Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Όντως πρέπει να ενδιαφερθούν να φέρουν κάτι νέο… :headbang:
Σάρα και Τζινα τις ξέρουμε από το 2004 και 2006 αντίστοιχα…έλεος πια…οκ ειναι καλες αλλα για ποσο ακομα θα γαμαμε τις ιδιες :think: :idiot:
Νέο αίμα…επειγόντως!!! :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγώ πάντως αυτές δεν τις ξαναπαίρνω.Τις βαρέθηκα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
χθες τη νυχτα ειχε 2 κοριτσια.

μια ρωξαννη μελαχροινη με καλο κορμι κ προσωπο.περαπατουσε βεβαια σαν το σαρλο αλλα δεν πειραζει.

η αλλη με μεγαλα βυζια που καλυπτε με τα μαλλια της και γεματο κωλο.

δεν κανουν την διαφορα.


στο μαγαζι επικρατουσε ερημια και ησυχια,μονος ημουν και ο μπιλλης ηταν ετοιμος να αποκοιμηθει στους καναπεδες.
σαββατο πριν 3 μηνες θα γινοταν της τρελης.

οι τσεχες θα ερθουν λεει καποια στιγμη συντομα.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
στο μαγαζι επικρατουσε ερημια και ησυχια,μονος ημουν και ο μπιλλης ηταν ετοιμος να αποκοιμηθει στους καναπεδες.
σαββατο πριν 3 μηνες θα γινοταν της τρελης.

οι τσεχες θα ερθουν λεει καποια στιγμη συντομα.
όντως έτσι είναι
όταν έρθουν νέες τσέχες θα δούμε
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χθες τη νυχτα ειχε 2 κοριτσια.

μια ρωξαννη μελαχροινη με καλο κορμι κ προσωπο.περαπατουσε βεβαια σαν το σαρλο αλλα δεν πειραζει.

η αλλη με μεγαλα βυζια που καλυπτε με τα μαλλια της και γεματο κωλο.

δεν κανουν την διαφορα.


στο μαγαζι επικρατουσε ερημια και ησυχια,μονος ημουν και ο μπιλλης ηταν ετοιμος να αποκοιμηθει στους καναπεδες.
σαββατο πριν 3 μηνες θα γινοταν της τρελης.

οι τσεχες θα ερθουν λεει καποια στιγμη συντομα.

ποιά ρωξάννη βρε,η γνωστή τσιγγάνα?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μπά..δεν ομιλώ για το πρΩκτερορατον της τσεχίας..
Κριμα  >:( >:( :'( .

Σε λιγο θα εκδιδεται ο κυρ μπιλης εκει μεσα παντως, πιο πολλη ζητηση θα εχει απο τα μπαζα που φερνει
respect-057.GIF
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κριμα  >:( >:( :'( .

Σε λιγο θα εκδιδεται ο κυρ μπιλης εκει μεσα παντως, πιο πολλη ζητηση θα εχει απο τα μπαζα που φερνει
respect-057.GIF

εγώ του προτείνω μέχρι να ρθουν οι τσέχες να το γυρίσει λίγο σε μεζεδοπωλείο.Του ταιριάζει κιόλας να τον φωνάζεις και να του λές.."μπίλ..φέρε και μια τζατζίκι!".Το ανοιχτήρι του λείπει μόνο στην κωλότσεπη :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
εγώ του προτείνω μέχρι να ρθουν οι τσέχες να το γυρίσει λίγο σε μεζεδοπωλείο.Του ταιριάζει κιόλας να τον φωνάζεις και να του λές.."μπίλ..φέρε και μια τζατζίκι!".Το ανοιχτήρι του λείπει μόνο στην κωλότσεπη :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Σαββάτο 3 το πρωί.Αλλες φορές θα είχε 10-15 άτομα να περιμένουνε.Μπαίνω και δεν υπάρχει ψυχή,μόνο ο κυρ-Βασίλης ξάπλα να βλέπει τηλεόραση και πάνω στο τραπεζάκι το κουπόνι του στοιχήματος.Ουτε καν σηκώθηκε μόλις με είδε.Γυρνάει λιγο το κεφάλι και μου λέει¨είναι οι ίδιες που έχω κάθε βράδυ¨.Είχε μια μελαχροινή με ωραίο κορμάκι και αρκετά όμορφη και μια Λάουρα μελαχροινη μου φορούσε για σουτιέν και κυλότα κάτι ασπρα πούπουλα!!!!!!!!!!!!Οπως έφευγα μου λέει οι τσέχες μου είπανε οτι θα ερθουνε 10 Μαρτίου και του λέω όσο πιο γρήγορα έρθουνε τόσο το καλύτερο γιατί βλέπω να κλείνεις σύντομα και γέλαγε σαν ΜΑΛΑΚΑΣ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σαββάτο 3 το πρωί.Αλλες φορές θα είχε 10-15 άτομα να περιμένουνε.Μπαίνω και δεν υπάρχει ψυχή,μόνο ο κυρ-Βασίλης ξάπλα να βλέπει τηλεόραση και πάνω στο τραπεζάκι το κουπόνι του στοιχήματος.Ουτε καν σηκώθηκε μόλις με είδε.Γυρνάει λιγο το κεφάλι και μου λέει¨είναι οι ίδιες που έχω κάθε βράδυ¨.Είχε μια μελαχροινή με ωραίο κορμάκι και αρκετά όμορφη και μια Λάουρα μελαχροινη μου φορούσε για σουτιέν και κυλότα κάτι ασπρα πούπουλα!!!!!!!!!!!!Οπως έφευγα μου λέει οι τσέχες μου είπανε οτι θα ερθουνε 10 Μαρτίου και του λέω όσο πιο γρήγορα έρθουνε τόσο το καλύτερο γιατί βλέπω να κλείνεις σύντομα και γέλαγε σαν ΜΑΛΑΚΑΣ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

10 λεπτα μετα περασα εγω.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα 01.00 πέρασα μια βόλτα και βλέπω μέσα 5-6 άτομα να περιμένουνε και λέω μάλλον ήρθανε οι τσέχες για να έχει τόσο κόσμο αλλά είχε μια μελαχρινή βουλγάρα την Όλγα ωραίο κοριτσάκι με ωραίο σώμα και έλεγε στο σαλόνι ο κυρ-βασίλης οτι είναι 17 χρονών.Οι τσέχες μου είπε θα δουλεύουνε Δευτέρα βράδυ :rockon: :rockon: :rockon:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σήμερα 01.00 πέρασα μια βόλτα και βλέπω μέσα 5-6 άτομα να περιμένουνε και λέω μάλλον ήρθανε οι τσέχες για να έχει τόσο κόσμο αλλά είχε μια μελαχρινή βουλγάρα την Όλγα ωραίο κοριτσάκι με ωραίο σώμα και έλεγε στο σαλόνι ο κυρ-βασίλης οτι είναι 17 χρονών.Οι τσέχες μου είπε θα δουλεύουνε Δευτέρα βράδυ :rockon: :rockon: :rockon:

στην απογευματινη βαρδια ειχε την μονικα απο την αλυσιδα της κασσανδρας

μελαχροινη υπερβολικα αδυνατη με μεγαλα σιλικονατα βυζια.

αντε να δουμε καμαριανε γιατι απο δευτερα σε δευτερα μας πανε ενα μηνα τωρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom