Νέα

Κάθε πότε χύνετε τη γκόμενά σας στη μάπα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απλη στατιστικη, να δουμε αν οι Ελληνιδες το γουσταρουν...

  • καθε φορα που κανουμε σεξ

    Ψήφοι: 77 21,8%
  • που και που

    Ψήφοι: 99 28,0%
  • σπανια

    Ψήφοι: 54 15,3%
  • μονο οταν μου παιρνει πιπα

    Ψήφοι: 31 8,8%
  • δεν το γουσταρει

    Ψήφοι: 92 26,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
οσον αφορα τη γευση ,εμενα μια Ταιλανδή που είχα ηθελε να εχουν γλυκιά γεύση και ετρωγα γλυκα και ετσι ειχαν γλυκια γευση ...εεκεινη μου ειχε πει πως ετσι θα γινει
Ανανάς φίλε, κάνει θαύματα στη γεύση του σπέρματος
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336
Μέσα όλα και οι τρίχες ....να βγει με πουλόβερ το παιδί χαχαχα....εμένα οι δικιά μου δεν θέλει ούτε πρόσωπο ούτε στομα ούτε κώλο ....ούτε μουνι
Κάτσε ρε φίλε, σεξ, γενικά, θέλει; δηλαδή τί θέλει η δικιά σου; όταν έρχεται η ώρα σου, να διακόπτεις και να τα ρίχνεις σε βαζάκι;
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Εγώ βρίσκω λίγο ψέμα με μια γκομενα η γυναίκα μας να την κατουράει κάποιος κ να το δέχεται αδιαμαρτύρητα αν δε είναι του επαγγέλματος!
Σίγουρα η πλειοψηφία στραβώνει και λογικό είναι κιόλας, αλλά το μυαλό δεν έχει όρια και μπορεί να οδηγηθεί σε μονοπάτια που ούτε μπορούμε να φανταστούμε.. Προσωπικά με δύο γυναίκες μου έχει τύχει, η μία μου το ζήτησε κιόλας (!!!)...Πάντως το role playing, γιατί για κάτι τέτοιο πρόκειται, είναι πολύ συχνό στις γυναίκες. Να κάνουν πράγματα που ούτε δε θα αποδέχονταν στην καθημερινότητά τους, την απόλυτη υποταγή και υπακοή..
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Σίγουρα η πλειοψηφία στραβώνει και λογικό είναι κιόλας, αλλά το μυαλό δεν έχει όρια και μπορεί να οδηγηθεί σε μονοπάτια που ούτε μπορούμε να φανταστούμε.. Προσωπικά με δύο γυναίκες μου έχει τύχει, η μία μου το ζήτησε κιόλας (!!!)...Πάντως το role playing, γιατί για κάτι τέτοιο πρόκειται, είναι πολύ συχνό στις γυναίκες. Να κάνουν πράγματα που ούτε δε θα αποδέχονταν στην καθημερινότητά τους, την απόλυτη υποταγή και υπακοή..
Κ πάλι πολύ μικρή πιθανότητα να πετύχεις τέτοια γυναίκα!
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Κ πάλι πολύ μικρή πιθανότητα να πετύχεις τέτοια γυναίκα!
Δεν έχεις άδικο, απλά τον τελευταίο καιρό είπα αρκετές φορές "έλα ρε συ που κάνει αυτή τέτοια πράγματα"...Τα φαινόμενα απατούν κάποιες φορές, ειδικά αν πιάσεις μια γυναίκα σε περίεργη φάση. Δυστυχώς στο ελληνικό DNA είναι εντυπωμένο το "για τι θα με περάσει και τι θα πει ο κόσμος" και θέλει δουλειά να ξεπεραστεί.
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.213
Πόντοι
2.836
η δικια μου ειναι ανωμαλη οπως μου δηλωσε απ την πρωτη μας κιολας φορα και με φοβισε καπως αλλα στην πορεια καπου τα βρηκαμε:wink:
μου ζηταει ξεφτιλισμα στο σεξ, οπως το λεει η ιδια με φτυσιμο, πνιξιμο, ξυλο, χυσια στη μουρη η στο στομα και τα καταπινει παντα.
Εσύ είσαι από τους τηχερους....άμα την σιχαθείς στείλε το τηλ και από εδω:2funny::2funny::2funny:
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.723
Like
11.424
Πόντοι
2.256
η δικια μου ειναι ανωμαλη οπως μου δηλωσε απ την πρωτη μας κιολας φορα και με φοβισε καπως αλλα στην πορεια καπου τα βρηκαμε:wink:
μου ζηταει ξεφτιλισμα στο σεξ, οπως το λεει η ιδια με φτυσιμο, πνιξιμο, ξυλο, χυσια στη μουρη η στο στομα και τα καταπινει παντα.
Έχει καμία φίλη και για μας;
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.213
Πόντοι
2.836
η αληθεια ειναι οτι στην αρχη με τρομαξε και καπως ξενερωσα οταν το ακουσα και πηγα να το ληξω αλλα στην πορεια τα βρηκαμε καπου στη μεση.
ειμαστε στη φαση του παρακατω οποτε δυσκολα θα ξαναβγει στην αγορα :wink:η τλχ ετσι ελπιζω:buck2:
εν τω μεταξυ με κυνηγαει να τον παρει στο στομα και οταν βαριεμαι θιγεται:grin:
αντικειμενικα ειμαι τυχερος σ αυτο τον τομεα απλα στην αρχη φρικαρα καπως γιατι το συνδιασα ολο αυτο και με χαρακτηρα, στυλ κτλ:wink:
στην πορεια καταλαβα οτι δεν πανε απαραιτητα μαζι
Καημένε τι τραβάς και εσύ ......:2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: sapaki

anepidektos_mathisews

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
5
Like
153
Πόντοι
280
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.213
Πόντοι
2.836
  • Χαχα
Αντιδράσεις: sapaki

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
από όσες έχω σχετιστεί, εφήμερα ή πιο δεμένα, καμία δεν το ήθελε.
Τυχαίες στιγμές πλαισιωμένες από ιδιαίτερη καύλα έχουν συμβεί και κατά την εκσπερμάτωση έχουν φτάσει σε μάτια, μύτες, στόματα, πηγούνια, μαλλιά...αλλά μαράζι, ποτέ καμμία εκτός των κυριών του επαγγέλματος δεν έχει δεχτεί.
Κι έχω περάσει σουβλάκι αρκετά θηλυκά σχεδόν όλων των ηλικιών.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Εγω χυνω την κοπελα μου στο προσωπο σχεδον καθε μερα...οποτε φυσιολογικα πραγματα
302490592_601897251483150_3532941294746058593_n.jpg
Πολύ όμορφη αλλά φαίνεται το προσωπο και όλας..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

από όσες έχω σχετιστεί, εφήμερα ή πιο δεμένα, καμία δεν το ήθελε.
Τυχαίες στιγμές πλαισιωμένες από ιδιαίτερη καύλα έχουν συμβεί και κατά την εκσπερμάτωση έχουν φτάσει σε μάτια, μύτες, στόματα, πηγούνια, μαλλιά...αλλά μαράζι, ποτέ καμμία εκτός των κυριών του επαγγέλματος δεν έχει δεχτεί.
Κι έχω περάσει σουβλάκι αρκετά θηλυκά σχεδόν όλων των ηλικιών.
Σαλονικα καμία δεν εχω πετύχει σε πιάτσα ή στούντιο του επαγγέλματος που το δέχεται ακόμα και με εξτρα γκαφρα
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.744
Πόντοι
456

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
η δικια μου ειναι ανωμαλη οπως μου δηλωσε απ την πρωτη μας κιολας φορα και με φοβισε καπως αλλα στην πορεια καπου τα βρηκαμε:wink:
μου ζηταει ξεφτιλισμα στο σεξ, οπως το λεει η ιδια με φτυσιμο, πνιξιμο, ξυλο, χυσια στη μουρη η στο στομα και τα καταπινει παντα.
Τρανς????
 

alex95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Σχεδόν κάθε φορά.. καμία φορά δεν θέλει
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom