Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


πέρα από Σαρα και Τζίνα παίζει καμια αξιογάμητη καινούρια Τσέχα στο κατάστημα?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα στην πρωινη βαρδια εκδιδοταν η Ολγα!
Χαριτωμενη μελαχρινη Τσεχα χωρις ομως να εχει αυτο το κατι παραπανω(πουτανια)που θα με εκανε να δωσω το 60αρι!
Το απογευμα ηταν η Ελενη..κοντη γυφτοπουλα με 4αρια :tits2: κ αρκετη πουτανια στο βλεμμα της!
Αν το αντιτιμο ηταν στο 20αρικο θα διαλεγα την Ελενη αλλα ελα που δεν ειναι :tickedoff:
Η υπηρεσια ευγενεστατη οπως παντα!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σημερα στην πρωινη βαρδια εκδιδοταν η Ολγα!
Χαριτωμενη μελαχρινη Τσεχα χωρις ομως να εχει αυτο το κατι παραπανω(πουτανια)που θα με εκανε να δωσω το 60αρι!
Το απογευμα ηταν η Ελενη..κοντη γυφτοπουλα με 4αρια :tits2: κ αρκετη πουτανια στο βλεμμα της!
Αν το αντιτιμο ηταν στο 20αρικο θα διαλεγα την Ελενη αλλα ελα που δεν ειναι :tickedoff:
Η υπηρεσια ευγενεστατη οπως παντα!

η όλγα απλά δεν κάνει για αυτή τη δουλειά.Όσο νωρίτερα το καταλάβει θα βοηθήσει και τον ευαυτό της και εμάς που δεν θα την βλέπουμε....
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ποτε δεν μου αρεσε!
Συν του οτι ο ταβερνιαρης απο μενα δεν εχει παρει κι ουτε προκειται να παρει ποτε λεφτα
χαχαχα!σωστος ο Πιατσας συμφωνω απολυτα,οι τιμες ειναι χαλια για σημερινη εποχη,μα που πανε ρε παιδια οι τυποι με το 60ευρο θελουν και πελατια....δεν θα την εχουν!πρωτα απ ολα το στουντιο αυτο δεν εχει να προσφερει τιποτα σε συγκριση με αλλες αλυσιδες...τωρα μην κοροιδευομαστε,υπαρχουν στουντιο με κοπελες και υπηρεσιες γαματες.ριχνω ακυρο δεν το προτιμω
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ενταξει αλλα σαρα και τζίνα ειδικά δεν έχουν άλλα στούντιο και μάλιστα χωρίς ουρές τύπου πένυ παλιότερα,άννα σερβα και τώρα μαντόνα.!όποιος έχει δοκιμάσει ξέρει.....Συμφωνώ όμως ότι θα έπρεπε να προσφέρει σούπερ καθαριότητα και όχι χυμένα σεντόνια!!!!

υ.γ.βασικά είναι πολύ απλό τί πρέπει να κάνουν πάνω σε αυτό το θέμα....όπως και στα φκκ μέσα στα δωμάτια τα σεντόνια δεν τα αλλάζουν πολύ συχνά!τί κάνουν όμως για να αισθάνεται καθαρός ο πελάτης?απλώνουν καθαρές πετσέτες πάνω σε όλη την επιφάνεια του κρεβατιού και γίνεται όλο το νταραβερι πάνω σε αυτές...οπότε και ο κυρ βασιλης θα μπορούσε να το κάνει αυτό και κατεβάζοντας την τιμούλα στο 50αρι και μετά στο 40αρι θα σας έλεγα εγώ τί κόσμο θα μάζευε!εννοείται με 3 κορίτσια  όμως στη βάρδυα καθότι 3 δωμάτια και πάντα μέσα σε αυτές(να τις βαλσαμώσουμε ένα πράμα) η τζίνα και η σάρα...μιά τρίτη τέτοιου επιπέδου κάρια να έβρισκε ο κίλλ μπίλλ και θα γινόταν ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ! στου καρέα. :grin:
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ενταξει αλλα σαρα και τζίνα ειδικά δεν έχουν άλλα στούντιο και μάλιστα χωρίς ουρές τύπου πένυ παλιότερα,άννα σερβα και τώρα μαντόνα.!όποιος έχει δοκιμάσει ξέρει.....Συμφωνώ όμως ότι θα έπρεπε να προσφέρει σούπερ καθαριότητα και όχι χυμένα σεντόνια!!!!

υ.γ.βασικά είναι πολύ απλό τί πρέπει να κάνουν πάνω σε αυτό το θέμα....όπως και στα φκκ μέσα στα δωμάτια τα σεντόνια δεν τα αλλάζουν πολύ συχνά!τί κάνουν όμως για να αισθάνεται καθαρός ο πελάτης?απλώνουν καθαρές πετσέτες πάνω σε όλη την επιφάνεια του κρεβατιού και γίνεται όλο το νταραβερι πάνω σε αυτές...οπότε και ο κυρ βασιλης θα μπορούσε να το κάνει αυτό και κατεβάζοντας την τιμούλα στο 50αρι και μετά στο 40αρι θα σας έλεγα εγώ τί κόσμο θα μάζευε!εννοείται με 3 κορίτσια  όμως στη βάρδυα καθότι 3 δωμάτια και πάντα μέσα σε αυτές(να τις βαλσαμώσουμε ένα πράμα) η τζίνα και η σάρα...μιά τρίτη τέτοιου επιπέδου κάρια να έβρισκε ο κίλλ μπίλλ και θα γινόταν ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ! στου καρέα. :grin:
ενταξι ρε συ οκ δεν λεω, αλλα υπαρχουν κοπελες που προσφερουν γαματες υπηρεσιες,το σκεφτεσαι το 60αρι για να πας τωρα σε στουντιο το οποιο δεν προσφερει κατι παραπανω απο αλλα αυτο θελω να πω.ξερεις τωρα τι ειναι να εχεισ καυλες να δωσεις τα 60 και βγαινοντας να λες ξενερωμενος ...τι μαλακια εκανα...με 40 και 50 ευρω πηγαινα αλλοθ με ιδιες υπηρεσιες.αυτο λεω και τονιζω εγω
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ενταξι ρε συ οκ δεν λεω, αλλα υπαρχουν κοπελες που προσφερουν γαματες υπηρεσιες,το σκεφτεσαι το 60αρι για να πας τωρα σε στουντιο το οποιο δεν προσφερει κατι παραπανω απο αλλα αυτο θελω να πω.ξερεις τωρα τι ειναι να εχεισ καυλες να δωσεις τα 60 και βγαινοντας να λες ξενερωμενος ...τι μαλακια εκανα...με 40 και 50 ευρω πηγαινα αλλοθ με ιδιες υπηρεσιες.αυτο λεω και τονιζω εγω

εσυ νεο δεν ξερεις τι λες

την εχεις παρει τη σαρα και την τζινα στα 60 ή βγηκες ετσι να πεις την μαλακια σου?

αντε δωσε 60 σστις 2 τσεχες να ριξεις ενα με owo-cif-cim ισως και  anal, κα μετα ελα να μου πεις που αλλου τα βρισκεις αυτα.

με ονομα και διευθυνση ομως...οχι γενικολογιες
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εσυ νεο δεν ξερεις τι λες

την εχεις παρει τη σαρα και την τζινα στα 60 ή βγηκες ετσι να πεις την μαλακια σου?

αντε δωσε 60 σστις 2 τσεχες να ριξεις ενα με owo-cif-cim ισως και  anal, κα μετα ελα να μου πεις που αλλου τα βρισκεις αυτα.

με ονομα και διευθυνση ομως...οχι γενικολογιες
χαχα!πρωτα απ ολα θα μιλας κοσμια,τι νεος και βλακειες μωρε ελα τωρα συμαζεψου..,ρε συ κοκολονγε αμα δεν ξερεισ μην μιλας απο πορνεια γιατι εισαι ασχετος,την τζινα και την σαρα την ξερω καλυτερα απο σενα και οχι στα στοθντιο,ο θειος μου εχει μαγαζια και γερμανια και ελλαδα και μπαρ,εσυ μην λες μαλακιες....πηγαινε να δςσεισ 60 τωρα να ετσι να πληρωνεις να σου παιζουν το πουλακι.και πολλα σου ειπα αντε...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
χαχα!πρωτα απ ολα θα μιλας κοσμια,τι νεος και βλακειες μωρε ελα τωρα συμαζεψου..,ρε συ κοκολονγε αμα δεν ξερεισ μην μιλας απο πορνεια γιατι εισαι ασχετος,την τζινα και την σαρα την ξερω καλυτερα απο σενα και οχι στα στοθντιο,ο θειος μου εχει μαγαζια και γερμανια και ελλαδα και μπαρ,εσυ μην λες μαλακιες....πηγαινε να δςσεισ 60 τωρα να ετσι να πληρωνεις να σου παιζουν το πουλακι.και πολλα σου ειπα αντε...
ηρεμα ρε ....δικιο εχει....στα 60 αυτο το σερβις δεν υπαρχει...
ασχετα πως και τι ξηγιεται ο μπαρμπας σου στη γερμανια η στη σουηδια με 60 εδω τετοιο σερβις δεν παιρνεις...σε στουντιο...τελος....
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
χαχα!πρωτα απ ολα θα μιλας κοσμια,τι νεος και βλακειες μωρε ελα τωρα συμαζεψου..,ρε συ κοκολονγε αμα δεν ξερεισ μην μιλας απο πορνεια γιατι εισαι ασχετος,την τζινα και την σαρα την ξερω καλυτερα απο σενα και οχι στα στοθντιο,ο θειος μου εχει μαγαζια και γερμανια και ελλαδα και μπαρ,εσυ μην λες μαλακιες....πηγαινε να δςσεισ 60 τωρα να ετσι να πληρωνεις να σου παιζουν το πουλακι.και πολλα σου ειπα αντε...
Εχω την εντύπωση οτι τη Σάρα και τη Τζίνα ούτε πως είναι φατσικός δεν τις ξέρεις. :think: :think: :think:
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Εχω την εντύπωση οτι τη Σάρα και τη Τζίνα ούτε πως είναι φατσικός δεν τις ξέρεις. :think: :think: :think:
εχεται πλακα παντως ορισμενοι....δεν λετε να καταλαβαιτε.. :-*οκ ρε παιδια οτι πειτε εσεις συμφωνω μαζι σας :)δεν μπορω να πω τιποτε αλλα :-*φιλακια οτι καλυτερο
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
χαχα!πρωτα απ ολα θα μιλας κοσμια,τι νεος και βλακειες μωρε ελα τωρα συμαζεψου..,ρε συ κοκολονγε αμα δεν ξερεισ μην μιλας απο πορνεια γιατι εισαι ασχετος,την τζινα και την σαρα την ξερω καλυτερα απο σενα και οχι στα στοθντιο,ο θειος μου εχει μαγαζια και γερμανια και ελλαδα και μπαρ,εσυ μην λες μαλακιες....πηγαινε να δςσεισ 60 τωρα να ετσι να πληρωνεις να σου παιζουν το πουλακι.και πολλα σου ειπα αντε...

και εμενα ο θειος μου ειναι ο σουλτανος του μπρουνεϊ κα εχει ενα χαρεμι με 500 πουτανες και οποτε θελω μου στελνει 5-6 να μου παιζουν το πουλακι.

τη σαρα και την τζινα αυτος τις εστειλε ελλαδα οταν της βαρεθηκε.



εχεται πλακα παντως ορισμενοι....δεν λετε να καταλαβαιτε.. :-*οκ ρε παιδια οτι πειτε εσεις συμφωνω μαζι σας :)δεν μπορω να πω τιποτε αλλα :-*φιλακια οτι καλυτερο

σε ευχαριστουμε μεγα γνωστη που ηρθες 1,5 χρονο τωρα και μας ανοιξες τα ματια με τις απυθμενες γνωσεις σου.

θα μας λειψεις ...
στο  καλο
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
και εμενα ο θειος μου ειναι ο σουλτανος του μπρουνεϊ κα εχει ενα χαρεμι με 500 πουτανες και οποτε θελω μου στελνει 5-6 να μου παιζουν το πουλακι.

τη σαρα και την τζινα αυτος τις εστειλε ελλαδα οταν της βαρεθηκε.



σε ευχαριστουμε μεγα γνωστη που ηρθες 1,5 χρονο τωρα και μας ανοιξες τα ματια με τις απυθμενες γνωσεις σου.

θα μας λειψεις ...
στο  καλο
καλα χαχχα εμεισ γερμανια εχοθμε συνυθισει αλλα, ερχονται και καλα κομματια σε μαγαζια αλλα δεσ σασ κανουν και πολλα, καιδεν ηρθα  1,5 χρονο ελλαδα εχω δοθλεια και πηγαινοεχομαι,ελληνασ ειμαι και γω
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
και εμενα ο θειος μου ειναι ο σουλτανος του μπρουνεϊ κα εχει ενα χαρεμι με 500 πουτανες και οποτε θελω μου στελνει 5-6 να μου παιζουν το πουλακι.

τη σαρα και την τζινα αυτος τις εστειλε ελλαδα οταν της βαρεθηκε.
:2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καλα χαχχα εμεισ γερμανια εχοθμε συνυθισει αλλα, ερχονται και καλα κομματια σε μαγαζια αλλα δεσ σασ κανουν και πολλα, καιδεν ηρθα  1,5 χρονο ελλαδα εχω δοθλεια και πηγαινοεχομαι,ελληνασ ειμαι και γω
ρε αδερφουλη...μπραβπο σου και μαγκια σου αμα σκιζεις ολα τα μουνια σε γερμανιες και σε ρεστα...
για εδω,,,για την ψωρωκωσταινα λεμε οτι οι συγκεκριμενες ειναι VFM...
απλα...δεν γινεται απλουστερα...δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεσεις...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
χαχα!..,ρε συ κοκολονγε αμα δεν ξερεισ μην μιλας απο πορνεια γιατι εισαι ασχετος
:cheesy:
για μενα παντως ολα τα studio πρεπει να πανε στα τριαντα ευρω κανονικα και με το νομο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom