Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τιιιιιιιιιιιιι , είσαι άπλυτος και θέλεις μπανιάρισμα?






βρωμοπούτσης δηλαδή?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Βασικά απευθυνόταν σε πελάτη που διάλεξε άλλη κοπέλα (τη Δέσποινα) από το ίδιο στούντιο!! Φαντάσου δηλαδή να μην ήταν και πελάτης, τί θα άκουγε!

ε καλά εδώ είσαι άκυρός συγνώμη κιόλας. Βρωμόμουνες χαρακτήρισε άλλες κοπέλες, εγώ απλά έκανα ένα σχόλιο πάνω σε αυτό. Αλλα αυτό δεν ισχύει που λές, δηλαδή κάθε μέρα μπαινοβγαίνει εκεί μεσα αρκετός κόσμος, όποιος δεν παίρνει την Κέλλυ θα τρώει κράξιμο;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Είμαι έρωτευμένος  :smitten: :smitten:


amjikιε, σοβαρέψου, μπανάρισμα δεν θα δούμε έτσι.


Τιιιιιιιιιιιιι , είσαι άπλυτος και θέλεις μπανιάρισμα?






βρωμοπούτσης δηλαδή?


και εσύ να πας να γαμηθείς με τις βρωμομούνες!
YES. 2! μπανάρισμα έρχομαι.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η καυλωμένη Αμάντα αψηφά τους νόμους της φύσης!  Από που αντλεί τόση ενέργεια ώστε να είναι πάντα καυλωμένη;
Μήπως από μια τεράστια μαύρη τρύπα; Και αν ναι, θα την είχε καταπιεί γιατί θα έπρεπε να ήταν πολύ κοντά της!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η ενέργεια έρχεται απο την σκέψη και μόνο οτι θα έρθω μια μέρα στο στούντιο να την βρώ.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
ε καλά εδώ είσαι άκυρός συγνώμη κιόλας. Βρωμόμουνες χαρακτήρισε άλλες κοπέλες, εγώ απλά έκανα ένα σχόλιο πάνω σε αυτό. Αλλα αυτό δεν ισχύει που λές, δηλαδή κάθε μέρα μπαινοβγαίνει εκεί μεσα αρκετός κόσμος, όποιος δεν παίρνει την Κέλλυ θα τρώει κράξιμο;

Είπα απλά ότι αυτό που έγραψε το έγραψε σε πελάτη του στούντιο που προτίμησε άλλη κοπέλα. Ό,τι έγραψε, ανέφερα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Είπα απλά ότι αυτό που έγραψε το έγραψε σε πελάτη του στούντιο που προτίμησε άλλη κοπέλα. Ό,τι έγραψε, ανέφερα.

ναι ρε αλλα ο χαρακτηρισμός "βρωμομούνα" προφανώς δεν θα πάει στον πελάτη. Τεσπα, δεν εχει σημασία ό,τι έγινε, έγινε...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ε καλά εδώ είσαι άκυρός συγνώμη κιόλας. Βρωμόμουνες χαρακτήρισε άλλες κοπέλες, εγώ απλά έκανα ένα σχόλιο πάνω σε αυτό. Αλλα αυτό δεν ισχύει που λές, δηλαδή κάθε μέρα μπαινοβγαίνει εκεί μεσα αρκετός κόσμος, όποιος δεν παίρνει την Κέλλυ θα τρώει κράξιμο;
Δεν φταιει η Κελλυ και η καθε Κελλυ, οταν καβαλαει το καλαμι και νομιζει οτι ειναι γκομεναρα και οι αλλες ειναι οπως τις χαρακτηρισε(βρωμομουνες)!!!...Φταινε τα καψουρακια της(οταν καποιοι γραφουν.. σεντονια μαλιστα με υμνους...ο ενας πεντε κριτικες..ο αλλος τρεις...και ο παρα αλλος αλλες τρεις για μια εργαζομενη μετριας εμφανισης..τοτε ειναι φυσικο να καβαλει το καλαμι), που τις εμφυτευσαν, την εκτος πραγματικοτητας εκτιμηση...οτι ειναι γκομεναρα!!!!!...Για μενα αθωα η Κελλυ...αλλα ας δει και κανενα αλλο στουντιο-σελιδα-φωτο....πως ειναι τα πραγματικα αριστουργηματα σε εμφανιση...απ' το να τα χωνει σε συναδελφισες της!!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
ναι ρε αλλα ο χαρακτηρισμός "βρωμομούνα" προφανώς δεν θα πάει στον πελάτη. Τεσπα, δεν εχει σημασία ό,τι έγινε, έγινε...
"Μα δεν είπα ότι είπε τον πελάτη βρωμομ.....!" Στις κριτικές, μπορεί ο καθένας να διαβάσει ό,τι ακριβώς ειπώθηκε. Ελπίζω το επίθετο αυτό να μην πήγαινε στη Δέσποινα που διάλεξε ο πελάτης! Τελοσπάντων. Ας μην συνεχίσουμε τί είπε, πώς το είπε, κλπκλπ... Καλό μεσημέρι να 'χουμε.
 

nvtr100

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους... παρακολουθω το θεμα με την Κελλυ στο forum και τις αντιδρασεις που εχει προκαλεσει!( Σημειωση την κοπελα δεν την εχω συναντησει ποτε μου)
Το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι οι περισσοτεροι απο εδω μολις συνάντησαν μια ιεροδουλη που εκφερει αποψη , μιλαει δυναμικα και λεει την γνωμη της, χτιζει ενα "προφιλ" , αισθανθηκαν εξαιρετικά αμηχανα γιατι εχουν συνηθησει να βλεπουν τις ιεροδουλες μονο σαν κρεας "βυζια-κωλος-πιπα" κλπ., γιαυτό οπως συμβαινει και με τους βουλευτες που εκφραζουν αποψη , "διεγραφει" για να μην μπορει να μιλαει και να λεει την γνωμη της.
Αυτο γενικά λεγεται φασισμός και αποδυκνυει την ανωριμότητα πολλων ανθρωπων εδω , αλλα και την πληρη συγχυση που εχουν σχετικα με το τι ειναι αγοραιο σεξ και πως λειτουργουν οι άνθρωποι που το εξασκουν. Η θετική βεβαιως πλευρα αυτης της ιστορίας ειναι οτι μεσω του διαδικτυου αναπτυσονται συζητησεις και διατυπονονται αποψεις που δεν θα ηταν δυνατον να αναπτυχθουν διαφορετικά. Πραγματικα ευχομαι οι περισσότεροι να κερδισουν κατι απο αυτο και να σκεφθουν ισως λιγο διαφορετικα.
Πολυ φιλικά
nvtr100
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • SED.JPG
    SED.JPG
    32,7 KB · Εμφανίσεις: 35

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Και  εμείς που έχουμε μια αδυναμία (μας αρέσει η μουνίλα) τι θα γίνουμε ?





Τις αγαπώ όλες!
Και τις βρωμομουνες!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δεν φταιει η Κελλυ και η καθε Κελλυ, οταν καβαλαει το καλαμι και νομιζει οτι ειναι γκομεναρα και οι αλλες ειναι οπως τις χαρακτηρισε(βρωμομουνες)!!!...Φταινε τα καψουρακια της, που τις εμφυτευσαν, την εκτος πραγματικοτητας εκτιμηση...οτι ειναι γκομεναρα!!!!!...Για μενα αθωα η Κελλυ...αλλα ας δει και κανενα αλλο στουντιο-σελιδα-φωτο....πως ειναι τα πραγματικα αριστουργηματα σε εμφανιση...απ' το να τα χωνει σε συναδελφισες της!!

συγνώμη αλλα είσαι λάθος εδώ. Την Κέλλυ την εχω γνωρίσει απο κοντά (χωρίς να ξερει οτι είμαι ο Dawn, τώρα μπορει να της το είπε η Μπου-Μπου ή να το κατάλαβε μέσω του site) και είναι πολύ προσγειωμένο άτομο με πολύ χιούμορ. Απλά είναι λίγο τρελοκαμπέρο και μαγκάκι αλλα αυτό δεν είναι ούτε έγκλημα ούτε σημαίνει οτι είναι ψωνισμένη. Αμα περάσεις και απο το στούντιο και την γνωρίσεις θα καταλάβεις.

τώρα εμφανισιακά είναι καθαρά προσωπικό θέμα του καθενός. Εμένα μου αρέσει χωρίς όμως να την θεωρώ κουκλάρα. Αντίθετα προτιμώ πάντα κορίτσια πιο κοντά στο στύλ της "κοπέλας της διπλανής πόρτας" (αλλα να είναι ξέκωλα στο κρεβάτι ναι;) γιατι πιστευω οτι εχω καλύτερη χημεία με αυτές.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολους... παρακολουθω το θεμα με την Κελλυ στο forum και τις αντιδρασεις που εχει προκαλεσει!( Σημειωση την κοπελα δεν την εχω συναντησει ποτε μου)
Το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι οι περισσοτεροι απο εδω μολις συνάντησαν μια ιεροδουλη που εκφερει αποψη , μιλαει δυναμικα και λεει την γνωμη της, χτιζει ενα "προφιλ" , αισθανθηκαν εξαιρετικά αμηχανα γιατι εχουν συνηθησει να βλεπουν τις ιεροδουλες μονο σαν κρεας "βυζια-κωλος-πιπα" κλπ., γιαυτό οπως συμβαινει και με τους βουλευτες που εκφραζουν αποψη , "διεγραφει" για να μην μπορει να μιλαει και να λεει την γνωμη της.
Αυτο γενικά λεγεται φασισμός και αποδυκνυει την ανωριμότητα πολλων ανθρωπων εδω , αλλα και την πληρη συγχυση που εχουν σχετικα με το τι ειναι αγοραιο σεξ και πως λειτουργουν οι άνθρωποι που το εξασκουν. Η θετική βεβαιως πλευρα αυτης της ιστορίας ειναι οτι μεσω του διαδικτυου αναπτυσονται συζητησεις και διατυπονονται αποψεις που δεν θα ηταν δυνατον να αναπτυχθουν διαφορετικά. Πραγματικα ευχομαι οι περισσότεροι να κερδισουν κατι απο αυτο και να σκεφθουν ισως λιγο διαφορετικα.
Πολυ φιλικά
nvtr100

Ναι φίλε μου, αλλά άλλο το να "εκφέρει άποψη, να μιλαει δυναμικά και λεει την γνωμη της" κι άλλο το να βρίζει στις κριτικές τους πελάτες ή ακόμα και τους μη πελάτες. Έχει κάποια διαφορά. Δεν λέμε ότι πρέπει να είναι η κοπέλα ένα μουγκό κρέας.Σε καμμία περίπτωση.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
συγνώμη αλλα είσαι λάθος εδώ. Την Κέλλυ την εχω γνωρίσει απο κοντά (χωρίς να ξερει οτι είμαι ο Dawn, τώρα μπορει να της το είπε η Μπου-Μπου ή να το κατάλαβε μέσω του site) και είναι πολύ προσγειωμένο άτομο με πολύ χιούμορ. Απλά είναι λίγο τρελοκαμπέρο και μαγκάκι αλλα αυτό δεν είναι ούτε έγκλημα ούτε σημαίνει οτι είναι ψωνισμένη. Αμα περάσεις και απο το στούντιο και την γνωρίσεις θα καταλάβεις.

τώρα εμφανισιακά είναι καθαρά προσωπικό θέμα του καθενός. Εμένα μου αρέσει χωρίς όμως να την θεωρώ κουκλάρα. Αντίθετα προτιμώ πάντα κορίτσια πιο κοντά στο στύλ της "κοπέλας της διπλανής πόρτας" (αλλα να είναι ξέκωλα στο κρεβάτι ναι;) γιατι πιστευω οτι εχω καλύτερη χημεία με αυτές.



και όμως επειδή μου έχει τύχει να την συναντήσω χωρίς αντικείμενο μας να είναι το σεξ, σε βεβαιώ γιατί δεν το γνωρίζεις (και είναι φυσιολογικό) πως δεν είναι "τρελοκαμπέρο", είναι γαμώ τα άτομα και ιδιαίτερα τρυφερή. Αν θες με πιστεύεις.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συγνώμη αλλα είσαι λάθος εδώ. Την Κέλλυ την εχω γνωρίσει απο κοντά (χωρίς να ξερει οτι είμαι ο Dawn, τώρα μπορει να της το είπε η Μπου-Μπου ή να το κατάλαβε μέσω του site) και είναι πολύ προσγειωμένο άτομο με πολύ χιούμορ. Απλά είναι λίγο τρελοκαμπέρο και μαγκάκι αλλα αυτό δεν είναι ούτε έγκλημα ούτε σημαίνει οτι είναι ψωνισμένη. Αμα περάσεις και απο το στούντιο και την γνωρίσεις θα καταλάβεις.

τώρα εμφανισιακά είναι καθαρά προσωπικό θέμα του καθενός. Εμένα μου αρέσει χωρίς όμως να την θεωρώ κουκλάρα. Αντίθετα προτιμώ πάντα κορίτσια πιο κοντά στο στύλ της "κοπέλας της διπλανής πόρτας" (αλλα να είναι ξέκωλα στο κρεβάτι ναι;) γιατι πιστευω οτι εχω καλύτερη χημεία με αυτές.
Δεν αντιλεγω...και τοποθετηθηκα σε αλλο μου ποστ...ηταν λαθος να την διαγραψουν!!!..Απλα να προσεχει πως γραφει στο διαδικτυο,μπορουσαν να της κανουν μια παρατηρηση και να τελειωνε το θεμα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom