Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
προχθες το απογευμα ηταν μια ζανετ...κοντη και με 10+ περιττα κιλα
πολυ μακρια απο τα συνηθη στανταρ του ιδρυματος.

το βραδυ μου ειπαν θα ηταν μια τζεσσικα και μια παολα.

οτι κατσει δλδ.

γενικα αυτες τις μερες δεν βρισκεις να γαμησεις κατι καλο...

παντου,μπουρδελα και στουντιο
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πριν απο κανα μισαωρο το ιδρυμα ηταν κλειστο
Κατι μου λεει οτι λογω των απουσιων(Σαρα,Τζινα κλπ)και των ημερων οι κορασιδες που θα εργαζονται θα προερχονται..για ευνοητους λογους..απο τα Συγγρου 248 κ Δευκαλιωνος 63

γιατί,έχουν επίσημη :2funny:συνεργασία με τα 2 τοιαύτα ινστιτούτα?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
pathos περναμε καμια βολτιτσα;;;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
προχθες το απογευμα ηταν μια ζανετ...κοντη και με 10+ περιττα κιλα
πολυ μακρια απο τα συνηθη στανταρ του ιδρυματος.

το βραδυ μου ειπαν θα ηταν μια τζεσσικα και μια παολα.

οτι κατσει δλδ.

γενικα αυτες τις μερες δεν βρισκεις να γαμησεις κατι καλο...

παντου,μπουρδελα και στουντιο
τραβα σε κανα μασατζιδικο
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
και πού ξέρεις τί τεμάχια είναι αυτά?αποκλείεις να είναι μουνάρες?
δεν το αποκλειω
θα τις πετυχω καποια μερα

αν δεν ειναι ομως...
σου ερχομαι :knuppel: :knuppel:

τραβα σε κανα μασατζιδικο

δεν ειμαι του σπορ
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πριν απο κανα μισαωρο το ιδρυμα ηταν κλειστο
Κατι μου λεει οτι λογω των απουσιων(Σαρα,Τζινα κλπ)και των ημερων οι κορασιδες που θα εργαζονται θα προερχονται..για ευνοητους λογους..απο τα Συγγρου 248 κ Δευκαλιωνος 63
===

Δηλαδή  φιλτατε  PIATSAS ,  για την  Πρωτοχρονιά  δώρα  εκεί  δεν θα τα φέρει ο " Αγιος Βασίλης" , αλλά η  ... Αγία Βούλα  ?!  ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Κανένα καλό μωρό μήπως εμφανίστηκε ή μαλακίζοντε ακόμα εκεί μέσα. :jerking: :jerking: :jerking:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
Πέρασα μια βόλτα σήμερα το πρωί.
Μπαίνω μέσα κάθομαι.
H TV δείχνει αγροτικά μπλόκα κι εγώ σκέφτομαι βασανιστήρια με τη βαμπίρα την ταμία που έσκασα ένα 500ρι πιο πριν για τις δόσεις.

Μετά από λίγο ανοίγει η πύλη της ''κολάσεως'' και βγαίνει τρολάκι τσατσά (αυτή όσο περνάει ο καιρός όλο και κονταίνει...)
από μέσα ακούγεται το άσμα ''κύττα με στα μάτια λοιπόν κι εξηγήσουυυυυ'' .

Πιάνουμε μια υποτυπώδη βαρετή κουβέντα περί νέων τεμαχίων, μου κάνει -Σήμερα έχω μια καινούρια, τη Τζέσσικα.

Βγαίνει η Τζέσσικα, η οποία παρουσιάζεται ως Ρωσίς, 1.65 περίπου λεπτή με συμπαθητικό κωλαράκι, γυρνάει να δούμε και μπροστά τι λέει από πρόσοψη η μανδαμ.

Γυρνάει λοιπόν και είναι ο Τσιαντάκης μίξη με φεγγάρω, λίγο σα μογγολάκι ΑΜΕΑ. Χαρακτηριστικό μια ουλή στο αριστερό μοιρό/ κάψιμο που θες καλό μάτι να τα πιάνει για να το δεις,,,,,,το κάμο της κάλτσας δεν πέτυχε!

Εννοείται ότι δεν ήθελα να συνεχίσω προς τα άνωθεν του μαγαζιού και να κάνω μετρήσεις ραδιενεργών αποβλήτων Τσερνόμπιλ, οπότε χαιρέτισα στρατιωτικά, είπα δυο κοφτές κουβέντες, μετάαααβολΉ και μην τον είδατε τον Παναή.

Προτείνεται σε νέους με έντονο το αίσθημα του εθελοντισμού κι επιθυμία για βοηθητικό ρόλο παρέα με το Γκρέμλιν-Σμίγγολ-Βιζολαβίζο σε Eπικό έργο τρόμου.

(Μυαλό δε βάζουν εκεί μέσα. Και το 60άρι - 60άρι, δεν ξαναπατάω εκτός κι αν φέρουν Τσέχικο πιπόχειλο μετά φυσαλιδένιου ξέκωλου κώλου)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε Α-Ω δε πεζουά λέμε ! Τα πες όλα και ωραία και στρωτά και όμορφα ! Ευγε!  :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πέρασα μια βόλτα σήμερα το πρωί.
Μπαίνω μέσα κάθομαι.
H TV δείχνει αγροτικά μπλόκα κι εγώ σκέφτομαι βασανιστήρια με τη βαμπίρα την ταμία που έσκασα ένα 500ρι πιο πριν για τις δόσεις.

Μετά από λίγο ανοίγει η πύλη της ''κολάσεως'' και βγαίνει τρολάκι τσατσά (αυτή όσο περνάει ο καιρός όλο και κονταίνει...)
από μέσα ακούγεται το άσμα ''κύττα με στα μάτια λοιπόν κι εξηγήσουυυυυ'' .

Πιάνουμε μια υποτυπώδη βαρετή κουβέντα περί νέων τεμαχίων, μου κάνει -Σήμερα έχω μια καινούρια, τη Τζέσσικα.

Βγαίνει η Τζέσσικα, η οποία παρουσιάζεται ως Ρωσίς, 1.65 περίπου λεπτή με συμπαθητικό κωλαράκι, γυρνάει να δούμε και μπροστά τι λέει από πρόσοψη η μανδαμ.

Γυρνάει λοιπόν και είναι ο Τσιαντάκης μίξη με φεγγάρω, λίγο σα μογγολάκι ΑΜΕΑ. Χαρακτηριστικό μια ουλή στο αριστερό μοιρό/ κάψιμο που θες καλό μάτι να τα πιάνει για να το δεις,,,,,,το κάμο της κάλτσας δεν πέτυχε!

Εννοείται ότι δεν ήθελα να συνεχίσω προς τα άνωθεν του μαγαζιού και να κάνω μετρήσεις ραδιενεργών αποβλήτων Τσερνόμπιλ, οπότε χαιρέτισα στρατιωτικά, είπα δυο κοφτές κουβέντες, μετάαααβολΉ και μην τον είδατε τον Παναή.

Προτείνεται σε νέους με έντονο το αίσθημα του εθελοντισμού κι επιθυμία για βοηθητικό ρόλο παρέα με το Γκρέμλιν-Σμίγγολ-Βιζολαβίζο σε Eπικό έργο τρόμου.
Tεραστιο Ποστ :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
Τσιαντακη ζεις εσυ μας οδηγεις :rockon:
 

Συνημμένα

  • tsiantakis.jpg
    tsiantakis.jpg
    15,6 KB · Εμφανίσεις: 22

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πέρασα μια βόλτα σήμερα το πρωί.
Μπαίνω μέσα κάθομαι.
H TV δείχνει αγροτικά μπλόκα κι εγώ σκέφτομαι βασανιστήρια με τη βαμπίρα την ταμία που έσκασα ένα 500ρι πιο πριν για τις δόσεις.

Μετά από λίγο ανοίγει η πύλη της ''κολάσεως'' και βγαίνει τρολάκι τσατσά (αυτή όσο περνάει ο καιρός όλο και κονταίνει...)
από μέσα ακούγεται το άσμα ''κύττα με στα μάτια λοιπόν κι εξηγήσουυυυυ'' .

Πιάνουμε μια υποτυπώδη βαρετή κουβέντα περί νέων τεμαχίων, μου κάνει -Σήμερα έχω μια καινούρια, τη Τζέσσικα.

Βγαίνει η Τζέσσικα, η οποία παρουσιάζεται ως Ρωσίς, 1.65 περίπου λεπτή με συμπαθητικό κωλαράκι, γυρνάει να δούμε και μπροστά τι λέει από πρόσοψη η μανδαμ.

Γυρνάει λοιπόν και είναι ο Τσιαντάκης μίξη με φεγγάρω, λίγο σα μογγολάκι ΑΜΕΑ. Χαρακτηριστικό μια ουλή στο αριστερό μοιρό/ κάψιμο που θες καλό μάτι να τα πιάνει για να το δεις,,,,,,το κάμο της κάλτσας δεν πέτυχε!

Εννοείται ότι δεν ήθελα να συνεχίσω προς τα άνωθεν του μαγαζιού και να κάνω μετρήσεις ραδιενεργών αποβλήτων Τσερνόμπιλ, οπότε χαιρέτισα στρατιωτικά, είπα δυο κοφτές κουβέντες, μετάαααβολΉ και μην τον είδατε τον Παναή.

Προτείνεται σε νέους με έντονο το αίσθημα του εθελοντισμού κι επιθυμία για βοηθητικό ρόλο παρέα με το Γκρέμλιν-Σμίγγολ-Βιζολαβίζο σε Eπικό έργο τρόμου.

(Μυαλό δε βάζουν εκεί μέσα. Και το 60άρι - 60άρι, δεν ξαναπατάω εκτός κι αν φέρουν Τσέχικο πιπόχειλο μετά φυσαλιδένιου ξέκωλου κώλου)

axaxaxa εσύ δεν υπάρχεις!αχαχαχαχα :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
οι τσεχες επιστρεφουν σε κανα μηνα μου ειπε χθες ο μπιλης

χθες βαδυ μια λαουρα και μια τζεσσικα.

μετρια κ τα δυο....το μαγαζι αδειο και ο μπιλ ετοιμος να αποκοιμηθει στο σαλονι.
παρακμη ...
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Ρε τσακαλακια....η μαρινα την εκανε???
ξερει κανεις καθε ποτε δουλευει????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom