Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μεσα στο χρονο αυτο, η οικονομικη κριση, θα ακουμπησει και τον υπολοιπο κοσμο!!!..Δεν θα εχετε τι να κανετε και θα ασχολειστε με τους κλωνους στο διαδικτυο!!!...Αυτο το site εχει παρει την κατιουσα!!!...Ο Αντισθενης και οι μοντ..κανουν οτι ειναι δυνατον να το αποδυναμωσουν απο τα σωστα μελη και να το δυναμωσουν με κλωνους και λαμογια!!!Βλεπετε αυτη η κατηγορια ειναι χρησιμη...γιατι προσφερει γελιο!!!!Ενα απο τα λαθη του Αντισθενη ειναι οτι θυμηθηκε με μεγαλη καθυστερηση(4 χρονια) να εφαρμοσει το καταστατικο που προβλεπει να μην βριζουν τα μελη!!!...Το θυμηθηκε τωρα με την Κελλυ, που ειναι σε τελικη αναλυση γυναικα.....καθοτι οι γυναικες ειναι ανισχυρες στην Σκεψη των "ελαχιστων"!!!...Αντε Αντισθενη μετα απο μενα, σου εφυγαν απο το forum κι αλλα μελη!!!Κατσε με τους κλωνους, να σβηνετε και να διαγραφετε..... και να δινεις την εντυπωση οτι εισαι δημοκρατικος..κατι που ξερεις καλα για τον εαυτο σου... οτι δεν εισαι εφοσον.... διαγραφεις και τα σχολια που δεν ειναι υβριστικα...αλλα απλα θιγουν τα συμφεροντα σου!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

varvatos21

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μεσα στο χρονο αυτο, η οικονομικη κριση, θα ακουμπησει και τον υπολοιπο κοσμο!!!..Δεν θα εχετε τι να κανετε και θα ασχολειστε με τους κλωνους στο διαδικτυο!!!...Αυτο το site εχει παρει την κατιουσα!!!...Ο Αντισθενης και οι μοντ..κανουν οτι ειναι δυνατον να το αποδυναμωσουν απο τα σωστα μελη και να το δυναμωσουν με κλωνους και λαμογια!!!Βλεπετε αυτη η κατηγορια ειναι χρησιμη...γιατι προσφερει γελιο!!!!Ενα απο τα λαθη του Αντισθενη ειναι οτι θυμηθηκε με μεγαλη καθυστερηση(4 χρονια) να εφαρμοσει το καταστατικο που προβλεπει να μην βριζουν τα μελη!!!...Το θυμηθηκε τωρα με την Κελλυ, που ειναι σε τελικη αναλυση γυναικα.....καθοτι οι γυναικες ειναι ανισχυρες στην Σκεψη των "ελαχιστων"!!!...Αντε Αντισθενη μετα απο μενα, σου εφυγαν απο το forum κι αλλα μελη!!!Κατσε με τους κλωνους, να σβηνετε και να διαγραφετε..... και να δινεις την εντυπωση οτι εισαι δημοκρατικος..κατι που ξερεις καλα για τον εαυτο σου... οτι δεν εισαι εφοσον.... διαγραφεις και τα σχολια που δεν ειναι υβριστικα...αλλα απλα θιγουν τα συμφεροντα σου!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.557
Πόντοι
22.785
Γιατί όλοι οί πρωινοί μαλάκες παρελαύνουνε ένθάδε ??????????
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ενώ εγω τύπε μου είμαι 3 χρονιά ελλαδα και από τι ξέρω γράφω καλύτερα απο μερικούς άλλους που έχουνε τελείωση το δημοτικο.
Και τα γλιφις καλίταιρα απο άλες που εχουν τελιοσι το πανεπιστιμιο!!  :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ενώ εγω τύπε μου είμαι 3 χρονιά ελλαδα και από τι ξέρω γράφω καλύτερα απο μερικούς άλλους που έχουνε τελείωση το δημοτικο.
Καλημερα...δεν ασχολουμαι με καταγωγες ..αλλα σε νομιζα για Ελληνιδα!!!! :)
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Εσένα κοπελιά δεν σε παρεξηγεί κανείς όπως και κάθε ξένο-ξένη που δεν είναι Έλληνας.Και μπράβο σου για την προσπάθειά σου. Αλλά να είσαι Έλληνας και να μην μπορείς να γράψεις πέντε λέξεις σωστά, είναι λίγο περίεργο! Τελοσπάντων.Δεν θα σας τα ζαλίσω άλλο μ'αυτό. Καλή συνέχεια!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Γιατί όλοι οί πρωινοί μαλάκες παρελαύνουνε ένθάδε ??????????

Αν θες να πεις κάτι, πες το ξεκάθαρα καλύτερα. Εννοείς κάποιον? Μάλλον το 'χει σύστημα η παρέα του στούντιο αυτού απ'ότι καταλαβαίνω να βρίζει τον κόσμο στο site ή ακόμα και τους πελάτες.
 

Επισκέπτης
Αν θες να πεις κάτι, πες το ξεκάθαρα καλύτερα. Εννοείς κάποιον? Μάλλον το 'χει σύστημα η παρέα του στούντιο αυτού απ'ότι καταλαβαίνω να βρίζει τον κόσμο στο site ή ακόμα και τους πελάτες.
χαλάρωσε αγάπη γτ σε έτσουξε :headbang:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
χαλάρωσε αγάπη γτ σε έτσουξε :headbang:
Δεν με έτσουξε καθόλου.Απλά κατάλαβα ότι πήγαινε για μένα, γιατί απλά διόρθωσα ένα λάθος που έγραψε κάποιος.Θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις άλλη λέξη από το "έτσουξε", γιατί τη βρίσκω κάπως ειρωνική. Ή κάνω λάθος?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.557
Πόντοι
22.785
Αν θες να πεις κάτι, πες το ξεκάθαρα καλύτερα. Εννοείς κάποιον? Μάλλον το 'χει σύστημα η παρέα του στούντιο αυτού απ'ότι καταλαβαίνω να βρίζει τον κόσμο στο site ή ακόμα και τους πελάτες.

Υπάρχει κάτι σαν παραπέτασμα άνάμεσα σέ έσένα καί αύτούς  καθώς
δεν θα τολμούσαν νά  ρωτήσουν τίποτα άπό τά γραφομενά σου !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom