Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Ρωγιτσες...
20210524_103653.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
αρα μπερδευτηκες την ποσταρες σε λαθος θεμα, αλλου ειναι το θεμα με τις δικες μας, εδω ειναι θεμα για ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ, εκτος αν παντρευτηκες την αδελφη της μετα.

καπως σκουρα δεν ειναι για γαλλιδα?

εγω μια γαλλιδα ειχα κι αυτη ηταν φυσικη ξανθια γαλανοματα.

ειναι τιποτα εμιγκρέ ή μιγαδα με αφρικη? αλγεροτυνησια κλπ?
ναι...ηταν περιπου σα τις κολομβιανες στο λισιων Α
1621855507215.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Συμβαινουν αολα δεν εχει κατσει η καταλληλη στιγμη
μην αγχωνεσαι μαστορα, θα κατσει σε μενα ειπαμε.
εσυ μονο το κονε πρεπει να μας κανεις.
και σου ειπα... θα σε αφησω να παιρνεις ματι και να συνεχ(υ)σεις το φωτορεπορταζ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Άμα γαμησεις πρωί στο Παλαμήδι με θέα το Ναύπλιο δεν είναι το ίδιο.
οχι...εχω χαμουρψει στο παλαμηδι με θεα το ναυπλιο και εχω γαμησει στο ναυπλιο βραδυ με θεα το παλαμηδι...αυτη εβλεπε και το παλαμηδι,και το παλαμαρι..
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Εχει πεντικιουρακι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
οποτε φιλε και για να δωσω και τη δικια μ εκτιμηση για το αρχικο θεμα σου που ειναι και η ουσια της υποθεσης πιστευω πως με την αδερφη της γυναικα σου μπαινεις σε μεγαλο ρισκο.Γενικως με οτι εχει να κανει γυρω απο το περιβαλλον γαμου..Αλλα να σ πω κατι? εσυ δηλ τι περιμενες να παντρευτεις και να μη μπεις σε ολους αυτους τους πειρασμους? πηγαινε εκει σε μια πουτανα να ξεδωσεις και μη μπαινεις σε περιπετειες...εχω δει με τα ματια μου να κλεινουν σπιτια απο αυτες τις ιστοριες προσφατα ενας φιλος γαμησε τη πρωτη ξαδερφη της γυναικας του 38 αυτος 18 αυτη...τη ξεπαρθενιασε σε πληροφορω οχι απλα τη γαμησε,εγω βεβαια τον ειχα προειδοποιησει,και τελικα του εκλεισε το σπιτι το νιανιαρο.Οποτε ο καθε ενας παντρεμενος εδω μεσα μια θα πει για τη κουνιαδα,κουμπαρα,για τη ξαδερφη για τη κολλητη..για τη μια για την αλλη.Δεν αξιζει το κοπο. πριν παντρευτεις αυτα μεσα σου πρεπει να τα εχεις ξεκαθαρισμενα....ζυγισε το ρισκο και μη κανεις μαλακιες για ενα μουνι.Ετσι ειναι οι γυναικες,οπου δουν παντρεμενο,εχουν λοξα να του κλεισουν το σπιτι και να τα κανουν ολα πουτανα,μη πεφτεις σε αυτες τις παγιδες.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
οποτε φιλε και για να δωσω και τη δικια μ εκτιμηση για το αρχικο θεμα σου που ειναι και η ουσια της υποθεσης πιστευω πως με την αδερφη της γυναικα σου μπαινεις σε μεγαλο ρισκο.Γενικως με οτι εχει να κανει γυρω απο το περιβαλλον γαμου..Αλλα να σ πω κατι? εσυ δηλ τι περιμενες να παντρευτεις και να μη μπεις σε ολους αυτους τους πειρασμους? πηγαινε εκει σε μια πουτανα να ξεδωσεις και μη μπαινεις σε περιπετειες...εχω δει με τα ματια μου να κλεινουν σπιτια απο αυτες τις ιστοριες προσφατα ενας φιλος γαμησε τη πρωτη ξαδερφη της γυναικας του 38 αυτος 18 αυτη...τη ξεπαρθενιασε σε πληροφορω οχι απλα τη γαμησε,εγω βεβαια τον ειχα προειδοποιησει,και τελικα του εκλεισε το σπιτι το νιανιαρο.Οποτε ο καθε ενας παντρεμενος εδω μεσα μια θα πει για τη κουνιαδα,κουμπαρα,για τη ξαδερφη για τη κολλητη..για τη μια για την αλλη.Δεν αξιζει το κοπο. πριν παντρευτεις αυτα μεσα σου πρεπει να τα εχεις ξεκαθαρισμενα....ζυγισε το ρισκο και μη κανεις μαλακιες για ενα μουνι.Ετσι ειναι οι γυναικες,οπου δουν παντρεμενο,εχουν λοξα να του κλεισουν το σπιτι και να τα κανουν ολα πουτανα,μη πεφτεις σε αυτες τις παγιδες.
Ειναι η αδερφη της ομως κ οχι ξαδερφη!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
μη κανεις μαλακιες πηγαινε ριξε ενα πηδο εκει σε καμια πουτανα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom