Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
5
Like
3.582
Πόντοι
736
Αν ισχύει το 1986 είσαι 34 ετών,με μυαλό όμως 15χρονου. Είναι δυνατόν να μην μαθευτεί; Είναι δυνατόν να θες να ''πάρεις'' την αδελφή της γυναίκας σου; Αν το κάνει αυτό στην αδελφή της είναι πουτάνα με λοφίο. Ο γάμος σου θα τελειώσει μετά φίλε κι όλα αυτά για ένα πήδημα.Πήγαινε ''πάρε'' ένα καλό call girl και είσαι Ο.Κ. μετά.Το πάνω κεφάλι σου δεν δουλεύει;
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336

Όλη η επιστημονική ομάδα του bou έχει ενσκύψει στο προβλημα σου :kneel:
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
βάρα στο ψαχνό.όπως λέει και το ρητό.κάθε επίτευγμα ξεκινά όταν παίρνεις την απόφαση να το δοκιμάσεις
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.391
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
συγγενικό μουνί παντοτινό γαμήσι...!!! λένε στο χωριό μου

αλλά για να το σοβαρέψουμε....άσε τις μαλακίες , θα γαμήσεις την οικογένειά σου , εκτός και δεν την έχεις σε υπόληψη
οπότε τα κάνεις όλα πουτάνα.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
συγγενικό μουνί παντοτινό γαμήσι...!!! λένε στο χωριό μου

αλλά για να το σοβαρέψουμε....άσε τις μαλακίες , θα γαμήσεις την οικογένειά σου , εκτός και δεν την έχεις σε υπόληψη
οπότε τα κάνεις όλα πουτάνα.
Δεν ειναι θεμα οικογενεις! Αν δε το πει η ιδια τπτ δε θα χαλασει!
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Ρε φίλε υπάρχουν αμέτρητες ωραίες γυναίκες για να κάνεις το κέφι σου αν έχεις αρχίσει να βαριέσαι. Μέσα σε τόσο κλειστό κύκλο θα πας να κάνεις παιχνίδι; Άσε που θα σκοτωθούν οι αδερφές και στο τέλος, φυσικά, εσύ θα μείνεις στην απέξω. Βγες στον έξω κόσμο, εκτός σπιτιού και γάμα.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Ρε φίλε υπάρχουν αμέτρητες ωραίες γυναίκες για να κάνεις το κέφι σου αν έχεις αρχίσει να βαριέσαι. Μέσα σε τόσο κλειστό κύκλο θα πας να κάνεις παιχνίδι; Άσε που θα σκοτωθούν οι αδερφές και στο τέλος, φυσικά, εσύ θα μείνεις στην απέξω. Βγες στον έξω κόσμο, εκτός σπιτιού και γάμα.
Παιζει μαζι μου ομως μου φαινεται... Κ θα θελα να δω που το παει η κουνιαδουλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom