Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
υπάρχουν και άλλα μπαρ με χοντρό παιχνίδι...και πιο κάτω στο Europa παίζει μπριζόλα και άλλα πολλά άλλα εκεί είναι και σε άλλο βαλαντιο...

Φιλε για το Europa συμφωνω απολυτα εχω περασει πολυ καλα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Παντως ειλικρινα εισαι πανεξυπνος.Καταλαβαινεις τα παντα .Για να μην πω εισαι ο πιο μαγκας και ξηγημενος του thread.Μπραβο σου

Η Δωρα ειναι απο τα καλυτερα παιδια και γυναικαρα με πολυ τσαγανο
 

negreponte

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2014
Μηνύματα
828
Like
641
Πόντοι
86
Φιλε Womanaholic ειναι ξευτιλικια αυτα που κανει και αυτα που γραφει. Κρινετε μονοι σας αφου ετσι διαφημιζεται στο Ιντερνετ και εχει δημοσιευσει παντου. Εχω παει στο παναθλιο μαγαζι για να μου σπασει τα ...λαμπιονια

Πανω στο καλυτερο ηρθε με το ετσι θελω και εδιωξε την κοπελα που καθομασταν και επεμενε να παρω αλλη που θα υποδυκνειε αυτη.
βρε καλα ολα αυτα !!!!Η λουσιαννα καβατζα εκανε?πολυ θα ηθελα να ποτισω τις βυζαρες της!!!...λεμε τωρα
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Φιλε Womanaholic ειναι ξευτιλικια αυτα που κανει και αυτα που γραφει. Κρινετε μονοι σας αφου ετσι διαφημιζεται στο Ιντερνετ και εχει δημοσιευσει παντου. Εχω παει στο παναθλιο μαγαζι για να μου σπασει τα ...λαμπιονια

Πανω στο καλυτερο ηρθε με το ετσι θελω και εδιωξε την κοπελα που καθομασταν και επεμενε να παρω αλλη που θα υποδυκνειε αυτη.
Ποπο παιδια .Εχει πρηστει απο τις πολλες ορμονες. Δεν ειναι γυναικα παιδια αντρας ειναι.Ειχα ακουσει οτι χτυπαγε ατομα τους πελατες.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Νέος στα μπαρ θα πω και εγω την εμπειρία μου, με παει πρόσφατα φίλος στο λαλουνα μου λεει πως παιζει το μαγαζί αν και γνώστης απο ολα τα μαγαζια στην μιχαλακοπουλου. 5 αν θυμάμαι καλα γυναίκες μεσα, μου διηγήθηκε και μια ιστορία με μια ρουμανα που μετα ειχε τραβήγματα με τον άντρα της. Τελος πάντων εκείνη την μερα μου κάθεται ενα μωρό στο ματι η εν λόγω Πατρίτσια . τελικά εκείνο το βράδυ δεν έρχεται κοντα έρχονται κατι άλλες της έδιωξα. Και μαζεύω ενέργεια για να παω μετα απο ενα μηνα σχεδόν να την βρω. Εεε μια εβδομαδα σερί παω και δεν την εχω πετύχει. Τελικα εφυγα πηγα στη Λούσι γιατί ειχα διαβάσει για μια ελενα. Βρίσκω μια ελενα ξανθια Ρωσίδα καλή και με αρχίζει στην φουλ επίθεση και καταλήξαμε στην τουαλέτα. Αλλα μετά διαπίστωσα πως δεν ηταν η ελενα και ηταν η Ελένη . Τωρα οποιος εχει νεα για αυτα τα δυο κοριτσια που παίζουν ας μου πει (Πατρίτσια μετά τα τατουάζ ) την επόμενη μέρα λεω δεν παμε και στο ιστρος παμε και εκει αλλα πολύ ζόρι τα πράγματα οχι τοσο ξεκάθαρα όπως στο λαλουνα και το Λούσι.
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • FB_IMG_1567265499372.jpg
    FB_IMG_1567265499372.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 32
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
VIZUVIE KAI GOLEMI DEN EIMAI SIGOYRA H LOYTSIANA ALLA ENAS ΨΩΛΑΡΑΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ  ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΦΙΜΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΔΩΡΑ ΧΟΝΤΡΗ ΣΤΟ ΣΙΤΕ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ VIZUVIE.KATI ΞΕΡΕΙΣ.ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΟΙΜΕΡΩΘΕΙ Η LOYTSIANNA.ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΦΙΛΟΛΑΟΥ 212 ΠΑΓΚΡΑΤΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ Η ΜΟΥΝΑΡΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
VIZUVIE KAI GOLEMI DEN EIMAI SIGOYRA H LOYTSIANA ALLA ENAS ΨΩΛΑΡΑΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ  ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΦΙΜΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΔΩΡΑ ΧΟΝΤΡΗ ΣΤΟ ΣΙΤΕ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ VIZUVIE.KATI ΞΕΡΕΙΣ.ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΟΙΜΕΡΩΘΕΙ Η LOYTSIANNA.ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΦΙΛΟΛΑΟΥ 212 ΠΑΓΚΡΑΤΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ Η ΜΟΥΝΑΡΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ
:tn04: :tn04: :tn04: :tn04:VIZUVIE ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΣΟΥ.
VIZUVIE KAI GOLEMI DEN EIMAI SIGOYRA H LOYTSIANA ALLA ENAS ΨΩΛΑΡΑΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ  ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΦΙΜΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΔΩΡΑ ΧΟΝΤΡΗ ΣΤΟ ΣΙΤΕ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ VIZUVIE.KATI ΞΕΡΕΙΣ.ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΟΙΜΕΡΩΘΕΙ Η LOYTSIANNA.ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΦΙΛΟΛΑΟΥ 212 ΠΑΓΚΡΑΤΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ Η ΜΟΥΝΑΡΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΔΙΑΦΙΜΗΣΗ ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΑΡΚΕΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΕΦΑΓΕ ΣΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ.ΓΕΛΑΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΟ ΝΟΥΜΕΡΑΔΑ.ΣΤΙΣ ΚΑΡΑΑΡΧΙΔΑΡΕΣ ΜΑΣ .ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΔΙΑΛΟΓΗΣ.ΡΕΖΙΛΕΜΕΝΗ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΣΤΕΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ facebook.ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ.ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΟΥ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΟΥ.ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΚΑΡΑΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΤΗΝ ΔΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΕΙΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom