Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και όμως επειδή μου έχει τύχει να την συναντήσω χωρίς αντικείμενο μας να είναι το σεξ, σε βεβαιώ γιατί δεν το γνωρίζεις (και είναι φυσιολογικό) πως δεν είναι "τρελοκαμπέρο", είναι γαμώ τα άτομα και ιδιαίτερα τρυφερή. Αν θες με πιστεύεις.

το τρελοκαμπέρο το λέω για καλό. Δηλαδή οτι είναι αστεία, οτι κάνει χαβαλέ, οτι είναι χαλαρό άτομο κ.α.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Αρχικά είναι ή γνωστή σέ όλους μας ίστορία.
Μετά άρχίζουν οί παραλλαγές.
Πόσο διαφορετικα αίσθήματα καί συνειρμούς σάς έμπνέουν οί προσθήκες λέξεων ??
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Εντέλει εγώ είμαι ακόμη εδώ και δεν έχω φάει μπαν. Το 30% που ... σταμάτησε λόγω φίμωτρου δε το βλέπω και μικρός αλλα αποδείχτηκε ότι δεν είναι ένα δημοκρατικό σαϊτ. Τελος πάντων εγώ βρήκα ήδη εναλλακτικό σαίτ και εδω μέσα είναι οι τελευταίες μου ώρες
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

varvatos21

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Δεν φταιει η Κελλυ και η καθε Κελλυ, οταν καβαλαει το καλαμι και νομιζει οτι ειναι γκομεναρα και οι αλλες ειναι οπως τις χαρακτηρισε(βρωμομουνες)!!!...Φταινε τα καψουρακια της(οταν καποιοι γραφουν.. σεντονια μαλιστα με υμνους...ο ενας πεντε κριτικες..ο αλλος τρεις...και ο παρα αλλος αλλες τρεις για μια εργαζομενη μετριας εμφανισης..τοτε ειναι φυσικο να καβαλει το καλαμι), που τις εμφυτευσαν, την εκτος πραγματικοτητας εκτιμηση...οτι ειναι γκομεναρα!!!!!...Για μενα αθωα η Κελλυ...αλλα ας δει και κανενα αλλο στουντιο-σελιδα-φωτο....πως ειναι τα πραγματικα αριστουργηματα σε εμφανιση...απ' το να τα χωνει σε συναδελφισες της!!

καλα ρε παπαρα, θεωρισε αντρας εσυ?
τωρα που ξερεις οτι δεν μπορει να σου απαντησει η κελλυ το παιζεις αντρας?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλα ρε παπαρα, θεωρισε αντρας εσυ?
τωρα που ξερεις οτι δεν μπορει να σου απαντησει η κελλυ το παιζεις αντρας?
Δεν σου την προσβαλλα....μετριας εξωτερικης εμφανισης σε σχεση με το αντικειμενικο εξωτερικο γυναικειο καλλος..εγραψα!!!!....Και φυσικα ειμαι ανδρας(αν και σηκωνει μεγαλη συζητηση το θεμα..τι εστι ανδρας) γιατι δεν θα σου απαντησω... με χαρακτηρισμους,μιας και μου εισαι αγνωστος!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

varvatos21

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Δεν σου την προσβαλλα....μετριας εξωτερικης εμφανισης σε σχεση με το αντικειμενικο εξωτερικο γυναικειο καλλος..εγραψα!!!!....Και φυσικα θεωρουμε ανδρας γιατι δεν θα σου απαντησω με χαρακτηρισμους,μιας και μου εισαι αγνωστος!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

δεν μου την προσβαλεςρε :jerking:

δεν την ξερω καν την κοπελα :birdman:
δλδ μονον αυτα εγραψες???
εισαι κρυφοτσουτσουνος :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
να ρωτησω ρε μάγκες...


θελω να σας κανω μια ερωητηση,σε πολλους θα φανει ευκολη, σε πολλους δυσκολη...

παντα γενικης κατανοησης, χωρις να θελω να το πω αποκλειστικα για καποιον..





αυτα που λετε εδω τα κατεβατα στο θρεντ, μπορειτε να πατε να τα πειτε εκει face to face?
ξερω γω ,σε κανα παρτακυ της αντζελας, να πατε για κανα ποτο.. και να εκφρασετε την γνωμη σας εκει δημοσια..

αλλα οχι γνωμη, μιλαμε για ολα τα κατεβατα που εχετε γραψει εδω κατα καιρους...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Δηλαδή Varvatos21 θες να μας πεις ότι γράφτηκες χτες βραδυ στο site αυτο και μπήκε καρφωτος στο forum αυτο για να υπερασπιστείς την Κέλλυ για ένα θέμα που έγινε πριν γραφτείς! Ναι...μάλιστα...
 

varvatos21

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή Varvatos21 θες να μας πεις ότι γράφτηκες χτες βραδυ στο site αυτο και μπήκε καρφωτος στο forum αυτο για να υπερασπιστείς την Κέλλυ για ένα θέμα που έγινε πριν γραφτείς! Ναι...μάλιστα...

αλλος μπαγλαμας απο δω.

ποτε με διαβασες να υπερασπιζομαι την κελλυ?

το σαιτ αυτο το παρακολουθω πολυ καιρο και αποφασησα να γραφτω, ξερω σχεδον ολα τα στουντιοκοριτσα που εσυ μονο σε φωτο της εχεις δει και τον παιζεις πισω απο την οθονη :jerking:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
να ρωτησω ρε μάγκες...


θελω να σας κανω μια ερωητηση,σε πολλους θα φανει ευκολη, σε πολλους δυσκολη...

παντα γενικης κατανοησης, χωρις να θελω να το πω αποκλειστικα για καποιον..





αυτα που λετε εδω τα κατεβατα στο θρεντ, μπορειτε να πατε να τα πειτε εκει face to face?
ξερω γω ,σε κανα παρτακυ της αντζελας, να πατε για κανα ποτο.. και να εκφρασετε την γνωμη σας εκει δημοσια..

αλλα οχι γνωμη, μιλαμε για ολα τα κατεβατα που εχετε γραψει εδω κατα καιρους...
Δεν πιστευω τα παρτακια  η Αντζελα να τα διοργανωνει για να ακουσει τις αποψεις των μελων!!Υπαρχουν κι αλλα στουντιο, εκτος του Φ104...που σαφως δεν θα γινοτανε ντορος για τιποτα!!!Και ο καθε ντορος που δημιουργειτε ολο τυγχαια...παντα αφορα το εν λογο στουντιο και καποια απο τις εργαζομενες του!!!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
να ρωτησω ρε μάγκες...


θελω να σας κανω μια ερωητηση,σε πολλους θα φανει ευκολη, σε πολλους δυσκολη...

παντα γενικης κατανοησης, χωρις να θελω να το πω αποκλειστικα για καποιον..





αυτα που λετε εδω τα κατεβατα στο θρεντ, μπορειτε να πατε να τα πειτε εκει face to face?
ξερω γω ,σε κανα παρτακυ της αντζελας, να πατε για κανα ποτο.. και να εκφρασετε την γνωμη σας εκει δημοσια..

αλλα οχι γνωμη, μιλαμε για ολα τα κατεβατα που εχετε γραψει εδω κατα καιρους...

Βρε stam...πάλι τα ίδια? Δεν την έβρισε κανείς την κοπέλα! Συζητάμε.Απλά μερικοί ίσως πιο θερμά, λόγω χαρακτήρα! Τι νόημα έχει να πάω πχ εγώ σε ένα στούντιο που δεν θέλω να πάω, και να πω τι? "Έλα δω Κέλλυ: Γιατί έβρισες κάποιον που έγραψε σχόλιο σε μία κριτική?!" Μα έχει νόημα? Το θέμα θα μπορούσε να 'χει λήξει απο χτες.Να έβγαινε η Κέλλυ μέσω της ιδιοκτήτριας, ή η ίδια η Άντζελα και να έλεγε: "Ναι ρε παιδιά, συγγνώμη, η Κέλλυ είπε κάποια κουβέντα παραπάνω" Και ΤΕΛΟΣ μ'αυτό το θέμα. Αλλά βλέπεις, μερικοί νομίζουν ότι με το να την υπερασπίζονται γι'αυτό και να απαξιώνουν όλους τους άλλους, θα της κάνουν καλό και θα εξυψωθούν κι άλλο στα μάτια της! Δεν καταλαβαίνουν ότι οι ίδιοι την φέρνουν σε πιο δύσκολη θέση έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom