Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Athanasios kolompar

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
29
Like
20
Πόντοι
0
Η μπαργούμαν είσαι σίγουρος ότι την λένε Ύνα,  μου είχε συστηθεί ως Τίνα, εκτός και αν δεν άκουσα καλά. Όπως τα λες είναι, η μόνη που αξίζει είναι αυτή. Εγώ έκανα λίγο παιχνίδι μαζί της και πέσαν και αρκετά χαμουρέματα, αλλά μέχρι εκεί.
Ναι μου συστηθηκε ως Υνα το θυμαμαι.Δυστυχως κατι παραπανω περα απο ψιλοχαμουρεματα δεν παιζει κι ωντος ειναι η μονη που αξιζει!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ας πούμε εγώ δεν έχω επισκεφθεί ακόμα αυτά

+ Bazoozoo (Γ' Σεπτεμβρίου 147)

+ Europa (Τρούμπα)

+ Kiss (Καρυάτιδος 159, Περιστέρι)

+ Lords (Ελευθερίου Βενιζέλου 27 & Υψηλάντου 1 γωνία, Περιστέρι)

+ Σκορπιός (Τρούμπα)

Ειδικά το "Kiss" και τα δυο της Τρούμπας είναι μεγάλες παραλείψεις... Και το "Λαλούνια" στην Ηλιούπολη και το "Rouge" στη Μιχαλακοπούλου ενώ τα είχα κι αυτά στα υπ' όψιν έκλεισαν και δεν πρόλαβα να μεγαλουργήσω  :'( :'( :'(
Οντως φιλε αμα δεν πας στη Λανα στο "Kiss" με τα φυτα που γινονται παραβαν για την καβατζα δεν εισαι ολοκληρωμενος στην καλτιλα. Εχω κανει τρελα παρτυ στους καναπεδες εγγυημενα καλα νιαμου και καθαρα ποτα. Συστηνω
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Η Λανα εχει καθαρα ποτα και αρκετο χωρο για παιχνιδι.Το πιο καλο για μενα ατο μαγαζι ειναι οτι επεστρεψε στο Kiss η γνωστη Δωρα του 65 την οποια τιμησα στο μαγαζι με 30 ευρω στη μπαρα και 100 στον καναπε.Τι ζωηρο κοριτσι αφου της εκανα την κωλαρα κοκκινη για τιμωρια απολαυσα ενα ωραιο πισωκολητο.
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Παντως η μεγαλη η Αντζελα που ανεφερε ο συναγωνιστης ξηγιεται καναπε.Ειναι πρωην εργαζομενη του Χαλαρα.Την ειχα τιμησει καποιες φορες στον ναο του σεξ Χαλαρα :tn04:
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Προσφατη εππισκεψη στο Kiss στο περιστερι 12 κ μιση το βραδυ αδειο το μαγαζι ειχε 6 κορασιδες οπου σε γενικες γραμμες το roster ηταν του μετριου και κατω καταγωγης ολες απο Ρωσσια και Ουκρανια πλυν την Υνας της μπαργουμαν απο Αλβανια μερια με τα τεραστια τα κεμασταρια η οποια δυστυχως περα απο ποτα δεν κανει κατι παραπανω.Στην αρχη ηρθε μια gilf ονοματι Αγγελικη την εστειλα κατευθειαν στην πορεια μια παχουλουλα την οποια την εστειλα κι αυτην στην πορεια κερασμα την Υνα την μπαργουμαν λιγη κουβεντα μαζι της σχετικα με το τι παιζει στο μαγαζι και αλλα ασχετα και λιγη παρλα επισης με την αφεντικινα του Kiss η οποια μου εξηγησε τι παιζει σχετικα με καβατζες και τα λοιπα,στην συνεχεια μου ερχεται μια με ξανθια με κοντο μαλι(ονομα δεν συγκρατησα)την οποια την κερασα ενα ποτο για κακη μου τυχη και μου μπαστακωθηκε πολυ ωρα λεγωντας μου τον πονο της αντι να της πω εγω τον δικο μου τι το θελα :headbang: Αφου τελικα με ευγενικο τροπο την εδιωξα μου ηρθε μια ψιλη ξανθια Milf απο Ουκρανια ονοματι Svetla με την οποια κατεληξα και στην καβατζα.Αν και αβολη η καβατζα τελικα εγινε δουλεια και φυγανε τα φλοκια εντος 20λεπτου.Μου αρεσε το γεγονος οτι υπαρχει ευελιξια χρονου μαλιστα μου ειπε η αφεντικινα οτι με 50 ευρω μπορω να κατσω ακομη και μεχρι μια ωρα στην καβατζα με την κοπελα χωρις να υπαρχει βιασυνη χρονου και χωρις εξτρα ποτα κι ετσι με 50 ευρω εγινε δουλεια στην καβατζα!Ωστοσο η βραδυα συμολικα μου κοστισε 100 ευρω 50 τα 3 σπεσιαλ ποτα που κερασα συν 2 δικα μου και αλλα 50 στην καβατζα οπου πεχτηκε φραπες,κλαρινο και δακτυλιασμα
Ξερω οτι η Sveta δεν ξηγιεται καναπε. Μου υποσχεθηκε ενα βραδυ κατι παραπανω και τιποτα δεν εγινε.Με αλλες κοπελες ναι εχουν παιχτει πολλα γαμησια κατα καιρους.
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Η Λανα εχει καθαρα ποτα και αρκετο χωρο για παιχνιδι στον καναπε.Οι κορασιδες ηταν οχτω.Η Αντζελα η μεγαλη απο Ρωσια Sveta απο Ουκρανια ωραια κοπελα για μενα Δωρα η γλυκια ξηγιεται και για καναπε Bella η χοντρουλα με ασχημο προσωπο οχι πολυ μεγαλη Ινα η μπαργουμαν απο Αλβανια ωραια και κεινη μια μεγαλη Ελληνιδα η Γιαννα καθολου ομορφη και η Αννα απο Ρωσια μπαργουμαν οπως η Ινα ωραια και κεινη και μια Ρωσιδα με καρε μαλλι εν ονοματι Αννα μεγαλη και εκεινη.Το πιο καλο για μενα στο μαγαζι ειναι οτι επεστρεψε στο Kiss η γνωστη Δωρα του 65 την οποια τιμησα στο μαγαζι με 30 ευρω στη μπαρα και 100 στον καναπε.Τι ζωηρο κοριτσι αφου της εκανα την κωλαρα κοκκινη για τιμωρια απολαυσα ενα ωραιο πισωκολητο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.986
Πόντοι
5.015
Λιγα, η οχι και τοσο λιγα πραγματα για την κωλομπαροσκηνη της 3ης Σεπτεμβριου και περιξ περιοχων. Κατ αρχην να διευκρινισω οτι ειμαι/ημουν ενεργος στην περιοχη για πανω απο 15 χρονια, δεν μπορουσα να κανω κι αλλιως, μιας και κατοικω αναμεσα στο Pirouette και το Pub 65, καταλαβαινεις δηλαδη...και για αλλου να ξεκινουσα θα περνουσα μια γυρα στη γειτονια.Και λεω περνουσα γιατι εχουν πεθανει ολα εκει πια.Θυμαμαι πριν 15 χρονια τουλαχιστον 70 μαγαζια του χωρου αναμεσα σε Πλατεια Βικτωριας και Αγιο Παντελεημονα απο τη μια και Κατω Πατησια και Πλατεια Κολιατσου απο την αλλη, τωρα ζητημα αν εχουν μεινει 12.Ειδικα στην Αχαρνων μονο 1 κι αυτο με το ζορι και πικρα....Και στα καθετα στενα του δρομου παραμενουν τα ξενοικιαστα κουφαρια, απομειναρια παλιων καλων εποχων, οπως το ιστορικο Alexander στη Φυλης, οπου αν θυμαμαι καλα ξεκινησε την καριερα της η γνωστη και αγαπημενη Τανια (που δεν πετυχαινει με τιποτα και πουθενα ο συναγωνιστης Βυζολαγνος). Περασμενα μεγαλεια φιλε.....

"Alexander" στη Φυλής; Τώρα εγώ γιατί το ακούω πρώτη φορά αυτό; :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.986
Πόντοι
5.015
Aν βρεις Τάνια (που θα τη βρεις, αφού ένας είναι ο γκαντεμόσαυρος εδώ μέσα https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Traurig/smilie_tra_022.gif[/img[/URL]]) βγάλτη μια φωτό... σαν χάρη στο ζητώ...
[/quote]

Καλά αν κάποια στιγμή καταφέρεις και πετύχεις την Τάνια θα πάθεις σοκ εσύ... Με τα βυζιά της, με την εμφάνισή της γενικότερα, με την τρέλα που βγάζει στο γαμήσι αν γουστάρει, άσ' τα!
 

Athanasios kolompar

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
29
Like
20
Πόντοι
0
Ξερω οτι η Sveta δεν ξηγιεται καναπε. Μου υποσχεθηκε ενα βραδυ κατι παραπανω και τιποτα δεν εγινε.Με αλλες κοπελες ναι εχουν παιχτει πολλα γαμησια κατα καιρους.
Την ιδια λεμε μια ψηλη ξανθια ετσι απο Ουκρανια ετσι? Εκεινο το βραδυ μαζι της πηγα στον καναπε οποτε ξηγιεται κανονικα το μονο οτι δεν γαμησα αλλα κατα επιλογη μου δεν με ενδιεφερε στην προκειμενη περιπτωση αλλα ολα τα υπολοιπα γινανε κανονικα οποτε πηγαινει για πριβε στον καναπε αν λεμε την ιδια.
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Λιγα, η οχι και τοσο λιγα πραγματα για την κωλομπαροσκηνη της 3ης Σεπτεμβριου και περιξ περιοχων. Κατ αρχην να διευκρινισω οτι ειμαι/ημουν ενεργος στην περιοχη για πανω απο 15 χρονια, δεν μπορουσα να κανω κι αλλιως, μιας και κατοικω αναμεσα στο Pirouette και το Pub 65, καταλαβαινεις δηλαδη...και για αλλου να ξεκινουσα θα περνουσα μια γυρα στη γειτονια.Και λεω περνουσα γιατι εχουν πεθανει ολα εκει πια.Θυμαμαι πριν 15 χρονια τουλαχιστον 70 μαγαζια του χωρου αναμεσα σε Πλατεια Βικτωριας και Αγιο Παντελεημονα απο τη μια και Κατω Πατησια και Πλατεια Κολιατσου απο την αλλη, τωρα ζητημα αν εχουν μεινει 12.Ειδικα στην Αχαρνων μονο 1 κι αυτο με το ζορι και πικρα....Και στα καθετα στενα του δρομου παραμενουν τα ξενοικιαστα κουφαρια, απομειναρια παλιων καλων εποχων, οπως το ιστορικο Alexander στη Φυλης, οπου αν θυμαμαι καλα ξεκινησε την καριερα της η γνωστη και αγαπημενη Τανια (που δεν πετυχαινει με τιποτα και πουθενα ο συναγωνιστης Βυζολαγνος). Περασμενα μεγαλεια φιλε.....

To ALEXANDER κωλόμπαρο; Ρε εκεί έπινα καφέ κάθε πρωί το 1984-85, ώς πρωτοετής του Πολυτεχνείου. Υπήρχε μια σερβιτόρα που αργότερα έγινε πορνοστάρ και κωλ-γκέρλ, αλλά ουδέν άλλο περιέπεσε στην αντίληψή μου.
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Η οδύσσεια ενός ξελιγωμένου

Πράξη 1η
L.gif
A.gif
 [/URL]
L.gif
U.gif
N.gif
https://www.smilies.4-user.de/include/ABC/A.gif[/img[/URL]]

Σπάω το εμπάργκο μετά από καιρό. Είχε έρθει το πλήρωμα του χρόνου να βρω την Τάνια. Είχα φορέσει και το τυχερό μου σώβρακο.
Παραγγέλνω το απεριτίφ μου στη Δανάη (αξιοπιτσίλιστη παρότι κοκκαλιάρα) και περιμένω το μυθικό πλάσμα.
Έρχεται μία... δεν ήταν.
Έρχεται δεύτερη... Τάνια συστήθηκε. Την κοιτάω καλά-καλά... συνωνυμία και ουστ.
Ήταν άλλες δυο αγκαζέ... Ούτε αυτές ήταν.
Βάζω τα κλάματα κι επιστρέφω... [img]http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emoticons/no/no-text-smiley-emoticon.gif[/img[/URL]]

[i][b]Πράξη 2η[/b][/i] [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/ABC/smilie_abc_124.gif
smilie_abc_121.gif
smilie_abc_113.gif
smilie_abc_121.gif
smilie_abc_115.gif
https://www.smilies.4-user.de/include/ABC/smilie_abc_127.gif[/img[/URL]]

Στο καμπαρέ τούτο είχα πάει πριν 3-4 χρόνια και εγίγνωσκα ότι το πριβέ είναι προχώ...
Συνεπώς θα έβλεπα το σόου μου, θα έριχνα το βόλι μου και θα την έκανα ταράτσα.
Φευ... σήψις και παρακμή... 5 ζούδες κι ένας πιρφόρος (εγώ) ήταν όλοι κι όλοι.
Ανθυπομέτριες όλες... ξαφνιάστηκαν θαρρώ που πάτησε άθρωπας...
Με πρόλαβαν δυο για ψευτοκαβλάντα πριν πάρω τομπούλογλου...

[i][b]Πράξη 3η[/b][/i] [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/ABC/smilie_abc_079.gif
smilie_abc_081.gif
smilie_abc_069.gif
smilie_abc_066.gif
smilie_abc_079.gif
smilie_abc_068.gif
https://www.smilies.4-user.de/include/ABC/smilie_abc_081.gif[/img[/URL]]

Aκριβώς δίπλα από Strass. To είχα σταμπάρει από τότε και μπήκα φουριόζος να πηδήξω...
Είχε πελατεία δε μπορώ να πω. Τρεις μπαρμπάδες, εκ των οποίων οι δυο έκοψα να'ναι του καταστήματος... μην πω κι ο τρίτος...
Χώρος με εκλεπτυσμένο στυλ, που αποπνέει ρομαντισμό κι όχι την συνήθη βλαχιά των χαμαιτυπείων.
Το βλέμμα μου τράβηξε ο υπέροχος πολυέλαιος και το αρχοντικό μιλφογκίλφ που καθόταν από κάτω.
Ήταν κι άλλες δυο, αλλά αυτή ήταν η πιο ενδιαφέρουσα. Εκ Πολωνίας, όπως μου αποκάλυψε στη συνέχεια.
Ήλθε λοιπόν και μετά τις αναγνωριστικές σαχλαμαρίτσες, έκανε πρόταση για πουτό.
Aμέσως κάνω αντιπρόταση για καβάτζα, για να εισπράξω την απάντηση ότι δεν παίζει... όμως άρχισε ψηστήρι για έξω...
Τα έξω εγώ δε τα κάνω... δεν ξέρω κι αν το εννοούσε ή απλά έριξε το δόλωμα... δε θα μάθω ποτέ... κλαψ, σνιφ
Έτσι πήρα των ομματιών μου κι από κει...

[i][b]Πράξη 4η[/b][/i] [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/ABC/smilie_abc_167.gif
smilie_abc_168.gif
smilie_abc_166.gif
smilie_abc_149.gif
smilie_abc_167.gif
https://www.smilies.4-user.de/include/ABC/smilie_abc_167.gif[/img[/URL]]

Αφού διήνυσα την τεράστια απόσταση των 3 μέτρων, έφτασα στο απάνεμο λιμάνι.
Το έχω χτίσει το εν λόγω, τι να λέμε, είχα ξαναπάει ίσα με μία φορά.
Δεν είχα χάσει και πολλά. Η μέρα της μαρμότας. Ο αφεντικός και δυο κωλομπαροτέτοιες.
Μόνο που η μία ήταν σαν δυο. Τα κα(β)λά κόποις κτώνται, τύποι μου...
Ρίχνω άκυρο στην ξινομούρα Βίκυ και υποδέχομαι το ρώσικο θωρηκτό Μπάρμπαρα (μη τα δένετε κιόλας τα ονόματα).
Όλα στον υπερθετικό μιλάμε και ομορφούλα επίσης... τι άλλο ήθελα; Α ναι, να γαμήσω!
Κατευθείαν γνωστοποίησα τις προθέσεις μου... 5 ποτά ζήτησε. Ώπα, εσκέφθην, φτηνιάρα είναι, η Δώρα είχε ζητήσει τα διπλά.
Χωνόμαστε στα ενδότερα με το παχουλομάνουλο και πιάνουμε δουλειά...
Πετάω έξω τη μπάμια κι αρχίζει (ακά φυσικά) τσιμπουκοδρομία, καθώς πασπάτευα τις βυζομπουτοκωλάθρες.
Άντε, της λέω, να βγάλουμε και την κυλότα να ετοιμαζόμαστε σιγά-σιγά.
A, μου λέει, είμαι στις μέρες μου, δε γίνεται να το βάλουμε... Γι'αυτό χρέωσε λιγότερα, κύριε βυζομαλάκα! [img]http://i.imgur.com/PhwlKYU.gif
Κι έτσι συνέχισε με τρομπόνι και πεοταλάντωση μέχρι την ολοκλήρωση... της μάχης στα Ιλίσια (και Καισαριανής) αιδοία...
Αφού μου ψιθύρισε στ'αυτάκι να ξαναπάω να κάνουμε αυτό που δεν κάναμε (πάλι "περίοδο" θα'χει οϊμέ), αναχώρησα επιτέλους για την οικία μου.
Φανταστείτε πόσο κομμάτια ήμουν, που δεν έριξα άλλη παιξιά πριν την κοιμίσω...
giphy-80.gif


Οπότε κάνουμε τη σούμα...

Ευρώπουλα:
8.gif
https://www.smilies.4-user.de/include/ABC/0.gif[/img[/URL]]
[u]Φυστίκια[/u]: [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/ABC/5.gifhttps://www.smilies.4-user.de/include/ABC/4.gif[/img[/URL]]
[u]Πατατάκια[/u]: [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/ABC/3.gifhttps://www.smilies.4-user.de/include/ABC/2.gif[/img[/URL]]
[u]Γαμήσια[/u]: [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/ABC/0.gif[/img[/URL]]
[u]Πιρφορίσματα[/u]: [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/ABC/1.gif[/img[/URL]]

Τα βάζουμε στο κομπιουτεράκι και παίρνουμε...
[/quote]

Να τη στείλεις για εξομολόγηση στον Άγιο Μόρφου, να της πει τι παιδιά θα κάνει μ' αυτά που επιτελεί (στοματικό σεξ κλπ σε περίοδο περιόδου).
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μία βοήθεια για το Aplo Bar. Τι γίνεται εκεί και πότε πήγατε τελευταία φορά? Ευχαριστώ
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μία βοήθεια για το Aplo Bar. Τι γίνεται εκεί και πότε πήγατε τελευταία φορά? Ευχαριστώ
Τίποτα σπουδαίο πήγα πριν μία εβδομάδα. Δύο κοπέλες όχι κάτι σοβαρό Απλά για να σου περάσει η ώρα Καλή συνέχεια
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Καλά αν κάποια στιγμή καταφέρεις και πετύχεις την Τάνια θα πάθεις σοκ εσύ... Με τα βυζιά της, με την εμφάνισή της γενικότερα, με την τρέλα που βγάζει στο γαμήσι αν γουστάρει, άσ' τα!
Φίλτατε, περισσότερες πιθανότητες έχω να βρω τη χαμένη Ατλαντίδα παρά την Τάνια...

Να τη στείλεις για εξομολόγηση στον Άγιο Μόρφου, να της πει τι παιδιά θα κάνει μ' αυτά που επιτελεί (στοματικό σεξ κλπ σε περίοδο περιόδου).
Ίσως βγει τραγουδίστρια...
URL]]
 

Συνημμένα

  • 081229020708_demot_028.jpg
    081229020708_demot_028.jpg
    40,8 KB · Εμφανίσεις: 21

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
To ALEXANDER κωλόμπαρο; Ρε εκεί έπινα καφέ κάθε πρωί το 1984-85, ώς πρωτοετής του Πολυτεχνείου. Υπήρχε μια σερβιτόρα που αργότερα έγινε πορνοστάρ και κωλ-γκέρλ, αλλά ουδέν άλλο περιέπεσε στην αντίληψή μου.

Μέχρι τις αρχές του '90 μάζευε νεολαία για καφέ. Εμείς με την παρέα μου πηγαίναμε παίζαμε μουσική. Μετά άρχισε παρακμή. Κωλόμπαρο πρέπει να έγινε μετά το 2000.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Τίποτα σπουδαίο πήγα πριν μία εβδομάδα. Δύο κοπέλες όχι κάτι σοβαρό Απλά για να σου περάσει η ώρα Καλή συνέχεια

Αρχές Αυγούστου που πήγα είχε τρεις κοπέλες, την γνωστή νταρντάνα Νταϊάνα και άλλες δύο κοπέλες που δεν θυμάμαι ονόματα (η μία με τατού - πἰρσινγκ), σχετικά καλές.
Δυστυχώς, για αυτές και γενικότερα, όταν πλησιάζει μια κοπέλα και στις πρώτες 2-3 ερωτήσεις που κάνει είναι : θέλεις παρέα? 99% έφυγε. Δεν το θεωρώ καλό τρόπο προσέγγισης.

Μετά πήγα Luciana. Εκεί πέτυχα την γνωστή Δώρα και μια Μαρία. Παρακμή το μαγαζί σε σχέση με παλιότερα. Έτσι έφυγα δεν κάθισα.

Πάντως η Δώρα δεν κάθισε πολύ, ούτε εκεί. Για όποιον την ψάχνει τελευταίες πληροφορίες μου είναι ότι ξαναγύρισε στο Kiss.
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Αρχές Αυγούστου που πήγα είχε τρεις κοπέλες, την γνωστή νταρντάνα Νταϊάνα και άλλες δύο κοπέλες που δεν θυμάμαι ονόματα (η μία με τατού - πἰρσινγκ), σχετικά καλές.
Δυστυχώς, για αυτές και γενικότερα, όταν πλησιάζει μια κοπέλα και στις πρώτες 2-3 ερωτήσεις που κάνει είναι : θέλεις παρέα? 99% έφυγε. Δεν το θεωρώ καλό τρόπο προσέγγισης.

Μετά πήγα Luciana. Εκεί πέτυχα την γνωστή Δώρα και μια Μαρία. Παρακμή το μαγαζί σε σχέση με παλιότερα. Έτσι έφυγα δεν κάθισα.

Πάντως η Δώρα δεν κάθισε πολύ, ούτε εκεί. Για όποιον την ψάχνει τελευταίες πληροφορίες μου είναι ότι ξαναγύρισε στο Kiss.
Στη Luciana την ειχα βρει και γω τη Δωρα αλλα η Luciana δεν με αφησε να παιξω μαζι της παρολο που κερασα την Δωρα αρκετα.Οταν την ρωτησα γιατι δε με αφηνεις να περασω καλα εφόσον η γωνια ειναι για παιχνιδι μου λεει να κερασεις εμενα.Οταν η αφεντικινα κανει ανταγωνισμο στις γυναικες και ζηλευει φυσικο ειναι να φυγουν ολες.Γι αυτο δεν εχει καμια.Φερεται ασχημα στα κοριτσια σαν πελατης δε μ αρεσει να το βλεπω αυτο για καμια κοπελα.Γι αυτο το λογο δεν θα ξαναπαω.Δε γινεται να μη την νοιαζει αν θα περασω καλα εγω που της αφηνω τα ευρουλακια μου.Φιλος μου που ειναι θαμωνας του μαγαζιου μου επιβεβαιωσε οτι εχει παιχνιδι στην γωνια .Αρα γιατι εμενα δε με αφηνεις.Δε φερεται καλα η Louciana
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.986
Πόντοι
5.015
Στη Luciana την ειχα βρει και γω τη Δωρα αλλα η Luciana δεν με αφησε να παιξω μαζι της παρολο που κερασα την Δωρα αρκετα.Οταν την ρωτησα γιατι δε με αφηνεις να περασω καλα εφόσον η γωνια ειναι για παιχνιδι μου λεει να κερασεις εμενα.Οταν η αφεντικινα κανει ανταγωνισμο στις γυναικες και ζηλευει φυσικο ειναι να φυγουν ολες.Γι αυτο δεν εχει καμια.Φερεται ασχημα στα κοριτσια σαν πελατης δε μ αρεσει να το βλεπω αυτο για καμια κοπελα.Γι αυτο το λογο δεν θα ξαναπαω.Δε γινεται να μη την νοιαζει αν θα περασω καλα εγω που της αφηνω τα ευρουλακια μου.Φιλος μου που ειναι θαμωνας του μαγαζιου μου επιβεβαιωσε οτι εχει παιχνιδι στην γωνια .Αρα γιατι εμενα δε με αφηνεις.Δε φερεται καλα η Louciana

Παιδιά αυτό το "Luciana" είναι το μπαράκι στο Παγκράτι στο οποίο είχε αναφερθεί πάλι κάποιος;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Να τη στείλεις για εξομολόγηση στον Άγιο Μόρφου, να της πει τι παιδιά θα κάνει μ' αυτά που επιτελεί (στοματικό σεξ κλπ σε περίοδο περιόδου).

Ο Πολυελεος Δουλοι Κυριον??????????

Να'σαι καλα Βυζολαγνε με την αφηγηση σου

Κλαιμε με τα καγκουρο και τα κοαλα στο καταραμενο Συδνευ!! Ποτε θα ερθω να κανω κολομπαροτσαρκα!
 

Συνημμένα

  • p.iakobos2.jpg
    p.iakobos2.jpg
    50,1 KB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom