Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αφιερωμενο στη μεγαλυτερη μπαρομαγαζαρα Περιστερι Επωνυμο (RIP) Eκλεισε 2016. Σια Κορυφαια

 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Κανενα προβλημα φιλε. Πριν μερικα χρονια ειχα παει και βαραγε μυγες το μαγαζι,εν τω μεταξυ μου εχει κανει κανα δυο καλα του τυπου σαν αυτα που περιγραφεις και την ειχα διωξει αρκετες φορες κερνωντας επιδεικτικα τις αλλες. Τελος παντων εκεινη τη φορα τα ειχε κοπανησει απο ενα πυρφοροπαππου που κερναγε σφηνακια ερχεται με τουπε και μου ριχνει καντηλια του τυπου "τι ειναι αυτα δεν ντρεπεσαι πως την εχεις δει ετσι " κλπ. Τη διωχνω ξανα μου λεει δε φευγω αμα δε μου πεις γιατι δε με κερνας. Της λεω αφου κανεις πιπες στην καβατζα με τα φυτα (μεγαλες γλαστρες που κανανε το παραβαν για τα καβατζοτραπεζα) σε οποιον μιλαει ελληνικα και σε μενα δε μπορεις. Εκτος και αν κανεις χαλια πιπα. Τα παιρνει στο κρανιο η τρελλαρα μου λεει παμε καβατζα αλλα θελω 5 ποτα μπροστα λεω οκ παμε μου παιρνει τη χειροτερη πιπα που εχω νοιωσει ποτε αλλα με τα χερια μου μαλαζω τα βυζομπαλα. Τελλος παντων ερχεται το μοιραιο στο στομα φιλε τα φτυνει στο δεντρο σηκωνεται και μου φερνει ολη την κανατα το νερο στη μαπα, ευτυχως που ητανε καλοκαιρι και μετα με ελουσε κανονικα και εφυγε.

Για τον λοκο μου ειπε 50 μετρητο και 10 ποτα καβατζα συνολο 100.

Ελπιζω να διαφωτησα
Α είναι τρελή! Η Παναγία μ'έσωσε! :tooth:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.986
Πόντοι
5.015
Κανενα προβλημα φιλε. Πριν μερικα χρονια ειχα παει και βαραγε μυγες το μαγαζι,εν τω μεταξυ μου εχει κανει κανα δυο καλα του τυπου σαν αυτα που περιγραφεις και την ειχα διωξει αρκετες φορες κερνωντας επιδεικτικα τις αλλες. Τελος παντων εκεινη τη φορα τα ειχε κοπανησει απο ενα πυρφοροπαππου που κερναγε σφηνακια ερχεται με τουπε και μου ριχνει καντηλια του τυπου "τι ειναι αυτα δεν ντρεπεσαι πως την εχεις δει ετσι " κλπ. Τη διωχνω ξανα μου λεει δε φευγω αμα δε μου πεις γιατι δε με κερνας. Της λεω αφου κανεις πιπες στην καβατζα με τα φυτα (μεγαλες γλαστρες που κανανε το παραβαν για τα καβατζοτραπεζα) σε οποιον μιλαει ελληνικα και σε μενα δε μπορεις. Εκτος και αν κανεις χαλια πιπα. Τα παιρνει στο κρανιο η τρελλαρα μου λεει παμε καβατζα αλλα θελω 5 ποτα μπροστα λεω οκ παμε μου παιρνει τη χειροτερη πιπα που εχω νοιωσει ποτε αλλα με τα χερια μου μαλαζω τα βυζομπαλα. Τελλος παντων ερχεται το μοιραιο στο στομα φιλε τα φτυνει στο δεντρο σηκωνεται και μου φερνει ολη την κανατα το νερο στη μαπα, ευτυχως που ητανε καλοκαιρι και μετα με ελουσε κανονικα και εφυγε.

Για τον λοκο μου ειπε 50 μετρητο και 10 ποτα καβατζα συνολο 100.

Ελπιζω να διαφωτησα

Δηλαδή από λάθος την έχυσες στο στόμα γι' αυτό και τα πήρε στο κρανίο, είπα κι εγώ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.986
Πόντοι
5.015
Α είναι τρελή! Η Παναγία μ' έσωσε! :tooth:

Η Παναγιά σε καταδίκασε, με βάση τα γούστα μου τη θεωρώ ίσως το κορυφαίο μουνί που έχω γαμήσει ποτέ... Εμένα ποτέ δε μου έκανε τρέλες, μόνο πολύ ζωηρή και εξωστρεφής ήταν
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αλλη αποτυχημενη τσατσα αυτη."Μετα τη δουλεια να γαμιεστε με τους καλους πελατες κοριτσια".Ετσι εκανε κι αυτη οταν μετραγε.

Το εχω ακουσει και εγω αυτο. οταν διαμαρτυρηθηκα γιατι σταματαγε τις κοπελες απο το παιχνιδι ελεγε "μετα το μαγαζι οτι θελεις θα κανονισω"
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Φιλοι Βυζολαγνε, Γουμανχολικ, Βυζουβιε, στο νημα μουσικη εχω ετοιμασει για σας συλλογη με τραγουδια απο κωλομπαρα Ντι Τζει Αχιλεας και τα μυαλα στα καγκελα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αυτο θα γινει οταν ερθω οπου γουσταρουμε

 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Αυτο θα γινει οταν ερθω οπου γουσταρουμε

Ευχαριστουμε φιλε. Αξεχαστα λαικα.Ωραιες εποχες.Μονο οι γυναικες μας εμειναν για να παιρναμε καλα.Μονο βυζομπαλουδες  :tits2: :tits2:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ευχαριστουμε φιλε. Αξεχαστα λαικα.Ωραιες εποχες.Μονο οι γυναικες μας εμειναν για να παιρναμε καλα.Μονο βυζομπαλουδες  :tits2: :tits2:

Φιλε Βυζουβιε συμφωνω απολυτα. Γυναικα κατω απο 3αρι ειναι σαν πιτσα χωρις τυρι
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom