Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
βρε vizuvie.kai εσυ gamotintixi moy γνωριζετε την λουτσιανα.η γυναικα ειναι μουναρααααααααααααα.μαλον κανετε λαθοσ και μιλατε για καποια αλλη.δεν κυκλωφορουν γυναικεσ τετοιεσ στην νυχτα αλλα και την ημερα.οποιοσ εχει περιεργεια ασ μπει στο facebook luciana cafe bar να δει αν εχω δικαιο εγω  η εσεισ.φιλακιαφ
Η Λουτσιανα ειναι για να τρομαζεις και το μαγαζι της παναθλιο.
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
εγω δεν την εχω δει παρα μονο σε φωτο γι αυτο ρωταω εδω!αλλα να ξερεις οτι τα γουστα διαφερουν!εμενα ας πουμε μου φαινεται εντυπωσιακη αν και πολυυυυ βαμμενη!τωρα τα αλλα περι χαρακτηρος λιγο με ενδιαφερουν!
Τα χαλια της τα μαυρα εχει
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Στο Σκορπιο ολα? Μου κανει εντυπωση γιατ περισυ που ειχα παει ηταν πολεμικη ατμοσφαιρα αμα ακουμπαγες κανα ποδι ετρωγες μπινελικια και ητανε να σε πεταξουν εξω απο το μαγαζι
μάλλον μπερδεύεις τα μαγαζιά...εγώ πηγαίνω σε αυτή την περιοχή πάνω από 15 χρόνια...ποτέ δεν ήταν διαφορετικά...αν δεν γαμουσες επί τόπου σίγουρα βίζιτα θα είχε...
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Η Λουτσιανα ειναι για να τρομαζει ανθρωπους με την εμφανιση της.Θυμαστε ενα σχολιο που ειχα κανει;Εγραφα οτι δεν μας αφησε να περασουμε καλα.Μιλησα σημερα με την ιδια την Δωρα.Ολα οσα γραφουμε εδω η Λουτσιανα τα διαβαζει.Πηρε τηλεφωνο την Δωρα την απειλησε να μας μαζεψει ολους εμας που τολμησαμε να γραψουμε κατι που δεν μας αρεσε για το μαγαζι της Λουτσιανας.Το προφιλ Δωρα χοντρη δεν ειναι της γνωστης και γλυκιας Δωρας που γνωριζουμε ολοι.Ειναι προφιλ που εφτιαξε η ιδια η Λουτσιανα η φιλος της.Η Δωρα γνωριζει οτι γραφονται πραγματα στο ιντερνετ αλλα δεν ξερει σε theard ακριβως.ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΔΩΡΑ ΧΟΝΤΡΗ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΩΡΑ Η ΓΝΩΣΤΗ
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Καβάτζα υπάρχει,και κάποιες τα κάνουν όλα.
φίλε μου καναπές καβατζα... τουλάχιστον 2 που έχω δοκιμάσει από της 4 που είδα (καθημερινή πάντα πάω) τα κάνουν όλα...μια είναι Ελληνίδα (παραπάνω κιλά αλλά όχι άσχημη) βυζάρες κωλαρα...και μια Βραζιλία...ονόματα δεν θυμάμαι...
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Πρώτη φορά είχες πάει; Το μαγαζι το επισκέφτομαι αραιά και που πάνω από 12 χρόνια, πάντα υπήρχαν φουλ υπηρεσίες, από όσες κέρασα τουλάχιστον..Και νομίζω ότι είναι το μόνο στην Τρούμπα που έχει δυνατό "παιχνίδι".
υπάρχουν και άλλα μπαρ με χοντρό παιχνίδι...και πιο κάτω στο Europa παίζει μπριζόλα και άλλα πολλά άλλα εκεί είναι και σε άλλο βαλαντιο...
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Ναι τον έχω στα υπ' όψιν το "Σκορπιό", όσο κρατάει ακόμα δηλαδή και δεν κλείσουν και τα λιγοστά κωλόμπαρα εκεί με την αναμόρφωση της περιοχής... Εσύ με ποια πήγες;

Ξέρουμε κανένα όνομα;
χωσου άφοβα σε όλες....
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
βρε vizuvie.kai εσυ gamotintixi moy γνωριζετε την λουτσιανα.η γυναικα ειναι μουναρααααααααααααα.μαλον κανετε λαθοσ και μιλατε για καποια αλλη.δεν κυκλωφορουν γυναικεσ τετοιεσ στην νυχτα αλλα και την ημερα.οποιοσ εχει περιεργεια ασ μπει στο facebook luciana cafe bar να δει αν εχω δικαιο εγω  η εσεισ.φιλακιαφ
Η ΔΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ.ΕΙΣΑΙ Η ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗΣΕΣ.ΠΡΩΤΟΝ Η ΔΩΡΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΗ.ΕΝΩ ΕΣΥ ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΡΩΜΙΚΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΔΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΠΑΡΑΜΟΡΦΟΜΕΝΗ ΑΟ ΤΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΒΟΔΙ
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
ΜΗ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΔΩΡΑ ΧΟΝΤΡΗ
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
:headbaning2:vizuvie βλεπω οτι εχεισ τεραστιο προβλημα με την λουτσιανα.για αυτο και γραφεισ τοσο αρνιτηκα πικροχολα πραγματα για την λουτσιανα.γνωριζεισ πολυ καλα οτι δεν ισχιει τιποτα απο αυτα που γραφεισ.αντιθετωσ η λουτσιανα ειναι μουναρα απο οτι λεει ο κοσμοσ.οτι και ναπεισ ,οτι και να γραψεισ μια επισκεψη στο μαγαζι τησ,αποδικνιει αυτο που λεω.δεν ειναι τυχαιο οτι κραταει το μαγαζι φ20 χρονια.οσο για το αν ζηλευει γυναικεσ ενα θα σου πω.οι εφξισου ομορφεσ γυναικεσ σαν αυτην την λατρευουν.οι πραγμαικα ομωσ ομορφεσκαι οχι αυτεσ πυ θα θελανε να ειναι ομορφεσ,και οσεσ πλασικεσ και να κανουνε παλι παταβουρεσ θα παραμεινουν.φιλακια ωρα για το χαπακι.........χαχαχαχα κουκλαρα
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
vizuvie ωραιο φοτομονταζ.χαχαχα.θελεισ δουλεια ακομη.εχεισ ψυχωση με την λουτσιανα.φυικο ειναι.οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.συνεχισε.ισωσ τα καταφερεισ καποτε.για ολουσ τουσ υπολοιπουσ μαζι με εμενα facebook cafe bar loutsianna η μουνα...........
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.984
Πόντοι
5.015
Η ΔΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ.ΕΙΣΑΙ Η ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗΣΕΣ.ΠΡΩΤΟΝ Η ΔΩΡΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΗ.ΕΝΩ ΕΣΥ ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΡΩΜΙΚΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΔΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΠΑΡΑΜΟΡΦΟΜΕΝΗ ΑΟ ΤΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΒΟΔΙ

ΜΗ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΩΡΑ

ΣΑΝ ΤΡΑΒΕΛΙ ΕΙΝΑΙ. Η ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΟΣΑ ΓΡΑΨΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΤΗΝ ΔΩΡΑ."ΜΑΖΕΨΕ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΑΖΕΨΕ ΤΟΥΣ ΜΩΡΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙΝΘΑ ΓΙΝΕΙ."ΚΡΙΜΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ. ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Η ΔΩΡΑ. ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ.ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ Η ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΩΡΑ ΧΟΝΤΡΗ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΗΣ ΛΟΥΤΣΙΑΝΑΣ. ΓΙΑΤΙ Η ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΗ ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΝΤΑΒΑΤΖΟΥ
[tr][td]

Προφανώς και δεν είναι η Δώρα πίσω από το προφίλ "Δώρα χοντρή" με μόλις ένα ποστάρισμα (καθόλου τυχαίο) αλλά η ίδια η Λουτσιάνα ή κάποιο δικό της πρόσωπο, αυτή νομίζει ότι είμαστε τίποτα μαλάκες και θα χάψουμε τη χοντροκομμένη παρέμβασή της... Πολύ θα ήθελε η σακαφιόρα να έμοιαζε έστω και στο ελάχιστο στη Δώρα που είναι γυναικάρα, γι' αυτό και το άκομψο όνομα του προφίλ, λες και αν έφτιαχνε η Δώρα προφίλ θα το ονόμαζε "Δώρα χοντρή", τόσο βλήμα είναι η Λουτσιάνα... Κατ' αρχάς έχω δει πώς γράφει η Δώρα και τα ελληνικά της είναι άψογα, ουδεμία σχέση δεν έχει με το post για τη Λουτσιάνα
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Προφανώς και δεν είναι η Δώρα πίσω από το προφίλ "Δώρα χοντρή" με μόλις ένα ποστάρισμα (καθόλου τυχαίο) αλλά η ίδια η Λουτσιάνα ή κάποιο δικό της πρόσωπο, αυτή νομίζει ότι είμαστε τίποτα μαλάκες και θα χάψουμε τη χοντροκομμένη παρέμβασή της... Πολύ θα ήθελε η σακαφιόρα να έμοιαζε έστω και στο ελάχιστο στη Δώρα που είναι γυναικάρα, γι' αυτό και το άκομψο όνομα του προφίλ, λες και αν έφτιαχνε η Δώρα προφίλ θα το ονόμαζε "Δώρα χοντρή", τόσο βλήμα είναι η Λουτσιάνα... Κατ' αρχάς έχω δει πώς γράφει η Δώρα και τα ελληνικά της είναι άψογα, ουδεμία σχέση δεν έχει με το post για τη Λουτσιάνα
Θα ενημερωσω αυριο την Δωρα. Πρεπει να ξερει.Ειναι σοβαρο ολο αυτο και η ιδια μου ειχε πει οτι δεχτηκε απειλες απο νταβατζηδες.Κριμα το κοριτσακι.Αυτο που δε θα θελα ειναι να καταλαβει οτι γραφω στη σελιδα για εκεινη.Αλλα ειναι σοβαρο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.984
Πόντοι
5.015
Θα ενημερωσω αυριο την Δωρα. Πρεπει να ξερει.Ειναι σοβαρο ολο αυτο και η ιδια μου ειχε πει οτι δεχτηκε απειλες απο νταβατζηδες.Κριμα το κοριτσακι.Αυτο που δε θα θελα ειναι να καταλαβει οτι γραφω στη σελιδα για εκεινη.Αλλα ειναι σοβαρο

Βυζούβιε η Δώρα το διαβάζει αυτό το thread, είναι κάτι το οποίο γνωρίζω καλά, δεν ξέρω αν το διαβάζει σε καθημερινή βάση ή μία στις τόσες αλλά μπαίνει και διαβάζει τα πάντα
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Βυζούβιε η Δώρα το διαβάζει αυτό το thread, είναι κάτι το οποίο γνωρίζω καλά, δεν ξέρω αν το διαβάζει σε καθημερινή βάση ή μία στις τόσες αλλά μπαίνει και διαβάζει τα πάντα
Αληθεια;Τοτε θα προσεχω τι γραφω γιατι δε θελω να της κανω κακο ή να την εκθεσω.Εχω κανει πολλα στα μπαρ με γυναικες γενικα αλλα μαζι της ενοιωσα κσπως διαφορετικα γι αυτο.
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Βυζούβιε η Δώρα το διαβάζει αυτό το thread, είναι κάτι το οποίο γνωρίζω καλά, δεν ξέρω αν το διαβάζει σε καθημερινή βάση ή μία στις τόσες αλλά μπαίνει και διαβάζει τα πάντα
Παντως ειλικρινα εισαι πανεξυπνος.Καταλαβαινεις τα παντα .Για να μην πω εισαι ο πιο μαγκας και ξηγημενος του thread.Μπραβο σου
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
:headbaning2:vizuvie βλεπω οτι εχεισ τεραστιο προβλημα με την λουτσιανα.για αυτο και γραφεισ τοσο αρνιτηκα πικροχολα πραγματα για την λουτσιανα.γνωριζεισ πολυ καλα οτι δεν ισχιει τιποτα απο αυτα που γραφεισ.αντιθετωσ η λουτσιανα ειναι μουναρα απο οτι λεει ο κοσμοσ.οτι και ναπεισ ,οτι και να γραψεισ μια επισκεψη στο μαγαζι τησ,αποδικνιει αυτο που λεω.δεν ειναι τυχαιο οτι κραταει το μαγαζι φ20 χρονια.οσο για το αν ζηλευει γυναικεσ ενα θα σου πω.οι εφξισου ομορφεσ γυναικεσ σαν αυτην την λατρευουν.οι πραγμαικα ομωσ ομορφεσκαι οχι αυτεσ πυ θα θελανε να ειναι ομορφεσ,και οσεσ πλασικεσ και να κανουνε παλι παταβουρεσ θα παραμεινουν.φιλακια ωρα για το χαπακι.........χαχαχαχα κουκλαρα
Ασε μας μωρη αποτυχημενη νταβατζου Λουτσιανα που μπηκες στη σελιδα να βριζεις γυναικες ποτε δεν ειχες γυναικες.Ολες εφευγαν απο σενα ολα τα χρονια φαληρησες χρωστας πσντου και τον κωλο σου.Να σου πω εναν φιλο μου που ξερεις; Μεσιτης.Αυτο σου λεω μονο.Θα παωμε σε ολα τα μπαρ εκτος απο το ξεπεσμενο μαγαζι σου.Κανενα προβλημα δεν εχουμε ολοι εμεις στις καρα αρχιδαρες μας.Λουτσιανα μπηκες τωρα εδω να γραψεις για τον εαυτο σου με το ονομα της Δωρας.Ποσο κομπλεξικο ατομο εισαι
 

Συνημμένα

  • IMG_20190912_070300_202.JPG
    IMG_20190912_070300_202.JPG
    72,1 KB · Εμφανίσεις: 51

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Άρα καταλάβαμε και οι υπόλοιποι...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Προφανώς και δεν είναι η Δώρα πίσω από το προφίλ "Δώρα χοντρή" με μόλις ένα ποστάρισμα (καθόλου τυχαίο) αλλά η ίδια η Λουτσιάνα ή κάποιο δικό της πρόσωπο, αυτή νομίζει ότι είμαστε τίποτα μαλάκες και θα χάψουμε τη χοντροκομμένη παρέμβασή της... Πολύ θα ήθελε η σακαφιόρα να έμοιαζε έστω και στο ελάχιστο στη Δώρα που είναι γυναικάρα, γι' αυτό και το άκομψο όνομα του προφίλ, λες και αν έφτιαχνε η Δώρα προφίλ θα το ονόμαζε "Δώρα χοντρή", τόσο βλήμα είναι η Λουτσιάνα... Κατ' αρχάς έχω δει πώς γράφει η Δώρα και τα ελληνικά της είναι άψογα, ουδεμία σχέση δεν έχει με το post για τη Λουτσιάνα

Φιλε Womanaholic ειναι ξευτιλικια αυτα που κανει και αυτα που γραφει. Κρινετε μονοι σας αφου ετσι διαφημιζεται στο Ιντερνετ και εχει δημοσιευσει παντου. Εχω παει στο παναθλιο μαγαζι για να μου σπασει τα ...λαμπιονια

Πανω στο καλυτερο ηρθε με το ετσι θελω και εδιωξε την κοπελα που καθομασταν και επεμενε να παρω αλλη που θα υποδυκνειε αυτη.




 

Συνημμένα

  • dwra xontri apo selida facebook_n.jpg
    dwra xontri apo selida facebook_n.jpg
    79,9 KB · Εμφανίσεις: 44

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom