Νέα

Ανήλικος εκβίαζε πατέρα 14χρονης ότι θα δημοσιεύσει πορνογραφικό υλικό της κόρης του!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
Να παρουμε το νόμο στα χέρια μας, δεν προφταινει η αστυνομια

δωσε πονο τυπε :uzi::uzi::uzi:




elate-na-ta-parete-elate.gif
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
Αλεξ71, θα ήθελα να μας ενημερώσεις.
1ον. Ο εν λόγω 17χρονος θα δικαστεί για τις πράξεις του, ή θα τη γλυτώσει λόγω ηλικίας;
2ον. Αν δικαστεί, ποια θα είναι η ανώτατη ποινή που μπορεί να του επιβληθεί;

τυπε για το 1ο γιατι να μη δικαστει; δεν εχει ποινες για ανηλικους; :think: :confused: :confused: :confused:
αν πηγε αυτοφωρο η εχει ασκηθει μηνυση ο τυπος δεν γλιτωνει :wanker: :wanker: :wanker:



hqdefault.jpg


aryan-gangster.png
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931
Ειναι ανήλικος, λογικά θα του κλασουν τα αρχιδια με αυτούς τους νόμους που έχουμε, το μουνοπανο γαμω το σπιτι του:angry:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.036
Like
6.560
Πόντοι
1.056
Εμετική είναι η κατάσταση. Πρώην γκόμενα μου έλεγε έχεις ακριβό αυτοκίνητο, γιατί δεν ανεβάζεις στα social? Επίσης, σε κάθε ταξίδι, κάθε μέρα 20 φωτογραφίες και μετά να κάθεται να επιλέξει ποιες να ανεβάσει. Τις έλεγα δε γουστάρω να βγάζεις φωτογραφίες το/στο σπίτι μου και να τις ανεβάζεις και δε θα το κάνεις. Έφαγε σουτ με συνοπτικές διαδικασίες και με έκραζε ότι είμαι κομπλεξικός :confused::confused::confused:

Εισαι πολυ μαγκας!

Και εγω αυτο κανω φιλε! Τις σουταρω ολες! Καριολες ολες!

Δεν μπορεις να βρεις μια καλη γυναικα!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Εμετική είναι η κατάσταση. Πρώην γκόμενα μου έλεγε έχεις ακριβό αυτοκίνητο, γιατί δεν ανεβάζεις στα social? Επίσης, σε κάθε ταξίδι, κάθε μέρα 20 φωτογραφίες και μετά να κάθεται να επιλέξει ποιες να ανεβάσει. Τις έλεγα δε γουστάρω να βγάζεις φωτογραφίες το/στο σπίτι μου και να τις ανεβάζεις και δε θα το κάνεις. Έφαγε σουτ με συνοπτικές διαδικασίες και με έκραζε ότι είμαι κομπλεξικός :confused::confused::confused:
Ετσι πρεπει φιλε. Εγω εχω ξεκαθαρισει σε ολους τους γνωστους και φιλους "ινφλουενσερ" της πουτσας, αμα δω φωτογραφιες απο το σπιτι μου οταν το επισκεπτονται, τους εχω σπασει το κινητο και τα μουτρα. Ειναι απιστευτο το ποσο αδαης μπορει να ειναι καποιος και ανεβαζει το σπιτι/εξοχικο (ή οτιδηποτε μεγαλης αξιας οπως αμαξι που ειπες) ενος γνωστου του στα σοσιαλ, με τοποθεσια κτλ, να το δουν χιλιαδες ατομα και να ξερουν τα περιουσιακα μου στοιχεια με λεπτομεριες, ενω ουτε εγω ο ιδιος δεν τα δημοσιευω...

Ειχα ενα γνωστο, κολλημενο με αυτες τις μαλακιες. Του εχουν κλεψει 3 μηχανακια (τα 2 ακριβα) μεχρι στιγμης :2funny: Λες και ειναι δυσκολο στην αθηνα να βρεις την περιοχη που μενει καποιος μεσα απο 200 φωτο της γειτονιας. Τωρα ανεβαζει μονο σελφι σε καφετεριες και μπαρ :2funny:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ειχα ενα γνωστο, κολλημενο με αυτες τις μαλακιες. Του εχουν κλεψει 3 μηχανακια (τα 2 ακριβα) μεχρι στιγμης :2funny: Λες και ειναι δυσκολο στην αθηνα να βρεις την περιοχη που μενει καποιος μεσα απο 200 φωτο της γειτονιας. Τωρα ανεβαζει μονο σελφι σε καφετεριες και μπαρ :2funny:
Τι λακαμας! Χαχαχαχ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Καλώς φλώρος ηταν ο πατέρας. Γινεται τώρα να έρθει να σου δείξει βιντεο κάποιος της κόρης σου (ασχετα με τον εκβιασμο) και να μην του γαμησεις το σπιτι; Αλλα θα ήξερε που το έκανε.
Η κόρη καλώς η κακώς θα πηδηχτεί δεν σώζεται η φάση.. ετσι οριζει η φύση.
τώρα πραγματικά πιστεύεις ότι αν τον κοπάναγε δεν θα δικαζόταν, έστω και με ελαφρυντικά;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
τυπε για το 1ο γιατι να μη δικαστει; δεν εχει ποινες για ανηλικους; :think: :confused: :confused: :confused:
αν πηγε αυτοφωρο η εχει ασκηθει μηνυση ο τυπος δεν γλιτωνει :wanker: :wanker: :wanker:



hqdefault.jpg


aryan-gangster.png
ας σε ενημερώσω εγώ ότι ο 14χρονος Ρομά που συνελήφθη στο αμάξι στο οποίο πυροβολήθηκε ο άλλος, και μέσα σε λίγους μήνες σε άλλο κλεμμένο αμάξι αφέθηκε χωρίς αναμορφωτικά μέτρα

Ελεύθεροι χωρίς αναμορφωτικά μέτρα αφέθηκαν και οι δύο ανήλικοι Ρομά (ο ένας τραυματίας) που επέβαιναν στο κλεμμένο αυτοκίνητο κατά τη διάρκεια της αιματηρής καταδίωξης στο Πέραμα....
Διαβάστε όλο το άρθρο: Καταδίωξη στο Πέραμα. Ελεύθεροι οι 7 αστυνομικοί και οι δύο Ρομά

τέσσερις νεαροί Ρομά, μεταξύ των οποίων και ένας 15χρονος, συνελήφθησαν σήμερα το πρωί στο Κερατσίνι, για απόπειρα κλοπής ΙΧ αυτοκινήτου. Σύμφωνα με την αστυνομία, ο 15χρονος είναι ο ίδιος που είχε διαφύγει τον περασμένο Οκτώβριο στο Πέραμα, κατά την διάρκεια του αιματηρού επεισοδίου, κατά το οποίο οι αστυνομικοί «γάζωσαν» με 38 σφαίρες ΙΧ αυτοκίνητο με αποτέλεσμα να σκοτώσουν 20χρονο (18χρονο κατά την ΕΛΛΑΝ ΠΑΣΣΕ), γεγονός που ξεσήκωσε θύελλα αντιδράσεων και έγινε αιτία, εκτός των άλλων, για αλλαγές στην ηγεσία και τους κανονισμούς λειτουργίας της ‘Αμεσης Δράσης.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
ας σε ενημερώσω εγώ ότι ο 14χρονος Ρομά που συνελήφθη στο αμάξι στο οποίο πυροβολήθηκε ο άλλος, και μέσα σε λίγους μήνες σε άλλο κλεμμένο αμάξι αφέθηκε χωρίς αναμορφωτικά μέτρα

τυπε την γνωριζω την ειδηση για τον συγκεκριμενο πιθηκο γυφτο :confused: :confused: :confused:
αλλα μπορει να οριστηκε δικασιμος και να τον αφησαν ελευθερο μεχρι τοτε.δεν ξερω τι εχει γινει.και δεν ξερουμε αν η προφυλακιση προβλεπεται και για ανηλικους :confused: :confused: :confused:
αυτο ομως δεν σημαινει οτι τα ανηλικα δεν δεχονται ποινη.τουλαχιστον αναμορφωτηριο :hi::hi::hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
τυπε την γνωριζω την ειδηση για τον συγκεκριμενο πιθηκο γυφτο :confused: :confused: :confused:
αλλα μπορει να οριστηκε δικασιμος και να τον αφησαν ελευθερο μεχρι τοτε.δεν ξερω τι εχει γινει.και δεν ξερουμε αν η προφυλακιση προβλεπεται και για ανηλικους :confused: :confused: :confused:
αυτο ομως δεν σημαινει οτι τα ανηλικα δεν δεχονται ποινη.τουλαχιστον αναμορφωτηριο :hi::hi::hi:
υπέθετα ότι διάβασες, πως παρόλο συνελήφθη να έχει κλέψει μαζί με άλλους αυτοκίνητο, δηλ. να είναι μέλος συμμορίας, ο Εισαγγελέας τον άφησε ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ, τελεία
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.665
Like
2.389
Πόντοι
606
:hi: Καθως περπαταω στον δρομο σχολαει το γυμνασιο και ενα 70% εχουν πεταξει τα βυζια εξω. 80% του βυζιου φαινεται. φορανε κολαν πιο κολαν δεν γινεται με στρινγκακι απο την τζαμαικα:grin: δηλαδη οι καθηγητες τι κανουν δεν τις λενε τιποτα στα φρυδια τους μαλ΄λον:grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
υπέθετα ότι διάβασες, πως παρόλο συνελήφθη να έχει κλέψει μαζί με άλλους αυτοκίνητο, δηλ. να είναι μέλος συμμορίας, ο Εισαγγελέας τον άφησε ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ, τελεία

δεν ξερω πως πηρε αυτη την αποφαση ο εισαγγελεας τυπε.δεν ξερει τι ειναι οι κουραδες γυφτοι;που ζει; :confused: :confused: :confused:
εκτος αν υπηρξαν πολιτικες πιεσεις,που δεν μπορει να αποδειξει κανεις :confused: :confused: :confused:
αλλα κι εδω ισχυει αυτο που εγραψα πριν.αλλο αν τα προβλεπει αυτα ο νομος,και αλλο αν εφαρμοζονται :confused: :confused: :confused:
τυπε οπως ξερεις ολοι λενε οτι στην ελλαδα εχουμε νομους για τα παντα.αλλα δεν εφαρμοζεται τιποτα,η τιποτα σωστα :headbang: :headbang: :headbang:
ξαναλεω,ηταν καθαρα η αποφαση του εισαγγελεα.απο αλλο πλανητη ηρθε και δεν ξερει την πανουκλα τους γυφτους,η μηπως ειναι μελος της ΚΕ του συριζα; :confused: :confused: :confused:

μονο ο αλεξ μπορει να μας εξηγησει :dunno::confused::confused::confused:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546
Κάτι εντελώς άσχετο και συγνώμη. Μιας και έχετε κόρη: Χθες βγηκα για καφέ με φίλο μου περίπου συνομίληκό μου. 38 ετών. Καθόμασταν έξω. Και όσα κορίτσια περνούσαν 14 - 17 ετών ήταν ντυμένα απίστευτα μίνι και φορέματα που με τίποτα δεν θα κατάλαβεις ότι είναι ανήλικες. Αυτές γονείς δεν έχουν;

Εδώ ρεεέεεεε τύπε οι πατεράδες τους οι ίδιοι κάθονται και βγάζουν φωτογραφίες τις κόρες τους για να τις ανεβάσουν αυτές στα σόσιαλ και περιμένεις έπειτα να κάνουν κουμάντο στο ντύσιμο/γδύσιμο των παιδιών τους....
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
7
Like
3.073
Πόντοι
736
:hi: Καθως περπαταω στον δρομο σχολαει το γυμνασιο και ενα 70% εχουν πεταξει τα βυζια εξω. 80% του βυζιου φαινεται. φορανε κολαν πιο κολαν δεν γινεται με στρινγκακι απο την τζαμαικα:grin: δηλαδη οι καθηγητες τι κανουν δεν τις λενε τιποτα στα φρυδια τους μαλ΄λον:grin:
Οι καθηγητές; Αλήθεια τώρα, εκεί στηρίζεσαι; Πρώτον στα @@ τους. Δεύτερον θα τους πετάξουν κανένα μπινελίκι τα κορίτσα που δεν θα θέλουν δεύτερο. Οπότε τρίτον στα @@ τους!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
δεν ξερω πως πηρε αυτη την αποφαση ο εισαγγελεας τυπε.δεν ξερει τι ειναι οι κουραδες γυφτοι;που ζει; :confused: :confused: :confused:
εκτος αν υπηρξαν πολιτικες πιεσεις,που δεν μπορει να αποδειξει κανεις :confused: :confused: :confused:
αλλα κι εδω ισχυει αυτο που εγραψα πριν.αλλο αν τα προβλεπει αυτα ο νομος,και αλλο αν εφαρμοζονται :confused: :confused: :confused:
τυπε οπως ξερεις ολοι λενε οτι στην ελλαδα εχουμε νομους για τα παντα.αλλα δεν εφαρμοζεται τιποτα,η τιποτα σωστα :headbang: :headbang: :headbang:
ξαναλεω,ηταν καθαρα η αποφαση του εισαγγελεα.απο αλλο πλανητη ηρθε και δεν ξερει την πανουκλα τους γυφτους,η μηπως ειναι μελος της ΚΕ του συριζα; :confused: :confused: :confused:

μονο ο αλεξ μπορει να μας εξηγησει :dunno::confused::confused::confused:
Ξαναδιάβασε αυτό που έγραψες. Ό μόνος λόγος γι αυτή τη συμπεριφορά, είναι ο Εισαγγελέας να ανήκει πολιτικά στο ΣΥΡΙΖΑ. Πραγματικά δεν κατανοείς το μέγεθος του φανατισμού σου;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
Ξαναδιάβασε αυτό που έγραψες. Ό μόνος λόγος γι αυτή τη συμπεριφορά, είναι ο Εισαγγελέας να ανήκει πολιτικά στο ΣΥΡΙΖΑ. Πραγματικά δεν κατανοείς το μέγεθος του φανατισμού σου;

τυπε δεν ειναι φανατισμος.προσπαθω να βρω ενα λογο για τον οποιο ενας εισαγγελεας θα επαιρνε μια τετοια αποφαση.και βλεπεις οτι βαζω μεσα και το θεμα της ανοχης στην παραβατικοτητα των γυφτων μετα απο εντολη της πολιτικης ηγεσιας,αν πραγματικα συμβαινει κατι τετοιο :confused: :confused: :confused:
δεν υπαρχει περιπτωση να μην προβλεπονται ποινες για παραβατικοτητα ανηλικων.εκτος και αν ειναι εντολες ανωθεν ειδικα για τους γυφτους,κατι που το λεμε συνεχεια στο μπου,και ολοι οι χυστες το θεωρουμε πιθανο :mati: :confused: :confused: :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
τυπε δεν ειναι φανατισμος.προσπαθω να βρω ενα λογο για τον οποιο ενας εισαγγελεας θα επαιρνε μια τετοια αποφαση.και βλεπεις οτι βαζω μεσα και το θεμα της ανοχης στην παραβατικοτητα των γυφτων μετα απο εντολη της πολιτικης ηγεσιας,αν πραγματικα συμβαινει κατι τετοιο :confused: :confused: :confused:
δεν υπαρχει περιπτωση να μην προβλεπονται ποινες για παραβατικοτητα ανηλικων.εκτος και αν ειναι εντολες ανωθεν ειδικα για τους γυφτους,κατι που το λεμε συνεχεια στο μπου,και ολοι οι χυστες το θεωρουμε πιθανο :mati: :confused: :confused: :confused:
ναι, κι εγώ το ίδιο υποθέτω. Αν έπιαναν το γιό μου μέσα σε κλεμμένο αμάξι, θα ΑΠΑΙΤΟΥΣΑ να του τρίξουν τα δόντια όσο πιο σκληρά γίνεται, για να φοβηθεί. Αφού τον άφησαν, προσπάθησε και πάλι να κλέψει. Γιατί όχι; αφού δεν είχε να φοβάται κάτι, θα συνεχίσει τη σταδιοδρομία του. Και ναι, η Κυβέρνηση έχει τεράστια ευθύνη. Και δεν το λέω για αντιπολιτευτικούς λόγους. Όπως ο ανεκδιήγητος ο ΑΛ6ς ο οποίος μετά το θάνατο του Ρομά στο κλεμμένο αμάξι πήγε να δει πως ζούνε. Πούτσες μπλε, καραμελέ. Επικοινωνιακή Διαχείριση για γέλια
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
οπως και να ειναι ντυμενη η κορη του καθενα ωφειλουμε να την σεβομαστε...και αν ειναι κατω των 18 κατι παραπανω ...ψευτομαγκιες εχουν σαν αποτελεσματα καρολαιν και κλαμα ο ψευτομαγκας
Kαλά αυτό εννοείται. Εγώ ούτε κατά διάνοια δεν θα μου πέρναγε από το μυαλό κάτι πονηρό με μια τέτοια κοπέλα, που είναι 16 - 18. Εδώ ούτε κάν με κάτω απο 30 δεν κάνω παιχνίδι...
 

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391

Στα χέρια της αστυνομίας ο 17χρονος από τον Κολωνό - Όταν ο 57χρονος πατέρας αρνήθηκε να δώσει χρήματα στον 17χρονο, τότε ο ανήλικος έκανε γυαλιά – καρφιά το περίπτερό του - Δε δίστασε, μάλιστα, να του δείξει βίντεο πορνογραφικού περιεχομένου με πρωταγωνίστρια την κόρη του​


Τι γίνεται ρε πουστη μου;;!!! :confused: :confused: :confused:
Μουνοπανο σαν αυτο δυσκολο να εχει ξαναγεννησει μανα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom