Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
ναι φιλε  2,5 χρονια γεματα  !!! και μπορω να πω παρα πολυ καλα
δεν σε ενοχλουσε που καθε βραδυ ηξερες οτι καποιος την χορευει???εννοω δεν υπηρχαν θεματα ζηλιας??? δεν ξερω, δεν ειχα τετοια εμπειρια ποτε με στριπερ...μπορει ολα να ηταν καλα...δεν θα αρχισω να σου λεω τα κλασσικα που λενε ολοι εδω μεσα...μπραβο σου φιλε μου και μαγκια σου που ησουν μαζι της!! ;) πολλοι απο εδω που κατακρινουν τετοιες σχεσεις θα ηθελαν να ηταν στη θεση σου... :cheesy: απλα για απαντα μου στις ερωτησεις μου..απλα απο περιεργεια και αν δεν εχεις προβλημα να μηλισεις εδω για αυτο!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
δεν σε ενοχλουσε που καθε βραδυ ηξερες οτι καποιος την χορευει???εννοω δεν υπηρχαν θεματα ζηλιας??? δεν ξερω, δεν ειχα τετοια εμπειρια ποτε με στριπερ...μπορει ολα να ηταν καλα...δεν θα αρχισω να σου λεω τα κλασσικα που λενε ολοι εδω μεσα...μπραβο σου φιλε μου και μαγκια σου που ησουν μαζι της!! ;) πολλοι απο εδω που κατακρινουν τετοιες σχεσεις θα ηθελαν να ηταν στη θεση σου... :cheesy: απλα για απαντα μου στις ερωτησεις μου..απλα απο περιεργεια και αν δεν εχεις προβλημα να μηλισεις εδω για αυτο!


Σίγουρα ενοχλεί. Κι όχι μόνο αυτό. Πονάει κιόλας... Πονάει πολύ... Αλλά όπως λέει κι ο Πίτερ Ο' Τουλ σαν Λόρενς της Αραβίας: "το μυστικό είναι να μην σε νοιάζει ότι πονάει".
Απλά μαθαίνεις να μην το σκέφτεσαι και να ζεις μ' αυτό. Όπως ακριβώς γίνεται και με τον θάνατο. Ξέρεις κανείς πως σίγουρα θα πεθάνει, αλλά αυτό δεν τον σταματάει απ' το να ζει την ζωή του. Να είναι χαρούμενος κι ευτυχισμένος όταν κι όποτε μπορεί. Σε κάθε ευκαιρία. Σε κάθε στιγμή!
Έτσι λοιπόν συγκεντρώνεσαι στον εαυτό σου (όχι με την εγωιστική έννοια) και κάνεις την σχέση αυτή που ζεις το κέντρο του σύμπαντος σου! Δεν υπάρχει τίποτε έξω από αυτό και δεν αφήνεις τίποτε άλλο να μπει μέσα σε αυτό!!!


Υ.Γ. Χίλια συγνώμη για την παρέμβαση. Thousands of apologies...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σίγουρα ενοχλεί. Κι όχι μόνο αυτό. Πονάει κιόλας... Πονάει πολύ... Αλλά όπως λέει κι ο Πίτερ Ο' Τουλ σαν Λόρενς της Αραβίας: "το μυστικό είναι να μην σε νοιάζει ότι πονάει".
Απλά μαθαίνεις να μην το σκέφτεσαι και να ζεις μ' αυτό. Όπως ακριβώς γίνεται και με τον θάνατο. Ξέρεις κανείς πως σίγουρα θα πεθάνει, αλλά αυτό δεν τον σταματάει απ' το να ζει την ζωή του. Να είναι χαρούμενος κι ευτυχισμένος όταν κι όποτε μπορεί. Σε κάθε ευκαιρία. Σε κάθε στιγμή!
Έτσι λοιπόν συγκεντρώνεσαι στον εαυτό σου (όχι με την εγωιστική έννοια) και κάνεις την σχέση αυτή που ζεις το κέντρο του σύμπαντος σου! Δεν υπάρχει τίποτε έξω από αυτό και δεν αφήνεις τίποτε άλλο να μπει μέσα σε αυτό!!!


Υ.Γ. Χίλια συγνώμη για την παρέμβαση. Thousands of apologies...
:thumbsup: :thumbsup:
Κόψε τίς πολλές συγνώμες γιατί εδώ είναι ένα βάρβαρο site  :grin:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αυτό  δεν είναι αγάπη  είναι  ψυχοπαθεια
 

Επισκέπτης
ρε μαλάκες...άντε βγείτε στο φως της μέρας να δείτε κ να βρείτε την αγάπη...

ακόμη στα κωλόμπαρα την ψάχνετε ;;;

οι άνθρωποι προχωράνε...οι έξυπνοι εξελίσσονται κιόλας...

έλεος ρε πούστη...τα είδαμε...τα φάγαμε...τα φτύσαμε...πάμε παρακάτω...

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ...ΑΝΤΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΤΣΟ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ...
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
εγω εκει την γνωρισα και επρεπε να σεβαστω την δουλεια της . σιγουρα υπηρχαν μεσα μου καποιεσ δυσκολιες , αλλα η κοπελα φροντιζε να τα εξαφανιζει ολα . οταν ενιωσα δυνατος την εβγαλα απο εκει . και ακομα παραμενει εξω απο αυτην την δουλεια . η καθε μια που δουλεθει εκι εχει και το δικο της προβλημα που την αναγκασε , σιγουρα πολλεσ το κανουν για τα λεφτα , απλως ετυχε η δικια μου γνωριμια να μην ηταν απολυτα για αυτο !!! περασα πολυ ομορφα μαζι της και δεν το μετανιωνω , πεσ τε με οπως θελετε αγαπουλη ,μαλακα ,μαζοχα , οτι γουσταρετε . εγω ομως περασα πολυ ομορφα . δεν ξερεις ποτε τι μπορει να σου προσφερει μια τετοια κοπελα η οποια δεν εχει νιωσει ποτε την αληθινη αγκαλια και ζεστασια !!! βεβεα για να σε πιστεψει θελει δουλεια και πολυ κοπο και αρκετη υπομονη , αλλα μολις τησ κερδισεις την εμπιστοσυνη ετοιμασου να νιωσεις ανδρας σε ολα και οχι μονο στο κρεβατι !!! . για να μης ζαλιζω , εγω το εκανα το παλεψα !!! δεν το ξανακανω βεβαια !! αλλα ηταν μια πολυ ομορφη εμπειρια  γεματη πολλες χαρες αλλα και πολλες δυσκολιες !!!. τα συμπερασματα δικα σας !!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Αυτό  δεν είναι αγάπη  είναι  ψυχοπαθεια


"Αγάπη, το άλλο σου όνομα είναι ψυχοπαθεια".  Ανώνυμος


Υ.Γ. Το 'χουμε τσακίσει το thread του μαγαζιού. Θα μας βρίζει ο ιδιοκτήτης του Κ.Ο.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
ρε μαλάκες...άντε βγείτε στο φως της μέρας να δείτε κ να βρείτε την αγάπη...

[size=16pt]ακόμη στα κωλόμπαρα την ψάχνετε ;;;[/size]

οι άνθρωποι προχωράνε...οι έξυπνοι εξελίσσονται κιόλας...

έλεος ρε πούστη...τα είδαμε...τα φάγαμε...τα φτύσαμε...πάμε παρακάτω...

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ...ΑΝΤΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΤΣΟ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ...



Όχι στα κωλόμπαρα αλλά...in the temples of love!!!


[size=18pt]"In the temple of love: shine like thunder
  In the temple of love: cry like rain
  In the temple of love: hear my calling
  In the temple of love: hear my name!!!"
[/size] 



 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
ιδανική σχέση αγάπης, διάρκειας ολίγων ποτών
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
"Αγάπη, το άλλο σου όνομα είναι ψυχοπαθεια".  Ανώνυμος


Υ.Γ. Το 'χουμε τσακίσει το thread του μαγαζιού. Θα μας βρίζει ο ιδιοκτήτης του Κ.Ο.
μπα απο οτι ξερω και αυτος με στριπτιτζου ειναι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:. αλλα δοθλεθει σε αλλο μαγαζι
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
εγω εκει την γνωρισα και επρεπε να σεβαστω την δουλεια της . σιγουρα υπηρχαν μεσα μου καποιεσ δυσκολιες , αλλα η κοπελα φροντιζε να τα εξαφανιζει ολα . οταν ενιωσα δυνατος την εβγαλα απο εκει . και ακομα παραμενει εξω απο αυτην την δουλεια . η καθε μια που δουλεθει εκι εχει και το δικο της προβλημα που την αναγκασε , σιγουρα πολλεσ το κανουν για τα λεφτα , απλως ετυχε η δικια μου γνωριμια να μην ηταν απολυτα για αυτο !!! περασα πολυ ομορφα μαζι της και δεν το μετανιωνω , πεσ τε με οπως θελετε αγαπουλη ,μαλακα ,μαζοχα , οτι γουσταρετε . εγω ομως περασα πολυ ομορφα . δεν ξερεις ποτε τι μπορει να σου προσφερει μια τετοια κοπελα η οποια δεν εχει νιωσει ποτε την αληθινη αγκαλια και ζεστασια !!! βεβεα για να σε πιστεψει θελει δουλεια και πολυ κοπο και αρκετη υπομονη , αλλα μολις τησ κερδισεις την εμπιστοσυνη ετοιμασου να νιωσεις ανδρας σε ολα και οχι μονο στο κρεβατι !!! . για να μης ζαλιζω , εγω το εκανα το παλεψα !!! δεν το ξανακανω βεβαια !! αλλα ηταν μια πολυ ομορφη εμπειρια  γεματη πολλες χαρες αλλα και πολλες δυσκολιες !!!. τα συμπερασματα δικα σας !!
μπραβο σου φιλε...ωραιος και δεν το λεω ειρονικα οπως θα το λεγαν πολυ αλλοι...
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
το κινκυ οπερα για ακομα μια βραδια μαγκες εδωσε ρεστα... πιστευω μακραν το καλυτερο στον χωρο...  :) το επισκευθηκα ξανα λιγες μερες πριν και ηταν πολυ καλα ολα...χοροι μουσικη ποτα σοους και το κυριοτερο οι κοπελες!
 

Aληταλια

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Μετριοτατο οπως ολα τα υπολοιπα...για πιτσιρικια και γκομενες πελατισες που θελουν να το παιξουν ανετες...

Πανε οι παλιες καλες εποχες των σωληναδικων.
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Μετριοτατο οπως ολα τα υπολοιπα...για πιτσιρικια και γκομενες πελατισες που θελουν να το παιξουν ανετες...

Πανε οι παλιες καλες εποχες των σωληναδικων.
:thumbsup: Επιτελους η φωνη της λογικης!
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
τι κανει η Κατεριναρα παιδες?

της πιανετε την κωλαρα να μη νοιωθει μοναξια?


Υ.Γ. Παθε σε σενα το λεω...κυριως
 

gurusex

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μετριοτατο οπως ολα τα υπολοιπα...για πιτσιρικια και γκομενες πελατισες που θελουν να το παιξουν ανετες...

Πανε οι παλιες καλες εποχες των σωληναδικων.
ετσι να ισιωσουμε λιγο
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
ναταλι απο κινκι  τι λεει??? γνωριζει κανενας??εσθονη αν δεν κανω λαθος... απιστευτος πατος!!! πρεπει να κανουμε τεστ ντραιβ!! ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom