Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Οχι.. Ισα ισα εχει μικρα σχετικα βυζια. Μαυρομαλλα. Ψηλη. Τατουαζ στο δεξι χερι. Δυνατο πισω συστημα. Απο Ουγγαρια μερια..

Δεν τη θυμάμαι!Μου διαφεύγει.Κάνε μια επίσκεψη για ποτάκι και τσέκαρε τη κατάσταση...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Ρε μάγκες κάτι ρώτησα πριν αλλά με γράψατε  :2funny: ποια θα πέρνατε πριβε? Που να συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες στον εν λόγω μαγαζί?
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Ρε μάγκες κάτι ρώτησα πριν αλλά με γράψατε  :2funny: ποια θα πέρνατε πριβε? Που να συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες στον εν λόγω μαγαζί?
justina σειρηνα team,τα παντα ολα..και ωραιο παιδι,προικισμενο :tits:
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα,
σκέφτομαι να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα, μήπως ξέρει κάποιος φίλος αν υπάρχουν εσθονές ακόμα εκεί?
έχω πάνω από εξάμηνο να παω, ευχαριστώ πολύ
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Καλημέρα,
σκέφτομαι να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα, μήπως ξέρει κάποιος φίλος αν υπάρχουν εσθονές ακόμα εκεί?
έχω πάνω από εξάμηνο να παω, ευχαριστώ πολύ
Υπαρχει η Καταλινα σιγουρα..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Επίσκεψη χθες βράδυ.Είσοδος στο μαγαζί σχετικά νωρίς και ο κόσμος λιγοστός...Για τα υπόλοιπα ακολουθεί κριτική...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα κύριοι,μια μίνι ενημέρωση απο εμένα σχετικα με το εν λόγω στριποίδρυμα.Η επίσκεψη έγινε χτες,Σάββατο,κατα τη 1 περίπου,η είσοδος ως συνήθως στα 15e  :jerking:(αν και γνωστός μου που το επισκέφθην μια μέρα πριν,δηλαδη τη Παρασκευή,είπε πως η είσοδος ήτο στα 10 :think:).Τελος πάντων,το μαγαζι είχε πολυ κόσμο και μάλιστα αρκετές γυναίκες,ενώ υπήρχαν και αρκετά show στη πίστα όχι άσχημα θα έλεγα στου στυλ του star live,τουλάχιστον όταν το επισκεπτόμουν το 06-07.Με λίγα λογια ειναι η χαρα του βυζολάγνου,γενικά απο πλευράς εμφάνισης οι κοπέλες ειναι σχετικα καλές...απλός χορός στα 10,αλλα συνήθως δεν αξιζει διότι ειναι αρκετα ξεπέτα ή αποτελεί "προθάλαμο" για τον πριβέ,καλύτερα ξεκάθαρη συνεννόηση απο πριν...αλλωστε εκει μέσα ειναι ιδιαίτερα "ξεπεταγμένες" απ´ότι κατάλαβα,συνεπώς ζητήστε-διαπραγματευτείτε οτι γουστάρετε.Το σέρβις μέτριο και η μουσική απαίσια κατ´εμέ!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Καλησπέρα κύριοι,μια μίνι ενημέρωση απο εμένα σχετικα με το εν λόγω στριποίδρυμα.Η επίσκεψη έγινε χτες,Σάββατο,κατα τη 1 περίπου,η είσοδος ως συνήθως στα 15e  :jerking:(αν και γνωστός μου που το επισκέφθην μια μέρα πριν,δηλαδη τη Παρασκευή,είπε πως η είσοδος ήτο στα 10 :think:).Τελος πάντων,το μαγαζι είχε πολυ κόσμο και μάλιστα αρκετές γυναίκες,ενώ υπήρχαν και αρκετά show στη πίστα όχι άσχημα θα έλεγα στου στυλ του star live,τουλάχιστον όταν το επισκεπτόμουν το 06-07.Με λίγα λογια ειναι η χαρα του βυζολάγνου,γενικά απο πλευράς εμφάνισης οι κοπέλες ειναι σχετικα καλές...απλός χορός στα 10,αλλα συνήθως δεν αξιζει διότι ειναι αρκετα ξεπέτα ή αποτελεί "προθάλαμο" για τον πριβέ,καλύτερα ξεκάθαρη συνεννόηση απο πριν...αλλωστε εκει μέσα ειναι ιδιαίτερα "ξεπεταγμένες" απ´ότι κατάλαβα,συνεπώς ζητήστε-διαπραγματευτείτε οτι γουστάρετε.Το σέρβις μέτριο και η μουσική απαίσια κατ´εμέ!

Συμφωνώ για τη διάθεση ξεπέτας στον απλό χορό...Προσπαθούν να σε πείσουν να πάρεις πριβέ για να τους σκάσεις το πενηντάρι...  ;)
 

CatDiaz

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Η ξανθια η σοφη απο την εσθονια δινει γλωσσοφιλα στους απλους χορους σε ολους η μονο σε μενα???Μου ειπε να παμε και για πριβε...αξιζει η θα κλαιω το 50e? :think:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Η ξανθια η σοφη απο την εσθονια δινει γλωσσοφιλα στους απλους χορους σε ολους η μονο σε μενα???Μου ειπε να παμε και για πριβε...αξιζει η θα κλαιω το 50e? :think:
Σουπε τι κανει πριβε?
 

CatDiaz

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Οχι δεν μου ειπε.Την πηρα 2 χορους των 10 και μου εδινε γλωσσοφιλα.Απλα θελω να μαθω αν κανει ετσι με ολους και τι κανει στα πριβε.. :helpplea:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Οχι δεν μου ειπε.Την πηρα 2 χορους των 10 και μου εδινε γλωσσοφιλα.Απλα θελω να μαθω αν κανει ετσι με ολους και τι κανει στα πριβε.. :helpplea:
Ε τα ρωτανε αυτα. Εγω ακομα και αν δεν εχω σκοπο να παρω ρωταω για να ξερω.. ;)
 

mixgr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος πήγε τώρα τελευταία μπορεί να μας πει αν δουλεύει η Έβα Φλόρυ εκεί; Ξανθιά ιταλιδο ρουμάνα..
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Η ξανθια η σοφη απο την εσθονια δινει γλωσσοφιλα στους απλους χορους σε ολους η μονο σε μενα???Μου ειπε να παμε και για πριβε...αξιζει η θα κλαιω το 50e? :think:
Σε ολους...ειδικα οταν ειναι λιωμα, κ χωρις ποτο χορο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom