Νέα

Καθηγήτρια και μαθητής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panoskam

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2016
Μηνύματα
143
Like
195
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές. Έχετε πάει ποτέ με πρώην καθηγήτρια σας, αφού είχατε ενηλικιωθεί?
 
  • Like
Αντιδράσεις: xsxa

Demonaz

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2020
Μηνύματα
120
Like
418
Πόντοι
21
Νηματαρα αρκεί να γραφτούν αλήθειες. Είχα τρομερό έρωτα με μια καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο. Ακόμα κ σήμερα που την βλέπω παραμένει κούκλα 20 χρόνια μετά. Τότε σίγουρα το είχε καταλάβει και είχαν γίνει διάφορα αθώα σκηνικά. Όπως το να κάθεται δίπλα μου στην ταξη, να της γράφω στίχους κ να κρατάει τα απόκομματα και άλλα... Δυστυχώς ποτέ δεν έγινε τίποτα παραπάνω και ως συνήθως έμεινε απωθημένο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
Νηματαρα αρκεί να γραφτούν αλήθειες. Είχα τρομερό έρωτα με μια καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο. Ακόμα κ σήμερα που την βλέπω παραμένει κούκλα 20 χρόνια μετά. Τότε σίγουρα το είχε καταλάβει και είχαν γίνει διάφορα αθώα σκηνικά. Όπως το να κάθεται δίπλα μου στην ταξη, να της γράφω στίχους κ να κρατάει τα απόκομματα και άλλα... Δυστυχώς ποτέ δεν έγινε τίποτα παραπάνω και ως συνήθως έμεινε απωθημένο.
γιωργο εσυ;
 

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
36
Like
1.640
Πόντοι
2.391
Τωρα που το σκεφτομαι υπηρχαν πολλες ευκαιριες αλλα ποτε δεν εγινε κατι. Μετα το σχολειο εφυγα απ την πολη που εμενα οποτε και παλι δεν εγινε κατι.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.527
Κριτικές
3
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Τωρα που το σκεφτομαι υπηρχαν πολλες ευκαιριες αλλα ποτε δεν εγινε κατι. Μετα το σχολειο εφυγα απ την πολη που εμενα οποτε και παλι δεν εγινε κατι.

Τωρα που το σκεφτομαι υπηρχαν πολλες ευκαιριες αλλα ποτε δεν εγινε κατι. Μετα το σχολειο εφυγα απ την πολη που εμενα οποτε και παλι δεν εγινε κατι.
Υπήρχαν ευκαιρίες. Άλλοι τις άρπαξαν άλλοι όχι. Μετά απλά χάθηκε. Ξέρω συμμαθητή μου που πιπωνε καθηγήτρια πληροφορικής και ο μαλάκας κόντεψε να τα κάνει σκατά. Το είπε σε κάνα 2 κ κόντεψε να γίνει θέμα. Άλλοι ήταν ποιο γάτοι και το βούλωσαν και το μάθαμε αρκετά χρόνια μετά
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.675
Πόντοι
4.546
Γεια σας συναγωνιστές. Έχετε πάει ποτέ με πρώην καθηγήτρια σας, αφού είχατε ενηλικιωθεί?

Αυτά τύπε γίνονται τότε που πρέπει κι ΟΧΙ αφότου ενηλικιωθείς και φύγεις απ'τις σχολικές αίθουσες...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.029
Πόντοι
746
Εγώ που στα παιδικά μου χρόνια ειμουν τούβλο στο σχολειό, και έβγαζα γκόμενα την καθηγήτρια και ετρογα καλά, τώρα καθαρίζω τουαλέτες, και είμαι Βοϊδομάτης ηδονοβλεψίας
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.029
Πόντοι
746
Τώρα είσαι πρώτος στο Πανεπιστήμιο της ζωής !!!
Αυτό θέλει πολύ συζήτηση μύστη συνάδελφε, γιατί υπάρχουν οι άνθρωποι που θεωρούν ότι εγώ είμαι το πρόβλημα, αλλά εγώ νωμιζο ότι υπάρχει κάποιος άλλος που μου διμιουργει το πρόβλημα, να φενομε εγώ ο λάθος, και αυτός μονίμως να την βγάζει λάδι, για αυτό και εγώ κουραστικά και απέχω
 

Cptn. Miguel

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2022
Μηνύματα
6
Like
29
Πόντοι
0
25 περίπου χρόνια πριν... σε ένα μικρό χωριό... 3η λυκείου μαθητής. 1.90 ύψος και γεροδεμένος από τις πολλές μπάλες άχυρο, τριφύλλι και γενικά από την δουλειά στα χωράφια. Μεγαλοέδειχνα καθότι ξυριζόμουνα από 2α γυμνασίου.

Μας έρχεται μια πρωτοδιοριζόμενη φιλόλογος, 26 χρονών, κοντά στο 1,65 - 1,68 ύψος, κοντό μαλλάκι μαύρο, δέρμα μελαψό με κάτι καταπράσινα ματάκια και κορμί... σκέτος θάνατος. Φορούσε και κάτι τζιν... μαθητές και καθηγητές χαζεύαμε την κωλάρα της.

Μια μέρα στην αίθουσα κατά την διάρκεια διδασκαλίας είχε ξεκουμπωθεί το πουκάμισό της και φαινόταν το σουτιέν. Της έκανα νόημα με τρόπο και το διόρθωσε. Μια άλλη φορά της είχε τρυπήσει η μπλούζα και πάλι της έκανα νόημα με τρόπο και φόρεσε μια ζακετούλα για να το κρύψει. Γίνανε κανά δυο ακόμα παρόμοια σκηνικά και άρχισε να το εκτιμά. Από τότε κάθε φορά που με έβλεπε μου χαμογελούσε και της το ανταπέδιδα.

Πήγαινα στην διπλανή πόλη για κάτι φροντιστήρια. Μια μέρα του έτυχε του καθηγητή του φροντιστηρίου κάτι απρόοπτο και δεν θα μας έκανε μάθημα, οπότε άρχισα τις βόλτες στην πόλη. Όπως έστριψα σε ένα στενό, πέφτω φάτσα με φάτσα με την καθηγήτρια από το σχολείο. Ήταν μαζί με μια φίλη της (εξίσου θεόμουνο) και χαιρετηθήκαμε. Με σύστησε και στη φίλη της και κάτσαμε 5 λεπτά και αερολογούσαμε. Η φίλη της είχε δουλειά οπότε και έφυγε και μείναμε οι δυό μας.
Με ρώτησε αν θέλω να πάμε για ένα καφεδάκι. Πήγαμε σε μια καφετέρια, καθίσαμε τελείως απόμερα... στο βάθος. Και εκεί που πίναμε καφέ ειλικρινά δεν θυμάμαι πώς βρέθηκε η γλώσσα της βαθιά στο στόμα μου. Ήμουν άπειρος τελείως (ντουγάνι λέμε). Για να μην τα πολυλογώ... από τις 5 μέρες που πήγαινα στην διπλανή πόλη για φροντιστήρια, τις 2 κατέληγα στης καθηγήτριας για... ιδιαίτερα!!! Μιλάμε για πολύ σεχ... Πάρα πολύ σεχ. Στο σχολείο βέβαια δεν είπα ΠΟΤΕ και ΤΙΠΟΤΑ σε ΚΑΝΕΝΑΝ. Δεν δώσαμε δικαίωμα να μας πάρει χαμπάρι κανείς. Με την παρέα μου πηγαίναμε στην πόλη κάθε Παρασκευή και Σάββατο βράδυ και όλως τυχαίως με χάνανε για κανα 2ωρο (οπότε 3-4 φορές την εβδομάδα βρισκόμασταν με την δασκάλα μου για ιδιαίτερα).

Μέχρι που ήρθε το τέλος της σχολικής χρονιάς. Συνεχίσαμε να βρισκόμαστε και το καλοκαίρι μέχρι που μια μέρα ήταν πολύ χάλια. Θα πήγαινε μετάθεση στην άλλη άκρη της Ελλάδας και έκλαιγε... Βέβαια της είπα πως κι εγώ τον άλλο μήνα θα έφευγα, όπως και έγινε, για τη σχολή πλοιάρχων και μετά στα καράβια. Εκείνη τη μέρα και νύχτα (18 χρονών και η τσουτσού ήταν συνέχεια ορθή) έκανα το καλύτερο σεχ της ζωής μου (τουλάχιστον έτσι θέλω να το θυμάμαι).

Έχουν περάσει πάνω 25 χρόνια και ούτε την έχω ψάξει στα σόσιαλ, ούτε έχω ρωτήσει για το πού βρίσκεται ή τι κάνει. Θέλω να μείνω με τις ωραιότερες από αυτήν αναμνήσεις. Ειλικρινά ελπίζω μόνο να είναι καλά και ευτυχισμένη με μεγάλη οικογένεια, όπως μου είχε πει ότι ήθελε.

Είχα πει στον εαυτό μου μου ότι δεν θα το έλεγα ποτέ και σε κανέναν. Αλλά... μεταξύ μας είμαστε... Μην πάει παραέξω, ε;

Χαχαχα

Ελπίζω να μην σας κούρασα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Αυτά τύπε γίνονται τότε που πρέπει κι ΟΧΙ αφότου ενηλικιωθείς και φύγεις απ'τις σχολικές αίθουσες...
Σωστά...ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ....ο μαθητής αποφλοιωνει το πουλάκι του και η καθηγήτρια τον έχει γραμμένο.
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Στο σχολείο που πήγαινα στη Γαλλία,ο διπλανός μου ο Εμμανουέλ γάμουσε μια καθηγήτρια μας...
Χαθήκαμε μετά το σχολείο αλλά τώρα έμαθα πως τη στεφανώθηκε και είναι Πρόεδρος...
Να είναι καλά τα παιδιά..
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21
Καθηγητρια ξενων γλωσσων κοντα στα 29-30 με καυλαντιζε ενω ειχε γκομενο εγω ετων 18. Ειχε τυχει αυτος να μενει απεναντι απο το σπιτι μου και αυτη το ηξερε. Οποτε οταν γαμιοταν μαζι του και πηγαινε για μπανιο ανοιγε το παραθυρο και την κουρτινα να φαινεται το βυζι και γενικα μεχρι τη μεση. Μια μερα με ειχε χαιρετισει κι ολας ετσι γυμνη και το ηξερε. Γενικα αυτη με ζαλιζε συνεχως γιατι ειχε σκαλωμα με αυτος και με ειχε καλεσει στο σπιτι της να μου δειξει και καλα τα νεα της εσωρουχα. Αφου την καυλαντισα παιζοντας το αθωος και καλα εγω τι μπορει να ξερω, λεω αντε ας παω μια μερα. Ετσι πηγα ενα πρωινο μετα απο προπονηση διοτι αυτη εμενε πανω απο τα γηπεδα και μπανιζε γενικα. Ειχα φροντισει να ειμαι και ξυρισμενος γιατι ηξερα τι ερχεται. Μου εδειχνε διαφορα ξεκωλιαρικα που ειχε παρει και με ρωτουσε ολο αγχος αν θα τον αναψουν ή αν θα την βαρεθει. Ειχε τρελα θεματα ανασφαλιας ενω ηταν μια χαρα εμφανισιακα και της την επεφταν πολλοι μπαμπαδες και γενικα μεγαλυτεροι μαθητες. Εκει λοιπον που καθομαστε και εχει βγαλει τον μισθο της μεταμορφωμενο σε στριγνκ, της λεω καλα αυτα αλλα το θεμα ειναι να ταιριαζουν στο σωμα σου. Με γουρλωμενα ματια μου λεει δεν το σκεφτηκα και κανει περιμενε. Παει βαζει ενα και μου ερχεται με φορμα και μου λεει πως φαινεται; Λεω ειναι η φορμα δεν μπορω να καταλαβω. Λεει καλα και το σηκωνει λιγο να φανει το τελειωμα της κανω καλο ειναι αλλα μην περιμενεις και πολλα, εγω της λεω ειμαι των βυζιων ετσι κι αλλιως. Η καλυτερη τακτικη ειναι να μην φορας σουτιεν για να φαινεται η ρωγα. Μου λεει κατσε εχω παρει και ενα τετοιο τοπακι. Στο ενδιαμεσο μου εφτιαξε και δευτερο καφεδακι και εγω απλα αραζα σαλονι. Ερχεται μου λεει τωρα; Της λεω τωρα μαλιστα ετσι πρεπει να εισαι. Ταυτοχρονα βλεπει μεσα απο το αθλητικο σορτσακι το φουσκωμα, δαγκωνει χειλακια και μου λεει τι εγινε αρεσε; Της κανω δεν ξερω τι εννοεις, θες να γινεις πιο συγκεκριμενη; Κατευθειας ερχεται κοντα και μου λεει να βλεπω τις επιδρασεις. Ποιες επιδρασεις κανω εγω; Και πεφτει στα γονατα και κανει αυτες. Δειχνωντας χωρις να ακουμπα ομως το δαχτυλο. Της λεω ναι συχνα το παρατηρουν γιατι ειναι και μεγαλο. Ρωταει ποσο μεγαλο και βγαζει το τοπακι. Της λεω κανε τις απαραιτητες μετρισεις και το χωνει στα βυζια ενω ξεκινα να το ακουμπα με τη γλωσσα ετσι γονατιστη. Της λεω τι εγινε δεν ειχες γκομενο; Μου λεει εχω αλλα δεν ειναι τοσο προικισμενος και το καταπινει. Της γαμησα για κανα 5 λεπτο το λαρυγγι και υστερα το μουνι της με δυναμη κατακτητη. Κατεβασε απειρα υγρα και με μουσκεψε. Στη συνεχεια της λεω πως πρεπει να τη δοκιμασω και κωλο και χωρις πολλα πολλα της το εβαλα σιγα σιγα. Η τυπισσα ουρλιαζε και μου ελεγε τι ανωμαλος ειμαι. Της πατησα το κεφαλι στον καναπε και λιγο πριν χυσω πεταω την καποτα που δεν ηταν καφε -ειχε κανει κλισμα λογικα πριν παω- και τα ριχνω ολα στο στομα της. Ετσι ιδρωμενος παω στο μπανιο, ερχεται ανοιγει το νερο και μου λεει ελα μεσα. Μου χαρησε ενα απιστευτο μασαζ με σαπουναδες, μου τον επαιξε με χερια και ποδια μαζι με κατι φανταστικες τεχνικες σε αρχιδια και τελος ξανα. Εγω τελειωσα τα μαθηματα μου, εφυγα εξωτερικο και της εσπασα την καρδουλα μαζι με τα κωλομερια. Θα μετανιωσω μονο γιατι δεν ηταν αυτη που εφαγε το πρωτο κατουρο τοτε γιατι με τα σημερινα δεδομενα που εχω συλλεξει απο τα θηλυκα πιστευω θα το ειχε δεχτει, μαζι με πολλα αλλα.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.267
Like
29.500
Πόντοι
4.656
Ελάτε τώρα πείτε την αλήθεια, θέλετε μια sugar mommy στη ζωή σας,πολλοί είμαστε άλλωστε
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
664
Κριτικές
11
Like
5.965
Πόντοι
1.336
Καθηγητρια ξενων γλωσσων κοντα στα 29-30 με καυλαντιζε ενω ειχε γκομενο εγω ετων 18. Ειχε τυχει αυτος να μενει απεναντι απο το σπιτι μου και αυτη το ηξερε. Οποτε οταν γαμιοταν μαζι του και πηγαινε για μπανιο ανοιγε το παραθυρο και την κουρτινα να φαινεται το βυζι και γενικα μεχρι τη μεση. Μια μερα με ειχε χαιρετισει κι ολας ετσι γυμνη και το ηξερε. Γενικα αυτη με ζαλιζε συνεχως γιατι ειχε σκαλωμα με αυτος και με ειχε καλεσει στο σπιτι της να μου δειξει και καλα τα νεα της εσωρουχα. Αφου την καυλαντισα παιζοντας το αθωος και καλα εγω τι μπορει να ξερω, λεω αντε ας παω μια μερα. Ετσι πηγα ενα πρωινο μετα απο προπονηση διοτι αυτη εμενε πανω απο τα γηπεδα και μπανιζε γενικα. Ειχα φροντισει να ειμαι και ξυρισμενος γιατι ηξερα τι ερχεται. Μου εδειχνε διαφορα ξεκωλιαρικα που ειχε παρει και με ρωτουσε ολο αγχος αν θα τον αναψουν ή αν θα την βαρεθει. Ειχε τρελα θεματα ανασφαλιας ενω ηταν μια χαρα εμφανισιακα και της την επεφταν πολλοι μπαμπαδες και γενικα μεγαλυτεροι μαθητες. Εκει λοιπον που καθομαστε και εχει βγαλει τον μισθο της μεταμορφωμενο σε στριγνκ, της λεω καλα αυτα αλλα το θεμα ειναι να ταιριαζουν στο σωμα σου. Με γουρλωμενα ματια μου λεει δεν το σκεφτηκα και κανει περιμενε. Παει βαζει ενα και μου ερχεται με φορμα και μου λεει πως φαινεται; Λεω ειναι η φορμα δεν μπορω να καταλαβω. Λεει καλα και το σηκωνει λιγο να φανει το τελειωμα της κανω καλο ειναι αλλα μην περιμενεις και πολλα, εγω της λεω ειμαι των βυζιων ετσι κι αλλιως. Η καλυτερη τακτικη ειναι να μην φορας σουτιεν για να φαινεται η ρωγα. Μου λεει κατσε εχω παρει και ενα τετοιο τοπακι. Στο ενδιαμεσο μου εφτιαξε και δευτερο καφεδακι και εγω απλα αραζα σαλονι. Ερχεται μου λεει τωρα; Της λεω τωρα μαλιστα ετσι πρεπει να εισαι. Ταυτοχρονα βλεπει μεσα απο το αθλητικο σορτσακι το φουσκωμα, δαγκωνει χειλακια και μου λεει τι εγινε αρεσε; Της κανω δεν ξερω τι εννοεις, θες να γινεις πιο συγκεκριμενη; Κατευθειας ερχεται κοντα και μου λεει να βλεπω τις επιδρασεις. Ποιες επιδρασεις κανω εγω; Και πεφτει στα γονατα και κανει αυτες. Δειχνωντας χωρις να ακουμπα ομως το δαχτυλο. Της λεω ναι συχνα το παρατηρουν γιατι ειναι και μεγαλο. Ρωταει ποσο μεγαλο και βγαζει το τοπακι. Της λεω κανε τις απαραιτητες μετρισεις και το χωνει στα βυζια ενω ξεκινα να το ακουμπα με τη γλωσσα ετσι γονατιστη. Της λεω τι εγινε δεν ειχες γκομενο; Μου λεει εχω αλλα δεν ειναι τοσο προικισμενος και το καταπινει. Της γαμησα για κανα 5 λεπτο το λαρυγγι και υστερα το μουνι της με δυναμη κατακτητη. Κατεβασε απειρα υγρα και με μουσκεψε. Στη συνεχεια της λεω πως πρεπει να τη δοκιμασω και κωλο και χωρις πολλα πολλα της το εβαλα σιγα σιγα. Η τυπισσα ουρλιαζε και μου ελεγε τι ανωμαλος ειμαι. Της πατησα το κεφαλι στον καναπε και λιγο πριν χυσω πεταω την καποτα που δεν ηταν καφε -ειχε κανει κλισμα λογικα πριν παω- και τα ριχνω ολα στο στομα της. Ετσι ιδρωμενος παω στο μπανιο, ερχεται ανοιγει το νερο και μου λεει ελα μεσα. Μου χαρησε ενα απιστευτο μασαζ με σαπουναδες, μου τον επαιξε με χερια και ποδια μαζι με κατι φανταστικες τεχνικες σε αρχιδια και τελος ξανα. Εγω τελειωσα τα μαθηματα μου, εφυγα εξωτερικο και της εσπασα την καρδουλα μαζι με τα κωλομερια. Θα μετανιωσω μονο γιατι δεν ηταν αυτη που εφαγε το πρωτο κατουρο τοτε γιατι με τα σημερινα δεδομενα που εχω συλλεξει απο τα θηλυκα πιστευω θα το ειχε δεχτει, μαζι με πολλα αλλα.
Ποσο θελω να το πιστέψω ολο αυτο δεν φαντάζεσαι αλλα απο την αλλη εχω δει και πολλές τσόντες να ξεκινάνε ετσι...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.451
Like
21.804
Πόντοι
5.006
Ποσο θελω να το πιστέψω ολο αυτο δεν φαντάζεσαι αλλα απο την αλλη εχω δει και πολλές τσόντες να ξεκινάνε ετσι...
κοιτα συμπτωση!!!!
και ο τυπος απο πανω εχει δει πολλες τσοντες...
:confused: :confused: :confused:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.047
Κριτικές
128
Like
22.247
Πόντοι
28.900
Εγώ στην πρώτη λυκείου τον έπαιζα για μια φιλόλογο, μουναρα η κυρία για την ηλικία της, χωρισμένη. Δυστυχώς δεν έγινε τίποτα, αλλά ένας φίλος μου 6 χρόνια αργότερα, γαμισε την κόρη της (ήταν 3 χρόνια μικρότερη μας) που ήμασταν φοιτητές στην Θεσσαλονίκη!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom