένα πουτάκι συνοδεία πουτσομουνοβυζοκωλοχαμουρεμάτων με γαρνιτούρα γλωσσόφιλων και βουρ για κάτω...

CnVcUzUUAAAXlzQ.jpg


783706-8.jpg


Ενώ γλειφοπηδιόμασταν, κατέβηκε ένα μιλφέιγ να εξυπηρετήσει έτερο τύπο...
Η αλήθεια είναι ότι το είχα σταμπάρει από προηγούμενη φορά...
Δεν έχει μήτε βυζάρες, μήτε κωλάρες, μήτε μπουτάρες αλλά... άγνωσται αι βουλαί του πιρφόρου... 
Εκεί, στη σκοτεινή και επονείδιστη καβάτζα, ξε-ερωτεύτηκα τη μία και ερωτεύτηκα την άλλη. Έτσι ξαφνικά...
Tην ώρα που η Ντανιέλα ρούφαγε το τρομπόνι, εγώ υπολόγιζα αν μου έφταναν τα λεφτά για 2ο πιπόγυρο...

http://[URL unfurl="true"]www.erosblog.com/sex-blog-pictures/tit-job-fellatio.jpg[/img[/URL]]

Κρατιόμουν μη χύσω, γιατί αν έχυνα θα μου τελείωναν οι ζωές. Σουρεάλ κατάσταση...
Όταν είπε ότι δε μπορούσε να κάτσει άλλο, έτριβα τα χέρια μου από ικανοποίηση...
Της έδωσα την ευχή μου και πήγα στο μπάνιο να φρεσκάρω το πουλί μου...
Ανέβηκα περιμένοντας σαν πεινασμένος λύκος το τρυφερό πουταρνάκι...

[img]https://tbib.org//samples/5461/sample_ec0e70f8e6544f6fd187d4af77e77dd6bea21de7.jpg?5975639

- Γεια σου, είμαι η Στέλλα, τι κάνεις;
- Χάρηκα, είμαι ο Βύζος. Τώρα είμαι καλύτερα...
- Καπνίζεις;
- Όχι!
- Σε πειράζει να καπνίσω;
- ΟΚ... (τημπουταναμουμεσα)

Η Στέλλα η σαλονικιά, είναι μια κυνόφατσα με προκλητικό στυλ...
Στα αρχαία κωλόμπαρα θα χαρακτηριζόταν ανασεισίφαλλος...
Τη μέρα πιθανόν να είναι τρομακτική... αλλά ποιος νοιάζεται... εμείς τη θέλουμε για τη νύχτα...
Κέρασμα για ζέσταμα και οι κλασικές περιπτύξεις, μόνο που αυτή τη φορά το δαχτυλάκι μου ανακάλυψε ένα υδαρότατο αιδοίο...
Το δοκίμαζα ξανά και ξανά, όπως ο αρκούδος το μέλι...
Είχε σαλιώσει κι αυτή τη βάλανο και πέφτανε και βαθιά γλωσσόφιλα και αφήστε με τώρα μη τα ξανασκέφτομαι...

D2Kz4MjW0AIMOZy.jpg


castelli_frida_158_artwork_EroVVheel.jpg


Δεν αργήσαμε να βρεθούμε στο γνωστό κρησφύγετο, όπου στον στενό καναπεδάκο την έβαλα να κάνουμε 69...
Δε θα'χανα την ευκαιρία να της ξερογλείψω τις τρύπες και ω λα λα γούσταρε κωλοδακτυλοσκόπηση... είναι αυτή μία...

261767893-IMG_0784.JPG


Φυσικά, παρήγγειλα πισωκολλητό, για να συνεχίσω αυτό που λέγαμε, με αυτή να ξεστομίζει άσεμνες εκφράσεις...

tumblr_oulyzgEGls1r0sj08o4_1280.jpg


Βγήκα από μέσα της και πέταξα την περικεφαλαία, σε ένα ερωτικό ντελίριο, όσο μου τον έκρουε όλο και εντονότερα...
Έχυσα πάνω της, κάτω της, στους καναπέδες (στα ρούχα του επόμενου δηλαδή), στα τασάκια, ίσως και στο παρκάκι απ'έξω...

dQvaueMI.jpg
 

Αφού μου έμειναν τα 3 (τυχαίο;) απ'τα 170 που είχα, πήρα λίγο μάτι ακόμα ως κοινός γυναικοπίπης...
Με τη γεύση τους στο στόμα μου, την πούλεψα. Στα μισά του δρόμου συνειδητοποίησα ότι για 28η φορά δε βρήκα Εκείνη...

399733@2x.jpg
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟ LA LUNA. ΕΝΑ ΠΑΡΑΓΜΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ. Π Ο Λ Ε Μ Ο Σ. ΔΕΝ ΧΟΡΑΓΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΗΠΙΑ ΠΟΤΟ (ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ) ΟΡΘΙΟΣ. ΦΥΣΙΚΑ Η ΤΑΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΡΠΙΛΕΣ ΔΕΝ ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟ LA LUNA. ΕΝΑ ΠΑΡΑΓΜΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ. Π Ο Λ Ε Μ Ο Σ. ΔΕΝ ΧΟΡΑΓΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΗΠΙΑ ΠΟΤΟ (ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ) ΟΡΘΙΟΣ. ΦΥΣΙΚΑ Η ΤΑΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΡΠΙΛΕΣ ΔΕΝ ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

Γιατι προμοταρεις το πεθαμενατζιδικο και γραφειο τελετων? Δε χωραγες να μπεις απο τον κοσμο? Στο λα λουνα? Καθημερινη? μεγαλη φιδεμπορια
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyvar

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Στα πλοκάμια της λαγνείας

Περνώντας την πλατεία της φίλτατης Ουρουγουάης, η καρδιά μου κόντευε να σπάσει...
Ο «Κάβος» ήταν τόσο κοντά και τόσο μακριά...
Αλλά, αίφνης, άκουσα μια φωνή απ'το υπερπέραν (του άρχοντα Γκολέμη): "Με τους πιρφορόγερους θα πας ρε;"...
Υπάκουσα και τελικά πέρασα για άλλη μια φορά το κατώφλι του λαοφιλούς ιδρύματος «Η Σελήνη»...

VLR-k40.JPG


Χαιρέτησα την τσαπερδόνα Δανάη κι έκατσα στο μπαρ σκανάροντας το πεδίο...
Μια ντυμένη κοκκινομουνίτσα στο βάθος είχε λοκαριστεί...
Πλησιάζοντας προς εμέ, φάνηκε η πληθωρικότης του κορμιού της και ιδιαιτέρως των γοφών της...
Αυτό ήταν... την ερωτεύτηκα κεραυνοκώλα...

2c90946d-56aa-4ae1-a3c8-0b409db19bca.jpg
 

Ντανιέλα λοιπόν... γνωστή στους μύστες του θρεντ, αλλά άγνωστη στον άβγαλτο βυζοτέτοιο...
Ένα πουτάκι συνοδεία πουτσομουνοβυζοκωλοχαμουρεμάτων με γαρνιτούρα γλωσσόφιλων και βουρ για κάτω...

CnVcUzUUAAAXlzQ.jpg


783706-8.jpg


Ενώ γλειφοπηδιόμασταν, κατέβηκε ένα μιλφέιγ να εξυπηρετήσει έτερο τύπο...
Η αλήθεια είναι ότι το είχα σταμπάρει από προηγούμενη φορά...
Δεν έχει μήτε βυζάρες, μήτε κωλάρες, μήτε μπουτάρες αλλά... άγνωσται αι βουλαί του πιρφόρου... 
Εκεί, στη σκοτεινή και επονείδιστη καβάτζα, ξε-ερωτεύτηκα τη μία και ερωτεύτηκα την άλλη. Έτσι ξαφνικά...
Tην ώρα που η Ντανιέλα ρούφαγε το τρομπόνι, εγώ υπολόγιζα αν μου έφταναν τα λεφτά για 2ο πιπόγυρο...

http://[URL unfurl="true"]www.erosblog.com/sex-blog-pictures/tit-job-fellatio.jpg[/img[/URL]]

Κρατιόμουν μη χύσω, γιατί αν έχυνα θα μου τελείωναν οι ζωές. Σουρεάλ κατάσταση...
Όταν είπε ότι δε μπορούσε να κάτσει άλλο, έτριβα τα χέρια μου από ικανοποίηση...
Της έδωσα την ευχή μου και πήγα στο μπάνιο να φρεσκάρω το πουλί μου...
Ανέβηκα περιμένοντας σαν πεινασμένος λύκος το τρυφερό πουταρνάκι...

[img]https://tbib.org//samples/5461/sample_ec0e70f8e6544f6fd187d4af77e77dd6bea21de7.jpg?5975639

- Γεια σου, είμαι η Στέλλα, τι κάνεις;
- Χάρηκα, είμαι ο Βύζος. Τώρα είμαι καλύτερα...
- Καπνίζεις;
- Όχι!
- Σε πειράζει να καπνίσω;
- ΟΚ... (τημπουταναμουμεσα)

Η Στέλλα η σαλονικιά, είναι μια κυνόφατσα με προκλητικό στυλ...
Στα αρχαία κωλόμπαρα θα χαρακτηριζόταν ανασεισίφαλλος...
Τη μέρα πιθανόν να είναι τρομακτική... αλλά ποιος νοιάζεται... εμείς τη θέλουμε για τη νύχτα...
Κέρασμα για ζέσταμα και οι κλασικές περιπτύξεις, μόνο που αυτή τη φορά το δαχτυλάκι μου ανακάλυψε ένα υδαρότατο αιδοίο...
Το δοκίμαζα ξανά και ξανά, όπως ο αρκούδος το μέλι...
Είχε σαλιώσει κι αυτή τη βάλανο και πέφτανε και βαθιά γλωσσόφιλα και αφήστε με τώρα μη τα ξανασκέφτομαι...

D2Kz4MjW0AIMOZy.jpg


castelli_frida_158_artwork_EroVVheel.jpg


Δεν αργήσαμε να βρεθούμε στο γνωστό κρησφύγετο, όπου στον στενό καναπεδάκο την έβαλα να κάνουμε 69...
Δε θα'χανα την ευκαιρία να της ξερογλείψω τις τρύπες και ω λα λα γούσταρε κωλοδακτυλοσκόπηση... είναι αυτή μία...

261767893-IMG_0784.JPG


Φυσικά, παρήγγειλα πισωκολλητό, για να συνεχίσω αυτό που λέγαμε, με αυτή να ξεστομίζει άσεμνες εκφράσεις...

tumblr_oulyzgEGls1r0sj08o4_1280.jpg


Βγήκα από μέσα της και πέταξα την περικεφαλαία, σε ένα ερωτικό ντελίριο, όσο μου τον έκρουε όλο και εντονότερα...
Έχυσα πάνω της, κάτω της, στους καναπέδες (στα ρούχα του επόμενου δηλαδή), στα τασάκια, ίσως και στο παρκάκι απ'έξω...

dQvaueMI.jpg
 

Αφού μου έμειναν τα 3 (τυχαίο;) απ'τα 170 που είχα, πήρα λίγο μάτι ακόμα ως κοινός γυναικοπίπης...
Με τη γεύση τους στο στόμα μου, την πούλεψα. Στα μισά του δρόμου συνειδητοποίησα ότι για 28η φορά δε βρήκα Εκείνη...

399733@2x.jpg

Υποκλινομαι στην τεχνη της αφηγησης. πολλα ετη φωτος μπροστα
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Λα Λουνα-Δευτερα 1230 πμ

Το συγκεκριμενο μαγαζι ψυχοραγει εδω και πολυ πολυ καιρο. Δουλευει 4 Σαββατα το μηνα, 3 Κυριακες, μια Τεταρτη και δυο Παρασκευες. Και αυτα που λεω ισως ειναι και πολλα. Οσες φορες και αν εχω παει ειναι αδειο . Τεσπα, για ενα δυο ποτα και ιδιως αν εχει και κατι καλο και καινουργιο καλα ειναι.
Οι γνωστες που ολοι γνωριζετε ηταν μεσα. Η Δαναη (που ηταν και ο λογος που πηγα) ηταν αρρωστη και ελειπε. Τα γνωστα κοριτσια που εχουν βγαλει και ριζες εκει μεσα. Δε ασχοληθκα ποτε μαζι τους.
Το "καινουργιο" λεγεται Αννα και κουβαλαει πανω της τη σημαια απο Πολωνια.
Ψηλη ξανθια (κοντα καρεδακι το πιανει κοτσο) γυναικα γυρω στα 45 (μπορει και περισσοτερο). Μεγαλο στηθος, μεγαλο κωλο νταρντανογυναικα. Τatoo δε λειπουν. Πιασιματα πολλα και καλα. Οσοι ειστε μιλφακηδες να πατε μια βολτα. Θα σας αρεσει.
Φιλι βαθυ, υγρο με γλωσσα. Απο τα πολυ καλα της αγορας . Δε σε αφηνει σε ησυχια . Lap dance επιτοπου, τριψιματα, χαιδεματα, ολο το πακετο εντος μπαρας. Στα εκτος μπαρας τωρα. Κατω μερια δεξια και μεσα. Ηταν ενα πολυ δυνατο μισαωρο. Πιπα πολυ δυνατη (χωρις προφυλακτικο). Προτιμειστε να εχετε δακτυλο μεσα στο μουνι της να αισθανθειτε το ποσο χυνει η γυναικα. Να  της χωνετε φιλια στο λαιμο απο πριν γιατι καυλωνει πολυ. Στα δυο ποτα ειναι γκολ και γινεται πολυ περιποιητικη. Γαμησι πολυ καλο και δυνατο. Αγαπαει το σπερμα και τα θελει  στο στομα. Καταπινει. Το γουσταρει πολυ.
Καλα να περνατε ολοι!


 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Λα Λουνα-Δευτερα 1230 πμ

Το συγκεκριμενο μαγαζι ψυχοραγει εδω και πολυ πολυ καιρο. Δουλευει 4 Σαββατα το μηνα, 3 Κυριακες, μια Τεταρτη και δυο Παρασκευες. Και αυτα που λεω ισως ειναι και πολλα. Οσες φορες και αν εχω παει ειναι αδειο . Τεσπα, για ενα δυο ποτα και ιδιως αν εχει και κατι καλο και καινουργιο καλα ειναι.
Οι γνωστες που ολοι γνωριζετε ηταν μεσα. Η Δαναη (που ηταν και ο λογος που πηγα) ηταν αρρωστη και ελειπε. Τα γνωστα κοριτσια που εχουν βγαλει και ριζες εκει μεσα. Δε ασχοληθκα ποτε μαζι τους.
Το "καινουργιο" λεγεται Αννα και κουβαλαει πανω της τη σημαια απο Πολωνια.
Ψηλη ξανθια (κοντα καρεδακι το πιανει κοτσο) γυναικα γυρω στα 45 (μπορει και περισσοτερο). Μεγαλο στηθος, μεγαλο κωλο νταρντανογυναικα. Τatoo δε λειπουν. Πιασιματα πολλα και καλα. Οσοι ειστε μιλφακηδες να πατε μια βολτα. Θα σας αρεσει.
Φιλι βαθυ, υγρο με γλωσσα. Απο τα πολυ καλα της αγορας . Δε σε αφηνει σε ησυχια . Lap dance επιτοπου, τριψιματα, χαιδεματα, ολο το πακετο εντος μπαρας. Στα εκτος μπαρας τωρα. Κατω μερια δεξια και μεσα. Ηταν ενα πολυ δυνατο μισαωρο. Πιπα πολυ δυνατη (χωρις προφυλακτικο). Προτιμειστε να εχετε δακτυλο μεσα στο μουνι της να αισθανθειτε το ποσο χυνει η γυναικα. Να  της χωνετε φιλια στο λαιμο απο πριν γιατι καυλωνει πολυ. Στα δυο ποτα ειναι γκολ και γινεται πολυ περιποιητικη. Γαμησι πολυ καλο και δυνατο. Αγαπαει το σπερμα και τα θελει  στο στομα. Καταπινει. Το γουσταρει πολυ.
Καλα να περνατε ολοι!


Ωραία περιγραφή συναγωνιστή. Το κόστος για όλη αυτή τη ζημιά;;;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Λα Λουνα-Δευτερα 1230 πμ

Το συγκεκριμενο μαγαζι ψυχοραγει εδω και πολυ πολυ καιρο. Δουλευει 4 Σαββατα το μηνα, 3 Κυριακες, μια Τεταρτη και δυο Παρασκευες. Και αυτα που λεω ισως ειναι και πολλα. Οσες φορες και αν εχω παει ειναι αδειο . Τεσπα, για ενα δυο ποτα και ιδιως αν εχει και κατι καλο και καινουργιο καλα ειναι.
Οι γνωστες που ολοι γνωριζετε ηταν μεσα. Η Δαναη (που ηταν και ο λογος που πηγα) ηταν αρρωστη και ελειπε. Τα γνωστα κοριτσια που εχουν βγαλει και ριζες εκει μεσα. Δε ασχοληθκα ποτε μαζι τους.
Το "καινουργιο" λεγεται Αννα και κουβαλαει πανω της τη σημαια απο Πολωνια.
Ψηλη ξανθια (κοντα καρεδακι το πιανει κοτσο) γυναικα γυρω στα 45 (μπορει και περισσοτερο). Μεγαλο στηθος, μεγαλο κωλο νταρντανογυναικα. Τatoo δε λειπουν. Πιασιματα πολλα και καλα. Οσοι ειστε μιλφακηδες να πατε μια βολτα. Θα σας αρεσει.
Φιλι βαθυ, υγρο με γλωσσα. Απο τα πολυ καλα της αγορας . Δε σε αφηνει σε ησυχια . Lap dance επιτοπου, τριψιματα, χαιδεματα, ολο το πακετο εντος μπαρας. Στα εκτος μπαρας τωρα. Κατω μερια δεξια και μεσα. Ηταν ενα πολυ δυνατο μισαωρο. Πιπα πολυ δυνατη (χωρις προφυλακτικο). Προτιμειστε να εχετε δακτυλο μεσα στο μουνι της να αισθανθειτε το ποσο χυνει η γυναικα. Να  της χωνετε φιλια στο λαιμο απο πριν γιατι καυλωνει πολυ. Στα δυο ποτα ειναι γκολ και γινεται πολυ περιποιητικη. Γαμησι πολυ καλο και δυνατο. Αγαπαει το σπερμα και τα θελει  στο στομα. Καταπινει. Το γουσταρει πολυ.
Καλα να περνατε ολοι!


Ωραιος :hi:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Γιατι προμοταρεις το πεθαμενατζιδικο και γραφειο τελετων? Δε χωραγες να μπεις απο τον κοσμο? Στο λα λουνα? Καθημερινη? μεγαλη φιδεμπορια
Κοιτά δέκα άτομα να είναι στο λαλουνα τιγκαρει 40 τμ μαγαζί ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom