Νέα

Κάθε πότε χύνετε τη γκόμενά σας στη μάπα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Απλη στατιστικη, να δουμε αν οι Ελληνιδες το γουσταρουν...

  • καθε φορα που κανουμε σεξ

    Ψήφοι: 77 21,8%
  • που και που

    Ψήφοι: 99 28,0%
  • σπανια

    Ψήφοι: 54 15,3%
  • μονο οταν μου παιρνει πιπα

    Ψήφοι: 31 8,8%
  • δεν το γουσταρει

    Ψήφοι: 92 26,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Η καριολα που γαμαω γιυσταρει τρελα χυσια στη μαπα. Νηπιαγωγος στο επαγγελμα, της χυνω τα γυαλια που φοραει και βγαινει φωτογραφιες με τα χυσια...τρελαινομαι οταν τη γαμαω σ ενα μπαλκονι στο σπιτι της και μας παιρνουν ματι αργα το βραδυ... Την εχω κανει πουτανα μεγαλη. Ολοι οι γειτονες στη θεσσαλονικη μου χαμογελανε πονηρα... Βυζαρου ειναι.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.985
Πόντοι
456
Δεκτικές είναι οι πιο πολλές αλλά θέλει σιγά σιγά γιατί κάποιες μπορεί όντως να μη γουστάρουν κάτι.
Άλλο χαστούκια στον κώλο κι άλλο την κατουράω στη μάπα , άλλο λίγο πνίξιμο στην πίπα κι άλλο να κοντεύει να λιποθυμήσει από τις ψωλές. Κάποιες είναι σκυλιά οκ εκεί δώσε πόνο αλλά δεν είναι όλες πορνοστάρ...
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Δεκτικές είναι οι πιο πολλές αλλά θέλει σιγά σιγά γιατί κάποιες μπορεί όντως να μη γουστάρουν κάτι.
Άλλο χαστούκια στον κώλο κι άλλο την κατουράω στη μάπα , άλλο λίγο πνίξιμο στην πίπα κι άλλο να κοντεύει να λιποθυμήσει από τις ψωλές. Κάποιες είναι σκυλιά οκ εκεί δώσε πόνο αλλά δεν είναι όλες πορνοστάρ...
Εγώ πάντως που είπα ότι η δικιά μου τα καταπίνει κάθε φορά όλα κ με δίκη της πρωτοβουλία κ από την πρώτη φορά, δεν την είδα ποτε να θέλει να τα πάρει κ στη μάπα! Έχει να κάνει κ με δεκτικότητα!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.985
Πόντοι
456
Εγώ πάντως που είπα ότι η δικιά μου τα καταπίνει κάθε φορά όλα κ με δίκη της πρωτοβουλία κ από την πρώτη φορά, δεν την είδα ποτε να θέλει να τα πάρει κ στη μάπα! Έχει να κάνει κ με δεκτικότητα!
Το ίδιο λέμε ,κάτι θα δεχτεί κάτι όχι...Στη μάπα δεν τα παίρνουν κάποιες γιατί το θεωρούν υποτιμητικό ότι τις ξεφτιλίζει...Κάποιες θέλουν ακριβώς αυτό, να ξεφτιλιστούν.
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Το ίδιο λέμε ,κάτι θα δεχτεί κάτι όχι...Στη μάπα δεν τα παίρνουν κάποιες γιατί το θεωρούν υποτιμητικό ότι τις ξεφτιλίζει...Κάποιες θέλουν ακριβώς αυτό, να ξεφτιλιστούν.
Δεν είναι μόνο τέτοιο θέμα γτ το ίδιο μπορεί να σημαίνει κ η κατάποση!
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Εγώ πάντως που είπα ότι η δικιά μου τα καταπίνει κάθε φορά όλα κ με δίκη της πρωτοβουλία κ από την πρώτη φορά, δεν την είδα ποτε να θέλει να τα πάρει κ στη μάπα! Έχει να κάνει κ με δεκτικότητα!
Ισχυει! Και η δικια μου τα ίδια! Στην αρχη της σχεσης μας, Την ειχα χυσει κανα 2 φορές πρόσωπο αλλα δε της άρεσε και τοσο αποτι καταλαβα. Αποτι ειχα καταλαβει, ξενερώνε που της πηγαίναν στα μαλλια ή που της κολλαγαν στις ψευτικες βλεφαριδες που ειχε βαλει..Με τις βλεφαριδες ειδικα, μια φορα πάλευε μια ωρα για να τις καθαρισει χαχα. Αντιθέτως τελείωμα στο στομα και κατάποση, το εκανε απο μονη της και το ήθελε. Της αρεσε να τα πίνει, σχολιαζε κιολας μερικες φορες αν ηταν γλυκια γευση κτλ. Εβαλε τα ορια της απο την αρχη σε αυτο, οτι τελειωμα κυρίως σήμαινε πιπα-κατάποση. Βέβαια δε με χαλαγε καθόλου.
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Ισχυει! Και η δικια μου τα ίδια! Στην αρχη της σχεσης μας, Την ειχα χυσει κανα 2 φορές πρόσωπο αλλα δε της άρεσε και τοσο αποτι καταλαβα. Αποτι ειχα καταλαβει, ξενερώνε που της πηγαίναν στα μαλλια ή που της κολλαγαν στις ψευτικες βλεφαριδες που ειχε βαλει..Με τις βλεφαριδες ειδικα, μια φορα πάλευε μια ωρα για να τις καθαρισει χαχα. Αντιθέτως τελείωμα στο στομα και κατάποση, το εκανε απο μονη της και το ήθελε. Της αρεσε να τα πίνει, σχολιαζε κιολας μερικες φορες αν ηταν γλυκια γευση κτλ. Εβαλε τα ορια της απο την αρχη σε αυτο, οτι τελειωμα κυρίως σήμαινε πιπα-κατάποση. Βέβαια δε με χαλαγε καθόλου.
Εγώ δε το δοκίμασα να τραβηχτώ για να πάνε πρόσωπο! Κ μένα δε με χαλάει που το κρατάει στο λαρύγγι αλλά μου δείχνει με αυτό ότι εκεί τα θέλει μάλλον! Βέβαια θα επιχειρήσω κ το άλλο κάποια στιγμή!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.985
Πόντοι
456
Χύσιμο στην κωλάρα της...Μέσα εννοώ. Το καλύτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jungle

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Ισχυει! Και η δικια μου τα ίδια! Στην αρχη της σχεσης μας, Την ειχα χυσει κανα 2 φορές πρόσωπο αλλα δε της άρεσε και τοσο αποτι καταλαβα. Αποτι ειχα καταλαβει, ξενερώνε που της πηγαίναν στα μαλλια ή που της κολλαγαν στις ψευτικες βλεφαριδες που ειχε βαλει..Με τις βλεφαριδες ειδικα, μια φορα πάλευε μια ωρα για να τις καθαρισει χαχα. Αντιθέτως τελείωμα στο στομα και κατάποση, το εκανε απο μονη της και το ήθελε. Της αρεσε να τα πίνει, σχολιαζε κιολας μερικες φορες αν ηταν γλυκια γευση κτλ. Εβαλε τα ορια της απο την αρχη σε αυτο, οτι τελειωμα κυρίως σήμαινε πιπα-κατάποση. Βέβαια δε με χαλαγε καθόλου.
οσον αφορα τη γευση ,εμενα μια Ταιλανδή που είχα ηθελε να εχουν γλυκιά γεύση και ετρωγα γλυκα και ετσι ειχαν γλυκια γευση ...εεκεινη μου ειχε πει πως ετσι θα γινει
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Μέσα όλα και οι τρίχες ....να βγει με πουλόβερ το παιδί χαχαχα....εμένα οι δικιά μου δεν θέλει ούτε πρόσωπο ούτε στομα ούτε κώλο ....ούτε μουνι
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Από τη δική μου εμπειρία οι περισσότερες είναι δεκτικές στο ξεφτίλισμα αρκεί να υπάρχει ένα όριο. Κάποιες από την αρχή δεν έχουν θέμα, άλλες θέλουν λίγο χρόνο παραπάνω αλλά μετά από λίγο δέχονται αρκετά.

Ας πούμε η προηγούμενη που είχα δεν ήθελε κώλο με τίποτα ούτε μετά από 1 χρόνο ενώ η τωρινή τα κατάπινε από την αρχή και κώλο έδωσε μετά από ούτε μήνα...

Μια άλλη που είχα, κώλο έδωσε σχεδόν αμέσως αλλά μόλις της είπα να της τα ρίξω σε όλο το σώμα το δέχτηκε μεν αλλά όχι χωρίς λίγο πρήξιμο...

Αυτή που έχω τώρα είναι ξεφτιλισμένη αρκετά, γουστάρει να την ταπεινώνεις στο σεξ και προσπαθώ να την ψήσω για να την κατουρήσω αλλά αρνείται ακόμα...:2funny::boobies:
Το θέμα για μένα είναι να ξεχωρίσεις το σεξ με την καθημερινότητα. Αν είσαι κύριος και ερωτιάρης στη σχέση στο πήδημα μπορεί να κάνεις συνήθως ότι γουστάρεις. Όλα θέλουν χρόνο, επιμονή και σωστό timing. Είναι αυτό που λέμε για χαβαλέ, ότι πρέπει πρώτα να της πηδήξεις το μυαλό και μετά όποια τρύπα θες. Η δικιά μου δεν ήθελε να ακούσει τπτ για κατούρημα και τώρα τα πίνει κιόλας! Το μυαλό της γυναίκας μπορεί να γίνει πιο ανώμαλο από το δικό μας..
 

manilakano

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
153
Πόντοι
0
Οποτε γουσταρω τους τα ριχνω στα μουτρα, της αρεσει ή οχι δε με ενδιαφερει. Αν δε της αρεσει της κραταω τη κεφαλα μεχρι να της τα σκασω ολα, μετα ας κανει οτι θελει. Μερικες με ειπανε μαλακα να παω να γαμηθω και φυγανε, αναψα τσιγαρο εβαλα κι ενα ουισκι κι απολαυσα την υσηχια μου.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.038
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Οποτε γουσταρω τους τα ριχνω στα μουτρα, της αρεσει ή οχι δε με ενδιαφερει. Αν δε της αρεσει της κραταω τη κεφαλα μεχρι να της τα σκασω ολα, μετα ας κανει οτι θελει. Μερικες με ειπανε μαλακα να παω να γαμηθω και φυγανε, αναψα τσιγαρο εβαλα κι ενα ουισκι κι απολαυσα την υσηχια μου.
Μιλάς για πληρωμένες?
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Εγώ βρίσκω λίγο ψέμα με μια γκομενα η γυναίκα μας να την κατουράει κάποιος κ να το δέχεται αδιαμαρτύρητα αν δε είναι του επαγγέλματος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom