Νέα

Κατερίνα Καινούργιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy_Belarike
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 634K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
987
Like
1.507
Πόντοι
206
Φετίχ με γυναικείες κωλάρες δήλωσε πως έχει η Κατερίνα ειδικα της Courtney Parker :kissass2:... βαζω στοίχημα τις γλυφει κιολας υπο κατάλληλες συνθήκες :kissass:
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter_2632 Nov. 28 18.54.jpg
    ScreenHunter_2632 Nov. 28 18.54.jpg
    110 KB · Εμφανίσεις: 132

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Η αποθεωση του δηθεν...
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Αυτή με τοσο πλαστικο που εχει πανω της και σε 50 χρονια ιδια θα είναι (απ εξω )
Σαν τα σάντουιτς McDonald που τ αφήσανε εκτος ψυγείου 2 μηνες και ηταν ιδια όπως την πρωτη μερα....
 

monimaprostuxos

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2017
Μηνύματα
215
Like
22
Πόντοι
1
αβαφη και με κανονικο ντυσιμο δεν κανει ουτε για να μοιραζει φυλλαδια στα φαναρια
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.615
Πόντοι
2.406
πλαστικο τραβελι  :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
 

Συνημμένα

  • kainourgiou-682x384.jpg
    kainourgiou-682x384.jpg
    50,7 KB · Εμφανίσεις: 64

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2017/12/kainourgiou-1-682x384.jpg[/img[/URL]]

Η Κατερίνα Καινούργιου άνοιξε την καρδιά της στον Νίκο Γεωργιάδη και στην εκπομπή «Επιτέλους σαββατοκύριακο» και εξομολογήθηκε για πρώτη φορά…

«Θα σου εξομολογηθώ κάτι που το λέω για πρώτη φορά. Ο γυναικολόγος μου μου το έχει πει να καταψύξω τα ωάρια μου. Κι όταν μου το είπε φέτος, γιατί κανονικά τώρα είναι η κατάλληλη περίοδος, στα 32. Από τα 37 και μετά δεν είναι το ίδιο. Μέχρι τα 32 κανονικά πρέπει να το κάνει μια γυναίκα, στην Αμερική τότε το κάνουν. Του λέω, «τι λέτε;». Μου λέει «Κατερίνα, το κάνουν πάρα πολλές κοπέλες, τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή γιατί μετά θα μεγαλώσεις». Γύρισα σπίτι κι έκλαιγα. Και λέω Θεέ μου, οι φίλες μου έχουν κάνει παιδιά, έχουν όλες τακτοποιήσει τις ζωές τους, κι εγώ μόνο δουλεύω. Κι αυτή τη στιγμή μου λένε να καταψύξω τα ωάρια μου.

Εντάξει, είναι μια πρόταση ενός επιστήμονα, που την κάνει σε πάρα πολλές κοπέλες που είναι και λογικό. Προς το παρόν έχω αρνηθεί, δεν ξέρω γιατί. Ίσως γιατί αισθάνομαι ότι κάτι καλό θα συμβεί στη ζωή μου αυτή τη χρονιά. Ίσως γιατί μελετάω και τα άστρα και ξέρω ότι κάτι καλό θα συμβεί, οπότε γείωσα τον γυναικολόγο. Προτίμησα τα άστρα από την επιστήμη. Αλλά ότι μου το έχουν πει, μου το έχουν πει. Προς το παρόν δεν το σκέφτομαι. Κακώς ίσως. Μπορεί του χρόνου αν ξανακάνουμε μια συνέντευξη να σου πω Νίκο το έκανα», ανέφερε η παρουσιάστρια.

[MEDIA=youtube][/MEDIA]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/psychagogia/katerina-kainouriou-gyrisa-spiti-ki-eklaiga-otan/2127993]Πηγή[/url[/URL]]
 

Συνημμένα

  • kainourgiou-.jpg
    kainourgiou-.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 53

Επισκέπτης
Κατερινα τα ωαρια σου ειπε ο γιατρος να καταψυξεις οχι τα σπερματοζωαρια που καταπινεις με το κιλο εδω και χρονια....τσαμπα εκλαιγες. :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντηση για την ατάκα της περί… τέλειου σεξ που συζητήθηκε

http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2017/12/kainourgiou-3-682x384.jpg[/img[/URL]]

Τι λέει τώρα η Κατερίνα Καινούργιου;
«Δεν έχω κάνει ακόμα το τέλειο σεξ», είχε δηλώσει η Κατερίνα Καινούργιου στον Γιώργο Λιάγκα και στο πλατό του Late Night δημιουργήθηκε σχετική αναστάτωση. Όλοι άρχισαν να αναρωτιούνται για τους διάσημους πρώην της παρουσιάστριας που «αδειάστηκαν» σε μια στιγμή…

Η Κατερίνα Καινούργιου σε συνέντευξη της πρωί του Σαββάτου στον Νίκο Γεωργιάδη και την εκπομπή «Επιτέλους σαββατοκύριακο» απάντησε σχετικά με τη δήλωση της… «Καλά κάνεις κάνεις και μου κάνεις αυτή την ερώτηση. Το σκέφτηκα κι εγώ μήπως δεν θα έπρεπε τελικά να το είχα πει. Δεν ήθελα να προσβάλω κάποιον. Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι ακόμα δεν έχει έρθει ο κατάλληλος σύντροφος για μένα, γιατί όταν έρθει που θα είναι τέλειος σε όλους τους τομείς, με αυτόν και θα καταλήξω. Ίσως λίγο παρεξηγήθηκε. Δεν ήθελα να μειώσω κάποιον. Αν στεναχωρήθηκε κάποιος, κι εγώ στεναχωριέμαι με πολλά που ακούω, δεν πειράζει, λεξοτανίλ και λίγη βαλεριάνα, άσε μας τώρα που παρεξηγήθηκε. Δεν ξέρω πως να σου το δικαιολογήσω, ήθελα να πω ότι αυτό που ονειρεύομαι δεν μου έχει συμβεί. Μπορεί να μη μου συμβεί και ποτέ και να περνάνε τα χρόνια και να λέω την ίδια ατάκα.»

[MEDIA=youtube]qxE493_1pjE[/MEDIA]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/psychagogia/katerina-kainourgiou-apantisi-gia-tin-ataka-tis-peri-teleiou-sex-pou-syzitithike/2128064]Πηγή[/url[/URL]]
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
αλλη μια προσθηκη στο λεξικον..... τελειο σεξ = ο φραγκατος γκομενος αλλα ποιο φραγκατος απο τον προηγουμενο φλωρο που τον κατακεραυνωσα οτι δεν πηδαει καλα επειδη με αφησε για αλλη μοντελα
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
«Δεν έχω κάνει ακόμα το τέλειο σεξ», είχε δηλώσει η Κατερίνα Καινούργιου στον Γιώργο Λιάγκα

μεταφραση

Δεν ειχα ποτε οργασμο... :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μια στις τρεις γυναικες είναι ανοργσασμικες οσο και να παιδεύονται. τι να κανουμε ας μεινουν μονο με την καυλα. δεν είναι και λιγο δωρο που τις εκανε η φυση να είναι στην θεση αυτου που επιλεγει και όχι σε αυτον που κυνηγαει μηπως και τον επιλεξουν.
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
«Δεν έχω κάνει ακόμα το τέλειο σεξ», είχε δηλώσει η Κατερίνα Καινούργιου στον Γιώργο Λιάγκα

μεταφραση

Δεν ειχα ποτε οργασμο... :S
Στο μπαρακι στην Ερυθραια αρπαχτες ηταν για μεροκαμματο δεν ειναι στον λογαριασμο
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Δεν θέλει κάποιον πλούσιο γόνο απλά έναν καλό άνθρωπΑ.

Επίσης παλιότερα ψαχνόνταν άσΚημα και επειδή την ξεκώλιαζαν και την παρατούσαν τώρα θέλει να την κυνηγάνε-έτσι (λέει) το ευχαριστιέται  :knockinb: :fuck1: καλύτερα  :orchestra:



H Κατερίνα Καινούργιου ντύνεται στα κόκκινα και αποχαιρετά το 2017, κάνοντας τον απολογισμό της.

Αναρωτιέμαι όμως… Είσαι μια όμορφη γυναίκα, ανεξάρτητη, δοτική.
Μήπως κι εσύ βάζεις τον πήχη πολύ ψηλά;

Όχι!
Οι άντρες δεν με φλερτάρουν, μπορεί να με φοβούνται,είμαι επιβλητική και μπορεί να κόβω τα φτερά σε κάποιον.
Μπορεί η εξωτερική εμφάνιση να ξεγελάει, αλλά σε μια σχέση είμαι γατούλα.
Δεν βάζω λοιπόν τον πήχη ψηλά.

Θέλω να ερωτευτώ και να γουστάρω κάποιον. Δύσκολα βέβαια θα γουστάρω κάποιον,γιατί πέρα από τα υπόλοιπα θέλω να τον θαυμάζω, αυτό είναι το αφροδισιακό για μένα.

Έχεις προλάβει να ερωτευτείς πολύ;

Όχι ακόμα.Αν είχα ερωτευτεί,δεν θα το είχα ξεπεράσει,θα σκεφτόμουν ακόμα κάποιον.
Από τις προηγούμενες σχέσεις μου τίποτα δεν σκέφτομαι, μόνο κάποιες ωραίες στιγμές και μέχρι εκεί.

Θέλω να μπει κάτι καινούριο στη ζωή μου. Δεν έχω ζήσει τον απόλυτο έρωτα, ακόμα είμαι ρομαντική και έτσι θέλω να δημιουργήσω οικογένεια.

Δεν θέλω, δηλαδή, να κάνω έναν καλό συμβατικό γάμο, ούτε να βρω ένα γόνο.
Θέλω να βρω έναν καλό άνθρωπο, να ενθουσιαστώ, να ερωτευτώ αλλά και να αγαπήσω πραγματικά, δεν θέλω να κάνω συμβιβασμό.

Έχεις γίνει πιο δύσκολη νομίζω με τους άντρες…

Έχω γίνει πιο αδιάφορη με τους άντρες. Θέλω ο άλλος να με διεκδικήσει.
Παλιά δεν ήμουν έτσι.
Τους κυνηγούσα εγώ, γιατί ήμουν σε άλλη διάθεση.
Δεν θέλω όμως πια τέτοια πράγματα στη ζωή μου, δεν μου βγήκαν σε καλό

 

Επισκέπτης
Τι λες ρε πλαστιχο χυσοδοχειο που εισαι και επιβλητικη!!!Διποδο ζωο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλή χρονιά τύπε να έχουμε...υγεία και ευτυχία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom