Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σαμπίνα ήταν η βυζαρού ξανθιά, μικρή αλλά ελαφρά νταρντανέ μουνίτσα που άντεχε πραγματικά σε τρελό πιστόνι 1.70+.
Και πάλι απολογούμαι.
Δεν παιζει να μην ειναι αυτη!!!
Ωραιος ο Α-Ω :thumbsup: :thumbsup:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αυτη ειναι!!!Χωρις καμια αμφιβολια!!!!Την εχω παρει ισα με 30 φορες στο παρελθον!!!


Ναι μη σου πω τωρα οτι μεχρι και το μαλλι της ηταν ετσι οταν ξεκινησε στο Λελας!!! ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αυτη ειναι!!!Χωρις καμια αμφιβολια!!!!Την εχω παρει ισα με 30 φορες στο παρελθον!!!


Ναι μη σου πω τωρα οτι μεχρι και το μαλλι της ηταν ετσι οταν ξεκινησε στο Λελας!!! ;)
Που ειναι ο Πουτανγαμων να καμαρωσει το ετερον του ημισυ?  :boobies:
Βρε την Σαμπρινα!!Απο μικρη στα βασανα :zfuck: :fuck1:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Αυτη ειναι!!!Χωρις καμια αμφιβολια!!!!Την εχω παρει ισα με 30 φορες στο παρελθον!!!


Ναι μη σου πω τωρα οτι μεχρι και το μαλλι της ηταν ετσι οταν ξεκινησε στο Λελας!!! ;)
Για δες λίγο το τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εθνικότις?
Καλο κρεβατι το κοριτσι? ομορφο παντως
Τσεχα!!!
Καποτε ηταν φωτια!!!Την τελευταια φορα που πηγα ομως με ξενερωσε οποτε ηταν και η τελευταια που με ειδε!!!Ισως βεβαια να ετυχα στις μαυρες της, μη την καψω κιολας την κοπελα...δεν ξερω!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
to πορνογερο να φερει σιμονα τι κολαρα ηταν...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.406
Πόντοι
3.715
πρέπει να έκανε πάντως ακροβατικά για να ξεφύγει από τα φλόκια κάποιου παίκτη. Ένα βράδυ που έπαιζε σόλο είχα μείνει μαλάκας από την ποσότητα σπέρματος στον τοίχο (Δωμάτιο 3) πίσω από τα κάγκελα του κρεββατιού...!
Αντιλαμβάνομαι Ισπανική και hyperbolic τροχιά χυσίματος δεν εξηγείται αλλιώς, εκτός κι αν ο παίκτης ήθελε να σοβαντίσει λίγο τον τοίχο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Τσεχα!!!
Καποτε ηταν φωτια!!!Την τελευταια φορα που πηγα ομως με ξενερωσε οποτε ηταν και η τελευταια που με ειδε!!!Ισως βεβαια να ετυχα στις μαυρες της, μη την καψω κιολας την κοπελα...δεν ξερω!!!
Kι εγω στις μαυρες της την πετυχα την πρωτη και τελευταια φορα που πηγα μαζι της πριν απο κανα 8μηνο αν θυμαμαι καλα!
Πολυ ομορφη γυναικα αλλα βαρυ κορμι ρε γμτ!
Δεν στριβει δεν λυγαει
Υ.Γ Ειναι και η αδυναμια του Πουτανγαμων οποτε πααααρα πολυ δυσκολα θα ξαναπηγαινα μαζι της :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Υ.Γ Ειναι και η αδυναμια του Πουτανγαμων οποτε πααααρα πολυ δυσκολα θα ξαναπηγαινα μαζι της :grin:
Kαλα και εγω γι'αυτο δεν ξαναπηγα....μη φανταστεις!!! :grin:






Προχτες παντως που πηγα Τζινα εσπασα το ρεκορ των 40 δευτερολεπτων!!!Αυτη τη φορα πρεπει να κρατησα πανω απο ενα λεπτο!!! :2funny:
Τι γαμησι ειναι αυτο που κανει το ατιμο πορνιδιο!!! :rockon:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
τελικα εχει κανεις να δωσει το λινκ να δουμε τη τσοντα της σαμπr :tits2:ινας πρωην μιχαελας;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαγκες ενα βραδυ ειναι στη σειρα περιπου 10-15 ατομα μονο για σιμονα....
μιλαμε για πατουρα
Α ΡΕ SUMMER 2007 COME BACK
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Προχτες παντως που πηγα Τζινα εσπασα το ρεκορ των 40 δευτερολεπτων!!!Αυτη τη φορα πρεπει να κρατησα πανω απο ενα λεπτο!!! :2funny:
Τι γαμησι ειναι αυτο που κανει το ατιμο πορνιδιο!!! :rockon:
Πρώτα πηγαίνεις και πίνεις 4-5 ποτάκια και μετά περνάς απο Τζίνα ή Σάρα. :pipa2: :pipa2: :fuck2: :fuck2: 
μαγκες ενα βραδυ ειναι στη σειρα περιπου 10-15 ατομα μονο για σιμονα....
μιλαμε για πατουρα
Α ΡΕ SUMMER 2007 COME BACK
Τις περισσότερες φορές εγώ την είχα πάρει όταν δούλευε απόγευμα που δεν είχε καθόλου κόσμο και δεν είχα το μαλάκα το Βασίλη να βαράει τις πόρτες στο 10΄ λεπτο και καθότανε στο δωμάτιο 20-25 λεπτά. :kissass2: :kissass2: :fuck1: :fuck1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom