Νέα

Κινημα...αξυριστα ποδια!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.871
Κριτικές
40
Like
22.839
Πόντοι
26.096
Δικηγόρος;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Α ξέχασα είμαστε στο μαγικό κόσμο του ίντερνετ,εγώ είμαι διδάκτωρ κοινωνιολογίας που μελετώ τους οίκους ανοχής και την επίπτωση τους στην κοινωνική δομή του κράτους,για αυτό γράφτηκα εδώ άλλωστε  :2funny:
Και ποίο είναι το αποτέλεσμα των ερευνών σας, κύριε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δικηγόρος;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Α ξέχασα είμαστε στο μαγικό κόσμο του ίντερνετ,εγώ είμαι διδάκτωρ κοινωνιολογίας που μελετώ τους οίκους ανοχής και την επίπτωση τους στην κοινωνική δομή του κράτους,για αυτό γράφτηκα εδώ άλλωστε  :2funny:
Συγχαρητηρια, και πού καταληξατε?
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Καλα όχι οτι δεν  υπάρχουν ανωμαλάρες εδώ μέσα που  την βρίσκουν με αξύριστα πόδια.Για να μην σου πω οτι πολλοι τώρα την παίζουν με τις φωτογραφίες..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αν καταλαβα καλα, ο τυπάκος ειρωνευεται και πιστευει ότι λεω ψεματα ότι είμαι δικηγόρος.
Ε ναι μωρε, με 50 χιλιαδες δικηγόρους εν Ελλαδι, είναι τοσο δυσκολο να μπει ενας δικηγόρος στο μπουντοτκομ.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
κ. Alex 71,  εσείς ως δικηγόρος θα έπρεπε να επιδεικνύετε ευρύνοια και να μην εκμπέμπετε αφορισμούς.
Αντιθέτως, επιλαμβάνεται αυτεπαγγέλτως και διώκει την αισθητική προσβολή.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Καλα όχι οτι δεν  υπάρχουν ανωμαλάρες εδώ μέσα που  την βρίσκουν με αξύριστα πόδια.Για να μην σου πω οτι πολλοι τώρα την παίζουν με τις φωτογραφίες..
Αυτό είναι βεβαιο. Αβυσσος.
Εξισου αβυσσος είναι βεβαια και ότι υπαρχουν γυναικες που την βρισκουν με κατι ξυρισμένα φλωροπουστακια.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.871
Κριτικές
40
Like
22.839
Πόντοι
26.096
Σωστά καταλάβατε. Αλλωστε υπάρχουν πολλοί δικηγόροι εδώ μέσα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αντιθέτως, επιλαμβάνεται αυτεπαγγέλτως και διώκει την αισθητική προσβολή.
Πολλακις εχω δηλωσει φανατικος οπαδος της αισθητικης. Δυο πραγματα δεν συγχωρω. Την ελλειψη αισθητικης και την ανοησια. Και αρκετοι δυστυχως εχουν και τα δυο.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Πολλακις εχω δηλωσει φανατικος οπαδος της αισθητικης. Δυο πραγματα δεν συγχωρω. Την ελλειψη αισθητικης και την ανοησια. Και αρκετοι δυστυχως εχουν και τα δυο.

σ'αρέσουν οι χοντρές και ψηφίζεις ΝΔ :thumbsup:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Αυτό είναι βεβαιο. Αβυσσος.
Εξισου αβυσσος είναι βεβαια και ότι υπαρχουν γυναικες που την βρισκουν με κατι ξυρισμένα φλωροπουστακια.
Συμπλεεις στο ρεύμα του νωντισμού σιγά σιγά...  :grin:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Μου αρεσουν οι ομορφες, είτε χοντρες είτε λεπτες, και ψηφιζω την μονη σωφρονα επιλογή.
Και αισθητικη και λογική.

δεν θα επικαλείσαι τα αυτονόητα και τις αρκούδες που χέζουν στο δάσος μόνο όποτε σε βολεύει θα σε διαλύσω ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
δεν θα επικαλείσαι τα αυτονόητα και τις αρκούδες που χέζουν στο δάσος μόνο όποτε σε βολεύει θα σε διαλύσω ;)
Εσενα σε σωνει που συμφωνούμε στα θεολογικα, αλλιως θα σε ειχα ηδη σπασει  :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Αυτό είναι βεβαιο. Αβυσσος.
Εξισου αβυσσος είναι βεβαια και ότι υπαρχουν γυναικες που την βρισκουν με κατι ξυρισμένα φλωροπουστακια.
Δεν είναι ότι την βρίσκουν με τον άτριχο τύπο,είναι ότι πολλές γυναίκες αρέσκονται να γουστάρουν τις μόδες.Παλιότερα τους άρεσαν οι πιο αντρικοί τύποι και τώρα τους αρέσουν οι κάγκουρες με μπλούζα με V μεγαλύτερο από του Νείλου  και ημιαδρφίστικη προσωπικότητα.Αν γίνει της μόδας να φοράνε οι άντρες στρινγκάκια και ενσωματομένο δονητή στον κώλο θα υπάρξουν γυναίκες που θα τους αρέσει αυτό. Ευτυχώς δεν είναι όλες έτσι..
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.871
Κριτικές
40
Like
22.839
Πόντοι
26.096
Δεν είναι ότι την βρίσκουν με τον άτριχο τύπο,είναι ότι πολλές γυναίκες αρέσκονται να γουστάρουν τις μόδες.Παλιότερα τους άρεσαν οι πιο αντρικοί τύποι και τώρα τους αρέσουν οι κάγκουρες με μπλούζα με V μεγαλύτερο από του Νείλου  και ημιαδρφίστικη προσωπικότητα.Αν γίνει της μόδας να φοράνε οι άντρες στρινγκάκια και ενσωματομένο δονητή στον κώλο θα υπάρξουν γυναίκες που θα τους αρέσει αυτό. Ευτυχώς δεν είναι όλες έτσι..
[/quote
Οι οποίοι αποκαλούνται μετροσέξουαλ ...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν είναι ότι την βρίσκουν με τον άτριχο τύπο,είναι ότι πολλές γυναίκες αρέσκονται να γουστάρουν τις μόδες.Παλιότερα τους άρεσαν οι πιο αντρικοί τύποι και τώρα τους αρέσουν οι κάγκουρες με μπλούζα με V μεγαλύτερο από του Νείλου  και ημιαδρφίστικη προσωπικότητα.Αν γίνει της μόδας να φοράνε οι άντρες στρινγκάκια και ενσωματομένο δονητή στον κώλο θα υπάρξουν γυναίκες που θα τους αρέσει αυτό. Ευτυχώς δεν είναι όλες έτσι..
[/quote
Οι οποίοι αποκαλούνται μετροσέξουαλ ...
Ε και τι σημαίνει πρακτικά αυτό το πράγμα? Ότι κάποιος είναι στρειτ αλλά του αρέσει και να του γρατζουνάνε τον κώλο που και πού?  :think:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.871
Κριτικές
40
Like
22.839
Πόντοι
26.096
Ε και τι σημαίνει πρακτικά αυτό το πράγμα? Ότι κάποιος είναι στρειτ αλλά του αρέσει και να του γρατζουνάνε τον κώλο που και πού?  :think:
Απλώς υπενθύμισα το νεότευκτο ορισμό. Τιποτε άλλο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom