Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CatDiaz

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Πολυ ωραια τα γλωσσιδια και ειναι και κουκλαρα αλλα δεν προκειτε να ξοδεψω μια περιουσια για γλωσσοφιλα..μην κολλησουμε και τιποτα  :rolleyes:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Με το συμπάθειο κιόλας, αλλά είναι δυνατόν να πιστέψεις ότι μια τέτοια γυναίκα το κάνει μόνο σε σένα; Αν ναι, σίγουρα ζηλεύω την αυτοπεποίθηση σου!
 

CatDiaz

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Εγω ειμουν σιγουρος 90% οτι το κανει με ολους απλα ρωτησα για το 100%  :sunglasses:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
2-3 άκρως αισθησιακά γλωσσόφιλα αντάλλαξα,σε απλό χορό,με μια λεπτή,σχετικά κοντή,μελαγχρινή ονόματι Βαλλέρια ή Βαλεντίνα κάτι τέτοιο τέλος πάντων.Η εν λόγω με "άναψε" πολυ κ ήμουν έτοιμος να δώσω το 50αρικο αλλά τελικά το απέφυγα.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Πολυ ωραια τα γλωσσιδια και ειναι και κουκλαρα αλλα δεν προκειτε να ξοδεψω μια περιουσια για γλωσσοφιλα..μην κολλησουμε και τιποτα  :rolleyes:

Με ολους τα ιδια κανει.
Εσθονη που και καλα εχει σπουδασει δικηγορος.
Λιγο χοντρουλα ειναι αμα την δεις εκτος θα καταλαβεις.

 
OP
OP
D

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
λειτουργει το καταστημα???
 
OP
OP
D

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Πολλοι απο εσας ξερουν οτι γραφω μονο οταν εχω κατι να πω... εγω ανοιξαα το θεμα... ειμαι μεσα στο μαγαζι και πραγματικα ειναι απο τιε καλυτερες βραδιες... μαγκες τα κοριτσια εχουν αναγκη απο συντροφια και καλοπεραση. Δεν ειναι απαρετητο να σκασεις ενα σκασμο ευρω... καντε φιλιες και θα περασετε ζαχαρες.... μην με ρωτησετε για ονοματα και τετοια...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Πολλοι απο εσας ξερουν οτι γραφω μονο οταν εχω κατι να πω... εγω ανοιξαα το θεμα... ειμαι μεσα στο μαγαζι και πραγματικα ειναι απο τιε καλυτερες βραδιες... μαγκες τα κοριτσια εχουν αναγκη απο συντροφια και καλοπεραση. Δεν ειναι απαρετητο να σκασεις ενα σκασμο ευρω... καντε φιλιες και θα περασετε ζαχαρες.... μην με ρωτησετε για ονοματα και τετοια...
Τι εννοει ο ποιητης?  :think:
 

Επισκέπτης
Πολλοι απο εσας ξερουν οτι γραφω μονο οταν εχω κατι να πω... εγω ανοιξαα το θεμα... ειμαι μεσα στο μαγαζι και πραγματικα ειναι απο τιε καλυτερες βραδιες... μαγκες τα κοριτσια εχουν αναγκη απο συντροφια και καλοπεραση. Δεν ειναι απαρετητο να σκασεις ενα σκασμο ευρω... καντε φιλιες και θα περασετε ζαχαρες.... μην με ρωτησετε για ονοματα και τετοια...
για ονοματα θα σε ρωταγα αλλα αστο

 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Πολλοι απο εσας ξερουν οτι γραφω μονο οταν εχω κατι να πω... εγω ανοιξαα το θεμα... ειμαι μεσα στο μαγαζι και πραγματικα ειναι απο τιε καλυτερες βραδιες... μαγκες τα κοριτσια εχουν αναγκη απο συντροφια και καλοπεραση. Δεν ειναι απαρετητο να σκασεις ενα σκασμο ευρω... καντε φιλιες και θα περασετε ζαχαρες.... μην με ρωτησετε για ονοματα και τετοια...
Μας τελείωσαν τα ευρώ που τις ''λούζαμε'' κ άρχισαν να νιώθουν μοναξιά οι καημένες;;;
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Μας τελείωσαν τα ευρώ που τις ''λούζαμε'' κ άρχισαν να νιώθουν μοναξιά οι καημένες;;;
το νυχτοκάματό τους πέφτει, οι τιμές στο Hondo όμως μένουν στα ίδια επίπεδα..δε μιλώ καν για παλιές καλές εποχές όπου κάθε χωριατοπούλα ψώνιζε στη Βουκουρεστίου..ευκαιρίες υπάρχουν..για ποιό λόγο όμως να πληρώσεις το μαγαζί?
κάνε ΜΙΑ από αυτές φίλη σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης..μη γράφεις μαλ.. κουκλάρα/καυλα κλπ ανοησίες που γρ4άφουν όλοι οι αγάμητοι κάτω απ'τις φώτο της..να είσαι υπεράνω και "ξινός"..τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
το νυχτοκάματό τους πέφτει, οι τιμές στο Hondo όμως μένουν στα ίδια επίπεδα..δε μιλώ καν για παλιές καλές εποχές όπου κάθε χωριατοπούλα ψώνιζε στη Βουκουρεστίου..ευκαιρίες υπάρχουν..για ποιό λόγο όμως να πληρώσεις το μαγαζί?
κάνε ΜΙΑ από αυτές φίλη σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης..μη γράφεις μαλ.. κουκλάρα/καυλα κλπ ανοησίες που γρ4άφουν όλοι οι αγάμητοι κάτω απ'τις φώτο της..να είσαι υπεράνω και "ξινός"..τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους
Κ πιστεύεις ότι με ολόκληρο στρατό λιγούρηδων φίλων που θα έχει η κάθεμια από αυτές στο φέισμπουκ,θα παρατηρήσει τη δική σου αγέρωχη στάση;
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Κ πιστεύεις ότι με ολόκληρο στρατό λιγούρηδων φίλων που θα έχει η κάθεμια από αυτές στο φέισμπουκ,θα παρατηρήσει τη δική σου αγέρωχη στάση;
καμια γυναίκα δεν ελκύεται από τους λιγούρηδες! αυτούς τους θέλουν για την "αυλή" τους..και σε τελική ανάλυση από το να πετάει κάποιος τα 50ευρα για να ταίζει τα τριτοκοσμικής λογικής/συμπεριφοράς αφεντικο-νταβαντζάκια , είναι εντελώς ανέξοδο να δοκιμάσεις μια άλλη προσέγγιση..ειδικά οι κοπέλες του Κίνκυ είναι μετριες (επιεικώς)..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
καμια γυναίκα δεν ελκύεται από τους λιγούρηδες! αυτούς τους θέλουν για την "αυλή" τους..και σε τελική ανάλυση από το να πετάει κάποιος τα 50ευρα για να ταίζει τα τριτοκοσμικής λογικής/συμπεριφοράς αφεντικο-νταβαντζάκια , είναι εντελώς ανέξοδο να δοκιμάσεις μια άλλη προσέγγιση..ειδικά οι κοπέλες του Κίνκυ είναι μετριες (επιεικώς)..


Σωστά!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
καμια γυναίκα δεν ελκύεται από τους λιγούρηδες! αυτούς τους θέλουν για την "αυλή" τους..και σε τελική ανάλυση από το να πετάει κάποιος τα 50ευρα για να ταίζει τα τριτοκοσμικής λογικής/συμπεριφοράς αφεντικο-νταβαντζάκια , είναι εντελώς ανέξοδο να δοκιμάσεις μια άλλη προσέγγιση..ειδικά οι κοπέλες του Κίνκυ είναι μετριες (επιεικώς)..
Συμφωνώ αλλά δεν νομίζω να παρατηρήσει κ πολύ την συμπεριφορά που λες ότι πρέπει να ακολουθήσεις...Μην δίνεις λεφτά σε χορούς,αλλά προσπάθησε να τιε προσεγγίσεις για κάτι περισσότερο εκτός μαγαζιού...

Όσες φορές έχω πάει στο Κίνκυ,είχε πολύ καλό επίπεδο κοριτσιών...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Συμφωνώ αλλά δεν νομίζω να παρατηρήσει κ πολύ την συμπεριφορά που λες ότι πρέπει να ακολουθήσεις...Μην δίνεις λεφτά σε χορούς,αλλά προσπάθησε να τιε προσεγγίσεις για κάτι περισσότερο εκτός μαγαζιού...

Όσες φορές έχω πάει στο Κίνκυ,είχε πολύ καλό επίπεδο κοριτσιών...

Το τελευταίο καιρό το επίπεδο έχει πέσει λίγο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom