Νέα

Κινημα...αξυριστα ποδια!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Δεν είναι ότι την βρίσκουν με τον άτριχο τύπο,είναι ότι πολλές γυναίκες αρέσκονται να γουστάρουν τις μόδες.Παλιότερα τους άρεσαν οι πιο αντρικοί τύποι και τώρα τους αρέσουν οι κάγκουρες με μπλούζα με V μεγαλύτερο από του Νείλου  και ημιαδρφίστικη προσωπικότητα.Αν γίνει της μόδας να φοράνε οι άντρες στρινγκάκια και ενσωματομένο δονητή στον κώλο θα υπάρξουν γυναίκες που θα τους αρέσει αυτό. Ευτυχώς δεν είναι όλες έτσι..

πολυ σωστη τοποθετηση φιλος...

Ομως με την ευκαιρια για κοιτα και τα αντρκα γουστα πως εχουν αλλαξει με τον χρονο. Εμεις στα 80ς δεν μας πηγαινε το μυαλο οτι καποια μερα θα γουσταραμε ξυρισμενα μουνια, οπως φανταζομαι οι παππουδες  μας δεν μπορουσαν να να φανταστουν ξυρισμενη μασχαλη. Επιασα τις προαλλες ενα ελληνικο εργο με την Βλαχοπουλου, πρεπει να γυριστικε στα τελη των 60ς...Ειχε λοιπον μια σκηνη στην παραλια και τα κορμια που περναγαν στην οθονη ηταν σαφως πιο "τροφαντα" απο οτι σε μια αναλογη ταινια του σημερα. Για να μην μιλησω για κατι αναγεννησιακους πινακες που ειναι ολες τοφαλες.

Το συμπερασμα που βγαζω, ειναι οτι τελικα αυτο που μας αρεσει ειναι αυτο που επιμελως μας εχουν πασαρει...

 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
πολυ σωστη τοποθετηση φιλος...

Ομως με την ευκαιρια για κοιτα και τα αντρκα γουστα πως εχουν αλλαξει με τον χρονο. Εμεις στα 80ς δεν μας πηγαινε το μυαλο οτι καποια μερα θα γουσταραμε ξυρισμενα μουνια, οπως φανταζομαι οι παππουδες  μας δεν μπορουσαν να να φανταστουν ξυρισμενη μασχαλη. Επιασα τις προαλλες ενα ελληνικο εργο με την Βλαχοπουλου, πρεπει να γυριστικε στα τελη των 60ς...Ειχε λοιπον μια σκηνη στην παραλια και τα κορμια που περναγαν στην οθονη ηταν σαφως πιο "τροφαντα" απο οτι σε μια αναλογη ταινια του σημερα. Για να μην μιλησω για κατι αναγεννησιακους πινακες που ειναι ολες τοφαλες.

Το συμπερασμα που βγαζω, ειναι οτι τελικα αυτο που μας αρεσει ειναι αυτο που επιμελως μας εχουν πασαρει...
Εκεί ακριβώς το πήγα και εγώ.Το τι αρέσει στον καθένα είναι ένα μπερδεμένο μείγμα από βιώματα,εμπειρίες,αποθημένα,εικόνες,ακούσματα,προδιάθεση και πολλά άλλα.
Εγώ δεν κρίνω το τι αρέσει σε πολλές γυναίκες,εγώ κρίνω το γιατί.Απλά στα δικά μου πρότυπα, το να φοράει κάποιος μια μπλούζα που μοιάζει με γυναικεία για να δείχνει πόσο γυμνασμένα είναι τα βυζιά του η να χτυπάει ένα tatoo 1μισι μέτρο πάνω του χωρίς κανένα προσωπικό νόημα για την πάρτη του απλά για να το δείχνει στην παραλία,είναι χαμένος χρόνος και παρέκληση από την φύση του άντρα η οποία είναι να γίνεται καλύτερος και δυνατότερος για να προστατεύσει την οικογένεια του (γενικά μιλάω όχι για όλες τις ηλικίες) παρά να νοιάζεται για το αν έχει μαυρίσει ομοιόμορφα η αν το βρακί του γράφει πάνω d&g.
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Εκεί ακριβώς το πήγα και εγώ.Το τι αρέσει στον καθένα είναι ένα μπερδεμένο μείγμα από βιώματα,εμπειρίες,αποθημένα,εικόνες,ακούσματα,προδιάθεση και πολλά άλλα.
Εγώ δεν κρίνω το τι αρέσει σε πολλές γυναίκες,εγώ κρίνω το γιατί.Απλά στα δικά μου πρότυπα, το να φοράει κάποιος μια μπλούζα που μοιάζει με γυναικεία για να δείχνει πόσο γυμνασμένα είναι τα βυζιά του η να χτυπάει ένα tatoo 1μισι μέτρο πάνω του χωρίς κανένα προσωπικό νόημα για την πάρτη του απλά για να το δείχνει στην παραλία,είναι χαμένος χρόνος και παρέκληση από την φύση του άντρα η οποία είναι να γίνεται καλύτερος και δυνατότερος για να προστατεύσει την οικογένεια του (γενικά μιλάω όχι για όλες τις ηλικίες) παρά να νοιάζεται για το αν έχει μαυρίσει ομοιόμορφα η αν το βρακί του γράφει πάνω d&g.

Ετσι οπως τα λες, επιφανεια και ουσιαστικα τιποτα...

Εμενα δεν με χαλαει αν ο αλλος ξυριζει τα ποδια του, η του βαζει δαχτυλο η γκομενα στον κωλο, με χαλαει που ολη η μαγκια του συγχρονου αντρα εξαντλειται στο ποσο ποζερας ειναι
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Αν γινει ποτε ο ΣΥΡΙΖΑ κυβερνηση, θα γινουν νομος για ολες τα αξουριστα ποδια ωστε να μην νοιωθει μειονεκτικα η... Περιστερα!
 

Επισκέπτης
Θεωρώ πως καμία λογική γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της δεν θα έκανε τέτοια αηδιαστική καφρίλα!
Τόσο για θέμα αισθητικής όσο και υγιεινής. Επίσης κανένας άνδρας δεν στερείτε ανδρισμού αν περιποιείται τον εαυτό του και την ατομική του υγιεινη.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Θεωρώ πως καμία λογική γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της δεν θα έκανε τέτοια αηδιαστική καφρίλα!
Τόσο για θέμα αισθητικής όσο και υγιεινής. Επίσης κανένας άνδρας δεν στερείτε ανδρισμού αν περιποιείται τον εαυτό του και την ατομική του υγιεινη.

το μουνακι σου το ξυριζεις?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Θεωρώ πως καμία λογική γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της δεν θα έκανε τέτοια αηδιαστική καφρίλα!
Τόσο για θέμα αισθητικής όσο και υγιεινής. Επίσης κανένας άνδρας δεν στερείτε ανδρισμού αν περιποιείται τον εαυτό του και την ατομική του υγιεινη.
πάλι καλά που τα τελευταία 0.2 εκ. χρόνια δεν εξαφανίσθηκε το είδος από το θέμα υγιεινής που προκαλούν οι τρίχες.
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Tο ολο κινημα ξεκινησε απο το tumblr, ενα γαμωσαιτ το οποιο ειναι ο παραδεισος των φεμινιστριων, τουλαχιστον στην Αμερικη.
Υπαρχει και ενα χειροτερο κινημα, αυτο του free bleeding, το οποιο λεει οτι τα ταμπον/σερβιετες ειναι ανδρικη εφευρεση για να καταπιεζονται οι γυναικες και να βιαζουν τον εαυτο τους και για αυτο δεν πρεπει να χρησιμοποιουνται. Δεν κανω πλακα, αυτο ισχυριζονται...Aκολουθει αηδιαστικη εικονα:


































1386222118228.png
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
πω πω γαμισετα... :S :S
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
άλλο τι θα δούμε σε λίγο θα αφηνουνε και μούσια!!! και για μασχάλες ΔΕΝ έχει κίνημα?? :S :S :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
Ο  :jerking: :jerking: :jerking: ο αδερφός μου από τότε που βρήκε μια σάπια μπαζο-ελλεινίδα ξυρίζεται στο σώμα και αφήνει την γαιδουρότριχα στα πόδια :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :birdman: :birdman: γιατί έτσι αρέσει σ'εκείνη :birdman: :birdman: :birdman: :headbang: :headbang: :headbang:.Όποτε έρχεται σπίτι και τον βλέπω σπάω στα γέλια κι ο παπάρας περηφανεύεται για την μπαζόλα του :headbang: :headbang: :headbang:. Φαντάζομαι τι τραγάνα θα είναι κι η ίδια :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :birdman: :birdman:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Ο  :jerking: :jerking: :jerking: ο αδερφός μου από τότε που βρήκε μια σάπια μπαζο-ελλεινίδα ξυρίζεται στο σώμα και αφήνει την γαιδουρότριχα στα πόδια :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :birdman: :birdman: γιατί έτσι αρέσει σ'εκείνη :birdman: :birdman: :birdman: :headbang: :headbang: :headbang:.Όποτε έρχεται σπίτι και τον βλέπω σπάω στα γέλια κι ο παπάρας περηφανεύεται για την μπαζόλα του :headbang: :headbang: :headbang:. Φαντάζομαι τι τραγάνα θα είναι κι η ίδια :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :birdman: :birdman:

Καλα μιλαμε αυτος ο αδερφος σου ειναι μεγαλος πυρφορος μαλακοπιτουρας. Ακομα να τον αρχισεις στις σφαλιαρες;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
Καλα μιλαμε αυτος ο αδερφος σου ειναι μεγαλος πυρφορος μαλακοπιτουρας. Ακομα να τον αρχισεις στις σφαλιαρες;

Τσάμπα ο κόπος,είναι φανατικός πιρφόρος,μέγιστος οπαδός στην σφαλιάρα από μπαζοελλεινίδες :jerking: :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :birdman:.Γουστάρει κυτταρίτιδα σε συνδυασμό με σπαστική αγάμητη φωνή  :birdman: :birdman: :birdman:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Ο  :jerking: :jerking: :jerking: ο αδερφός μου από τότε που βρήκε μια σάπια μπαζο-ελλεινίδα ξυρίζεται στο σώμα και αφήνει την γαιδουρότριχα στα πόδια :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :birdman: :birdman: γιατί έτσι αρέσει σ'εκείνη :birdman: :birdman: :birdman: :headbang: :headbang: :headbang:.Όποτε έρχεται σπίτι και τον βλέπω σπάω στα γέλια κι ο παπάρας περηφανεύεται για την μπαζόλα του :headbang: :headbang: :headbang:. Φαντάζομαι τι τραγάνα θα είναι κι η ίδια :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :birdman: :birdman:


κωστακη δεν μας τα λες καλα  :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
να κανουμε και μεις ενα κινημα απλυτα αρχιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom